X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W sierpniu gwiazdy spadają, marzenia o dzieciach spełniają🌠
Odpowiedz

W sierpniu gwiazdy spadają, marzenia o dzieciach spełniają🌠

Oceń ten wątek:
  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 9 sierpnia 2022, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tari cudowne wiesci ze Olus juz taki fajny pocieszny no i ze jednak udalo sie kpi ! 😍 naprawde super sobie po tej akcji ze szpitalem dalas rade !!! ❤ podziwiam Cię. Wazne ze laktator schowany. Moze to u Olusia taki skok rozwojowy? Hm... moj mlody jak daje czadu mocno wmawiam sobie ze to skok rozwojowy kilka dni i minie i nawet mam nerwy do niego a jak placze to i ja czasem z nim ze szczęścia....'nie wiem ale jak slysze ze placze zwyczajnie cos wymuszając to sie zwyczajnie ciesze bo wiem ze mam zdrowe dziecko. Chyba przez ta akcje po porodzie kiedy nie plakal wgl i wtedy sama juz wiedzialam ze cos nie tak....
    Mozliwe ze i to zabki jednak juz w tym mies zaczynaja dzieci zabkowac kurcze.... ale odworcilo mu sie coś. 🙈🙈 pewnie chwilowe i minie. :) mowia ze mleko matki działa uspokajajaco i przeciwbolowo....cos w tym moze jest i dlatego maly chce cyca jak noworodek heh :) cycus kochany. ❤ strasznie Ci zazdroszcze .....
    Wiesz co? Ja ubolewam nad tym ze moj strasznie nie chce cyca. Z poczatku ladnie pije ja wtedy az mam lzy szczescia ze moze jednak sie uda cycem...i po chwili jest nerw bo leci slabiej...idzie drugi cyc na chwile ale dziecko nie dojedzone i wkracza albo mm albo laktator a mlody sie drze bo glodny😓😓
    Probowalam juz chyba wszystkiego wszystkich mozliwych technik rozmawialam ze znajoma ktora jest ta doradczynia przez skype ale jakos nie bardzo dalo to efekty bo Bartus mimo wszystko raz ze jest nauczony ze ma leciec od razu i caly czas tak samo a dwa ze na rekach za dlugo mu niewygodnie. W domu super....na lezaco, ale gdzies na wyjscie...jak sie polozyc :( juz nie mam sił ci powiem chociaz tak bardzo chcę. Mam to mleko moglabym go wykarmic ale jednak samym laktatorem laktacji bie rozkrece jakbym chciała. I takie to o kant d... rozbić....

    Myslalam przejsc na mm zobaczyc efekty z tą buzka i wysypka jak bedzie i wtedy ew kiedys dac to sciagane mrozone. Ale w zamrazalce mam jeszcze pelna reklamowke, co ja z tym zrobie ? Wiec to nawet nie mialo by sensu bo latami trzymac tego tez nie można....🤔 a nie wiadomo kiedy alergia mu tez przejdzie...więc od jutra myslalam przehsc na mm odciagac tylko do ulgi aby powoli sobie zanikalo i pic szalwie..(pomogla mi w nawale..) chociaz serce mnie boli, wmawiam sobie ze i tak nie jem wcale super bo ograniczone te posiłki i ze to mm pewnie lepsze niz te moje teraz ale i tak daleko w głowie siedzi to że jednak chcialabym karmic chociaz pol roku😕

    A Maja to taka opiekunka mala :) Bartus nie ma prawa zaplakac..😂 nie przejdzie obok niego obojetnie i nie jest wcale zazdrosna choc widzi i czasem mowi ze dużo sie skupiam na nim a z nia troche mniej niz kiedyś bo teraz jak bartus spi to ja musze w tym czasie ogarnac dom czy ugotowac cos czy coś....ale dzielnie to znosi. Mamy dni ze maz bierze mlodego a my we dwie zamykamy do pokoju zamykamy sie i mamy czas dla siebie chociaz tyle. ❤ no i w końcu zaczelismy jezdzic na obiady....w biedziele mam wszystko gdzies, rosol uprychce w sobite w niedziele kazda jedna jezdzimy na obiad tyle odpoczynku😁

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 9 sierpnia 2022, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mamtakie podobnie jak ty, mam wrazenir zr podmienili dziecko. Czasem jest niemożliwy plus to ze sama nauczylam na rece i rozpieszczam go strasznie 😂
    Aleee jak pomysle ile przeszedl to nie mam serca być inna 🙈

    I tak podnosi glowke strasznie ze balam sir ze cos sie jemu stanie 😂 na brzuszku spal czesto uwielbial jak wyczul ze podbosi glowke i jest fajnie tak teraz nie polezy na brzusku bo glowa w gorze haha.
    A na ramieniu caly czas glowa sztywno🙈
    Za jakies 2tyg szczepienie wiec zapytam pediatry czy to wszysgko ok bo wiecie....z tylu glowy te napiecia miesniowe i wg. Kuzynka mi tak nagadala ....bo jej syn problem mial bo niby taki silny a okazalo sie cos z tym calym napieciem czy coś....ale jednak to juz 2mies chlopak musi cwiczyc 😁

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
  • Malina1985 Przyjaciółka
    Postów: 246 40

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Nie zlicze ile razy mialam juz cos napisac :)
    Widzę, ze u Was sie dzieje:)

    Miska- z napięciem chyba czesto sa male lub wieksze problemy, ale tez chyba czesto to sie prostuje do konca 3 miesiaca. A czasami wystarczy pare zmian w pielegnacji, noszeniu malego i sie to inaczej rozklada.

    Tari- nie ma chyba co ptrzec ksiazkowo, zawsze moga byc jakies odstepstwa i zacznie cos robic w innym czasie. Te ramy czasowe nie sa sztywne.

    Madrze sie tak bo maly ma asymetrie i bylismy u fizjoterapeutki i kilka rzeczy potlumaczyla, pokazala :)

    U mnie coraz mniej czuje sie depresyjnie he he Maly Im wiekszy tym bardziej manifestuje potrzeby i jest prosciej. My z kolei zmieniamy mleko z Pepti na HA, a potem jak sie uda na zwykle bo alergolog podwazyl pediatry podejrzenia o alergie. Zobaczymy. Po tych 3 niesiacach moge jedynie powiedziec, ze macierzynstwo nie jest tak cukierko we jak w tv. Duzo stresow :), ale fajnie patrzec jak sie maly czlowiek rozwija :)
    Moj synek nadal z 20km przeplacze 15 w aucie. Czasami smieje sie i za sekunde podkowka, bo nie moze sie zdecydowac na to jaki ma humor;) Jego potrzeba bliskosci jest tak duza, ze tylko czesc nocy spedza w lozeczku.
    I coraz mniej sie sprzeczamy bo juz mielismy sie z moja polowka dosyc :)

  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina powiem ci ze duzo przydatnych rzeczy czytam od innych matek i nigdy nie mowie ze ktoras sie madruje bo to naprawde cenne wskazowki! :) a ta asymetria na czym polega? Oby jak najszybciej wszysgko juz doszlo do siebie powinno byc jak trzeba. A do fizjo idziecie jak widzicie ze cos nie tak, kieruje pediatra czy wg idziecie po prostu wnie ktoryms tyg jest zalecenie? Bo poki co na wizytach u pediatry nic nie mowila i zasta awiam się jak to jest czy ona kieruje czy jest jakies zalecenie podobnie jak z ortopeda ..kurcze 7lat temu rodzilam, wypadlam z, obiegu😂 taka troche matka staroswiecka jestem powiem Wam.🙈 widze po sobie. Do wanienki nic nie trzeba zadnych gabek stojakow bo po co....trzymam mlodego na pieluszce samej l, do wozka niz nie trzeba zabawek po za maly bo nie trzeba , do lozeczka karuzeli nie bo sie wystraszy, tak po sobie widze ze z corka inaczej jakos miałam a teraz tez inaczej juz zupelnie inne podejscie.... 😂😂 starzeje sie chyba maz ciagle mi to mowi haha ze jak stara babka sie robie😂

    Malina ja Ci powiem niby tu kolorowo nie jest cukierkowo slodko ochy achy aleee miec takiego skarba widziec te usmiechy ze gaworzenia nowe umiejetnosci to jest bezcenne, czlowirk zapomina w mig o tych nieprzespanych nockach zmartwieniach nerwach.... sama tak mam czasem tu zla bo nie chce spac bo późno wybudzi sie ze snu oczy jak 5zł a ja chcialabym spac a za chwile mlody zaczyna gruchac i sie usmiechsc jak zapale lampke no i jak sie zloscic to aż sama jestem zla na siebie ze mialam nerw bo przeciez to maluszek jest jak na niego sie zloscic 🙈🙈 ja to wg kazde nieprzespane nocki choc ich jest bardzo malo, kazdy jakis gorszy dzien jego wtedy kiedy ciagle wisi na rękach tlumacze sobie skokiem rozwojowym🙈😂😂😂 to chociaz wtedy sie nie denerwuje bosię wmawiam sobie ze po prostu to normalne o zaraz przejdzie😂😂🙈
    Bartus tez nie przepada za jazda powiem ci, boje sie wyjazdow do lekarza bo wizyty wszystkie w szczecinie a mam w jedna stro 100km....i bede brac ze soba chuba mame albo tesciowa bo mlody za nic nie c h e w aucie spac, poki droga rowna to lubi maridzic a wg zanim wejdzie do auta a jest w foteliku to istny horror🙏🙏 krzyk taki jakby dziecku robili krzywde. 🤔 zupelne przeciwienstwo Majki ktora tylko jak auto ruszylo spala całą droge 😊 widzie ze nasze dzieciaczki watkowe wszystkie slabo lubia jazde autem🤔😂

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
  • Malina1985 Przyjaciółka
    Postów: 246 40

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o asymetrie to On troche "ucieka" na jedna strone i uklada sie w litere C. Pediatra powinien to raczej wychwycic i cos doradzic czy czekac jeszcze, czy isc do fizjo:)
    Nam fizjo kazala nosic malego plecami do nas, a nie tak jak sie nosi brzuch do brzucha i tuli- bo przez to potem ma napiecie w tych gornych partiach ciala i spi "rozlozony na łopatki";), a musi cwiczyc miesnie dolne, a gore miec luzniejsza.

    Tak, to jest zabawne jak wkurzasz sie poczym szkrab sie do Ciebie usmiecha o 4ej rano i Cie rozbraja 🤣

    To Bartus jest juz ktoryms dzieckiem, o ktorym slysze, ze nie lubi spac w aucie. A w czym spi w lozeczku? Spiworek, kocyk? Bo mi sie wydaje, ze moj synek nie lubi byc ograniczany ruchowo- tak jak w foteliku- stad problem. Spiworkow, otulaczy, wszysrkiego co krepuje mu ruchy nie lubi.


  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina ja nie klade Bartusia wi zsdne otulacze nic. W nocy jedynie nakrywam albo pieluska albo takim cienkim kocykiem tym z lullalove, u nas na poddaszu cieplo więc nie nakrywam, ubiore ew dlugie body i tyle :) i moze wlasnie stad, bo jak wsadze w fotelik to krzyk ze hej🙈🙈

    Ale mlody juz nawija po swojemu, bylam w szoku bo to dopiero 2miesiacze a on juz auu ghuu ai au haha a najlepiej lubi zegar w salonie zyrandol i obraz Matki Boskiej w sypialni😁😁🙈 zabawki go nie interesuja cwaniak maly :)

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
  • PoprostuM Autorytet
    Postów: 395 326

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Nie wierzę, że na tyle przepadłam z forum!

    Tari, jesteś mega dzielna! Cała ta sytuacja z operacja i karmieniem, dobrze, że już wszystko za Tobą I udało się laparoskopowo 🥰

    Miska, przeboje z karmieniem niestety częste, przykro mi że nie chce tego cyca. Może jednak ta butelka na oddziale mu przypasowała i nie potrafi już się zmęczyć przy cycu przy ssaniu :( czuje jednak że masz zdrowe podejście i zrobisz to co dla Waszej dwójki będzie najlepsze 😍

    Malina, jak sobie przypomnę co ja sobie wmawiałam na początku macierzyństwa to aż mnie krew zalewa. Oglądałam te wszystkie instagramy, na których kwiaty w wazonie, dom posprzątany, a dziecko w chuście uroczo śpi na mamie kiedy ona gotuje obiad 😅 dobrze mieć już za sobą zderzenie z rzeczywistością i się z niej cieszyć:)

    Ja Wam powiem, że rozkochałam się w macierzyństwie i pojawiła się we mnie ogromna chęć dużej rodziny. Chodzę teraz za mężem I mówię, że chcę 4 dzieci 😅 jednak jak będzie tylko jedno to za to doświadczenie macierzyństwa też będę ogromnie wdzięczna! Mała na ostatnim szczepieniu nie przeszła tej próby trakcyjnej więc dostaliśmy skierowanie do fizjoterapeuty. Poszłam prywatnie do poleconej przez koleżankę i okazało się, że zbyt asekuracyjnie obnosimy się z dzieckiem. Moja miała odgięcie glowy i spiętą obręcz barkową przez ułożenie w macicy (najczęstszy powód braku postępu porodu i uderzanie dziecka w krzyż- potworne rozdzierające bole ledzwi na skurczach). My jej to tylko pogłębialiśmy nieprawidlowo nosząc. Po tygodniu od wizyty mała nam się już sama obraca na brzuszek i trzeba jej teraz mocno pilnować 😅 z gorszych rzeczy nadal utrzymuje się u mnie dziwny bol/dyskomfort po lewej stronie brzucha. Za tydzień znów do gina, żeby sprawdził. Miałam też po tej stronie ucisk nerwu kulszowego, ale tym zajęła się na szczęście fizjoterapeutka 🥰 może to jakieś napiecia albo coś takiego skoro poszło mi aż na nerw. Nie wiem, ale nie smutam przesadnie. Funkcjonuje normalnie tylko czuję non stop lekki ból. Zobaczymy co przyszłość przyniesie:)

    Moja dzis kończy rowno 4 miesiące I chyba zaczynają ja boleć dziąsla. Pomimo swojej pogodnosci, często marudzi i płacze. Widzę, że wpycha wszystko do buzi i ukojenie dają wodne gryzaki .

    Pozdrawiam Was kochane 🥰

    Tęczowa dzidzia, którą bardzo chcemy poznać 🌈


    p19u0dw4ia5sge5w.png
  • Tari Autorytet
    Postów: 689 304

    Wysłany: 24 sierpnia 2022, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane 🥰

    Teraz ciężej mi o chwilę dla siebie bo Aleksander wymaga pełnego skupienia mojego. Oczywiście na pozytyw ☺jest już bardzo duży:na 4miesiace waga 8kg (90 centyl). Potrafił już obrócić się z pleców na brzuszek i nagle po kilku dniach zapomniał jak się to robi dlatego umówiłam go do fizjoterapeuty. Mamy wizytę w poniedziałek. Lekarz na szczepieniu nic nie mówił ale ja będę spokojniejsza jak wszystko sprawdzimy 🙂 z KP żadnych problemów - to dla mnie cud po tym wszystkim i jestem z siebie niesamowicie dumna 🥰

    PoprostuM - żal, że dopiero po tylu dniach przeczytałam Twoja wiadomość. Pewnie jeszcze szybciej bym umówiła fizjo. Cieszę się, że u Was ta wizyta okazała się owocna 🙂 ale z tą 4 bobasów to poszalałaś 😅 ja dobrze się czuję jako mama ale brakuje mi czasu tylko dla siebie. Póki co jasno mówię mężowi, że to nasze jedyne dziecko. Dobrze się czuję jako mama jedynaka ale wiadomo może w przyszłości mi się to zmieni.

    Powoli muszę szukać żłobka dla synka i strasznie mnie to boli. Tzn nie jestem przeciwna samej instytucji żłobka (mogę w nich pracować) ale chętnie bym dłużej została z Olkiem w domu. Może uda się chociaż kilka miesięcy dłużej niż tylko rok.

    Pozdrawiam Was mocno i Wasze bobaski😍🥰

    15.04.2022 Aleksander 🥰
  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 25 sierpnia 2022, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki ja rowniez troche przepadałam ale zajrzalam wkoncu w chwili wolnej. :) , malina ja wiedzialam ze tak bedzie ! :) bo tak jest zawsze ❤❤ macierzynstwo mimo wszystkich przeciwności jest cudowna rzecza na swiecie. :) ja tak uwazam. Nie ma nic piekniejszego. :)
    Ale tez macie przeboje ze swoja niunia kurcze ale mam nadzieje ze to jej przrjdzie szybko. Tyle co ja sie naczyyam o tych blokadach i wg i sama juz myslalam jechac prywatnie na kontrole do fizjo gdzies tak po prostu 🙈🙈 dobrze ze jej sie to poprawia jednak :)
    A coekawe co u Ciebie z tym brzuchem moze być..... ciekawe co Ci powie gin na to. Moze to nie cos ginekologicznego hm...🤔🤔

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 25 sierpnia 2022, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tari zabkowanie pelna para mowisz? Moze byc, moja mama miala juz w wieku 4mies pierwszego zeba 🙈 babcia opowiadala ostatnio hehe.

    Widzialam na grupie dziewczyny pisaly ze dzirci czesto maja tak ze cos robia potem jakby na jakis czas zapomnialy trgo robic i za jakis czas znow to robią ze to te skoki rozwojowe itp....ale ja sama nie wiem bo specjalista ze mne zaden ale i moze tak byc. ❤

    Z tym zlobkiem pewnie mi samej serce by pekalo :( ciesze sie ze jednak nie pracuje i moge cieszyc sie tymi swoimi pociechami choc czasem jestem tak wykonczona ze spie, stojąc 😁😂 ale co tam... hehe
    Nasz Bartus juz taki cudowny chlopczyk, ciagle usmiechniety, caly czas tak sie usmiecha ze az cieplo na sercu, nawet po szczepieniu we wtorek zle sie czuj goraczkowal ale usmiech na buzce byc. Taki pocieszek maly jest ❤ szczepilismy na menigokoki i tak ciezej to przechodzil jak te normalne szczepienia ale tylko jeden dzien tak,wczoraj juz bylo duzo lepiej :) zaczyna juz po swojemu cos mowic gaworzyc, ja jestem w bim zakochana, maz juz narzeka na mnie ze jestem tak wjak nim zakochana ze wgl nie wiem chyba co sie wokol dzieje 😂 a ja jak nie Bartuś to Maja i nic wiecej nie potrzeba. ❤ i juz sama mowilm o trzecim 🙈 za glowe sie zlapal. Ale nie biore zadnej antykoncepcji....więc nie bedzie to niespodzianką hehe....smieje sie jak juz dwojka jest to jedna w tą czy tamtą. Tyle szczęścia. ❤😍
    Mlody wazyl we wtorek już 5780 wiec tez chlop jak dąb. 😂🤗

    Sciskamy Was mocno 🤗🤗🤗

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
  • Malina1985 Przyjaciółka
    Postów: 246 40

    Wysłany: 19 września 2022, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Jak się macie? C u Was? :)

    My z małym już się dotarliśmy. Jest mega trudno, ale ten etap kiedy już jest taki super kontakt z tym dzieckiem jest mega :-D Szkoda, że te pierwsze miesiące tak dołują :-p

  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 21 września 2022, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) jak u Was? Rzadko zaglądam (wy chyba też) bo ciągle coś albo wyjazdy albo ogarnianie domu podwórka albo jeszcze coś innego 😱😂 telefon czasem mam większość dnia rozładowany póki nie zajrzę w niego i się nie zorientuje albo teściowa nie przyleci że dodzwonić się nie można haha😂😂

    Jak wasze maluchy?

    U nas cudownie. Bartuś wniósł do domu tyle cudownej pozytywnej energii tyle cudownych chwil, bezcenne. Jest takim wspaniałym smieszkiem że więcej się śmieje niż coś tam gaworzy..,😂 nawet kładąc go spać zanim usunie to się nacieszyć pousmiecha posmieje...nawet w głos się już tak konkretnie ciągle śmieje 🙂 cudo :)
    Siostra nadal zakochana i opiekuńcza. Nawet nie ma z jej strony zazdrości...jestem tak z niej dumna. :)
    U nas zaczyna chyba coś się z ząbkowaniem powoli bo trzy nocki ostatnie ciągły płacz ja z młodym śpię po godzinie na siedząco bo się nie da odłożyć..na szczęście po pqrafetalomu przechodzi...dziś już po kolejnym szczepieniu jak zwykle placz lament i żal a mamie serce pękało na milion kawałków.

    Malina dobrze że już lepiej że już jednak się normuje wszystko i wkoncu się dotarliscie. :)
    Ja sama sie w sobie dziwię bo choćby nie wiem co...ja oaza spokoju nawet te nieprzespane nocki mni jakoś nie dolują l...bo wiem że bez powodu nie płacze biedny :(

    Zaraz 4miesoace. Kiedy to zleciało?
    Jak zaglądacie dajcie znać jak bąbelki wasze jak ich nowe umiejętności jak zdrówko. :)
    Buziaki dla Was.💋

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 13 listopada 2022, 03:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki 🥰 zagląda która tu jeszcze ? ;) Jak bąbelki wasze ? ;)
    Dopadła bezsenność.....i myśl o Was jakoś tak ;)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
  • Malina1985 Przyjaciółka
    Postów: 246 40

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,co u Was???

  • Lusia1234 Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 10 marca 2023, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coma wrote:
    Moja sąsiadka tam leżała na Karowej na diagnostyce nieplodnosci ostatnio - całkiem sprawnie to idzie tam.
    Jak ktoś ma mało badań zrobione to warto.
    Wiem, że trochę stary wątep, ale mam nadzięję, że odczytasz:D Właśnie dostałam skierowanie na Karową i nie wiem czego mogę się tam spodziewać. Będę wdzięczna o info jakie na jakie badania mogę tam liczyć i czy faktycznie się opłaci kłaść na te 3 dni do szpitala.
    Pozdrawiam

‹‹ 395 396 397 398 399
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ