Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃
Odpowiedz

🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃

Oceń ten wątek:
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 20 października 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny tak dla odmiany nie jestem ciekawa wyniku testu jutro (bo go znam - biel) ale tej mojej jutrzejszej temperatury 😁 czy zrobię kolejnego zęba 😁

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2021, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaola wrote:
    Gwiazdeczka robiłam ostatnio przeciwciała przeciwplemnikowe z krwi u siebie, ale jeszcze nie mam wyników. Nie wiem czy idę dobrym tropem, ale u mojego M. nie ma zlepiania plemników, więc chyba przeciwciał nie ma, ale jak będziemy robić badanie nasienia to może coś o tym pomyślę.
    Dziękuję za odpowiedź, właśnie się zastawiam czy sobie nie zrobić,skoro i tak będę miała pobranie w przyszłym tygodniu,a Mąż na powtórkę badań nasienia się wybiera 😉

  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 20 października 2021, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    910608 wrote:
    U mnie też nie ma :( Niestety stołeczne biedronki są strasznie biedne, taki okrojony asortyment mają :(

    Jak dostaniecie zielone światło, Celina, to myślę, że któraś zakreskowana dziewczyna może nawet by odstąpiła swojego Bolka, wysłała inpostem :D

    To jest świetna myśl!! Takie zawirusowane bociany forumowe przekazywane dla potomnych 😃 (autokorekta podpowiedziała mi "poronnych", kocham swój telefon za dobre słowo 🤦)

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • 910608 Autorytet
    Postów: 581 627

    Wysłany: 20 października 2021, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu, a lepiej się już czujesz?

    age.png

    05/2021 - 💔
    02/09/21 - 💔
    27/10/21 - ⏸ 🤯 beta 484 ⏩ 6677🙏 (2️⃣5️⃣cs)
    23/11/21 - USG ⏩ 1 cm 👶
    23/12/21 - I prenatalne ⏩ 58 mm człowieka, pomiary w normie 👌
    15/02/22 - połówkowe ⏩ 346 g dziewczynki, w USG PRUV 😔
    14/07/22 - Inka 🎀, 2730g, 48 cm
  • DomkaPodomka Ekspertka
    Postów: 225 181

    Wysłany: 20 października 2021, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    To jest świetna myśl!! Takie zawirusowane bociany forumowe przekazywane dla potomnych 😃 (autokorekta podpowiedziała mi "poronnych", kocham swój telefon za dobre słowo 🤦)

    To jeszcze nic, kiedyś ginekolog na sms’a mi odpisał zamiast „powodzenia” to „poronienia”, aż zadzwonił do mnie i mnie przepraszał, później na wizycie tez mnie przepraszał i mówił, ze strasznie mu jest głupio 😅

    Ultra-Dżasta, milam, MartiMarti, Lolita, Itka lubią tę wiadomość

    👩🏼 👱🏼‍♂️- 23l.
    Starania o pierwsze 👶 od 10.2020
    07.2021- cb 💔
    ❌Nieregularnie cykle-27-46 dni( od 09.21 duphaston)
    ❌ PCOS
    ❌ insulinooporność- HOMA-4,33(od 09.21 metformina)
    ❌ LH/FSH=3,7
    ❌testosteron 1,1ng (0,026-0,82)
    ✅ TSH- 1,42
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 20 października 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomkaPodomka wrote:
    To jeszcze nic, kiedyś ginekolog na sms’a mi odpisał zamiast „powodzenia” to „poronienia”, aż zadzwonił do mnie i mnie przepraszał, później na wizycie tez mnie przepraszał i mówił, ze strasznie mu jest głupio 😅

    O matko, dobrze że się zorientował chociaż 😆🙈

    DomkaPodomka, Zagadka919 lubią tę wiadomość

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 20 października 2021, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu również bym chciała - Ivanko, wiem że urlopujesz, ale oficjalnie chce bardzo podziękować za plastry borowinowe, wierzę, że nie dość ze pomogą naprawić jajowód to jeszcze są zawirusowane, więc się nimi poobkladam cała ❤️

    Izi, nick nieaktualny, paula876, Zagadka919 lubią tę wiadomość

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Anciaancia Ekspertka
    Postów: 260 89

    Wysłany: 20 października 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała kiedyś takie jakby uczucie rozpierania w pochwie? Strasznie mnie to meczy dzisiaj jak siedzę, jak chodzę to jest lepiej.. a niestety praca siedząca☹️

    Starania od 06.2021

    07.2021- cb💔
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 20 października 2021, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    910608 wrote:
    Bubu, a lepiej się już czujesz?

    Rano miałam mdłości, teraz jest git ale klasycznie kulka w gardle jest 😋 zobaczymy co będzie wieczorem 😊 moje cycki mają 6 zmysł. Zapisałam w notatkach, że totalnie przestały boleć to od razu zaczęły jak tylko skończyłam pisać 😂

    Ultra-Dżasta lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • a.ky.ska Autorytet
    Postów: 271 524

    Wysłany: 20 października 2021, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel11 wrote:
    No właśnie, czemu? Przecież to obowiązek 😂

    Mijam dwie biedronki po drodze do mojego gina, może gdzieś znajdę 😁

    💑+😺
    11 cs - 2cs z CLO.
    3.12 - 12 dpo ⏸
    5.01 Dwa maluszki 🥰
    👶 1,99 cm 💕👶 1,92 cm 💕
    07.07.2022 (34+4)
    💖Oliwia 1920g 💖Lilianna 2620g
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 20 października 2021, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anciaancia wrote:
    Czy któraś z Was miała kiedyś takie jakby uczucie rozpierania w pochwie? Strasznie mnie to meczy dzisiaj jak siedzę, jak chodzę to jest lepiej.. a niestety praca siedząca☹️

    Jakbyś mogła mi przybliżyć Twoją dolegliwość, w sensie jakoś dokładniej to opisać 😂 jak to odczuwasz 😂

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Kate1811 Autorytet
    Postów: 2290 2169

    Wysłany: 20 października 2021, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ostatnio wypatrzyłam na ali:

    19,64 zł | 2021 Gang Swojakow Funny Sweetie zwierząt pluszowa zabawka wiewir Wiola Shark Tobias Stefek Dobromir Dyzio nadziewane prezent na boże narodzenie
    https://a.aliexpress.com/_vBIrnC

    Cena zachęca 😀

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    starania od 2016
    *IVF 01.20 ☹️
    *IVF 07.20
    ✓07.20 Transfer 🥳

    Nic nie boli bardziej, niż śmierć
    spełnionego marzenia 💔
    💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21

    Walczymy dalej 🍀

    *IVF 09.2021
    °7 komórek 🤩 wszystkie
    zapłodnione
    ° 6 blastek 🤩

    ✓09.21 transfer - CB 💔
    ✓11.21 transfer - 😞
    ✓04.22 transfer - 😞

    ✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
    5dpt- beta: 15,91
    7dpt- 66,08
    9dpt- 199,48
    11dpt- 544,04
    13dpt- 1701,08
    19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰

    Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈

    23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗

    Mamy ❄️❄️
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 20 października 2021, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Kurcze, ja też go chce a nie ma w okolicy! Nie uzbieram tyłu naklejek a jednak szkoda mi 40zl na pluszaka, ale jesli tylko dostanę wyniki że jest okej i możemy się bzykać, to w listopadzie biegnę do 🐞 i kupuje boćka 😃

    Celina, jak coś to dawaj znak. 😂 Już kiedyś pisałam, że w moich biedronkach jest nadmiar boćków. 😂

    Edit. A! Dziewczyny!
    Sytuacja z nowym się rozwiązała... Tzn. nie dali mu wypowiedzenia, ważne, że się wyjaśniło. Wiecie co, oboje byliśmy w niezręcznej sytuacji, wiadomo, że nie fajnie wyszło no ale kuwa, bądźmy szczere - takie przywitanie jest co najmniej nie stosowne. Mówić takie rzeczy obcej osobie? 🤨 Jest zbyt pewny siebie i cwaniakowaty. Już ja go nauczę ogłady. 🤫😁 Do pewnego momentu jestem spokojna ale jak już się zdenerwuje to jest ostro. 😂 Mąż się pytał na powrocie jak tam w pracy a ja: "a opitoliłam grubego na starcie z rana i od razu dzień piękniejszy". A on: "słyszałem, w końcu jesteś oska". XD KURTYNA 🎪🎪

    Wyjaśnienie: oska od końcówki nazwiska panieńskiego "owska".😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2021, 15:20

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 20 października 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie spam, wybaczcie, nadrabiam. 😂
    tylko_czytam wrote:
    Utrzyj im nosa i bądź w ciąży jeszcze w tym cyklu😀 bardzo Ci tego życzę 😘

    A wiesz, że dokładnie o tym samym pomyślałam? 😁😂Dzisiaj idę do ginekologa i jak da zielone światło, to biorę męża za pas i prosto do alkowy. XD 😂

    Wybrałam wyniki insuliny i pani powiedziała przy odbiorze, że jest książkowa. Zobaczę co dziś powie lekarz, pokręci nosem na żelazo - bardziej niż pewne, ale ciekawi mnie też to moje LH i się go dopytam o resztę badań w kierunku PCOS i insulinooporności. Już się nie mogę doczekać tej wizyty, serio. 😂

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • Olaola Autorytet
    Postów: 1487 1006

    Wysłany: 20 października 2021, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie cyrk jakiś, 10dc i śluz mega płodny, testy lh ciemnieją 🙀 apka pokazuje mi owu w 15-16 dc.

    age.png

    Starania od kwietnia 2021--> udało się kwiecień 2022!
    Hsg --> prawy jajowód niedrożny --> sHSG w styczniu - udrożniony. Stymulacja Clo od stycznia do kwietnia
    21.04 - wyraźny cień 😲
    22.04 - (10 dpo) ⏸️ 🌸🌸🌸🙂
    16.05 - dzidzia ma 8 mm ❤️ 122
    27.05 - dzidzia ma 1.6 cm
    23.06 - dzidzia ma 5.91 cm, ❤️165, USG i pappa - wszystko w porządku🥰
    13.07 - zdrowy chłopiec (Nifty)
    14.07 - mały waży 140 g
    18.08 - maluch waży 360g
    22.09 - 762 g maluszka - Julian? ❤️
    10.11 - 2050 g "maluszka" :-)
    28.2022 Julian na świecie 3340g ❤️❤️
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 20 października 2021, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    Celina, jak coś to dawaj znak. 😂 Już kiedyś pisałam, że w moich biedronkach jest nadmiar boćków. 😂

    Edit. A! Dziewczyny!
    Sytuacja z nowym się rozwiązała... Tzn. nie dali mu wypowiedzenia, ważne, że się wyjaśniło. Wiecie co, oboje byliśmy w niezręcznej sytuacji, wiadomo, że nie fajnie wyszło no ale kuwa, bądźmy szczere - takie przywitanie jest co najmniej nie stosowne. Mówić takie rzeczy obcej osobie? 🤨 Jest zbyt pewny siebie i cwaniakowaty. Już ja go nauczę ogłady. 🤫😁 Do pewnego momentu jestem spokojna ale jak już się zdenerwuje to jest ostro. 😂 Mąż się pytał na powrocie jak tam w pracy a ja: "a opitoliłam grubego na starcie z rana i od razu dzień piękniejszy". A on: "słyszałem, w końcu jesteś oska". XD KURTYNA 🎪🎪

    Wyjaśnienie: oska od końcówki nazwiska panieńskiego "owska".😂

    Aż szukałam co się u Ciebie podziało! :D
    Ludzie nie mają taktu, na prawdę... Zresztą co innego zaczynać tak znajomość i tak się witać, a co innego w późniejszym czasie w rozmowie powiedzieć, że na rozmowie pani prezes mu mówiła takie i takie rzeczy.
    Oby ta pomyłka okazała się dobrą wróżbą na następny cykl! :)

    Moja "koleżanka" jest w ciąży, ale już przed non stop pytała kiedy planujemy, czy się staramy, dla mnie jak ewidentnie ktoś zbywa takie pytania jak ja to nie chce o tym mówić. Łatwo się domyśleć, że się staraliśmy. Nieraz jechałam od niej z płaczem. Nie wie o mojej ciąży jeszcze i ciągle pisze o sobie, objawach itp. i pyta kiedy my. NOSZ JA PIER...OLE. Wczoraj, że wie, że to nie jej sprawa ale kiedy. Na prawdę chciałam jej napisać raz a porządnie, że owszem nie jej, że daję jasno od roku do zrozumienia, że nie chcę o tym mówić z nią, że brakuje jej wyczucia i kogoś może ranić takim ciągłym dopytywaniem, ale stwierdziłam, że nie ma sensu bo ona tego nie zrozumie i że dam jej spokój ze względu na to, że jest w ciąży... Jak opowiedziałam mężowi, że znowu pytała to aż się sam wkurzył i dziwi się, że się z nią komunikuję i umawiam...

    Nie rozumiem takiego czegoś, serio. Ona o wszystko tak pyta. Nie jesteśmy najbliższymi przyjaciółmi, a pyta o intymne i prywatne rzeczy. Rozumiem moje przyjaciółki, ale im chcę mówić o problemach itp. i jakby to wychodzi wszystko naturalnie

    Ja mam świadomość, że wśród moich najbliższych znajomych jest para, która już bardzo długo się stara i jedna, podejrzewam, że już też jakiś czas i myślę jak najdelikatniej i najsubtelniej powiedzieć o mojej ciąży im bo wiem, że się ucieszą, ale no jednak...

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 20 października 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde odebralam wyniki badan i az sie przeraziłam na samo tsh - 3.50
    Wizytę mam dopiero we wtorek, a w domu mam euthyrox bo brałam kiedyś to może lepiej zacząć brać?

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Mel11 Autorytet
    Postów: 1057 978

    Wysłany: 20 października 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi mam podobna „koleżankę”. Nigdy się jej nie zwierzałam, to nie jest człowiek dobry do zwierzeń. Nie wiedziała nic o naszych staraniach. W tym roku w sierpniu miała ślub i mówi do mnie „zaczekaj na mnie z dzieckiem”… mówię ze ja na nikogo nie czekam. I teraz cały czas nawija o swoich staraniach i choć nie jest jeszcze w ciąży to już myśli jak zajdzie kiedy rzuci l4 na stół. Męczą mnie te rozmowy serio

    Starania od 03.2020

    06.2021- CB 💔

    2CS: lametta+ovitrelle+duphaston

    💙04.10.2021 ⏸
    💚05.10.2021 beta: 142,99
    💛07.10.2021 beta: 426,14
    🧡12.10.2021 beta: 4422,36
    ❤️05.11.2021 mały człowiek mierzy 2,11 cm
    💜03.12.2021 bobas ma już 6,59 cm
    💖07.01.2022 raczej dziewczynka 👧🏼 198g.
    🤍04.02.2022 dziewczyneczka waży już 409g.
    💛25.02.2022 683g.
    💚18.03.2022 1kg bobasa
    🧡08.04.2022 1529g
    💙25.04.2022 1926g kluseczki
    💜13.05.2022 2369g
    ❤️27.05.2022 2800g
  • Anciaancia Ekspertka
    Postów: 260 89

    Wysłany: 20 października 2021, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Jakbyś mogła mi przybliżyć Twoją dolegliwość, w sensie jakoś dokładniej to opisać 😂 jak to odczuwasz 😂

    Kurcze nie wiem za bardzo jak mam to opisać 🤣 tak jakby ktoś mi coś tam wsadził i to się rozciągało 🙉🤷🏼‍♀️🤣

    Starania od 06.2021

    07.2021- cb💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2021, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Kurde odebralam wyniki badan i az sie przeraziłam na samo tsh - 3.50
    Wizytę mam dopiero we wtorek, a w domu mam euthyrox bo brałam kiedyś to może lepiej zacząć brać?
    Moze napisz sms do lekarki?

‹‹ 337 338 339 340 341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ