Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W sierpniu gwiazdy spadają, marzenia o dzieciach spełniają🌠
Odpowiedz

W sierpniu gwiazdy spadają, marzenia o dzieciach spełniają🌠

Oceń ten wątek:
  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie. Jak tu ustawic stopke. Wchodzilam w przegladarce w tel wzielam ustawienia.....ale nic takiego tam nie bylo

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Dziewczyny co za 💩 temat😆 ale siedze i sie śmieje😂

    Macie racje, że to społeczeństwo wywiera presje bo wszystko musi być piękne, pachnieć i wyglądać a w życiu rzadko tak jest😊
    Chociaz troche sie posmiejemy lepsze to niz zeby zawracac i namawiac dziewczyny do wczesnego testowania albo myslec czy zaszlam czy nie zaszlam na troszke chociaz sie zapomni o tym...troche sie odetchnie chociaz minimalnie.....az inaczej. Czlowiek sie uśmiechnie trochem temat kupa to fakt......troche slabo😅😂🙈

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska997 wrote:
    No wlasnie. Jak tu ustawic stopke. Wchodzilam w przegladarce w tel wzielam ustawienia.....ale nic takiego tam nie bylo
    W ustawieniach musisz wybrać do góry zakładkę z ludzikami i tam będzie 😉

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego mi osobiście, podobała się ostatnia reklama dove. Bo to te wszystkie vogue, tap madyl i missy, phptoshopy, pokazują kanon piękna, któremu Staramy się nadążyć i wpadamy w kompleksy kiedy nam się nie udaje. A spójrzcie na kreowanie wizerunku mężczyzny. Ma być naturalny, muskularny i tylko dobrze ubrany i już jest wszystko...😒 a my jak nie mamy cycek, pośladków, policzków, brody, nosa, uszu, rzęs, brwi i ust zrobionych to wyglądamy jak dziwaczki 😅

  • milam Autorytet
    Postów: 1216 828

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartiMarti jestem ciekawa co u ciebie, odezwij się

    Pani Miśka lubi tę wiadomość

    🧒 2013
    🧒 2016
    648f824a16.png
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Ci do różnych krepacji - jestem w tym mistrzem, jestem przed operacją i bardziej niż samej operacji boje się..... LEWATYWY 😆
    I nawet nie samego bólu, tylko tego, że wszyscy wiedzą i widzą i słyszą że "o, teraz Celina robi 💩" 😃

    A tak naprawdę, stresy związane z okresem, owłosieniem, wyglądem warg (o zgrozo, ile ja się wstydziłam) to w dużej mierze wina tego, w którą stronę idzie świat. Wszystko jest takie piękne, w czasie okresu kobiety tańczą w białych spodniach i nikt nie puszcza bąków. Noooo sorry, ale nie 😃

    Stąd się biorą okropne kompleksy, wstydzimy się pokazywać nago, zastanawiamy się czy ktoś nie ma ładniejszej cipki i czy aby ani jeden włosek nie wystaje na wizycie u lekarza.

    A zgodnie z tym co mówią - te włosy po coś są, nie można ich nadmiernie codziennie golić. Okres po cos jest i mają go wszystkie kobiety (częściej lub rzadziej oczywiście). Puszczamy bąki jak 100% ludzi na całym świecie i również (o matko i córko!) robimy 💩. I często nie pachnie ona jak w kwiatki w ogrodku.

    Ja jestem baaaaaardzo mocno za uświadamianiem ludzi i dzieci, że to nie jest nic złego, to jest natura, więc same o tym też pamiętajmy 😉 (ja wciąż się uczę naturalności, więc się nie mądrze, ale bardzo mi zależy, żebym kiedyś się nie wstydziła procesów naturalnych)

    Ps. A lekarze widzieli już tyle cipek, tyle okresów, tyle kup przy porodzie i w ogóle tyle wszystkiego, że chyba ciężko ich już zaskoczyć 😃

    Znam problem, bardziej niż laparo bałam się lewatywy. I powiem Ci, że podczas modliłam się żeby zdążyć do toalety, a to nie jest tak, że wstajesz i z Ciebie zaczyna wszystko wychodzić. Tylko trzeba chwilę pochodzić. 😁 Do przeżycia. Nic strasznego. 😊

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie akurat lewatyw jakoś nie boje bo od czasu do czasu robię je sama w domu. Fakt, że to nie jest tak jak w szpitalu ale już samo uczucie człowiek zna i jest inaczej😜

    No właśnie też jestem ciekawa co u Marti🤔

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Gravity Autorytet
    Postów: 1153 2148

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Ci do różnych krepacji - jestem w tym mistrzem, jestem przed operacją i bardziej niż samej operacji boje się..... LEWATYWY 😆
    I nawet nie samego bólu, tylko tego, że wszyscy wiedzą i widzą i słyszą że "o, teraz Celina robi 💩" 😃

    A tak naprawdę, stresy związane z okresem, owłosieniem, wyglądem warg (o zgrozo, ile ja się wstydziłam) to w dużej mierze wina tego, w którą stronę idzie świat. Wszystko jest takie piękne, w czasie okresu kobiety tańczą w białych spodniach i nikt nie puszcza bąków. Noooo sorry, ale nie 😃

    Stąd się biorą okropne kompleksy, wstydzimy się pokazywać nago, zastanawiamy się czy ktoś nie ma ładniejszej cipki i czy aby ani jeden włosek nie wystaje na wizycie u lekarza.

    A zgodnie z tym co mówią - te włosy po coś są, nie można ich nadmiernie codziennie golić. Okres po cos jest i mają go wszystkie kobiety (częściej lub rzadziej oczywiście). Puszczamy bąki jak 100% ludzi na całym świecie i również (o matko i córko!) robimy 💩. I często nie pachnie ona jak w kwiatki w ogrodku.

    Ja jestem baaaaaardzo mocno za uświadamianiem ludzi i dzieci, że to nie jest nic złego, to jest natura, więc same o tym też pamiętajmy 😉 (ja wciąż się uczę naturalności, więc się nie mądrze, ale bardzo mi zależy, żebym kiedyś się nie wstydziła procesów naturalnych)

    Ps. A lekarze widzieli już tyle cipek, tyle okresów, tyle kup przy porodzie i w ogóle tyle wszystkiego, że chyba ciężko ich już zaskoczyć 😃
    Uwielbiam Cię! 😁 pięknie napisane!

    Powiem Ci, że też dochodzę do tych wszystkich prawd.. Szkoda, że tak późno, ale cieszę się że to w ogóle następuje. A tyle lat, zwłaszcza tych, kiedy człowiek jest taki nadwrażliwy przez dojrzewanie, czułam się taka ograniczona z każdej strony .. Masa kompleksów za mną, a części nadal nie mogę się pozbyć. Tak sobie obiecuję, że moja córka pozna ode mnie inny świat, takim, jaki ja go teraz widzę - normalny, bez tego nadmiernego wstydu.

    age.png

    Starania od 11.2020

    👩 35l 👨40l

    06.21 💔 cb
    10.21 💔 cp (metotreksat)

    03.2022 HSG - lewy jajowód niedrożny, prawy - światło jajowodu ograniczone
    06.2022 laparoskopia - oba jajowody drożne

    06.22 cb 💔
    07.22 cb 💔

    25.09 ⏸
    27.09 beta 68,6 prog 71
    29.09 beta 231
    01.10 beta 756 prog 55,8
    13.10 3,8mm Okruszka z ❤ Cudzie trwaj 🌈
    03.11 2,2cm cudnego Bąbelka🥰
    28.11 USG prenatalne 6,2cm Dzidziulka, ryzyka niskie 🥳
    13.01 300g chłopaczka 😊❤
    17.02 720g Marcelka 😍
    22.03 1430g Kluseczka 🤯
    06.04 1780g Misiaczka 🐻
    11.05 3145g Pączusia 😳

    06.06.2023 nasz tęczowy synek jest już z nami 😌 - 3680g, 56cm Miłości
  • Lukrecja1208 Ekspertka
    Postów: 215 223

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja melduję 🐒. Jakoś wyjątkowo się nakręciłam w tym cyklu, od 6 dpo czułam takie kłucie, jakie czułam na początku ciąży... Jakoś mnie to nadawało optymizmem. Ale przeprowadzam się na wrzesień w niedzielę :)

    Olaola, KaJa lubią tę wiadomość

    Starania od października 2020
    Maj 2021: Puste jajo 💔
    IVF 2023: Brak zarodków 😭
    21.10.2023⏸ Naturalna niespodzianka 😮
    Beta 289/761/ 1611, wizyta ➡️ widać pęcherzyk 😊
    7.11 Mamy 4mm dzidzi z bijącym serduszkiem ❤😍
    29.11 9t2d ➡️Serduszko przestało bić w 6tyg 😭💔
    👼 Chłopczyk, trisomia 13 😪
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 25 sierpnia 2021, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natis wrote:
    Znam problem, bardziej niż laparo bałam się lewatywy. I powiem Ci, że podczas modliłam się żeby zdążyć do toalety, a to nie jest tak, że wstajesz i z Ciebie zaczyna wszystko wychodzić. Tylko trzeba chwilę pochodzić. 😁 Do przeżycia. Nic strasznego. 😊

    Ja to w ogóle myślałam (przepraszam za obrazowość), że dostanę wiaderko koło łóżka, rurkę w tyłek i heja.
    Nie wiem skąd to wzięłam, nie pytajcie 😃

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Ja to w ogóle myślałam (przepraszam za obrazowość), że dostanę wiaderko koło łóżka, rurkę w tyłek i heja.
    Nie wiem skąd to wzięłam, nie pytajcie 😃

    Haha, ja to się bałam ze nie dolecę do WC które było tuż obok. A tu takie zdziwienie 😁😁

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem,że temat był więle razy.Gdzie robić krzywą glukozy i insuliny?Alab czy Diagnostyka.Brak skierowania i nie byłam u lekarza.Chcę to z buta załatwić.Wiem,że gdzieś chcą wyniki glukozy,a w drugim mierzą gukometrem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2021, 05:42

  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2399 2241

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Wiem,że temat był więle razy.Gdzie robić krzywą glukozy i insuliny?Alab czy Diagnostyka.Brak skierowania i nie byłam u lekarza.Chcę to z buta załatwić.Wiem,że gdzieś chcą wyniki glukozy,a w drugim mierzą gukometrem.
    W Diagnostyce mierzą glukometrem i jeśli jest dobry cukier na czczo to wtedy można pić 🙂

    Niebieska Gwiazda lubi tę wiadomość

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2399 2241

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poproszę o wpisanie @, oficjalnie nie przyszła Jeszcze ale zatestowane i biało, a podbrzusze już boli także to już tylko formalność.
    Trzymam kciuki, za te z Was które jeszcze testują w tym miesiącu i czekam na wrześniowy wątek 😊

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja Zakadka takze we wrzesniu przeprowadzamy sie na wrzesien. :)
    Trzeba dzialac ostro. :) heheheh

    Lukrecja1208, Zagadka919 lubią tę wiadomość

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2024, 21:08

    Gabs, Ancalime, nick nieaktualny, Mgdra, Zagadka919, Sparky, Czytoto, Gravity, Dominika96, Ivanka93, Niebieska Gwiazda, nick nieaktualny, Syla87, Grażyna1820, Kira lubią tę wiadomość

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Tari Autorytet
    Postów: 689 304

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dziś obudziłam lekko przeziębiona, zatkany nos, ból gardła. Zostałam w domu bo się boję o kropka. Dziwnie się czuję nie idąc do pracy z powodu lekkiego przeziębienia ale co jeśli się rozwinie.. ehh

    15.04.2022 Aleksander 🥰
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tari wrote:
    Ja się dziś obudziłam lekko przeziębiona, zatkany nos, ból gardła. Zostałam w domu bo się boję o kropka. Dziwnie się czuję nie idąc do pracy z powodu lekkiego przeziębienia ale co jeśli się rozwinie.. ehh

    Tari, lepiej odpoczywaj 😘
    W naszym stanie żadna infekcja nie jest mile widziana...
    Także ciepła herbatka, kocyk i odpoczywaj. 😘

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Gabs Autorytet
    Postów: 370 340

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tari wrote:
    Ja się dziś obudziłam lekko przeziębiona, zatkany nos, ból gardła. Zostałam w domu bo się boję o kropka. Dziwnie się czuję nie idąc do pracy z powodu lekkiego przeziębienia ale co jeśli się rozwinie.. ehh

    Lepiej dmuchać na zimne. A poza tym jak się czujesz ?

    Ja dzisiaj jadę w góry z córką, mam nadzieję że nie będzie padało cały czas.

    Moje szczęście Córeczka - 2018 ❤️
    Czekamy na Synka - 2022 ❤

    Endometrioza
    Laparoskopia I - 06.2020
    Laparoskopia II - 2.2021


    19.08.2021 - Beta 132,60 mIU/ml ❤️
    23.08.2021 - Beta 1113,00 mIU/ml ❤

    13.09.2021 - Jest serduszko ❤
    8.10.2021 - Nifty Pro - Niskie ryzyka
    22.10.2021 - I Prenatalne


    w57vgov3ux24w9bh.png
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabs wrote:
    Lepiej dmuchać na zimne. A poza tym jak się czujesz ?

    Ja dzisiaj jadę w góry z córką, mam nadzieję że nie będzie padało cały czas.

    Pogoda jest paskudna...
    Ja właśnie wracam z badań, spucilam krew 💉
    W poczekalni było już mi tak niedobrze 🤢, ale na szczęście szybko poszło, zjadłam wypiłam sok z marchwii i już mi lepiej.

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ