Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W sierpniu gwiazdy spadają, marzenia o dzieciach spełniają🌠
Odpowiedz

W sierpniu gwiazdy spadają, marzenia o dzieciach spełniają🌠

Oceń ten wątek:
  • Tari Autorytet
    Postów: 689 304

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy. Ciążowo czuję się bardzo dobrze, bolą mnie tylko piersi i plecy. Mdłości tylko po kawie miałam więc muszę ją na jakiś czas wykluczyć z diety (już tęsknię.. :D ) Herbatka jest, kocyk jest. Mąż po 14 wróci z pracy to się mną zaopiekuje. Chodzi ogólnie dumny jak paw, tak bardzo sie cieszy na zostanie tatą :)

    PoprostuM, Ancalime, nick nieaktualny, Grażyna1820 lubią tę wiadomość

    15.04.2022 Aleksander 🥰
  • Tari Autorytet
    Postów: 689 304

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, aby ustawić suwaczek trzeba mieć konto premium wykupione? Nie mam pojęcia jak o ustawić

    15.04.2022 Aleksander 🥰
  • szarlota96 Autorytet
    Postów: 371 803

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze o wpisanie na 29.08 :)

    Które z was starają się dłużej, niż 4 lata?

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2024, 21:08

    Tari lubi tę wiadomość

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Tari Autorytet
    Postów: 689 304

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się. Najcięższe zadanie na dzisiaj wykonane :D

    abrakadabra, Ancalime, MałaMi*, Natis, nick nieaktualny, PoprostuM, Zagadka919, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    15.04.2022 Aleksander 🥰
  • Gabs Autorytet
    Postów: 370 340

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natis wrote:
    Pogoda jest paskudna...
    Ja właśnie wracam z badań, spucilam krew 💉
    W poczekalni było już mi tak niedobrze 🤢, ale na szczęście szybko poszło, zjadłam wypiłam sok z marchwii i już mi lepiej.


    U mnie mdłości są tylko wieczorem, jakoś daję radę. Ale za to jestem senna jak mops, czyli dokładnie tak jak w pierwszej ciąży 😅

    Pogoda jest tragiczna ale mam nadzieję na jakieś okienko pogodowe, i chociaż jakiś spacerek nad Dunajcem ❤

    Moje szczęście Córeczka - 2018 ❤️
    Czekamy na Synka - 2022 ❤

    Endometrioza
    Laparoskopia I - 06.2020
    Laparoskopia II - 2.2021


    19.08.2021 - Beta 132,60 mIU/ml ❤️
    23.08.2021 - Beta 1113,00 mIU/ml ❤

    13.09.2021 - Jest serduszko ❤
    8.10.2021 - Nifty Pro - Niskie ryzyka
    22.10.2021 - I Prenatalne


    w57vgov3ux24w9bh.png
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tari wrote:
    Udało się. Najcięższe zadanie na dzisiaj wykonane :D

    Gratuluję suwaczka.
    Mi zostało jakieś 15 minut do domu, marze o tym żeby się położyć do łóżka. Znów mnie delikatnie mdli 🤢

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Tari Autorytet
    Postów: 689 304

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cichą nadzieję, że mdłości mnie ominą. Takie moje małe skromne życzenie ;)

    Natis dasz radę, jeszcze chwilka i łóżko Twoje ;)

    15.04.2022 Aleksander 🥰
  • Gabs Autorytet
    Postów: 370 340

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tari wrote:
    Ja mam cichą nadzieję, że mdłości mnie ominą. Takie moje małe skromne życzenie ;)

    Natis dasz radę, jeszcze chwilka i łóżko Twoje ;)

    Właśnie zobaczyłam Twój suwaczek!
    Wyliczyło nam ten sam tydzień i dzień ❤

    Tari lubi tę wiadomość

    Moje szczęście Córeczka - 2018 ❤️
    Czekamy na Synka - 2022 ❤

    Endometrioza
    Laparoskopia I - 06.2020
    Laparoskopia II - 2.2021


    19.08.2021 - Beta 132,60 mIU/ml ❤️
    23.08.2021 - Beta 1113,00 mIU/ml ❤

    13.09.2021 - Jest serduszko ❤
    8.10.2021 - Nifty Pro - Niskie ryzyka
    22.10.2021 - I Prenatalne


    w57vgov3ux24w9bh.png
  • Tari Autorytet
    Postów: 689 304

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wcześniej wiedziałam, że mamy dokładnie ten sam tydzień i dzień. Bardzo uroczo <3
    Minus tego, że mnie czeka na 100% cesarka więc nie dotrwam do 1 maja.

    Gabs lubi tę wiadomość

    15.04.2022 Aleksander 🥰
  • MagdaN Ekspertka
    Postów: 159 265

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Musisz wejść przez przeglądarkę w telefonie na stronę ovu i tam się da, jeśli chcesz 😉
    Zrobiłam 😉tylko wyliczenia się nie zgadzają... Lekarz wyliczył że jest 6+3

    p19uxzkrqdmj5jif.png
  • MagdaN Ekspertka
    Postów: 159 265

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza bólem piersi i okropna wrażliwością wręcz bólem sutków nie mam żadnych objawów... Narazie...
    Oby mdłości mnie ominęły

    p19uxzkrqdmj5jif.png
  • PoprostuM Autorytet
    Postów: 395 326

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to się stało, że już koniec sierpnia się zbliża??? Kiedy to minęło?? Czekam na Wasz wrześniowy wątek, czuję że silna ekipa się tworzy i będzie mnóstwo ⏸ 💪

    U mnie dziś drugi dzień słabego samopoczucia, na nic nie mam siły i może rzeczywiście to są jakieś początki mdłości :p w poprzedniej ciąży dorwały mnie dopiero pod koniec walki o utrzymanie jakoś w 7 tyg i pamietam, że leżałam i płakałam tak mi było niedobrze, nie mogłam nawet wstać z łóżka 😅

    No i w końcu dodzwoniłam się do gina, w sobotę o 15:30 mam wizytę potwierdzającą ciążę i podejrzenie pęcherzyka 😌

    Olaola, MałaMi*, Czytoto, Zagadka919 lubią tę wiadomość

    Tęczowa dzidzia, którą bardzo chcemy poznać 🌈


    p19u0dw4ia5sge5w.png
  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co sądzicie o endometrium 15 mm w dniu owulacji? To nie za dużo? Nie spytałam gin, bo byłam w sumie w innej sprawie i doczytałam w domu na opisie USG.

    Poza tym, okazało się, że mam na jajniku 2cm torbiel o wyglądzie endometrialnej😭 W kwietniu jej jeszcze nie było jak ostatnim razem byłam na USG 🤷🏼‍♀️ Jestem w szoku, bo nigdy nie miałam żadnych objawów endometriozy... Mam przyjść to skontrolować za 3 miesiące, łudzę się, że zniknie 😢

    🩵 2022
    🩷 2024
  • Olaola Autorytet
    Postów: 1487 1006

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2021, 21:24

    Sparky lubi tę wiadomość

    age.png

    Starania od kwietnia 2021--> udało się kwiecień 2022!
    Hsg --> prawy jajowód niedrożny --> sHSG w styczniu - udrożniony. Stymulacja Clo od stycznia do kwietnia
    21.04 - wyraźny cień 😲
    22.04 - (10 dpo) ⏸️ 🌸🌸🌸🙂
    16.05 - dzidzia ma 8 mm ❤️ 122
    27.05 - dzidzia ma 1.6 cm
    23.06 - dzidzia ma 5.91 cm, ❤️165, USG i pappa - wszystko w porządku🥰
    13.07 - zdrowy chłopiec (Nifty)
    14.07 - mały waży 140 g
    18.08 - maluch waży 360g
    22.09 - 762 g maluszka - Julian? ❤️
    10.11 - 2050 g "maluszka" :-)
    28.2022 Julian na świecie 3340g ❤️❤️
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky wrote:
    Dziewczyny, co sądzicie o endometrium 15 mm w dniu owulacji? To nie za dużo? Nie spytałam gin, bo byłam w sumie w innej sprawie i doczytałam w domu na opisie USG.

    Poza tym, okazało się, że mam na jajniku 2cm torbiel o wyglądzie endometrialnej😭 W kwietniu jej jeszcze nie było jak ostatnim razem byłam na USG 🤷🏼‍♀️ Jestem w szoku, bo nigdy nie miałam żadnych objawów endometriozy... Mam przyjść to skontrolować za 3 miesiące, łudzę się, że zniknie 😢

    Nie przejmuj się, taka mała torbiel może nie dawać oznak. Aczkolwiek fajnie jakbyś to skonsultowała z innym lekarzem. Ja od 5 lat mam ognisko endometriozy właśnie 1,7-2cm w zależności jak pomierzą na usg, nie powiększa się. Jedynie wiem, że musi być głęboko schowane bo podczas laparoskopii nie udało się go zlokalizować, a lekarz nie chciał grzebać w całym jajniku żeby go nie uszkodzić.
    Jedynym "minusem" to przez to że mam ognisko na lewym jajniku owu prawie cały czas mam z prawego. Na lewym rzadko udaje się wyhodować dominujący pęcherzyk.
    Jak się staraliśmy to na 16cykli chyba tylko 2 razy miałam owu z lewego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2021, 09:17

    Sparky lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2117 2166

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabs wrote:
    Właśnie zobaczyłam Twój suwaczek!
    Wyliczyło nam ten sam tydzień i dzień ❤

    Gabs :)
    Przepraszam, jeśli już to gdzieś pisałaś, ale nie mogłam zlokalizować - widzę po suwaku że jesteś na bardzo wczesnym etapie ciąży. Możesz powiedzieć w którym dniu po owulacji zrobiłaś test, że już wyszedł pozytywny?

    Pozdrawiam ciepło ❤️

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 (6+3) - jest 💗
    26.06 (9+0) - 2,23 cm 🍒

    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaN wrote:
    Zrobiłam 😉tylko wyliczenia się nie zgadzają... Lekarz wyliczył że jest 6+3

    Bo suwaczek liczy od ostatniej OM.
    A lekarz na usg na podstawie pomiaru CRL.
    Ale raczej to nie powinna być dużo znacząca różnica.
    Ja byłam na potwierdzeniu serca w 6+3,a według crl było to takie 6+1.
    Ale ja miałam późną owu, dopiero 20dc.

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Gabs Autorytet
    Postów: 370 340

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tari wrote:
    Już wcześniej wiedziałam, że mamy dokładnie ten sam tydzień i dzień. Bardzo uroczo <3
    Minus tego, że mnie czeka na 100% cesarka więc nie dotrwam do 1 maja.

    Mnie też 😁 przy endo nie pozwolą mi rodzić SN to już wiem.

    Moje szczęście Córeczka - 2018 ❤️
    Czekamy na Synka - 2022 ❤

    Endometrioza
    Laparoskopia I - 06.2020
    Laparoskopia II - 2.2021


    19.08.2021 - Beta 132,60 mIU/ml ❤️
    23.08.2021 - Beta 1113,00 mIU/ml ❤

    13.09.2021 - Jest serduszko ❤
    8.10.2021 - Nifty Pro - Niskie ryzyka
    22.10.2021 - I Prenatalne


    w57vgov3ux24w9bh.png
  • Gabs Autorytet
    Postów: 370 340

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Gabs :)
    Przepraszam, jeśli już to gdzieś pisałaś, ale nie mogłam zlokalizować - widzę po suwaku że jesteś na bardzo wczesnym etapie ciąży. Możesz powiedzieć w którym dniu po owulacji zrobiłaś test, że już wyszedł pozytywny?

    Pozdrawiam ciepło ❤️

    Zrobiłam 10 dpo 😄 I wyszedł już bardzo ciemny, ja mam wczesną owulację bo zaraz po @ .
    Możliwe ze tą ciąża jest starsza kilka dni, ale to już musi lekarz potwierdzić.

    Olcykowa lubi tę wiadomość

    Moje szczęście Córeczka - 2018 ❤️
    Czekamy na Synka - 2022 ❤

    Endometrioza
    Laparoskopia I - 06.2020
    Laparoskopia II - 2.2021


    19.08.2021 - Beta 132,60 mIU/ml ❤️
    23.08.2021 - Beta 1113,00 mIU/ml ❤

    13.09.2021 - Jest serduszko ❤
    8.10.2021 - Nifty Pro - Niskie ryzyka
    22.10.2021 - I Prenatalne


    w57vgov3ux24w9bh.png
‹‹ 255 256 257 258 259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ