Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷
Odpowiedz

W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17178 23899

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2025, 09:19

    Luna11, kikix0o, Ananabanana, krolik, cukrzyk1991, Default.owa, assialbnn, Bubu04 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wiem że nie powinno ale rozbawiło 😂

    %C5%9Bmiech-smiech.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2025, 14:22

    Ounai lubi tę wiadomość

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1487 1539

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1991 wrote:
    Zazwyczaj 14-17 dzień (z moich wcześniejszych obserwacji), cykle 28-33/34 dni. Monitoringu jeszcze nie robiłam, to mój 2cs, z czego jak podjęliśmy decyzję że zaczynamy starania to ten 1 też był jakiś zaburzony, musiałam brać duphaston żeby wywołać okres i chyba był bezowulacyjny- nie było objawów owulacji, ciemniejacego testu.
    Ok to faktycznie jest szansa że jeszcze będzie pik:)
    W kolejnym cyklu jeśli nie masz innego punktu zaczepienia możesz spróbować przyjmować inozytol (np Fertistim albo coś na mio.. nie pamiętam co). On w takiej fajnej dawce może wyregulować cykl, skrócić, może też aktywować owulacje. Moje bezowulacyjne były długie 30-40 dni, a po suplementacji zaskoczyło.

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kiki przepisz mnie proszę jednak na strzelca. Miałam cichą nadzieję, że @ dzisiaj się pojawi, ale tego nie zrobiła, także wiem, że nic nie wiem 🫣

    kikix0o lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Bubu04 Koleżanka
    Postów: 36 39

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    W sierpniu wraca Fertistim dla kobiet do sprzedaży.
    Macie z nim jakieś doświadczenia?
    Czytając opinie jest to podobno produkt idealny 🧐

    Ona 28
    Fertistim ovu
    Letrox 25

    11.09.2025
    Ferrytyna 12,20 ng/ml [4,63-204,0]
    Żelazo 38 ug/dl [50-170]
    Wit B12 243 pg/ml [187-883]
    Wit D (OH 25) 32,40 ng/ml [optym. >30-50]
    Testosteron 52,10 ng/ml [13,84-53,35]
    Estriadol 47,4 pg/ml
    FSH 6,89 mIU/ml
    LH 10,62 mIU/ml
    Prolaktyna 24,10 ng/ml [5,18-26,53]
    OB 2 mm/h [<20]
    Morfologia ok
    USG tarczycy ok

    On 32
    Fertistim

    Starania od 4/2025
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu04 wrote:
    Dziewczyny,
    W sierpniu wraca Fertistim dla kobiet do sprzedaży.
    Macie z nim jakieś doświadczenia?
    Czytając opinie jest to podobno produkt idealny 🧐
    Tak, opinie ma dobre, bo ma bardzo dobry skład. Dużą dawkę inozytolu, w dwóch formach w zalecanych proporcjach, do tego wit. D i metylowany kwas foliowy. Piłam go od października albo listopada do momentu gdy nie dało się już go kupić. No i smaczny jest, czego nie można powiedzieć o niektórych. Raczej do niego nie wrócę, bo mam inaczej rozbite suple i kupuję czysty inozytol bez smaku

    Bubu04 lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Nowa1991 Koleżanka
    Postów: 64 11

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Tak, opinie ma dobre, bo ma bardzo dobry skład. Dużą dawkę inozytolu, w dwóch formach w zalecanych proporcjach, do tego wit. D i metylowany kwas foliowy. Piłam go od października albo listopada do momentu gdy nie dało się już go kupić. No i smaczny jest, czego nie można powiedzieć o niektórych. Raczej do niego nie wrócę, bo mam inaczej rozbite suple i kupuję czysty inozytol bez smaku

    Jaki inozytol stosujesz?

    👩34l 👨32l
    Starania od 06.2025
    Hashimoto od 10lat, Letrox125, anty TPO 16, TSH 2,5
    Nadwaga, praca zmianowa (kortyzol?)
    Cykle (do 06.25) 27-34 dni, od 3 miesięcy widzę chyba brak owulacji…
    Czysty Magnez, prenacaps Ferr, prenacaps Ovi, prenacaps dha, koenzym q10, Bcomplex, staram się Niski IG
    Ferrytyna 13, żelazo 9,3
    Prolaktyna 14, HOMA 1,07
    B12: 466, Wit D 33
    AMH 8,18- bez zmian PCOS w USG, trądzik okresowo, owłosienie małe (testosteron?)
    23DC Estradiol 44, Progesteron <0,50 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    To dopiero 01.08.2025 a tu już tyle :D

    ja od 22.07.2025 na bromokryptynie - liczę, że zbije prolaktynę i umożliwi zajście w ciążę :)

    Wg tego cyklu testowanie wypada na 21.08.2025 - zobaczymy co z tego będzie.... oby piękna i spokojna ciąża :)

    Dżozu lubi tę wiadomość

  • Nowa1991 Koleżanka
    Postów: 64 11

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Ok to faktycznie jest szansa że jeszcze będzie pik:)
    W kolejnym cyklu jeśli nie masz innego punktu zaczepienia możesz spróbować przyjmować inozytol (np Fertistim albo coś na mio.. nie pamiętam co). On w takiej fajnej dawce może wyregulować cykl, skrócić, może też aktywować owulacje. Moje bezowulacyjne były długie 30-40 dni, a po suplementacji zaskoczyło.
    Mam nadzieję, że nie będę musiała😊 Ale jeżeli coś nie pyknie to w kolejnym cyklu pewnie zacznę stosować, ale to od 1dc się zaczyna suplementowac czy obojętnie kiedy? Trzeba będzie pewnie pomyśleć też o badaniach

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    👩34l 👨32l
    Starania od 06.2025
    Hashimoto od 10lat, Letrox125, anty TPO 16, TSH 2,5
    Nadwaga, praca zmianowa (kortyzol?)
    Cykle (do 06.25) 27-34 dni, od 3 miesięcy widzę chyba brak owulacji…
    Czysty Magnez, prenacaps Ferr, prenacaps Ovi, prenacaps dha, koenzym q10, Bcomplex, staram się Niski IG
    Ferrytyna 13, żelazo 9,3
    Prolaktyna 14, HOMA 1,07
    B12: 466, Wit D 33
    AMH 8,18- bez zmian PCOS w USG, trądzik okresowo, owłosienie małe (testosteron?)
    23DC Estradiol 44, Progesteron <0,50 😔
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1991 wrote:
    Jaki inozytol stosujesz?
    200g z Ostrovit. Suplementację zaczynasz kiedy chcesz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2025, 15:17

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Bubu04 Koleżanka
    Postów: 36 39

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Tak, opinie ma dobre, bo ma bardzo dobry skład. Dużą dawkę inozytolu, w dwóch formach w zalecanych proporcjach, do tego wit. D i metylowany kwas foliowy. Piłam go od października albo listopada do momentu gdy nie dało się już go kupić. No i smaczny jest, czego nie można powiedzieć o niektórych. Raczej do niego nie wrócę, bo mam inaczej rozbite suple i kupuję czysty inozytol bez smaku

    Dzięki za opinię, podobno ma mieć zmieniony smak i chyba spróbuję (głównie zachęca mnie dawka inozytolu)

    Ona 28
    Fertistim ovu
    Letrox 25

    11.09.2025
    Ferrytyna 12,20 ng/ml [4,63-204,0]
    Żelazo 38 ug/dl [50-170]
    Wit B12 243 pg/ml [187-883]
    Wit D (OH 25) 32,40 ng/ml [optym. >30-50]
    Testosteron 52,10 ng/ml [13,84-53,35]
    Estriadol 47,4 pg/ml
    FSH 6,89 mIU/ml
    LH 10,62 mIU/ml
    Prolaktyna 24,10 ng/ml [5,18-26,53]
    OB 2 mm/h [<20]
    Morfologia ok
    USG tarczycy ok

    On 32
    Fertistim

    Starania od 4/2025
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_G-K wrote:
    Cześć dziewczyny!
    To dopiero 01.08.2025 a tu już tyle :D

    ja od 22.07.2025 na bromokryptynie - liczę, że zbije prolaktynę i umożliwi zajście w ciążę :)

    Wg tego cyklu testowanie wypada na 21.08.2025 - zobaczymy co z tego będzie.... oby piękna i spokojna ciąża :)

    Wpisać Twoje testowanie na 1 stronie? ❤️

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Promyczek39 Ekspertka
    Postów: 185 190

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poproszę testowanie na 27 sierpnia 🤞

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    👩40 l. 🧔‍♂️41 l.

    👶 Wrzesień 2024 córeczka ( udało się w 2 cs ) Nasz mały cud ❤️

    Maj 2026 cb💔

    Starania o drugie dziecko 🤞👶 zaczynamy 15 cs
    Czekamy na nasz drugi cud
  • Gnom Autorytet
    Postów: 667 1343

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_G-K wrote:
    Cześć dziewczyny!
    To dopiero 01.08.2025 a tu już tyle :D

    ja od 22.07.2025 na bromokryptynie - liczę, że zbije prolaktynę i umożliwi zajście w ciążę :)

    Wg tego cyklu testowanie wypada na 21.08.2025 - zobaczymy co z tego będzie.... oby piękna i spokojna ciąża :)

    Super, że coś dostałaś na prolaktynę, pamiętam że była u Ciebie bardzo wysoka. Kiedy będziesz sprawdzać czy spada?

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Promyczek39 Ekspertka
    Postów: 185 190

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn, które miały stymulowany cykl. Miałyście jakieś dokładne wskazania do tej stymulacji. Hormony mam raczej ok. Przynajmniej jak na mój wiek. Ostatnio progresteron w 6 dpo 12,5 więc zakładam że owulacja jest i się zastanawiam czy się starać dalej czy pójść do lekarza po jakieś wsparcie. Wiem że 4 cs to początek no ale jednak wiek powoduje że te szanse są mniejsze. Choć w pierwszą ciążę zaszłam bardzo szybko i tak się zastanawiam czy czekać czy działać?

    👩40 l. 🧔‍♂️41 l.

    👶 Wrzesień 2024 córeczka ( udało się w 2 cs ) Nasz mały cud ❤️

    Maj 2026 cb💔

    Starania o drugie dziecko 🤞👶 zaczynamy 15 cs
    Czekamy na nasz drugi cud
  • Iskierka2006 Koleżanka
    Postów: 38 26

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    To Nasz pierwszy cykl starań po przerwie na moją zmianę pracy.
    Wcześniej były 3 nieudane.
    Pierwszy więc staram się nie nastawiać, chociaż pewnie mi.to nie wyjdzie 😅
    Owulacja powinna być 6.08, mam też testy owu więc będę sprawdzała.
    Proszę o wpisanie mnie na test 20.08 ☺️
    A nóż się uda ❤️‍🔥

    Trzymam kciuki za Was 🍀

    Kociara_96, Remedios, kleopatr4, Nowa1991, Luna11 lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️37 🐕


    21.04 Beta 83,7 ✨️
    23.04 Beta 166 ✨️

    🤞🤞🤞

    preg.png
  • malrzrz Przyjaciółka
    Postów: 75 188

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej sierpniowe staraczki! ⭐️
    Wypadłam trochę z forum po punkcji, ale powracam jako ukryty podczytywacz 🤓
    W tym miesiącu bez zapisywania - aktualnie czekam na @ i jak tylko się zjawi, zaczynam przygotowania do transferu 🤘🏻
    Udało się pobrać, zapłodnić i zamrozić 11 zarodków 🥹 jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będę testować w sierpniu, więc cały czas mocno utożsamiam się z wątkiem. A tego o ivf się trochę cykam 🫣

    Mocno trzymam kciuki za Was, nas wszystkie! ❤️

    Remedios, PA, Gipsowka93, kleopatr4, Luna11, Locus, Dżozu, Bubu04, ater lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 33+ 🧑🏻‍🦱41+🐕‍🦺

    Starania od 12.2023, pod opieką kliniki od 01.2025
    👩🏻‍🦰🧑🏻‍🦱 - wyniki badań ok

    04.2025 - pierwszy cykl z ovitrelle ⚪️
    05.2025 - lametta + ovitrelle ⚪️
    06.2025 - kwalifikacja ivf🌴
    07.2025 - start stymulacji
    🗓️ 24.07 - punkcja
    🔍 29.07 - 11 🫧 pobranych, 11 zapłodnionych, 11 ❄️ 🥹 (6x 4AA, 5x 4BB)
    21.08 #1 transfer ❌ 9 dpt beta <2,3
    21.10 #2 transfer 🥳 beta: 10 dtp: 90, 13 dtp: 281, 16 dtp: 1074, 20 dtp: 2711
    18.11 ❤️
  • Kociara_96 Przyjaciółka
    Postów: 63 53

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyczek39 wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn, które miały stymulowany cykl. Miałyście jakieś dokładne wskazania do tej stymulacji. Hormony mam raczej ok. Przynajmniej jak na mój wiek. Ostatnio progresteron w 6 dpo 12,5 więc zakładam że owulacja jest i się zastanawiam czy się starać dalej czy pójść do lekarza po jakieś wsparcie. Wiem że 4 cs to początek no ale jednak wiek powoduje że te szanse są mniejsze. Choć w pierwszą ciążę zaszłam bardzo szybko i tak się zastanawiam czy czekać czy działać?

    Najlepiej pójść na monitoring i zobaczyć czy występuje owulacja 😁 nie wiem czy same wyniki hormonów wystarczą. U mnie wskazanie to PCOS i wynikający z niego brak owulacji, lub jeśli już mi rósł pęcherzyk to nie pękał i tworzyły się torbiele.

    ⏳ 7 cs

    👩 PCOS, pod opieką dietetyka: -4 kg , powrót naturalnych owulacji ✨

    🧑 zdrowy
  • Milunia Autorytet
    Postów: 588 489

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Jestem mega podekscytowana na wpisywanie wam gwiazdeczek 🤞🏻⭐️ W tym miesiącu serio planuję wypatrywać spadających gwiazd 🥰 Co by się nie działo, to lecimy do przodu!

    Ja w tym cyklu jestem pogubiona, apki pokazywały owulkę na 23 lipca, a dopiero 26 w nocy wyszła mi ciemna kreska na teście, więc coś się poprzesuwało o ile ta owulka w ogóle wystąpiła 😀 Więc wpisałam się na dzień planowanej małpy, ale mam nadzieję że nie przyjdzie 😂


    Jak ja dobrze Cię rozumiem. Ja w tym miesiącu też się pogubiłam, pisałam gdzieś tam wcześniej że najpierw miałam kilka dni plamień, później się @ rozkręciła a później znów plamienia. Całość trwała ok 11 dni ( gdzie u mnie max to było zawsze 7) i apka pokazała owulke na jutro. Dobrze że zaczęłam robić testy od razu i piękny pik pokazał się 29.07. Teraz nie wiem czy ufać apce czy testom 🤷🏼‍♀️

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • Truskawkowykompot Autorytet
    Postów: 389 539

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co to jest ten inozytol i co on daje?

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ