Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷
Odpowiedz

W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷

Oceń ten wątek:
  • mon08kow Autorytet
    Postów: 348 560

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat trzymamy kciuki za przyrost <3

    Cześć dziewczyny, trochę mi dziś zeszło z nadrabianiem wszystkich postów :) Dołączam się do wątku, jednak może się zdarzyć, że będę tu tylko przelotem w wolnej chwili, ale będę Was podglądać :)

    Jeśli chodzi o testowanie... wyjątkowo w tym cyklu nie rozgryzłam mojej owulacji, także nie wiem kiedy wypadnie miesiączka :) teoretycznie powinna 11 sierpnia, także poproszę o wpis na testowanie :)

    Jakoś czuję, że ten sierpień może być dla większości z nas szczęśliwy... chociaż staram się już odpuszczać i nie nakręcać... to średnio mi to momentami wychodzi :P

    kleopatr4, ŚWIEŻYNKA97 lubią tę wiadomość

    20 CS :) Po drodze: CB 💔, udrożnienie jajowodu ✅stymulacje letrozolem, potwierdzone monitoringiem ✅

    09.08. 11dpo - ⏸️upragnione dwie kreski! <3
    💚 12.08. beta - 311 <3 💚 14.08. beta - 928 <3 💚 16.08. beta - 3061 <3

    age.png
  • Mucha94 Przyjaciółka
    Postów: 100 130

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gnom wrote:
    Dziewczyny które miewają opryszczki, hascovir (krem) chyba mogę używać w fazie lutealnej? Właśnie mi się drugi raz w życiu rozkręca opryszczka i muszę skoczyć coś na to kupić 🙄

    Mam tipa na takie opryszczki 😁

    Jak czujesz, że się rozkręcał, jest taka zaczerwiona to przyłóż gorąca łyżkę mała w to miejsce (gotujesz wodę, wlewasz do szklanki, wkładasz łyżkę żeby się nagrzała ).
    Powtórzyć kilka razy dziennie.

    Potem Axsoviral żeby przypalić 😉

    Sprawdzony sposób 💪

    Pali, ale działa 😉

    Gnom lubi tę wiadomość

    Ja 94
    On 93

    Starania od 2017
    10.04⏸️
    10.06💔 8 tydzień
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1487 1539

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1991 wrote:
    Mam nadzieję, że nie będę musiała😊 Ale jeżeli coś nie pyknie to w kolejnym cyklu pewnie zacznę stosować, ale to od 1dc się zaczyna suplementowac czy obojętnie kiedy? Trzeba będzie pewnie pomyśleć też o badaniach
    I właśnie i tego życzę, aby już nie trzeba było😁
    Stosujesz codziennie po 2 saszetki. Ja je na raz piłam godzinę po śniadaniu, nie rozbijałam na 2 razy.

    Nowa1991 lubi tę wiadomość

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17178 23899

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2025, 09:19

    Gnom lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 698 877

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Mam wyniki i wydają mi się bardzo niskie 🫣

    Dziś 11 dpo

    Beta 15,5 mIU/mL
    Prog 14,23 ng/mL

    Dziś jestem w ciąży 🥰
    🥰🥰⭐️ trzymam kciuki za rozwój kropka

    Kitkat lubi tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1487 1539

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gnom wrote:
    Dziewczyny które miewają opryszczki, hascovir (krem) chyba mogę używać w fazie lutealnej? Właśnie mi się drugi raz w życiu rozkręca opryszczka i muszę skoczyć coś na to kupić 🙄
    Moze cynk oraz lizyna pomogą:)
    Lub maść z melisy jeśli wolisz działać miejscowo a nie od środka.

    Gnom lubi tę wiadomość

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Moze cynk oraz lizyna pomogą:)
    Lub maść z melisy jeśli wolisz działać miejscowo a nie od środka.

    Ahaha miałam pisać to samo 😆

    Jeszcze smarowanie Wit D pomaga :)

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • Milunia Autorytet
    Postów: 588 489

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Chyba się zwolnię z pracy na godzinkę i polecę zrobić powtórkę 😊

    Koniecznie 🤩

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • Świeżynka97 Autorytet
    Postów: 273 729

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Ja nawet w ciazy uzywalam. Btw, u mnie opryszczka to jeden z pierwszych objawow ciazy ;)

    Coś w tym może być, u mnie opryszczka pojawiła się w sobotę, a w środę były 2 kreseczki 😄

    Ounai lubi tę wiadomość

    👩1997
    ➡️Pcos + IO
    👉Starania naturalne od 05.2023
    👉W klinice od 05.2025
    ✅05. 2025 CB 💔
    ✅06.2025 ✖️
    ✅07.2025 CLO+menopur⏸
    👶03.04.2026 🩷Klara
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przespałam całe popołudnie 🥲

    Kitkat cudownie, gratulacje! 🥹❤️ Wpisuję gwiazdeczkę ⭐️

    Kitkat lubi tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak 1 sierpnia wystartowałyśmy już z gwiazdką, to musimy teraz podtrzymać to tempo! 😁

    Nowa1991, Kociara_96, Kitkat, ŚWIEŻYNKA97, Kameleon , kleopatr4, krolik, Deyansu, Luna11, Truskawkowykompot, Reja13, Świeżynka97, Promyczek39, Ounai, nick nieaktualny, Marzycielka94, Bubu04, assialbnn, ferrytynka25, MoniaB, dailydamn, Ananabanana, Niki29, ater lubią tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Jak 1 sierpnia wystartowałyśmy już z gwiazdką, to musimy teraz podtrzymać to tempo! 😁

    Właśnie, proszę ze mną na wątek kwietniowy śmigać 😅

    kikix0o, Remedios, Truskawkowykompot, Luna11, Promyczek39, dailydamn lubią tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • Gnom Autorytet
    Postów: 667 1343

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Ja nawet w ciazy uzywalam. Btw, u mnie opryszczka to jeden z pierwszych objawow ciazy ;)

    Kochana ja jestem jakieś całe 4 dpo, to objaw spadku odporności. ;P

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1487 1539

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krolik wrote:
    Ahaha miałam pisać to samo 😆

    Jeszcze smarowanie Wit D pomaga :)
    Lubimy się króliku😚

    krolik lubi tę wiadomość

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • Gnom Autorytet
    Postów: 667 1343

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świeżynka97 wrote:
    Coś w tym może być, u mnie opryszczka pojawiła się w sobotę, a w środę były 2 kreseczki 😄

    Ogólnie ma to dużo sensu, bo progesteron jest immunosupresorem. A w ciąży progesteron rośnie, co zmniejsza odporność, co prowadzi co opryszczki. 😁

    Ale u mnie na to zdecydowanie dużo za wcześnie, mam nadzieję że to chociaż oznacza, że owulka była porządna i prog rośnie.😜

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Monia• Autorytet
    Postów: 1054 1278

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak byłam w ciąży to też miałam opryszczkę dość często. Tak to chyba tylko 2 razy w życiu miałam 😀

    👩 29 👨28

    🔹2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - poród SN🥰

    🔹3 cs starań o drugie dziecko
    ⏸️16.10.2025
    1.11.2025 - poronienie 💔 6+5tc

    🔹wznawiamy starania🌈

    event.png
  • Luna11 Autorytet
    Postów: 438 1117

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Mam wyniki i wydają mi się bardzo niskie 🫣

    Dziś 11 dpo

    Beta 15,5 mIU/mL
    Prog 14,23 ng/mL

    Dziś jestem w ciąży 🥰

    Kitkat, ale cudownie! Czekałam dziś na tę wiadomość. Gratulacje! 🥹❤️

    👧 28

    ✨️ 09.12 pierwsze dwie kreski w 12 cs

    🌼 19.12 - CRL 0,77 mm okruszka
    🌼 08.01 - CRL 1,54 cm + ❤️
    🌼 16.01 - CRL 2,5 cm
    🌼 01.02 - nifty - zdrowy chłopczyk 💙
    🌼 13.02 - CRL 7,16 cm
    🌼 16.03 - 243 g (17+2)
    🌼 03.04 - 369 g (19+6)
    🌼 27.04 - 606 g (23+2)

    preg.png
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KitKat super 🤩

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malrzrz wrote:
    Mi mio-inozytol poleciła kosmetolog, do której chodzę na zabiegi na twarz ;) ponoć działa przeciwzapalnie i z racji tego, że ma też swoje powiązania z hormonami - może właśnie łagodzić różne zmiany skórne powstałe na skutek problemów z hormonami.
    Kiedyś był uznawany za jedną z witamin B, ale wypadł z grupy 😂
    Ja niebawem kończę swoją buteleczkę (120 kaps, biorę jedną dziennie) i zmiany w cerze są zauważalne :) nie wiem, na ile to wpływ tych kapsułek (ja mam akurat ten: https://www.sunday-natural.pl/mio-inozytol-kapsulki-500mg-wysoka-dawka.html?klar_source=google&klar_cpid=21235125021&utm_campaign=PL_NEM_PLA_GE_PerformanceMax_Launch&utm_id=850-696-1068_id2:21235125021_id3:&gad_source=1), a na ile pielęgnacji, diety itd., ale uznałam, że skoro nie szkodzi, to kupię kolejne opakowanie.
    Pytałam o inozytol ginekolog, do której chodzę, i powiedziała mi, że głównie stosuje się przy PCOS. I że jak mi działa na skórę, to git, nie muszę tego odstawiać :D
    Dziękuję, to mi by się przydał na uregulowanie miesiączek (skrócenie cykli).

    kleopatr4, malrzrz lubią tę wiadomość

  • ŚWIEŻYNKA97 Autorytet
    Postów: 259 653

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Mam wyniki i wydają mi się bardzo niskie 🫣

    Dziś 11 dpo

    Beta 15,5 mIU/mL
    Prog 14,23 ng/mL

    Dziś jestem w ciąży 🥰

    Brawo 🥹🥰
    Świetny początek sierpnia!

    👱‍♀️29 ♥️ 33👦

    10.2025 💔

    05.12 ⏸️
    08.12 beta 73.4
    10.12 beta 72.6
    12.12 beta 115
    15.12 beta 424
    17.12 beta 860
    30.12 1.1cm i ♥️
    Rośniemy 🥹♥️
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ