Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷
Odpowiedz

W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷

Oceń ten wątek:
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hope♥ masz najpiękniejszy avatar jaki kiedykolwiek widziałam na tym forum.

    kikix0o, hope♥ lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    hope♥ masz najpiękniejszy avatar jaki kiedykolwiek widziałam na tym forum.

    Czy tylko ja teraz szukam wpisu Hope żeby zobaczyć jej awatar? 😅

    Gnom, Martt95, kikix0o, kleopatr4, Luna11, Ananabanana, Gipsowka93, ŚWIEŻYNKA97, Bubu04, hope♥ lubią tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • MMM123 Autorytet
    Postów: 304 774

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Macie doświadczenie z Alabem? Dostałam dwa kody kreskowe i o ile ten pierwszy działa- pokazuje mi listę badań i jest komunikat, że są w realizacji - o tyle te drugie, które robiłam prywatnie czyli beta i progesteron maja inny kod i jak go wpisuje to mam komunikat, że jest błędny... 🫣

    Miałam Tak przez ok godzinę po pobraniu krwi, później już normalnie kod przechodził. Wydaje mi się że w tym czasie poprostu próbki pobrane sobie czekały a jeszcze nie były dodane do systemu

    Kitkat lubi tę wiadomość

    Starania 02.2024
    Na poważnie od 11.2024
    01.2025 beta 20 💔
    03.2025 HyFoSy-prawy jajowod drożny, lewy udrozniono
    04.2025 wyniki biopsji-duże przewlekle zapalenie endometrium
    (Leczenie antybiotykami)
    AMH 1.98

    Ilość plemników 91 mln
    Koncentracja 45.5 mln/ml
    Ruch PR 0.2%, ruch PS 14.29% NP 20.61%
    Morfologia 4%
    Suplementacja TenFertil ON
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Czy tylko ja teraz szukam wpisu Hope żeby zobaczyć jej awatar? 😅

    Hahaha no piąteczka 🖐🤪

    Kitkat, hope♥ lubią tę wiadomość

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Monia• Autorytet
    Postów: 1054 1278

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astraa wrote:
    Przepraszam, że tak Wam wbijam w wątek. Ale czy mogłabyś mi napisać tutaj lub na priv nazwisko tej Pani doktor. Szukam właśnie dobrego ginekologa w Rzeszowie lub okolicach 😊
    Ja mam 1h do Rzeszowa 😀 pewnie w Rzeszowie będą lepsi lekarze niż ta co u niej byłam, bo ja mieszkam na zadupiu i w mojej miejscowości to jest najlepszy lekarz 😆 Ale pewnie ze mogę podać nazwisko . Jest to Aneta Kowalska

    👩 29 👨28

    🔹2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - poród SN🥰

    🔹3 cs starań o drugie dziecko
    ⏸️16.10.2025
    1.11.2025 - poronienie 💔 6+5tc

    🔹wznawiamy starania🌈

    event.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia• wrote:
    Ja mam 1h do Rzeszowa 😀 pewnie w Rzeszowie będą lepsi lekarze niż ta co u niej byłam, bo ja mieszkam na zadupiu i w mojej miejscowości to jest najlepszy lekarz 😆 Ale pewnie ze mogę podać nazwisko . Jest to Aneta Kowalska

    O, to my z jednego regionu Polski 🫢

    Monia• lubi tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    O, to my z jednego regionu Polski 🫢

    Jest nas więcej 🙈

    Kitkat, Monia•, Nowa1991 lubią tę wiadomość

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 546 524

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też z Rzeszowa! 😁
    Ja polecam dr Kamilę Wojtowicz ☺️

    Monia• lubi tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Czy tylko ja teraz szukam wpisu Hope żeby zobaczyć jej awatar? 😅
    Ja też haha 😜

    Martt95, Kitkat, malrzrz, hope♥ lubią tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Astraa Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolka wrote:
    Ja też z Rzeszowa! 😁
    Ja polecam dr Kamilę Wojtowicz ☺️

    O dziękuję bardzo za polecenie! ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2025, 13:16

    👩🏻96’ 🧔🏻‍♂️91’ + 🐈

    Starania od 05.2025 z przerwami
    Z pomocą medyczną 💉od 09.2025

    11.2025 - 04.2026 walka z e.coli
    05.2026 - drożność jajowodów ✅

    👩🏻
    Kariotyp ✅
    🆘 IO, PCOS?
    MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    🧔🏻‍♂️
    🆘 OAT
    Hormony ✅
    USG ✅
    Kariotyp ✅
    AZF ✅
    CFTR - Mutacja F508del
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat trzymam mocno kciuki za dzisiejszą betę!! ⭐️❤️

    Kitkat, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Czy tylko ja teraz szukam wpisu Hope żeby zobaczyć jej awatar? 😅
    Oczywiście że nie xD wróciłam 2 strony, ale nie znalazłam więc wróciłam na tą bo pomyślałam że może Hope odpisała na komentarz Sagi 😅😆

    Kitkat, hope♥ lubią tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Klaudia Znajoma
    Postów: 27 20

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 strona :) piękny ❤️

    hope♥ lubi tę wiadomość

    👩30 - 34 👨‍🦱
    Starania od styczeń 2024 ❤️ 25dc - wczesna owulacja
    Pod kontrolą lekarza styczen 2025🩺
    Prolaktyna, tsh ok (marzec 2025) 🗒️
    08.05.25 histeroskopia (polip) 😷
    Od lipca - stymulacja aromek+utrogestan (3 cykl)


    Bieżacy cykl:
    31.08.2025 - 🩸
    02-06.09 - aromek 💊
    Następna wizyta ok. 10 dc. na monitoring
  • Nowa1991 Koleżanka
    Postów: 64 11

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy testy owulacyjne z dnia na dzień mogą być jaśniejsze, a później nagle będzie pik? Testuję od 9dc, dzisiaj 12dc i kreski jaśnieją. Testuję 2 miesiąc, ale teraz wklejam do zeszytu i sprawdzam też w apce

    👩34l 👨32l
    Starania od 06.2025
    Hashimoto od 10lat, Letrox125, anty TPO 16, TSH 2,5
    Nadwaga, praca zmianowa (kortyzol?)
    Cykle (do 06.25) 27-34 dni, od 3 miesięcy widzę chyba brak owulacji…
    Czysty Magnez, prenacaps Ferr, prenacaps Ovi, prenacaps dha, koenzym q10, Bcomplex, staram się Niski IG
    Ferrytyna 13, żelazo 9,3
    Prolaktyna 14, HOMA 1,07
    B12: 466, Wit D 33
    AMH 8,18- bez zmian PCOS w USG, trądzik okresowo, owłosienie małe (testosteron?)
    23DC Estradiol 44, Progesteron <0,50 😔
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1487 1539

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia• wrote:
    Miesiączek nie miałam bolesnych ale za to bardzo bardzo obfite. Chyba nie miałam innych objawów 🤔 to jest drugi ginekolog który mi powiedział to samo
    Ja żyłam z diagnozą endometriozy 6 lat, a wyszło przypadkiem że to pco jednego jajnika. Obraz jajników masz czysty? Skorzystaj z tego programu jeśli jest szansa, super że Ci poleciła. Trzymam kciuki żeby to się nie potwierdziło🤞🏼

    Monia• lubi tę wiadomość

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Kitkat trzymam mocno kciuki za dzisiejszą betę!! ⭐️❤️

    Na razie testują moją cierpliwość i ciągle pokazują, że kod jest nieprawidłowy 🫣

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1487 1539

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa1991 wrote:
    Dziewczyny czy testy owulacyjne z dnia na dzień mogą być jaśniejsze, a później nagle będzie pik? Testuję od 9dc, dzisiaj 12dc i kreski jaśnieją. Testuję 2 miesiąc, ale teraz wklejam do zeszytu i sprawdzam też w apce
    Tak, ale czy w tym przypadku tak będzie to nie wiem.
    Może pik byl 8/8,5dc a tego 9 już było po i nie wykazało. Wtedy każdy kolejny “pik” się nie liczy. Ciężko powiedzieć. A zwykle kiedy miewasz ovu? Miałaś może monitoring?

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • Remedios Autorytet
    Postów: 851 1042

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Mika1992, strasznie mi przykro z powodu biochema😔
    Remedios, wykres trójfazowy? Przybliżysz temat? Ale wiesz… choroba to może być dobry znak🙊

    Kleopatr4, chodzi o kolejny wzrost temperatury już w trakcie fazy lutealnej. Podobno bywa spowodowany implantacją. Ale może też być po prostu naturalny i zdarzyć się w zwykłym cyklu. Wg fertility friend występuje w 12% cyklów ciążowych i 4% nieciążowych

    https://www.fertilityfriend.com/Faqs/Triphasic-Pattern-and-Pregnancy.html

    No więc to żaden pewnik tylko jakiś drobny dobry znak, ale moja głowa już odleciała, brajan na pełnej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2025, 13:47

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Na razie testują moją cierpliwość i ciągle pokazują, że kod jest nieprawidłowy 🫣

    Moze sprobuj zadzwonić i powiedz ze masz problem z logowaniem. Moze akurat od razu podadzą Ci wynik 🫣🤞🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2025, 13:52

    Ounai lubi tę wiadomość

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Nowa1991 Koleżanka
    Postów: 64 11

    Wysłany: 1 sierpnia 2025, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Tak, ale czy w tym przypadku tak będzie to nie wiem.
    Może pik byl 8/8,5dc a tego 9 już było po i nie wykazało. Wtedy każdy kolejny “pik” się nie liczy. Ciężko powiedzieć. A zwykle kiedy miewasz ovu? Miałaś może monitoring?

    Zazwyczaj 14-17 dzień (z moich wcześniejszych obserwacji), cykle 28-33/34 dni. Monitoringu jeszcze nie robiłam, to mój 2cs, z czego jak podjęliśmy decyzję że zaczynamy starania to ten 1 też był jakiś zaburzony, musiałam brać duphaston żeby wywołać okres i chyba był bezowulacyjny- nie było objawów owulacji, ciemniejacego testu.

    👩34l 👨32l
    Starania od 06.2025
    Hashimoto od 10lat, Letrox125, anty TPO 16, TSH 2,5
    Nadwaga, praca zmianowa (kortyzol?)
    Cykle (do 06.25) 27-34 dni, od 3 miesięcy widzę chyba brak owulacji…
    Czysty Magnez, prenacaps Ferr, prenacaps Ovi, prenacaps dha, koenzym q10, Bcomplex, staram się Niski IG
    Ferrytyna 13, żelazo 9,3
    Prolaktyna 14, HOMA 1,07
    B12: 466, Wit D 33
    AMH 8,18- bez zmian PCOS w USG, trądzik okresowo, owłosienie małe (testosteron?)
    23DC Estradiol 44, Progesteron <0,50 😔
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ