Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃
Odpowiedz

🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃

Oceń ten wątek:
  • MMimi Ekspertka
    Postów: 139 331

    Wysłany: 17 października 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gravity test Evidence 10 ultraczuły producent Lab Home :)

    Gravity lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32 💖👦38

    ⏸ w 4 cs

    10.12 wyraźne ⏸😁
    10.12 beta 246,0 mlU/ml🥰😍
    13.12 beta 1257,0 mlU/ml 😍😍😍
    22.12 pierwsza wizyta 🤞pęcherzyk 💖
    30.12 wizyta NFZ - zło, wymazuję z pamięci
    5.01 zarodek 15,4mm z serduszkiem 162/min 💖💖💖
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 17 października 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMimi wrote:
    zaczęliśmy tak na poważnie 2 miesiące, to jest drugi cykl, a że cykle mam krótkie 24-25 dni to na razie idziemy na "żywioł okołoowulacyjny".

    Dziś jest 9dpo

    No to byłby prawdziwy strzał ❤ ja z tej grupy dlugich cykli - 24dc to może być moja owulacja 🤔


    Wiadomo że 9dpo to wczesnie ale zaciskam kciuki!❤

    MMimi lubi tę wiadomość

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • Lolita Autorytet
    Postów: 731 1009

    Wysłany: 17 października 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMimi widzę 😍🤞

    MMimi lubi tę wiadomość

    Qx7mp2.png
    11.2019 cb 💔 02.2021 SYNEK ❤️ 10.2021 - 12 dpo (1 cs) ⏸ 🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2021, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natis wrote:
    Anka sikaj nadal, 9dpo to nawet ja miałam biało 🙃
    Witam się z Wami w 16 tyg ciąży, 15 już za Nami ufff. 😉

    Teraz mam wrażenie, że czas przyspieszył i leci jak szalony 🤪 nim się obejrzę będzie grudzień 🎄 i święta!
    A potem Nowy Rok... Walentynki, urodziny K. I pojadę na porodówkę 😂🙊😂
    Bede sikać 😁
    Ale jakby np zagnieżdżenie było 7 dpo to czy 9 dpo juz nie powinno cos byc? 🤔

    MMimi lubi tę wiadomość

  • Lolita Autorytet
    Postów: 731 1009

    Wysłany: 17 października 2021, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karm3lka wrote:
    No to byłby prawdziwy strzał ❤ ja z tej grupy dlugich cykli - 24dc to może być moja owulacja 🤔
    Jak ja zazdroszczę dziewczynom z takimi cyklami. Też jestem długodystansowiec, moj rekord to owu w 33 dc.

    MMimi, karm3lka lubią tę wiadomość

    Qx7mp2.png
    11.2019 cb 💔 02.2021 SYNEK ❤️ 10.2021 - 12 dpo (1 cs) ⏸ 🍀
  • MMimi Ekspertka
    Postów: 139 331

    Wysłany: 17 października 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karm3lka wrote:
    No to byłby prawdziwy strzał ❤ ja z tej grupy dlugich cykli - 24dc to może być moja owulacja 🤔


    Wiadomo że 9dpo to wczesnie ale zaciskam kciuki!❤


    dokładnie, też śmiałam się jak mój M powiedział, że jego żołnierze wykonali zadanie, jeśli to się okaże prawdą to "zrobił" mi najwspanialszy prezent urodzinowy :)


    Anka testuj dalej ze mną :) ja wierzę, że październik ma moc!

    karm3lka lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32 💖👦38

    ⏸ w 4 cs

    10.12 wyraźne ⏸😁
    10.12 beta 246,0 mlU/ml🥰😍
    13.12 beta 1257,0 mlU/ml 😍😍😍
    22.12 pierwsza wizyta 🤞pęcherzyk 💖
    30.12 wizyta NFZ - zło, wymazuję z pamięci
    5.01 zarodek 15,4mm z serduszkiem 162/min 💖💖💖
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 17 października 2021, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Bede sikać 😁
    Ale jakby np zagnieżdżenie było 7 dpo to czy 9 dpo juz nie powinno cos byc? 🤔

    Hcg w moczu wychodzi najpóźniej, dodatkowo każda z Nas wydziela go indywidualnie. Jak np dużo wody pijesz to możesz mieć długo długo nic i dopiero gdzieś w okolicy @ może pojawić się jakiś cień 😊

    MMimi lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 17 października 2021, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 31 lipiec to był 10dpo... A wyszedł cień cienia cienia.
    Myślałam że mam omamy, a beta już była prawie 30.
    A czułość testu 10.

    Dopiero w 12 dpo były takie przebicia że było jasne, że coś jest na rzeczy. A beta juz wtedy ponad 100 🙊

    MMimi, Kamczi lubią tę wiadomość

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2021, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natis wrote:
    Hcg w moczu wychodzi najpóźniej, dodatkowo każda z Nas wydziela go indywidualnie. Jak np dużo wody pijesz to możesz mieć długo długo nic i dopiero gdzieś w okolicy @ może pojawić się jakiś cień 😊
    Ja malo pije 😊 wiec no ciekawe zobaczymy jutro.... ale mam takie mdłości po tej luteinie ze mam ochotę ja rzucić w cholere

  • MartiMarti Autorytet
    Postów: 1326 1755

    Wysłany: 17 października 2021, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMimi wrote:
    20211017-075835.jpg


    Dziękuję bardzo za pomoc! Ja zaczynam wierzyć , że ta są dwie kreski, ale z drugiej strony nawet jak ich nie ma to będzie następny cykl :)


    Widzę , nawet się bardzo wpatrywać nie trzeba ❤️ Koniecznie powtórz jutro ! 🍀🍀

    MMimi lubi tę wiadomość

    2018 - ciąża pozamaciczna , usunięcie jajowodu
    2019 -👰🏼‍♀️🤵🏻
    2020- 😭
    2021-😭

    Po 4 cieżkich latach stał się cud i urodziłam synka
    2022- 👶🏼 25.08.2022

    2023- sierpień zaczynamy starania o drugiego bobaska. Mam wielką nadzieję że uda się 🙏🏼

    On 🧑🏻 42l
    Badania nasienia idealne.

    Ona👩🏼 29l
    Insulinooporność, policystyczne jajniki ,brak jednego jajowodu.
    Badania; tarczyca,cukier -ok
    insulina - wysoka
    prolaktyna-ok
    wedlug lekarza , nic tylko zachodzić :)
  • paula876 Autorytet
    Postów: 257 310

    Wysłany: 17 października 2021, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    10dpo to równie dobrze może być późne zagnieżdżenie więc ja bym za wcześnie nie odstawiała dupka😁 chyba, że masz krótką faze lutealną i to rzeczywiście już na @. Jak dostaniesz @ to już nie bierz dupka😊 ale trzymam kciuki żeby tempka odbiła😁

    Dzięki za optymizm :) jeszcze dzisiaj wzielam bo szyjka wysoko, w ogole nie okresowa. Ale tak, niestety mam krótka faze lutealna 11-12 dni, więc raczej się godzę z tym że nowy cykl. No nic jutrzejsza temperatura prawde nam powie 😊

    KaJa lubi tę wiadomość

    👩🏽‍💼 27l. 🙋🏽‍♂️35l. 👧🏼 4l.

    f2w3csqv213i3mbp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2021, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomyslicie ze ze mnie staraszna wariatka i wiem że facelle oszukują albo są to kreski fabryczne i moja pewnie taka jest jak zrobilam test to sie tak przypatrywalam bardzo i coś tam bylo ale stwierdzi8lam ze to tylko moj mozg teraz patrze i też cos mi majaczy ale to na banik fabryczne :(

  • MMimi Ekspertka
    Postów: 139 331

    Wysłany: 17 października 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    pomyslicie ze ze mnie staraszna wariatka i wiem że facelle oszukują albo są to kreski fabryczne i moja pewnie taka jest jak zrobilam test to sie tak przypatrywalam bardzo i coś tam bylo ale stwierdzi8lam ze to tylko moj mozg teraz patrze i też cos mi majaczy ale to na banik fabryczne :(


    Anka dziś jest dzień na dopatrywanie się, ja mam tak samo.
    Ja mocno trzymam kciuki za to, że mamy sokoli wzrok i widzimy cudowną przyszłość.
    Głowa do góry!!! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32 💖👦38

    ⏸ w 4 cs

    10.12 wyraźne ⏸😁
    10.12 beta 246,0 mlU/ml🥰😍
    13.12 beta 1257,0 mlU/ml 😍😍😍
    22.12 pierwsza wizyta 🤞pęcherzyk 💖
    30.12 wizyta NFZ - zło, wymazuję z pamięci
    5.01 zarodek 15,4mm z serduszkiem 162/min 💖💖💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2021, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jednak malutką nadzieje mam :)

    MMimi lubi tę wiadomość

  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 17 października 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    pomyslicie ze ze mnie staraszna wariatka i wiem że facelle oszukują albo są to kreski fabryczne i moja pewnie taka jest jak zrobilam test to sie tak przypatrywalam bardzo i coś tam bylo ale stwierdzi8lam ze to tylko moj mozg teraz patrze i też cos mi majaczy ale to na banik fabryczne :(

    Dawaj zdj popatrzymy z tobą ❤

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13540 18067

    Wysłany: 17 października 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja moje drogie mam już wszystko w 🍑. Progesteron wywalony w kosmos a mi temperatura znowu spadła. Mam dość nie wiem o co chodzi. Przy takim progu to choćby bez ciąży powinnam mieć w miarę temperatury równe. Jestem zdołowana. Nic mi się już nie chce.

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    A ja moje drogie mam już wszystko w 🍑. Progesteron wywalony w kosmos a mi temperatura znowu spadła. Mam dość nie wiem o co chodzi. Przy takim progu to choćby bez ciąży powinnam mieć w miarę temperatury równe. Jestem zdołowana. Nic mi się już nie chce.
    nie bierz tak temperatur do siebie ponieważ dziewczyny mające piekne wzroosty itp im sie nie udaje a tempki nicko i ciaża to jest loteria ;)

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13540 18067

    Wysłany: 17 października 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    nie bierz tak temperatur do siebie ponieważ dziewczyny mające piekne wzroosty itp im sie nie udaje a tempki nicko i ciaża to jest loteria ;)

    Ona jest nadal powyżej PTC z tym, że nie wiem dlaczego mam ciągle takie schody. Nie wiem czy jest sens sikać w ogóle w tym cyklu 😒

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Kamczi Autorytet
    Postów: 467 963

    Wysłany: 17 października 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka mnie akurat facelle nie oszukały, także trzymam kciuki 🤞🏻😉

    MMimi coś tam majaczy, powodzenia jutro przy powtórce 🍀 ☺️

    A dziewczynom, u których na razie biel powtarzam, że u mnie też dopiero 11dpo coś się pokazało. Więc spokojnie, do @ jeszcze wiele może się zdarzyć 😉💚

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2021, 10:07

    8cs o pierwsze 👶🏻🍀

    10.10 11dpo ⏸️❤️
    13.10 beta HCG 140,12 💫
    15.10 beta HCG 322,29 ✨
    21.10 beta HCG 4202,94 🌟
    03.11 6t3d mamy ❤️
    24.11 9t3d CRL 2.94cm, ❤️ 150
    04.12 10t6d CRL 4.25cm, ❤️ 147
    17.12 prenatalne: USG 👌🏻, Sanco: zdrowy synek 🧒🏻 💙
    27.12 CRL 9.38cm, ❤️ 147, 120g syna 🤭
    14.01 ❤️ 150, 201g
    8.02 połówkowe: prawidłowe 💙, 400g
    4.03 702g łobuza
    1.04 1266g klopsika 😊
    22.04 31t4d 1934g malucha
    13.05 34t4d 2751g
    27.05 36t4d 3200g

    23.06.2022 19:49 3380g 55cm
    F 😍

    3cs o drugie 🍀
    16.06.2024 12:14 3650g 54cm
    E 🌸
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Ona jest nadal powyżej PTC z tym, że nie wiem dlaczego mam ciągle takie schody. Nie wiem czy jest sens sikać w ogóle w tym cyklu 😒
    ale tak sie zdarza :) to jest normalne serio masz piekny progesteon szczerze nwm cym sie martwisz :/
    ja mialalm proga nie cale 8 w piatek tyeraz mi tempka troche wzrosla i co z tego skoro prog jest beznadziejny...

‹‹ 274 275 276 277 278 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ