X

Pobierz aplikacj臋 OvuFriend

Zwi臋ksz szanse na ci膮偶臋!
pobierz mam ju偶 apk臋 [X]
Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne W sierpniu gwiazdy spadaj膮, marzenia o dzieciach spe艂niaj膮馃尃
Odpowiedz

W sierpniu gwiazdy spadaj膮, marzenia o dzieciach spe艂niaj膮馃尃

Oce艅 ten w膮tek:
  • miska997 Autorytet
    Post贸w: 872 397

Wys艂any: 9 sierpnia 2022, 21:53

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Tari cudowne wiesci ze Olus juz taki fajny pocieszny no i ze jednak udalo sie kpi ! 馃槏 naprawde super sobie po tej akcji ze szpitalem dalas rade !!! 鉂 podziwiam Ci臋. Wazne ze laktator schowany. Moze to u Olusia taki skok rozwojowy? Hm... moj mlody jak daje czadu mocno wmawiam sobie ze to skok rozwojowy kilka dni i minie i nawet mam nerwy do niego a jak placze to i ja czasem z nim ze szcz臋艣cia....'nie wiem ale jak slysze ze placze zwyczajnie cos wymuszaj膮c to sie zwyczajnie ciesze bo wiem ze mam zdrowe dziecko. Chyba przez ta akcje po porodzie kiedy nie plakal wgl i wtedy sama juz wiedzialam ze cos nie tak....
    Mozliwe ze i to zabki jednak juz w tym mies zaczynaja dzieci zabkowac kurcze.... ale odworcilo mu sie co艣. 馃檲馃檲 pewnie chwilowe i minie. :) mowia ze mleko matki dzia艂a uspokajajaco i przeciwbolowo....cos w tym moze jest i dlatego maly chce cyca jak noworodek heh :) cycus kochany. 鉂 strasznie Ci zazdroszcze .....
    Wiesz co? Ja ubolewam nad tym ze moj strasznie nie chce cyca. Z poczatku ladnie pije ja wtedy az mam lzy szczescia ze moze jednak sie uda cycem...i po chwili jest nerw bo leci slabiej...idzie drugi cyc na chwile ale dziecko nie dojedzone i wkracza albo mm albo laktator a mlody sie drze bo glodny馃槗馃槗
    Probowalam juz chyba wszystkiego wszystkich mozliwych technik rozmawialam ze znajoma ktora jest ta doradczynia przez skype ale jakos nie bardzo dalo to efekty bo Bartus mimo wszystko raz ze jest nauczony ze ma leciec od razu i caly czas tak samo a dwa ze na rekach za dlugo mu niewygodnie. W domu super....na lezaco, ale gdzies na wyjscie...jak sie polozyc :( juz nie mam si艂 ci powiem chociaz tak bardzo chc臋. Mam to mleko moglabym go wykarmic ale jednak samym laktatorem laktacji bie rozkrece jakbym chcia艂a. I takie to o kant d... rozbi膰....

Myslalam przejsc na mm zobaczyc efekty z t膮 buzka i wysypka jak bedzie i wtedy ew kiedys dac to sciagane mrozone. Ale w zamrazalce mam jeszcze pelna reklamowke, co ja z tym zrobie ? Wiec to nawet nie mialo by sensu bo latami trzymac tego tez nie mo偶na....馃 a nie wiadomo kiedy alergia mu tez przejdzie...wi臋c od jutra myslalam przehsc na mm odciagac tylko do ulgi aby powoli sobie zanikalo i pic szalwie..(pomogla mi w nawale..) chociaz serce mnie boli, wmawiam sobie ze i tak nie jem wcale super bo ograniczone te posi艂ki i ze to mm pewnie lepsze niz te moje teraz ale i tak daleko w g艂owie siedzi to 偶e jednak chcialabym karmic chociaz pol roku馃槙

A Maja to taka opiekunka mala :) Bartus nie ma prawa zaplakac..馃槀 nie przejdzie obok niego obojetnie i nie jest wcale zazdrosna choc widzi i czasem mowi ze du偶o sie skupiam na nim a z nia troche mniej niz kiedy艣 bo teraz jak bartus spi to ja musze w tym czasie ogarnac dom czy ugotowac cos czy co艣....ale dzielnie to znosi. Mamy dni ze maz bierze mlodego a my we dwie zamykamy do pokoju zamykamy sie i mamy czas dla siebie chociaz tyle. 鉂 no i w ko艅cu zaczelismy jezdzic na obiady....w biedziele mam wszystko gdzies, rosol uprychce w sobite w niedziele kazda jedna jezdzimy na obiad tyle odpoczynku馃榿

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏
    4.11.2021- mamy serduszko鉂 6mm szcz臋艣cia馃崁
    13.01.2022- b臋dzie Syn 鉂ゐ煈 (16tc)
    10.06.2022- Bart艂omiej 馃槏馃懆
  • miska997 Autorytet

Wys艂any: 9 sierpnia 2022, 21:57

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    I mamtakie podobnie jak ty, mam wrazenir zr podmienili dziecko. Czasem jest niemo偶liwy plus to ze sama nauczylam na rece i rozpieszczam go strasznie 馃槀
    Aleee jak pomysle ile przeszedl to nie mam serca by膰 inna 馃檲

I tak podnosi glowke strasznie ze balam sir ze cos sie jemu stanie 馃槀 na brzuszku spal czesto uwielbial jak wyczul ze podbosi glowke i jest fajnie tak teraz nie polezy na brzusku bo glowa w gorze haha.
    A na ramieniu caly czas glowa sztywno馃檲
    Za jakies 2tyg szczepienie wiec zapytam pediatry czy to wszysgko ok bo wiecie....z tylu glowy te napiecia miesniowe i wg. Kuzynka mi tak nagadala ....bo jej syn problem mial bo niby taki silny a okazalo sie cos z tym calym napieciem czy co艣....ale jednak to juz 2mies chlopak musi cwiczyc 馃榿

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏
  • Malina1985 Przyjaci贸艂ka
    Post贸w: 246 40

Wys艂any: 11 sierpnia 2022, 00:05

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej Dziewczyny,
    Nie zlicze ile razy mialam juz cos napisac :)
    Widz臋, ze u Was sie dzieje:)

Miska- z napi臋ciem chyba czesto sa male lub wieksze problemy, ale tez chyba czesto to sie prostuje do konca 3 miesiaca. A czasami wystarczy pare zmian w pielegnacji, noszeniu malego i sie to inaczej rozklada.

Tari- nie ma chyba co ptrzec ksiazkowo, zawsze moga byc jakies odstepstwa i zacznie cos robic w innym czasie. Te ramy czasowe nie sa sztywne.

Madrze sie tak bo maly ma asymetrie i bylismy u fizjoterapeutki i kilka rzeczy potlumaczyla, pokazala :)

U mnie coraz mniej czuje sie depresyjnie he he Maly Im wiekszy tym bardziej manifestuje potrzeby i jest prosciej. My z kolei zmieniamy mleko z Pepti na HA, a potem jak sie uda na zwykle bo alergolog podwazyl pediatry podejrzenia o alergie. Zobaczymy. Po tych 3 niesiacach moge jedynie powiedziec, ze macierzynstwo nie jest tak cukierko we jak w tv. Duzo stresow :), ale fajnie patrzec jak sie maly czlowiek rozwija :)
    Moj synek nadal z 20km przeplacze 15 w aucie. Czasami smieje sie i za sekunde podkowka, bo nie moze sie zdecydowac na to jaki ma humor;) Jego potrzeba bliskosci jest tak duza, ze tylko czesc nocy spedza w lozeczku.
    I coraz mniej sie sprzeczamy bo juz mielismy sie z moja polowka dosyc :)

• miska997 Autorytet

Wys艂any: 11 sierpnia 2022, 13:03

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Malina powiem ci ze duzo przydatnych rzeczy czytam od innych matek i nigdy nie mowie ze ktoras sie madruje bo to naprawde cenne wskazowki! :) a ta asymetria na czym polega? Oby jak najszybciej wszysgko juz doszlo do siebie powinno byc jak trzeba. A do fizjo idziecie jak widzicie ze cos nie tak, kieruje pediatra czy wg idziecie po prostu wnie ktoryms tyg jest zalecenie? Bo poki co na wizytach u pediatry nic nie mowila i zasta awiam si臋 jak to jest czy ona kieruje czy jest jakies zalecenie podobnie jak z ortopeda ..kurcze 7lat temu rodzilam, wypadlam z, obiegu馃槀 taka troche matka staroswiecka jestem powiem Wam.馃檲 widze po sobie. Do wanienki nic nie trzeba zadnych gabek stojakow bo po co....trzymam mlodego na pieluszce samej l, do wozka niz nie trzeba zabawek po za maly bo nie trzeba , do lozeczka karuzeli nie bo sie wystraszy, tak po sobie widze ze z corka inaczej jakos mia艂am a teraz tez inaczej juz zupelnie inne podejscie.... 馃槀馃槀 starzeje sie chyba maz ciagle mi to mowi haha ze jak stara babka sie robie馃槀

Malina ja Ci powiem niby tu kolorowo nie jest cukierkowo slodko ochy achy aleee miec takiego skarba widziec te usmiechy ze gaworzenia nowe umiejetnosci to jest bezcenne, czlowirk zapomina w mig o tych nieprzespanych nockach zmartwieniach nerwach.... sama tak mam czasem tu zla bo nie chce spac bo p贸藕no wybudzi sie ze snu oczy jak 5z艂 a ja chcialabym spac a za chwile mlody zaczyna gruchac i sie usmiechsc jak zapale lampke no i jak sie zloscic to a偶 sama jestem zla na siebie ze mialam nerw bo przeciez to maluszek jest jak na niego sie zloscic 馃檲馃檲 ja to wg kazde nieprzespane nocki choc ich jest bardzo malo, kazdy jakis gorszy dzien jego wtedy kiedy ciagle wisi na r臋kach tlumacze sobie skokiem rozwojowym馃檲馃槀馃槀馃槀 to chociaz wtedy sie nie denerwuje bosi臋 wmawiam sobie ze po prostu to normalne o zaraz przejdzie馃槀馃槀馃檲
    Bartus tez nie przepada za jazda powiem ci, boje sie wyjazdow do lekarza bo wizyty wszystkie w szczecinie a mam w jedna stro 100km....i bede brac ze soba chuba mame albo tesciowa bo mlody za nic nie c h e w aucie spac, poki droga rowna to lubi maridzic a wg zanim wejdzie do auta a jest w foteliku to istny horror馃檹馃檹 krzyk taki jakby dziecku robili krzywde. 馃 zupelne przeciwienstwo Majki ktora tylko jak auto ruszylo spala ca艂膮 droge 馃槉 widzie ze nasze dzieciaczki watkowe wszystkie slabo lubia jazde autem馃馃槀

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏

Wys艂any: 11 sierpnia 2022, 20:29

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Jesli chodzi o asymetrie to On troche "ucieka" na jedna strone i uklada sie w litere C. Pediatra powinien to raczej wychwycic i cos doradzic czy czekac jeszcze, czy isc do fizjo:)
    Nam fizjo kazala nosic malego plecami do nas, a nie tak jak sie nosi brzuch do brzucha i tuli- bo przez to potem ma napiecie w tych gornych partiach ciala i spi "rozlozony na 艂opatki";), a musi cwiczyc miesnie dolne, a gore miec luzniejsza.

Tak, to jest zabawne jak wkurzasz sie poczym szkrab sie do Ciebie usmiecha o 4ej rano i Cie rozbraja 馃ぃ

To Bartus jest juz ktoryms dzieckiem, o ktorym slysze, ze nie lubi spac w aucie. A w czym spi w lozeczku? Spiworek, kocyk? Bo mi sie wydaje, ze moj synek nie lubi byc ograniczany ruchowo- tak jak w foteliku- stad problem. Spiworkow, otulaczy, wszysrkiego co krepuje mu ruchy nie lubi.

• miska997 Autorytet

Wys艂any: 13 sierpnia 2022, 18:39

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Malina ja nie klade Bartusia wi zsdne otulacze nic. W nocy jedynie nakrywam albo pieluska albo takim cienkim kocykiem tym z lullalove, u nas na poddaszu cieplo wi臋c nie nakrywam, ubiore ew dlugie body i tyle :) i moze wlasnie stad, bo jak wsadze w fotelik to krzyk ze hej馃檲馃檲

Ale mlody juz nawija po swojemu, bylam w szoku bo to dopiero 2miesiacze a on juz auu ghuu ai au haha a najlepiej lubi zegar w salonie zyrandol i obraz Matki Boskiej w sypialni馃榿馃榿馃檲 zabawki go nie interesuja cwaniak maly :)

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏
  • PoprostuM Autorytet
    Post贸w: 395 326

Wys艂any: 19 sierpnia 2022, 13:50

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Dziewczyny! Nie wierz臋, 偶e na tyle przepad艂am z forum!

Tari, jeste艣 mega dzielna! Ca艂a ta sytuacja z operacja i karmieniem, dobrze, 偶e ju偶 wszystko za Tob膮 I uda艂o si臋 laparoskopowo 馃グ

Miska, przeboje z karmieniem niestety cz臋ste, przykro mi 偶e nie chce tego cyca. Mo偶e jednak ta butelka na oddziale mu przypasowa艂a i nie potrafi ju偶 si臋 zm臋czy膰 przy cycu przy ssaniu :( czuje jednak 偶e masz zdrowe podej艣cie i zrobisz to co dla Waszej dw贸jki b臋dzie najlepsze 馃槏

Malina, jak sobie przypomn臋 co ja sobie wmawia艂am na pocz膮tku macierzy艅stwa to a偶 mnie krew zalewa. Ogl膮da艂am te wszystkie instagramy, na kt贸rych kwiaty w wazonie, dom posprz膮tany, a dziecko w chu艣cie uroczo 艣pi na mamie kiedy ona gotuje obiad 馃槄 dobrze mie膰 ju偶 za sob膮 zderzenie z rzeczywisto艣ci膮 i si臋 z niej cieszy膰:)

Ja Wam powiem, 偶e rozkocha艂am si臋 w macierzy艅stwie i pojawi艂a si臋 we mnie ogromna ch臋膰 du偶ej rodziny. Chodz臋 teraz za m臋偶em I m贸wi臋, 偶e chc臋 4 dzieci 馃槄 jednak jak b臋dzie tylko jedno to za to do艣wiadczenie macierzy艅stwa te偶 b臋d臋 ogromnie wdzi臋czna! Ma艂a na ostatnim szczepieniu nie przesz艂a tej pr贸by trakcyjnej wi臋c dostali艣my skierowanie do fizjoterapeuty. Posz艂am prywatnie do poleconej przez kole偶ank臋 i okaza艂o si臋, 偶e zbyt asekuracyjnie obnosimy si臋 z dzieckiem. Moja mia艂a odgi臋cie glowy i spi臋t膮 obr臋cz barkow膮 przez u艂o偶enie w macicy (najcz臋stszy pow贸d braku post臋pu porodu i uderzanie dziecka w krzy偶- potworne rozdzieraj膮ce bole ledzwi na skurczach). My jej to tylko pog艂臋biali艣my nieprawidlowo nosz膮c. Po tygodniu od wizyty ma艂a nam si臋 ju偶 sama obraca na brzuszek i trzeba jej teraz mocno pilnowa膰 馃槄 z gorszych rzeczy nadal utrzymuje si臋 u mnie dziwny bol/dyskomfort po lewej stronie brzucha. Za tydzie艅 zn贸w do gina, 偶eby sprawdzi艂. Mia艂am te偶 po tej stronie ucisk nerwu kulszowego, ale tym zaj臋艂a si臋 na szcz臋艣cie fizjoterapeutka 馃グ mo偶e to jakie艣 napiecia albo co艣 takiego skoro posz艂o mi a偶 na nerw. Nie wiem, ale nie smutam przesadnie. Funkcjonuje normalnie tylko czuj臋 non stop lekki b贸l. Zobaczymy co przysz艂o艣膰 przyniesie:)

Moja dzis ko艅czy rowno 4 miesi膮ce I chyba zaczynaj膮 ja bole膰 dzi膮sla. Pomimo swojej pogodnosci, cz臋sto marudzi i p艂acze. Widz臋, 偶e wpycha wszystko do buzi i ukojenie daj膮 wodne gryzaki .

Pozdrawiam Was kochane 馃グ

T臋czowa dzidzia, kt贸r膮 bardzo chcemy pozna膰 馃寛

p19u0dw4ia5sge5w.png
  • Tari Autorytet
    Post贸w: 689 304

Wys艂any: 24 sierpnia 2022, 19:06

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej Kochane 馃グ

Teraz ci臋偶ej mi o chwil臋 dla siebie bo Aleksander wymaga pe艂nego skupienia mojego. Oczywi艣cie na pozytyw 鈽簀est ju偶 bardzo du偶y:na 4miesiace waga 8kg (90 centyl). Potrafi艂 ju偶 obr贸ci膰 si臋 z plec贸w na brzuszek i nagle po kilku dniach zapomnia艂 jak si臋 to robi dlatego um贸wi艂am go do fizjoterapeuty. Mamy wizyt臋 w poniedzia艂ek. Lekarz na szczepieniu nic nie m贸wi艂 ale ja b臋d臋 spokojniejsza jak wszystko sprawdzimy 馃檪 z KP 偶adnych problem贸w - to dla mnie cud po tym wszystkim i jestem z siebie niesamowicie dumna 馃グ

PoprostuM - 偶al, 偶e dopiero po tylu dniach przeczyta艂am Twoja wiadomo艣膰. Pewnie jeszcze szybciej bym um贸wi艂a fizjo. Ciesz臋 si臋, 偶e u Was ta wizyta okaza艂a si臋 owocna 馃檪 ale z t膮 4 bobas贸w to poszala艂a艣 馃槄 ja dobrze si臋 czuj臋 jako mama ale brakuje mi czasu tylko dla siebie. P贸ki co jasno m贸wi臋 m臋偶owi, 偶e to nasze jedyne dziecko. Dobrze si臋 czuj臋 jako mama jedynaka ale wiadomo mo偶e w przysz艂o艣ci mi si臋 to zmieni.

Powoli musz臋 szuka膰 偶艂obka dla synka i strasznie mnie to boli. Tzn nie jestem przeciwna samej instytucji 偶艂obka (mog臋 w nich pracowa膰) ale ch臋tnie bym d艂u偶ej zosta艂a z Olkiem w domu. Mo偶e uda si臋 chocia偶 kilka miesi臋cy d艂u偶ej ni偶 tylko rok.

Pozdrawiam Was mocno i Wasze bobaski馃槏馃グ

15.04.2022 Aleksander 馃グ
  • miska997 Autorytet

Wys艂any: 25 sierpnia 2022, 08:52

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Czesc dziewczynki ja rowniez troche przepada艂am ale zajrzalam wkoncu w chwili wolnej. :) , malina ja wiedzialam ze tak bedzie ! :) bo tak jest zawsze 鉂も潳 macierzynstwo mimo wszystkich przeciwno艣ci jest cudowna rzecza na swiecie. :) ja tak uwazam. Nie ma nic piekniejszego. :)
    Ale tez macie przeboje ze swoja niunia kurcze ale mam nadzieje ze to jej przrjdzie szybko. Tyle co ja sie naczyyam o tych blokadach i wg i sama juz myslalam jechac prywatnie na kontrole do fizjo gdzies tak po prostu 馃檲馃檲 dobrze ze jej sie to poprawia jednak :)
    A coekawe co u Ciebie z tym brzuchem moze by膰..... ciekawe co Ci powie gin na to. Moze to nie cos ginekologicznego hm...馃馃

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏
  • miska997 Autorytet

Wys艂any: 25 sierpnia 2022, 09:00

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Tari zabkowanie pelna para mowisz? Moze byc, moja mama miala juz w wieku 4mies pierwszego zeba 馃檲 babcia opowiadala ostatnio hehe.

Widzialam na grupie dziewczyny pisaly ze dzirci czesto maja tak ze cos robia potem jakby na jakis czas zapomnialy trgo robic i za jakis czas znow to robi膮 ze to te skoki rozwojowe itp....ale ja sama nie wiem bo specjalista ze mne zaden ale i moze tak byc. 鉂

Z tym zlobkiem pewnie mi samej serce by pekalo :( ciesze sie ze jednak nie pracuje i moge cieszyc sie tymi swoimi pociechami choc czasem jestem tak wykonczona ze spie, stoj膮c 馃榿馃槀 ale co tam... hehe
    Nasz Bartus juz taki cudowny chlopczyk, ciagle usmiechniety, caly czas tak sie usmiecha ze az cieplo na sercu, nawet po szczepieniu we wtorek zle sie czuj goraczkowal ale usmiech na buzce byc. Taki pocieszek maly jest 鉂 szczepilismy na menigokoki i tak ciezej to przechodzil jak te normalne szczepienia ale tylko jeden dzien tak,wczoraj juz bylo duzo lepiej :) zaczyna juz po swojemu cos mowic gaworzyc, ja jestem w bim zakochana, maz juz narzeka na mnie ze jestem tak wjak nim zakochana ze wgl nie wiem chyba co sie wokol dzieje 馃槀 a ja jak nie Bartu艣 to Maja i nic wiecej nie potrzeba. 鉂 i juz sama mowilm o trzecim 馃檲 za glowe sie zlapal. Ale nie biore zadnej antykoncepcji....wi臋c nie bedzie to niespodziank膮 hehe....smieje sie jak juz dwojka jest to jedna w t膮 czy tamt膮. Tyle szcz臋艣cia. 鉂ゐ煒
    Mlody wazyl we wtorek ju偶 5780 wiec tez chlop jak d膮b. 馃槀馃

Sciskamy Was mocno 馃馃馃

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏

Wys艂any: 19 wrze艣nia 2022, 21:04

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej Dziewczyny,
    Jak si臋 macie? C u Was? :)

My z ma艂ym ju偶 si臋 dotarli艣my. Jest mega trudno, ale ten etap kiedy ju偶 jest taki super kontakt z tym dzieckiem jest mega :-D Szkoda, 偶e te pierwsze miesi膮ce tak do艂uj膮 :-p

• miska997 Autorytet

Wys艂any: 21 wrze艣nia 2022, 22:22

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Cze艣膰 dziewczynki :) jak u Was? Rzadko zagl膮dam (wy chyba te偶) bo ci膮gle co艣 albo wyjazdy albo ogarnianie domu podw贸rka albo jeszcze co艣 innego 馃槺馃槀 telefon czasem mam wi臋kszo艣膰 dnia roz艂adowany p贸ki nie zajrz臋 w niego i si臋 nie zorientuje albo te艣ciowa nie przyleci 偶e dodzwoni膰 si臋 nie mo偶na haha馃槀馃槀

Jak wasze maluchy?

U nas cudownie. Bartu艣 wni贸s艂 do domu tyle cudownej pozytywnej energii tyle cudownych chwil, bezcenne. Jest takim wspania艂ym smieszkiem 偶e wi臋cej si臋 艣mieje ni偶 co艣 tam gaworzy..,馃槀 nawet k艂ad膮c go spa膰 zanim usunie to si臋 nacieszy膰 pousmiecha posmieje...nawet w g艂os si臋 ju偶 tak konkretnie ci膮gle 艣mieje 馃檪 cudo :)
    Siostra nadal zakochana i opieku艅cza. Nawet nie ma z jej strony zazdro艣ci...jestem tak z niej dumna. :)
    U nas zaczyna chyba co艣 si臋 z z膮bkowaniem powoli bo trzy nocki ostatnie ci膮g艂y p艂acz ja z m艂odym 艣pi臋 po godzinie na siedz膮co bo si臋 nie da od艂o偶y膰..na szcz臋艣cie po pqrafetalomu przechodzi...dzi艣 ju偶 po kolejnym szczepieniu jak zwykle placz lament i 偶al a mamie serce p臋ka艂o na milion kawa艂k贸w.

Malina dobrze 偶e ju偶 lepiej 偶e ju偶 jednak si臋 normuje wszystko i wkoncu si臋 dotarliscie. :)
    Ja sama sie w sobie dziwi臋 bo cho膰by nie wiem co...ja oaza spokoju nawet te nieprzespane nocki mni jako艣 nie doluj膮 l...bo wiem 偶e bez powodu nie p艂acze biedny :(

Zaraz 4miesoace. Kiedy to zlecia艂o?
    Jak zagl膮dacie dajcie zna膰 jak b膮belki wasze jak ich nowe umiej臋tno艣ci jak zdr贸wko. :)
    Buziaki dla Was.馃拫

Wojcinka lubi t臋 wiadomo艣膰

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏
  • miska997 Autorytet

Wys艂any: 13 listopada 2022, 03:30

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Cze艣膰 dziewczynki 馃グ zagl膮da kt贸ra tu jeszcze ? ;) Jak b膮belki wasze ? ;)
    Dopad艂a bezsenno艣膰.....i my艣l o Was jako艣 tak ;)

Wojcinka lubi t臋 wiadomo艣膰

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏

Wys艂any: 31 grudnia 2022, 13:13

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej Dziewczyny,co u Was???

• Lusia1234 Znajoma
    Post贸w: 19 4

Wys艂any: 10 marca 2023, 18:50

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    coma wrote:
    Moja s膮siadka tam le偶a艂a na Karowej na diagnostyce nieplodnosci ostatnio - ca艂kiem sprawnie to idzie tam.
    Jak kto艣 ma ma艂o bada艅 zrobione to warto.
    Wiem, 偶e troch臋 stary w膮tep, ale mam nadzi臋j臋, 偶e odczytasz:D W艂a艣nie dosta艂am skierowanie na Karow膮 i nie wiem czego mog臋 si臋 tam spodziewa膰. B臋d臋 wdzi臋czna o info jakie na jakie badania mog臋 tam liczy膰 i czy faktycznie si臋 op艂aci k艂a艣膰 na te 3 dni do szpitala.
    Pozdrawiam

鈥光 395 396 397 398 399
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

Niep艂odno艣膰 u m臋偶czyzn - najcz臋stsze przyczyny. Kiedy warto wykona膰 badanie nasienia?

Problem z pocz臋ciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego je艣li ju偶 d艂u偶szy czas czekasz na dziecko, to diagnostyk臋 i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niep艂odno艣膰 u m臋偶czyzn wyst臋puje tak samo cz臋sto, jak u kobiet. Przeczytaj jakie s膮 najcz臋stsze przyczyny problemów z p艂odno艣ci膮 u m臋偶czyzn, w jaki sposób mo偶na je wykry膰 i jakie s膮 potencjalne rozwi膮zania na zaj艣cie w ci膮偶臋.

CZYTAJ WI臉CEJ

Problemy z p艂odno艣ci膮, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspieraj膮ce owulacj臋.

Sprawd藕 jak pyszne i 艂atwe do zrobienia koktajle, mog膮 wesprze膰 Twoje starania o ci膮偶臋. Dzia艂aj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle prop艂odno艣ciowe. 

CZYTAJ WI臉CEJ

Trudne rozmowy w zwi膮zku - jak rozmawia膰 z partnerem o problemach z p艂odno艣ci膮 i zach臋ci膰 do pierwszej wsp贸lnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z p艂odno艣ci膮 s膮 du偶ym wyzwaniem w 偶yciu ka偶dej pary. Nie jest to regu艂膮, ale bardzo cz臋sto to kobiety wcze艣niej u艣wiadamiaj膮 sobie problem, czuj膮, 偶e "co艣 jest nie tak", chc膮 rozpocz膮膰 diagnostyk臋... Jak rozmawia膰 o problemach z p艂odno艣ci膮 w zwi膮zku? Kiedy warto zdecydowa膰 si臋 na pierwsz膮 wizyt臋 i jak zach臋ci膰 do niej partnera? 

CZYTAJ WI臉CEJ