X

Pobierz aplikacj臋 OvuFriend

Zwi臋ksz szanse na ci膮偶臋!
pobierz mam ju偶 apk臋 [X]
Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne W sierpniu gwiazdy spadaj膮, marzenia o dzieciach spe艂niaj膮馃尃
Odpowiedz

W sierpniu gwiazdy spadaj膮, marzenia o dzieciach spe艂niaj膮馃尃

Oce艅 ten w膮tek:
  • Tari Autorytet
    Post贸w: 689 304

Wys艂any: 10 lipca 2022, 18:44

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ojej. M贸j Olu艣 jeszcze nie ogarnia swoich r膮czek. Jak si臋 uda to lubi sobie possa膰 pi膮stki i jak w艂o偶臋 mu zabawk臋 w r膮czk臋 to trzyma. Jednak偶e raczej nie艣wiadomie. Uwielbia za to ogl膮da膰 ksi膮偶eczki kontrastowe + wydawane do tego 艣mieszne d藕wi臋ki. 艢mieje si臋 wtedy cudnie 馃槃

Wyci膮ganie glut贸w jest fajne! U nas te偶 ja to robi臋, m膮偶 nie chce 馃槄 ale jak trzeba to nie ma bata.

My mamy problem z w贸zkiem i jazda w aucie. Z spacer贸w ju偶 zrezygnowa艂am.. Wyje (p艂aczem si臋 tego nie da nazwa膰) ca艂y czas. W aucie 10-15 min p艂aczu zanim za艣nie. Brak smoka to wielki problem a w 艣rod臋 chcemy do te艣ciowej jecha膰 na kilka dni. Trasa 2h 馃槀

15.04.2022 Aleksander 馃グ
  • Malina1985 Przyjaci贸艂ka
    Post贸w: 246 40

Wys艂any: 10 lipca 2022, 20:19

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Tari wrote:
    Ojej. M贸j Olu艣 jeszcze nie ogarnia swoich r膮czek. Jak si臋 uda to lubi sobie possa膰 pi膮stki i jak w艂o偶臋 mu zabawk臋 w r膮czk臋 to trzyma. Jednak偶e raczej nie艣wiadomie. Uwielbia za to ogl膮da膰 ksi膮偶eczki kontrastowe + wydawane do tego 艣mieszne d藕wi臋ki. 艢mieje si臋 wtedy cudnie 馃槃

Wyci膮ganie glut贸w jest fajne! U nas te偶 ja to robi臋, m膮偶 nie chce 馃槄 ale jak trzeba to nie ma bata.

My mamy problem z w贸zkiem i jazda w aucie. Z spacer贸w ju偶 zrezygnowa艂am.. Wyje (p艂aczem si臋 tego nie da nazwa膰) ca艂y czas. W aucie 10-15 min p艂aczu zanim za艣nie. Brak smoka to wielki problem a w 艣rod臋 chcemy do te艣ciowej jecha膰 na kilka dni. Trasa 2h 馃槀

Tari nie martw sie- moj ma to samo. A do tesciow poza cheilowym rozdraznieniem na poczatku, przespal 2-godzinna droge to moze bedzie dobrze.

Ja dzis spotkalam dziewczyne z osiedla. Jej synek tez z maja -mowi, ze spi jakby dziecka nie bylo. Po 2h w dzien drzemki, jak nie dluzej, spokojny. I staly tak nasze wozki obok- jej synek spiacy nieruchomo, moj jak opetany nawalajacy w powieszone grzechotki 馃ぃ馃ぃ馃ぃ

Wys艂any: 10 lipca 2022, 20:21

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    PoprostuM wrote:
    Gratulacje Tari!!! I jeszcze jaki bonus, 偶e bez nak艂adek :D jeste艣 niesamowita!!

My si臋 nadal leczymy, mo偶e jest odrobin臋 lepiej cho膰 od pocz膮tku ten stan nie by艂 jaki艣 mocny
    Nadal jednak katar j膮 m臋czy, pokas艂uje wi臋c w przyszlym tygodniu znow umowimy sie do lekarza... My艣la艂am, 偶e to ja b臋d臋 mi臋kka je艣li chodzi o wszelkie zabiegi, a jak przychodzi do odci膮gania glut贸w i ogromnej histerii u c贸rki to m膮偶 pierwszy m贸wi 偶e nie mo偶e tego s艂ucha膰, bo ona cierpi 馃槄 prze偶ywa ten jej placz, a ja dzielnie wyci膮gam gluty bez wyrzut贸w :D

No i wczoraj pierwszy raz z艂apa艂a 艣wiadomie m贸j r臋kaw r膮czk膮, dzis ju偶 te偶 nieudolnie, ale zaczyna si臋ga膰 po zabawki 馃槏

Ooo no to niezle, fajnie patrzec na ten rozwoj.

Ja bylam ostatnio z moim synkiem na pobraniu krwi, tata przed z pol nocy nie spal to nie bylo wyjscia- mama poszla馃ぃ馃ぃ

• miska997 Autorytet
    Post贸w: 872 397

Wys艂any: 11 lipca 2022, 13:13

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Tari co za wie艣ci! No widzisz. Wiedzia艂am 偶e uda Ci si臋 karmi膰 piersi膮, wiedzia艂am to鉂 i to bez nakladek! M贸j ma te偶 czasem problem ze z艂apaniem ale to normalne wa偶ne 偶e tylko pier艣 i ty zapewne psychicznie czujesz sie 艣wietnie! 馃槝馃槝
    A szcz臋艣liwa mama to szcz臋艣liwe dziecko馃槏馃槏
    Jeste艣 dzielna pi takim kryzysie i uda艂o si臋#馃槝馃槝馃槝馃

U mnie plamienie juz ledwo co, ale jeszcze jest ciut , mam nadzieje ze ju偶 dzi艣 nie b臋dzie nic i b臋d臋 mog艂a odstawi膰 leki bo po tej ergotominie mam problem z pokarmem, czyta艂am ze mo偶e po tym tak byc, wspomaga sie herbatkami, karmi 0% i jako艣 jest na szcz臋艣cie ale przerazona by艂am wczoraj jak z dw贸ch ledwo 80ml sciagnelam馃槕
    Ale dajemy rad臋, zn贸w 120wyciagne uf.馃槏 bo wcziraj odmrazalam ju偶...

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏
    4.11.2021- mamy serduszko鉂 6mm szcz臋艣cia馃崁
    13.01.2022- b臋dzie Syn 鉂ゐ煈 (16tc)
    10.06.2022- Bart艂omiej 馃槏馃懆
  • miska997 Autorytet

Wys艂any: 11 lipca 2022, 13:18

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ale wasze maluchy ju偶 post臋py!! Cudownie馃馃

PoprostuM cwana ta Twoja niunka!馃槏馃槏
    Radzi sobie super ju偶 teraz coraz cz臋艣ciej bezie takich niespodzianek鉂も潳 tylko ju偶 niech wraca do zdr贸wka kochana 馃馃
    Te pierwsze 艣miechy dzieci s膮 najcudowniejsze, sama czekam馃槏馃槏

Nasz bejbik dzis juz z wag膮 ponad 4100, tydzie艅 temu we wtorek by艂o 3700 wiec przybiera super 馃槏

A spacery i ka偶dee autem uwielbia oby tak zosta艂o hehe. :)
    Tari mam nadzieje ze Olus przetrwa jako艣 t膮 wypraw臋馃馃馃馃
    Charakterny ten wasz Olus ! :) ale to dobrze. 馃槏馃槏馃槏

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏
  • Tari Autorytet

Wys艂any: 12 lipca 2022, 08:39

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Charakterek ma pewnie po mamusi 馃槄 i wygl膮d te偶. 100% ze mnie.. A偶 dziwne bo nie wyobra偶a艂am sobie nigdy, 偶e syn mo偶e by膰 do mnie podobny.

Miska, pi臋knie ro艣nie Bartu艣. Brawo! Zdrowy ch艂opak zdrowo je 馃槃

Malina - my dzi艣 mamy szczepienia kolejne (meningokoki) i m膮偶 ju偶 od wczoraj prze偶ywa jak to Olek b臋dzie cierpia艂 馃槀 ja si臋 samego momentu wk艂ucia nie boj臋. Bardziej tego czy nie b臋dzie nopa.

Aleksander ju偶 pieknie trzyma g艂贸wk臋. Chyba zaczn臋 u偶ywa膰 nosid艂a tula bo mam po dzieciach siostry. Bo inaczej to nie wiem kiedy zaczniemy wychodzi膰 na dw贸r 馃槄 ja si臋 podda艂am i daje synowi zasypia膰 na piersi niemal zawsze. Bo noszenie ponad 7kg i ziuzianie to dla mnie ju偶 powoli za ci臋偶ko. Smoczka nie chce i koniec. 3 r贸偶ne pr贸bowali艣my i nic. Ch艂opak woli natur臋 馃ぃ

15.04.2022 Aleksander 馃グ
  • miska997 Autorytet

Wys艂any: 12 lipca 2022, 17:04

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Tari on jest niesamowity!!! Ale podobnie jak m贸j facet maly :) woli spac przy cycu. Niz ze smokiem馃 a jakis czas ssal bo corka non stop mu wpychala haha ale teraz jedynie wloze jak glodny aby zd膮偶y膰 przebrac zeby nie plakal :),

Powiem Wam....i moj pokazuje charakterek! :) ja nauczylam na rekach...bo zwyczajnie zal mi tego niunia ze 3 tyg byl sam nie noszony ani nic. :( wiec wyczul rece....za dlugo lezec to zle haa.
    Dostal tr膮dzik ten caly i bylam dzis u pediatry bo na glowce ma ropbe takie zmiany, dala na to masc z abyybiotykiem. I clotrimazolum. Ale smaruj taki owlosiony lepek hehe.. Oby to pomoglo :( ,
    Od niedzieli jest strasznie nerwowy niespokojny, brzuszek napewno nie boli ale moze ta wysypka go swedzi. Tak mysle. :(

Ale mama chodzi piesci nosi ca艂uje nie moge sie nacieszyc tym smykiem :)

Tari a jak ta Twoja pier艣 kt贸ra bola艂a Cie tak mocno? Przeszlo to ? I ta ranka zagoila Ci sie ?

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏
  • Tari Autorytet

Wys艂any: 12 lipca 2022, 17:48

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ojej, przykro mi 偶e ten tr膮dzik Was dopad艂. Kiepsko, 偶e a偶 lek musi mie膰 ale mo偶e lepiej tak ni偶 by mia艂y by膰 wi臋ksze komplikacje z tym. A co do noszenia/spania na r臋kach - Ty masz jeszcze c贸rk臋 to rozumiem, 偶e mo偶e czasem brakowa膰 Ci mo偶liwo艣ci od艂o偶enia Bartusia. Ja mam jednego i w sumie uwielbiam jak sobie na mnie 艣pi. Grunt, 偶e noce przesypia w 艂贸偶eczku i tylko mo偶e nad ranem domaga si臋 tulania. Ostatnie dwie noce by艂y super. Wczoraj o 20:30 by艂 ju偶 w 艂贸偶eczku, o 1 wsta艂 na mleko i o 4. Wsta艂 7:30 ale od 6:30 ju偶 spa艂 na m臋偶u. Ale dzi艣 po szczepieniu 艣pi ca艂y czas na nas wi臋c pewnie noc bedzie ci臋偶ka. Jeste艣my przygotowani 鈽

Moja ranka si臋 zagoi艂a i b贸l piersi ju偶 nie wr贸ci艂 jaki mia艂am wtedy w tej lewej. I powiem Wam, 偶e teraz jak je bez nak艂adki to czuje mega rado艣膰 z karmienia piersi膮 馃グ Olek mam wra偶enie, 偶e si臋 najada na d艂u偶ej i tylko jak przysypia i sp艂yca chwyt to wtedy boli. Jednak ja ju偶 mam system, 偶e jak tylko przy艣nie tu zabieram mu cyca i sobie pi臋knie 艣pi. Z dnia na dzie艅 coraz lepiej nam idzie z przestawieniem si臋 do piersi. I ju偶 nie mam w g艂owie tego "byle wytrzyma膰 6 miesi臋cy".

Olu艣 ma 7200gram.Jeszcze 300gram i podwoi swoj膮 wag臋 urodzeniow膮 馃槄

15.04.2022 Aleksander 馃グ
  • miska997 Autorytet

Wys艂any: 12 lipca 2022, 22:09

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Tari wiesz co pkwiem ci ten tradzik czesto sie zdarza i nie wymaga leczenia ale szkoda ze na glowce sie zrobilo to ale lekarka mowila 偶e pot, bakterie i przez to sie moglo takie zrobic. Aleee wyleczymy to :) najmniejszy problem juz. 鉁娾湂

U mnie jest tak czasem ze w jednej rece syn a z drugiej strony mloda sie wtula hehe. :)
    Czasem u nas z wieczora Bartus ma tak wlasnie ze potrzebuje tulaaania lulania bliskosci piersi. Mega mnie to podbudowuje jakos tak. :)

Tari super kochana ze wkoncu czerpiesz orzyjemnosc z karmienia piersi膮! 馃槏 sama wiem jakie to cudowne uczucie bo sama od poczatku jestem mega dumna ze karmie syna swoim pokarmem. Jednak co w glowie to w glowie. :)
    Kilka razy probowalam z nakladki bo mlody przy cycku bardziej lubi spac niz jesc hahaa ale kurcze to nie to.... :)
    Super ze juz Cie tam nie boli i naprawde czerpiesz z tego przyjemnosc wkoncu. 馃槏馃槏馃槏馃槏鉁
    A jak u was wlasnie z ta systematycznoscia ? Cholerka. U nas godziny s膮 przeeeer贸偶ne bo czasem Bartu艣 nawet w dzie艅 lubi zrobic 4 godziny przerwy nawet. A w nocy od 11 do 4 czasem ma przerwe i w dzien godziny sa r贸偶ne. A jak slucham ze dzieci u niektorych jak w zegarku...zastanawiam sie jakim cudem hehe.
    Mo偶e to sie unormuje wszystko.....z tej piersi czasem je jak chce....z butelki jeszcze jako tako.

Tari masz kawal ch艂opa! Ale to dobrze niech ro艣nie dzidziu艣 zdrowo 馃槏馃槏

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏

Wys艂any: 15 lipca 2022, 22:17

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    miska997 wrote:
    Tari on jest niesamowity!!! Ale podobnie jak m贸j facet maly :) woli spac przy cycu. Niz ze smokiem馃 a jakis czas ssal bo corka non stop mu wpychala haha ale teraz jedynie wloze jak glodny aby zd膮偶y膰 przebrac zeby nie plakal :),

Powiem Wam....i moj pokazuje charakterek! :) ja nauczylam na rekach...bo zwyczajnie zal mi tego niunia ze 3 tyg byl sam nie noszony ani nic. :( wiec wyczul rece....za dlugo lezec to zle haa.
    Dostal tr膮dzik ten caly i bylam dzis u pediatry bo na glowce ma ropbe takie zmiany, dala na to masc z abyybiotykiem. I clotrimazolum. Ale smaruj taki owlosiony lepek hehe.. Oby to pomoglo :( ,
    Od niedzieli jest strasznie nerwowy niespokojny, brzuszek napewno nie boli ale moze ta wysypka go swedzi. Tak mysle. :(

Ale mama chodzi piesci nosi ca艂uje nie moge sie nacieszyc tym smykiem :)

Tari a jak ta Twoja pier艣 kt贸ra bola艂a Cie tak mocno? Przeszlo to ? I ta ranka zagoila Ci sie ?

Miska moj mial triche tradziku na twarzy. Podobno mija ok 6 tyg i u mojego synka kolo 7ego zaczelo to zanikac. To moze i Twojemu sie uspokoi

Wys艂any: 15 lipca 2022, 22:22

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    My bylismy w koncu z mlodym u neurologa. Tworetycznie ok 2 tyg do skonczonego 3 miesiaca, ale zwolnil si臋 termin prywatnie u fajnego lekarza wiec nie czekalusmy馃槄

30letni staz pracy i mowi, ze rzadko takie ruchliwe dzieci sa jak maly 馃檲 Wiec to nie nasze wyolbrzymianie, ze mamy wesolo i to nie wieczne kolki馃槄 A co mowillmy komus to "dzieci takie s膮", "moj tez macha reka podczas snu". A moj synek jak mial z 2 tyg to juz w poprzek lozeczka spal. O ile snem to nazwac mozna.
    Choc najwazniejsze, ze nie widac zadnych patologii tylko taki Jego temperament 馃槄

Ostatnio jak powiedzialam znajomej ze do 14 zdazylam z innych rzecxy- umyc glowe i wywiesic pranie, zjesc kanapke (bulka z maslem) a reszta maly, z malym, dla malego to mi nie wierzyla chyba馃槄

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 15 lipca 2022, 22:26

• miska997 Autorytet

Wys艂any: 20 lipca 2022, 14:53

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Malina masz podobnie jak moja kuzynka...jej syn od urodzenia juz wierzgal nogami, spanie w poprzek w loze zku i do tej pory szogunek 馃檲馃檲 jest tak ruchliwym dzieckiem ze takieho nie widzialam i wierze ze przytakim nie zrobisz nic...馃檲馃檲 ogolnie ciezko. Jak widze jak kuzynka sie nalata za nim.....wspolczuje. 馃檲 ale sama nie wiem czy moj takim szogunem nie bedzie. 馃馃榿 najwazniejsze ze wszystko jest jak trzeba i to tylko taka jego natura. 鉂も潳鉂

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏
  • miska997 Autorytet

Wys艂any: 20 lipca 2022, 14:59

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Co u was kochane ?
    U nas dzis po pierwszym szczepieniu...poki co mlody kupka czestoooo, i pozatym spi :) , na szczepieniu byl placz tylko w momencie wstrzykiwania i poza tym bez placzu, uf.
    Mamy 5w1, synowi nale偶膮 si臋 bezplatnie ze wzgledu na ten pobyt w szpitalu, chorob臋.... wiec 5w1 jest szczepiony plus do tego na kolejnym szczepieniu za miesiac Meningokoki wykupi艂am dla niego. :) ,
    Mlody ostatnio pokaza艂 troche rozki ale to dobrze. Wiem ze zdrowy hehe :) sa dni ze zrobie z nim wszyyyystko a sa dni ze nic bo na rekach ciagle bo potrzebuje bliskosci malenstwo. 馃馃
    Ale nocki tylko jedna pobudka.....jak z wieczora usnie tak spi do 3 pozniej pobudki juz do 3 godz. Karmimy sie cycem nadal ale z butli bo orzy cycu od razu spi. Ciezko mi z tym bo chcialabym nauczyc go z cyca zeby najadl sie poszedl spac i wiedzia艂 ze cyc jest zeby sie najesc a nie spac. :(

I pozatym prawdopodobnie alergia na mleko wiec ja od dzis odstawiam wszystko co z mlekiem, zobaczymy jaka bedzie reakcja i czy faktycznie mleko.....ten tradzik zrobil sie suchy szorstki i nie schodzi wiec lekarka mowi ze to moze byc alergiczne i suche uszy za uszami i wg wiec moze i mleko. Ciekaer tylko jak ja to orzetrwam.....jak czytam sklady....wszedzir wystepuje mleko. Wedliny, salatki, kielbasy parowki. Eeeeeh.

A jak u Was ?

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏

Wys艂any: 22 lipca 2022, 22:30

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    miska997 wrote:
    Co u was kochane ?
    U nas dzis po pierwszym szczepieniu...poki co mlody kupka czestoooo, i pozatym spi :) , na szczepieniu byl placz tylko w momencie wstrzykiwania i poza tym bez placzu, uf.
    Mamy 5w1, synowi nale偶膮 si臋 bezplatnie ze wzgledu na ten pobyt w szpitalu, chorob臋.... wiec 5w1 jest szczepiony plus do tego na kolejnym szczepieniu za miesiac Meningokoki wykupi艂am dla niego. :) ,
    Mlody ostatnio pokaza艂 troche rozki ale to dobrze. Wiem ze zdrowy hehe :) sa dni ze zrobie z nim wszyyyystko a sa dni ze nic bo na rekach ciagle bo potrzebuje bliskosci malenstwo. 馃馃
    Ale nocki tylko jedna pobudka.....jak z wieczora usnie tak spi do 3 pozniej pobudki juz do 3 godz. Karmimy sie cycem nadal ale z butli bo orzy cycu od razu spi. Ciezko mi z tym bo chcialabym nauczyc go z cyca zeby najadl sie poszedl spac i wiedzia艂 ze cyc jest zeby sie najesc a nie spac. :(

I pozatym prawdopodobnie alergia na mleko wiec ja od dzis odstawiam wszystko co z mlekiem, zobaczymy jaka bedzie reakcja i czy faktycznie mleko.....ten tradzik zrobil sie suchy szorstki i nie schodzi wiec lekarka mowi ze to moze byc alergiczne i suche uszy za uszami i wg wiec moze i mleko. Ciekaer tylko jak ja to orzetrwam.....jak czytam sklady....wszedzir wystepuje mleko. Wedliny, salatki, kielbasy parowki. Eeeeeh.

A jak u Was ?

Miska mi tez pediatra tak mowil i jestesmy na mleku dla alergikow. A teraz dermatolog mi powiedzial, ze ten tradzik to normalna rzecz i na pewno nie miala zwiazku z alergia nawet przy nasileniu bo to wszystko kwestia moich i Twoich hormonow przekazanych dzieciom馃槄

Wys艂any: 22 lipca 2022, 22:32

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    A my we trojke mielismy covid馃檲
    Zdradliwie zaczal sie bolem gardla, myslalam, ze moze od lodow, a tu takie buty. Maly tez, jeszcze kaszel Mu zostal. Dzielnie to zniosl i przez chwilenie byl szalony tylko az za spokojny 馃榿

• miska997 Autorytet

Wys艂any: 28 lipca 2022, 15:11

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Malina jak sie czujecie? Juz zdriwi wszystko dobrze? Jak male艅stwo?

A wy dziewczyny jak tam wasze pociechy?
    M贸j ch艂opczyk daje czasem popalic i ci臋偶ko uspac na noc. Jak za kare. W dzie艅 艣pi. Na noc nie..... Jak c贸rka馃槀馃槀
    Ale i tak jest kochany :)
    Jak tam u Was?

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏
  • Tari Autorytet

Wys艂any: 30 lipca 2022, 07:05

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej dziewczyny! Mam nadziej臋, 偶e jeszcze tu zagl膮dacie. Malina, jak Wasze zdrowie? Jest ok?
    Miska, taki etap pewnie z tym zasypianiem na noc. My z Olkiem te偶 d艂ugo walczyli艣my by ogarn膮艂, 偶e noc jest od spania (a by艂 czas gdy 3h w nocy si臋 na nas po prostu patrzy艂 馃槄). Ja si臋 nie odzywa艂am bo mia艂am okropny czas.. Po kolei:

Po szpitalu te 3 tyg mia艂am diet臋 + sumiennie bra艂am leki. Niestety tydzie艅 temu w 艣rod臋 znowu silny atak. Zrobi艂am w pi膮tek badania krwi i tomograf komputerowy - wysz艂o przewlek艂e zapalenie p臋cherzyka. Siostra mi za艂atwi艂a przyj臋cie do szpitala i we wtorek trafi艂am na Chirurgie, a w 艣rod臋 mia艂am operacje (laparoskopowo si臋 uda艂o uff), w czwartek wysz艂am ju偶 do domu.

Olek niestety numer zrobi艂 i nie chcia艂 pi膰 z butelki a wcze艣niej nigdy nie mia艂 z tym problemu.
    Siostra mnie si艂膮 zatrzyma艂a w szpitalu, a potem pomog艂a m臋偶owi. Ja rycza艂am w szpitalu a oni walczyli by nakarmi膰 Olusia.. W ko艅cu po p贸艂 dnia zjad艂 na 艣piocha i potem ju偶 zawsze m膮偶 go karmi艂 jak spa艂 bo jak widzia艂 butelk臋 to wrzask.. Karmimy si臋 od czwartku znowu, wisi mi mega du偶o na piersi 鈽 mimo pracy regularnej laktatorem w szpitalu czuje, 偶e mam mniej pokarmu i musimy troch臋 t膮 produkcj臋 podkr臋ci膰. My艣l臋, 偶e pe艂na narkoza mia艂a na to wp艂yw.

Ca艂y czas te艣ciowa te偶 tutaj by艂a i pomaga艂a. Ja jeszcze nie nosz臋 Olka bo troch臋 strach (ch艂opak wa偶y z 7,5kg i wczoraj musia艂am wyj膮膰 ubranka 74 馃槄). Czuje si臋 dobrze i najwa偶niejsze, 偶e nied艂ugo ju偶 kompletnie bez strachu b臋d臋 mog艂a opiekowa膰 si臋 dzieckiem.. Lekarz po wyci臋ciu woreczka powiedzia艂, 偶e gdyby nie planowa operacja to bym za 2-3-4 tyg trafi艂a z ulicy na nag艂膮 operacje i mog艂oby si臋 to r贸偶nie sko艅czy膰..

Psychicznie musz臋 do siebie doj艣膰. To moja 3 operacja w 2,5 roku.. Na nic niby nie mia艂am wp艂ywu ale m贸j brzuch ma teraz ogrom blizn i to zostaje w g艂owie wszystko.

Dajcie zna膰 co u Was. Jak tam maluszki si臋 rozwijaj膮 馃グ

15.04.2022 Aleksander 馃グ
  • miska997 Autorytet

Wys艂any: 30 lipca 2022, 14:46

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Tari fatalna sprawa z tym woreczkiem!!! Widzisz, tyle szczescia w偶e nieszczesciu, 偶e trafilas w pore do szpitala! I z Olusiem dobrze ze jedbak sobie poradzili馃槝

Domyslam sie ze ciulowo sie czujesz z tymi bliznami馃槕
    Ale potrzebujesz czasu zeby to orzyswoic. I abys szybko wrocila dosi臋 siebie. 馃槏

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏
  • miska997 Autorytet

Wys艂any: 9 sierpnia 2022, 08:51

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Kobietki czesc co u Was zagladacie tu jeszcze ? Jak sie czujecie, jak Wasze maluszki? :)
    U nas jutro 2miesiace, kurcze. Jak to zlecialo鉂
    Ja juz z waga 3kg mniej niz orzed ci膮偶a, zaczynam ze starym 膰wiczy膰 i bierzemy sie za siebie. Mlody rosnie zdrowo je jak trzeba :)
    Ale chyba koncze kp, poki co nie orzystawiam tylko odciagam bo mlody nadal leniwiec i byla meczarnia wiec odciagam i podaje z butli....laktstor jak widze to niedobrze mi馃槀馃槀馃檲
    A juz zaraz 3tydzien na diecie bezmlecznej niby brak nowych krostek ale nadal jakies ma, ciagle cos na tej buzi wiec jak pediatra mowila, dodatkowo gdy nie bedzie poprawy odstawic jaja.....i chyba bede przechodzic na mm. Bo juz okrojone produkty a ja tez nie mam czasu prychcic bo nie ma kiedy sie zalatwic nie mowic tu o cudowaniu w kuchni馃槥 pediatra na dokarmienie bo czasem za malo mleka mam przepisala bebilon pepti, mlody nie mial po nom problemow brzuszkowych nie ulewa wi臋c przy tym zostaniemy, dzi艣 kupie 2puszki jeszcze zrealizuje ta recepte juz do konca i chyba ju偶 bede podawac mu tylko to mleko zobacz臋 jak bedzir z ta buzka. Narazir pediatra nasza na urlopir ale jak wr贸ci pojade dodo niej tez. :(

A jak U Was? Zagladam czasem ale nie wiem czy jeszcze tu bywacie a tak nudno bez Was :)

23.06.2015- Maja 馃槏馃懅
    2.09.2021- CP馃挃
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Ma艂y Cud.馃槏
  • Tari Autorytet

Wys艂any: 9 sierpnia 2022, 20:29

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej Miska 馃槝

2 miesi膮ce.. Kurcze, a pami臋tam jak czeka艂am a偶 si臋 Bartu艣 pojawi na 艣wiecie i napiszesz o tym. Cudownie, 偶e ch艂opak ro艣nie 鈽 ja og贸lnie nie dziwie sie, 偶e jeste艣 bliska przej艣cia na mm - nie cierpi臋 laktatora. Jak w szpitalu musia艂am nim pracowa膰 co chwile to dostawa艂am g臋siej sk贸rki. Teraz na szcz臋艣cie nie przewiduje d艂u偶szych przerw od Olusia wi臋c laktator schowany g艂臋boko i daleko 馃槄 i tak Ci臋 podziwiam, 偶e tyle da艂a艣 rady by膰 mam膮 kpi! I jak Ci z tym dobrze i nie odbije si臋 na zdrowiu synka to jasne, przejd藕 na mm. A jak tam Maja w stosunku do braciszka? Wszystko ok? 馃檪

Ja tu zagl膮dam raz na 2-3 dni i akurat patrz臋, a napisa艂a艣. U mnie od ponad tygodnia masakra: regres snu, skok, a mo偶e nawet z臋by? Kij to wie 馃槄 Olek potrafi艂 ju偶 tylko raz si臋 budzi膰 w nocy przez co ja chodzi艂am w skowronkach wyspana. Teraz je jak noworodek co 2,5h.. Wi臋c chodz臋 jak zombie. Za dnia te偶 jakby mi kto艣 dziecko podmieni艂, strasznie du偶o p艂acze i na r臋ce chce. Trzeba zagry藕膰 z臋by i liczy膰 偶e ka偶dy kolejny dzie艅 zbli偶a mnie do ko艅ca tego horroru.. 馃槄
    Ja karmie piersi膮 i strach wyj艣膰 mi z domu bo Olek chyba kompletnie odrzuci艂 butelk臋. O problemach zdrowotnych ju偶 zapomnia艂am, zostawiam to co z艂e za sob膮. Fizycznie czuje si臋 bardzo dobrze 馃檪

Olu艣 za kilka dni ko艅czy 4 miesi膮ce, jeszcze nawet nie pr贸buje robi膰 obrot贸w z plec贸w na brzuszek. Niby ma jeszcze sporo czasu ale zaczynam si臋 zastanawia膰 czy na bank wszystko ok. Pierwsze dziecko i pewnie za bardzo my艣l臋 nad tym wszystkim. Bo oczywi艣cie rozwija si臋 super: du偶o si臋 u艣miecha, 艣mieje, gaworzy, zajada swoje pi膮stki. Jest naszym cudnym oczkiem w g艂owie 馃グ

15.04.2022 Aleksander 馃グ
鈥光 395 396 397 398 399
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

Jak szybko zaj艣膰 聽w ci膮偶臋? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka pocz臋cie dziecka wydaje si臋 proste – wystarczy kocha膰 si臋 i potem tylko czeka膰 na brak miesi膮czki. Dla potwierdzenia zrobi膰 test ci膮偶owy i za艂atwione! W rzeczywisto艣ci cz臋sto wygl膮da to nieco inaczej. Dla wielu par podj臋cie decyzji o powi臋kszeniu rodziny i pojawienie si臋 pozytywnego testu ci膮偶owego nie nast臋puje w tym samym miesi膮cu, kwartale b膮d藕 roku. Dlaczego? Przeczytaj, co mo偶e utrudnia膰 zaj艣cie w ci膮偶臋 i czego unika膰, aby szybko zaj艣膰 w ci膮偶臋. 

CZYTAJ WI臉CEJ

Test owulacyjny. Jak dzia艂aj膮 testy owulacyjne i czy s膮 skuteczne?

Testy owulacyjne s膮 jednym z najprostszych narz臋dzi do samodzielnego wykrywania dni p艂odnych i zbli偶aj膮cej si臋 owulacji. Przeczytaj jak dzia艂aj膮 testy owulacyjne, jak je prawid艂owo wykona膰, ile kosztuj膮 i czy mo偶na im zaufa膰 w 100%. Podpowiemy Ci równie偶 jak skutecznie zwi臋kszy膰 dzia艂anie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WI臉CEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mog膮 by膰 przyczyny podwy偶szonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie s膮 najcz臋stsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygl膮da diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WI臉CEJ