Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W sierpniu gwiazdy spadają, marzenia o dzieciach spełniają🌠
Odpowiedz

W sierpniu gwiazdy spadają, marzenia o dzieciach spełniają🌠

Oceń ten wątek:
  • PoprostuM Autorytet
    Postów: 395 326

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/eadaf90b1d3dc57f

    Gabs, Blondyna.B, Mgdra, MałaMi*, nick nieaktualny, Kate1811, Dominika96, Gravity, nick nieaktualny, Izi, Kimberly, Helcia, Sesyjka, Selena, MartiWa, Anettaa, Kremówka, annaanja, Sendi94, MartiMarti, nick nieaktualny, Sayena lubią tę wiadomość

    Tęczowa dzidzia, którą bardzo chcemy poznać 🌈


    p19u0dw4ia5sge5w.png
  • Gabs Autorytet
    Postów: 370 340

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoprostuM wrote:
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/eadaf90b1d3dc57f

    Kreska jest! Nie ma co do tego wątpliwości :)
    Gratulacje !

    PoprostuM lubi tę wiadomość

    Moje szczęście Córeczka - 2018 ❤️
    Czekamy na Synka - 2022 ❤

    Endometrioza
    Laparoskopia I - 06.2020
    Laparoskopia II - 2.2021


    19.08.2021 - Beta 132,60 mIU/ml ❤️
    23.08.2021 - Beta 1113,00 mIU/ml ❤

    13.09.2021 - Jest serduszko ❤
    8.10.2021 - Nifty Pro - Niskie ryzyka
    22.10.2021 - I Prenatalne


    w57vgov3ux24w9bh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 10dpo, a test biały jak śnieg 🙈 spróbuje jeszcze w piątek zatestować. Dziś wizyta u lekarza i dowiem się w końcu jakie są dalsze działania😀

  • MałaMi* Autorytet
    Postów: 407 312

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoprostuM wrote:
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/eadaf90b1d3dc57f

    Piękna kreska! Leć na bete 😊

    PoprostuM lubi tę wiadomość

    2021 -Starania o pierwsze 👶🏻🥰
    19.02.2022- ⏸🥺🤰🏻
    22.02.2022- beta 3752,6💞🥺🥺
    24.02.2022- beta 7111,7 💞🥺😍
    28.02.2022- dzidzia 4,5mm, mamy ❤
    14.03.2022- dzidzia 17,1mm ❤
    13.04.2022- I prenatalne, dzidzia 6.67cm 🎀🤰🏻💞
    09.05.2022- babyBOY! 160g szczęścia💙
    01.06.2022- badania połówkowe 350g szczęścia 💙
    16.10.2022 - Ignacy 🥰♥️
    Cudzie trwaj! 🥰😊
    👰-24 PCOS? IO
    Fertistim, PregnaStart, Euthyrox 37.5, Glucophage,Wit.D, Wit.B12
    🤵-26 Fertistim, Wit.D, MACA, NAC, Q10, Wit.B12, Wit.C, Cynk, Selen
    4lata po 👰🤵
    👫+🐕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoprostuM wrote:
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/eadaf90b1d3dc57f

    Jest ! Gratulacje ❤ który dpo?

    PoprostuM lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie czekam żeby pobrać krew 😉 niestety nwm w jaki dzień byla owulacja wiec strzelam ale pojde jeszcze w piątek;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka urosla moze powoli a jednak wiec uważam że musiała być

    Czytoto lubi tę wiadomość

  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Tempka urosla moze powoli a jednak wiec uważam że musiała być
    Poszlas na bete? 🙂

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • niecierpliwa93 Autorytet
    Postów: 332 307

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoprostuM wrote:
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/eadaf90b1d3dc57f
    Kreska ładna, trzymam kciuki za betę ❤️
    U mnie dziś 14dc, temperatura trochę skoczyła, aplikacja pokazuje dziś owulkę. Zobaczymy 🤞
    W sobotę jedziemy na tydzień na Mazury do nieteściów, termometr zostawiam w domu, a po powrocie zaczynam maraton sikania, oby z dobrym skutkiem ❤️

    Gabs, PoprostuM lubią tę wiadomość

    starania od 07.2021
    👱‍♂️ ’92
    👩 ’93
    Cykle regularne 28 dni 👍
    TSH 09.2021 2,77 ; 10.2021 1,35 👍
    ft3 4,46, ft4 15,59 👍
    Estradiol 125,8 👍
    FSH 5,1 👍
    LH 5,8 👍
    Prolaktyna 454,7 👍
    Testosteron 1 👍
    Cholesterol ❌
    Stan przedcukrzycowy ❌
    Insulinooporność ❌
    Suplementy: wit. D, Fertistim, wit. B complex, wit. A+E
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytoto wrote:
    Poszlas na bete? 🙂
    Nie, na proga

  • Kate1811 Autorytet
    Postów: 2290 2169

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natis wrote:
    Tak u Mroza 🙂
    To nie czytałam tego.
    Kiedyś zaczełam czytać jego ksiażkę, już nie pamiętam tytułu i nie mogłam się wciągnać. Jedyne co z Mrozem mi pasowało to serial Chyłka 😀

    starania od 2016
    *IVF 01.20 ☹️
    *IVF 07.20
    ✓07.20 Transfer 🥳

    Nic nie boli bardziej, niż śmierć
    spełnionego marzenia 💔
    💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21

    Walczymy dalej 🍀

    *IVF 09.2021
    °7 komórek 🤩 wszystkie
    zapłodnione
    ° 6 blastek 🤩

    ✓09.21 transfer - CB 💔
    ✓11.21 transfer - 😞
    ✓04.22 transfer - 😞

    ✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
    5dpt- beta: 15,91
    7dpt- 66,08
    9dpt- 199,48
    11dpt- 544,04
    13dpt- 1701,08
    19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰

    Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈

    23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗

    Mamy ❄️❄️
  • PoprostuM Autorytet
    Postów: 395 326

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Jest ! Gratulacje ❤ który dpo?

    12 dpo :)

    10 dpo miałam biało, więc ustaliłam z mężem kiedy ma mieć badania nasienia i dzisiaj miałam go prosić żeby dzwonił się umawiać. Ja nawet dzisiaj robiąc ten test postanowiłam po prostu się niego gapić, a nie jak zawsze odkrywać po 3-5 min z niespodzianką. To była taka formalność dla mnie.

    Nie wierzyłam jak dziewczyny napisały : piłka nadal w grze, czułam, że chcą mnie pocieszyć ale to serio się czasem sprawdza.

    Ginekolog po owulacji mi powiedział „dawaj dawaj, bo ja już mam 10 pacjentek w tym roku które zapisywałem na dalszą diagnostykę i w ostatniej chwili zaszły w ciążę”

    nick nieaktualny, Izi, MartiMarti lubią tę wiadomość

    Tęczowa dzidzia, którą bardzo chcemy poznać 🌈


    p19u0dw4ia5sge5w.png
  • Gabs Autorytet
    Postów: 370 340

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoprostuM wrote:

    Nie wierzyłam jak dziewczyny napisały : piłka nadal w grze, czułam, że chcą mnie pocieszyć ale to serio się czasem sprawdza.


    Oczywiście, że tak :) My wiemy co piszemy :)

    PoprostuM, Izi lubią tę wiadomość

    Moje szczęście Córeczka - 2018 ❤️
    Czekamy na Synka - 2022 ❤

    Endometrioza
    Laparoskopia I - 06.2020
    Laparoskopia II - 2.2021


    19.08.2021 - Beta 132,60 mIU/ml ❤️
    23.08.2021 - Beta 1113,00 mIU/ml ❤

    13.09.2021 - Jest serduszko ❤
    8.10.2021 - Nifty Pro - Niskie ryzyka
    22.10.2021 - I Prenatalne


    w57vgov3ux24w9bh.png
  • Kate1811 Autorytet
    Postów: 2290 2169

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoprostuM wrote:
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/eadaf90b1d3dc57f
    Pięknie widać 🤩 mocne kciuki za bete 🤞

    PoprostuM, Izi lubią tę wiadomość

    starania od 2016
    *IVF 01.20 ☹️
    *IVF 07.20
    ✓07.20 Transfer 🥳

    Nic nie boli bardziej, niż śmierć
    spełnionego marzenia 💔
    💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21

    Walczymy dalej 🍀

    *IVF 09.2021
    °7 komórek 🤩 wszystkie
    zapłodnione
    ° 6 blastek 🤩

    ✓09.21 transfer - CB 💔
    ✓11.21 transfer - 😞
    ✓04.22 transfer - 😞

    ✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
    5dpt- beta: 15,91
    7dpt- 66,08
    9dpt- 199,48
    11dpt- 544,04
    13dpt- 1701,08
    19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰

    Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈

    23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗

    Mamy ❄️❄️
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Nie, na proga
    O to super, będzie wiadomo na czym stoisz☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2021, 09:09

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zatestowalam, nie wiem po co 🙈 chyba dla świetego spokoju 😂
    Wmawiałam sobie, ze taka dziwna i słabiutka ta miesiączka, ze moje jednak, no ale nie 😅
    Wiec, w końcu zaznaczyłam początek kolejnego cyklu chociaż nie jestem pewno kiedy się zaczął, bo tak powoooli się rozkręcał i jest taki słaby, ze ciężko stwierdzić 🤔

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Dziewczyny, a najlepsza bajka jaką można sobie włączyć wieczorem? 😉

    Coco <3
    moja ukochana
    ogólnie jestem fanką bajek :D

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoprostuM leć na betę i dawaj znać jak wyszła :)

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Kimberly Ekspertka
    Postów: 160 114

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoprostuM wrote:
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/eadaf90b1d3dc57f

    Widać wyraźnie! :D

    PoprostuM lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytoto wrote:
    O to super, będzie wiadomo na czym stoisz☺️
    Tak ale w piątek i tak chce iść jeszcze raz bo nwm kiedy mogla być...i wtedy zrobie jeszcze hemoglobina glikowana

‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ