Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷
Odpowiedz

W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷

Oceń ten wątek:
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co z wrześniem? Bo to już za chwilę 🫣 mamy ankietę tytułów i nową prowadzącą?

    Marzycielka94, cukrzyk1991, Claudii lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17178 23900

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2025, 14:49

    Martt95, Velaria lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Roma95 Ekspertka
    Postów: 135 226

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    No ja to bym sie juz zapisala na testowanie chetnie. A teraz jak Mart jest w ciazy to juz w ogole moglabym codziennie sikac
    No mnie już fantazja ułańska poniosła i w 9dpo dzis testowałam, biel oczywiście 😅
    W porównaniu do poprzedniego cyklu w tym jest u mnie dużo nadziei ❤️

    Starania od 07.2025
    25.10.2025, 11dpo ⏸️
    27.10.2025, 13 dpo Beta 93,0 mlU/ml
    preg.png
  • Promyczek39 Ekspertka
    Postów: 185 190

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roma95 wrote:
    No mnie już fantazja ułańska poniosła i w 9dpo dzis testowałam, biel oczywiście 😅
    W porównaniu do poprzedniego cyklu w tym jest u mnie dużo nadziei ❤️
    Ja potrafiłam nawet w 7 dpo testować 🫣 także bądź dla siebie wyrozumiała 🥰
    I oczywiście trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2025, 12:19

    Roma95 lubi tę wiadomość

    👩40 l. 🧔‍♂️41 l.

    👶 Wrzesień 2024 córeczka ( udało się w 2 cs ) Nasz mały cud ❤️

    Maj 2026 cb💔

    Starania o drugie dziecko 🤞👶 zaczynamy 15 cs
    Czekamy na nasz drugi cud
  • Roma95 Ekspertka
    Postów: 135 226

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyczek39 wrote:
    Ja potrafiłam nawet w 7 dpo testować 🫣 także bądź dla siebie wyrozumiała 🥰
    I oczywiście trzymam kciuki
    Dziekuję ❤️ Wyrozumiała jeszcze jestem 😅 w sumie to nawet przyjemne tak się poddać brajanowi, juz mam w głowie scenariusze jak mężowi przekażę dobre wieści 😅

    Promyczek39 lubi tę wiadomość

    Starania od 07.2025
    25.10.2025, 11dpo ⏸️
    27.10.2025, 13 dpo Beta 93,0 mlU/ml
    preg.png
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milunia wrote:
    Ale pięknie 😍

    Dużo mi poumykało przez urlop - robisz testy owu, mierzysz temperaturę czy kalendarzyk i obserwacje, że uważałaś że owulacja była 15dc? 20 dc miałaś jakieś „objawy” owulacji czy działaliście tak po prostu i zaskoczyło? A może plemniki tyle przeżyły? Zaciekawiłaś mnie 😉


    Hej. Mierzyłam temp. I skok był dwa razy. Z tym że za drugim razem temp. się utrzymywała wysoko. Możesz sobie zerknąć w mój wykres. Seks był 21 dc. Ale taki wiecie... spontaniczny bo byłam jednak pewna że już po owulacji. Czyli taki bez trzymania nóg w górze, leżenia po itd 🤪 czyli... mieliście rację co ma wlecieć to wleci i nie trzeba tego robić 🫣🤣🤣🤣

    Screenshot-20250829-123426-TTC-Ovu-Friend.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2025, 12:35

    mon08kow lubi tę wiadomość

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17178 23900

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2025, 14:50

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    No ja to bym sie juz zapisala na testowanie chetnie. A teraz jak Mart jest w ciazy to juz w ogole moglabym codziennie sikac


    Hahahaha 🫣
    Czekam na betę i proga. Nie wiem... dla mnie to jakieś niewiarygodne że tak oooo sie udało bez lekarzy i badań. Po nowym roku miałam zacząć badać hormony a teraz miało byc z wolną głową i ooo nagle jest. Nie wiem jak.... nie wiem... juz sobie wmawiam że testy wadliwe. Zaraz idę znowu sikać 🤣🤣 mam pinka.... jak on wyjdzie to bede pewna. Gorzej jak teraz nie wyjdzie i sie bede stresować 🫣

    Dobra... Gdzie ta beta.... miała byc po 1h 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2025, 12:41

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 424

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    Dziewczyny... Ja nie wiem co napisać. Jednak moja owulacja nie byla 15dc a 20dc. Testy były robione 10dp licząc od 15dc. I pozniej 10 dp od 20dc. Były białe. A dzisiaj coś mnie tknęło. Jeden test o czulosci 10. Drugi czulosc 25 😳

    20250829-092707.jpg

    Wow, wspaniale, widać kreseczkę 😍 gratulacje

    Martt95 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Milunia Autorytet
    Postów: 588 489

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    Hej. Mierzyłam temp. I skok był dwa razy. Z tym że za drugim razem temp. się utrzymywała wysoko. Możesz sobie zerknąć w mój wykres. Seks był 21 dc. Ale taki wiecie... spontaniczny bo byłam jednak pewna że już po owulacji. Czyli taki bez trzymania nóg w górze, leżenia po itd 🤪 czyli... mieliście rację co ma wlecieć to wleci i nie trzeba tego robić 🫣🤣🤣🤣

    Screenshot-20250829-123426-TTC-Ovu-Friend.jpg


    Aż jestem ciekawa co by pokazały owulaki w tych dniach, czy pik LH byłby 2 razy, czy np pierwszy wzrost temperatury był spowodowany zupełnie czymś innym. Seks na spontanie, głowa nie myślała za dużo i pyk mamy to 😄 Ludzka psychika nie przestaje mnie zadziwiać. Ale super 😻

    Martt95 lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam jeszcze tylko dodać, że byłam tu z Wami przez chwilę w wątku majowym i czerwcowym jako olaa. Nawet pisałam wtedy na wątku, że kiedyś zrobiłam coś złego ( chodzi o Winiary) Sa_va, Marzycielka może kojarzy. I że ciągnie się to za mną. Założyłam nawet swój herbaciany wątek - bo lubiłam tą przyjacielską atmosferę na forum, chciałam znów poczuć wsparcie, przyjaźń. Zniknęłam z tamtego wątku , bo miałam wrażenie, że dwie Dziewczyny wiedzą kim jestem i mnie podpuszczają.
    Niestety przez moje zachowanie widzę, że nie mam już na tym forum szans. Piszę to tylko po to, żeby nie każdy wpis pod nowym nickiem traktować jako trollowanie.

  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 119 😳
    Prog. Jutro 🫣

    A tutaj siknełam jeszcze na pink. Serio... jestem w ciąży? 🥹

    20250829-125412.jpg

    Promyczek39, stokroteczka25, Kameleon , *Julia*, Ounai, Maalwii, ŚWIEŻYNKA97, Luna11, nick nieaktualny, Mucha94, Seabird, krolik, Reja13, Marzycielka94, ferrytynka25, Malineczka, Paula., cukrzyk1991, Locus, bambusek-94, Monia•, Velaria, Fox, Ania 93, Kociara_96 lubią tę wiadomość

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milunia wrote:
    Aż jestem ciekawa co by pokazały owulaki w tych dniach, czy pik LH byłby 2 razy, czy np pierwszy wzrost temperatury był spowodowany zupełnie czymś innym. Seks na spontanie, głowa nie myślała za dużo i pyk mamy to 😄 Ludzka psychika nie przestaje mnie zadziwiać. Ale super 😻


    Wiesz co ja nie lubiłam robić testow LH bo u mnie często były pozytywne i kojarze ze nawet lekarz mi keidys powiedział że przy PCOS nie ma sensu ich robić

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Promyczek39 Ekspertka
    Postów: 185 190

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    Beta 119 😳
    Prog. Jutro 🫣

    A tutaj siknełam jeszcze na pink. Serio... jestem w ciąży? 🥹

    20250829-125412.jpg
    Tak jesteś i ciesz się tym ❤️🥰 Masz prawo to, że szybko się udało niczego Ci nie odbiera. Każda kobieta cieszy się równie mocno bez względu na czas wyczekiwania na dzidziusia. Ciesz się i wierzę, że my też się doczekamy takich różowiutkich kreseczek 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2025, 13:07

    Martt95 lubi tę wiadomość

    👩40 l. 🧔‍♂️41 l.

    👶 Wrzesień 2024 córeczka ( udało się w 2 cs ) Nasz mały cud ❤️

    Maj 2026 cb💔

    Starania o drugie dziecko 🤞👶 zaczynamy 15 cs
    Czekamy na nasz drugi cud
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 591 838

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95
    Ale super bardzo się cieszę! 😊 Gratulacje 🍀

    Martt95 lubi tę wiadomość

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
    22.06 - beta 17,52
  • ŚWIEŻYNKA97 Autorytet
    Postów: 259 653

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    Beta 119 😳
    Prog. Jutro 🫣

    A tutaj siknełam jeszcze na pink. Serio... jestem w ciąży? 🥹

    20250829-125412.jpg

    Super!!! Gratulacje!!! 🥰

    Martt95 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️29 ♥️ 33👦

    10.2025 💔

    05.12 ⏸️
    08.12 beta 73.4
    10.12 beta 72.6
    12.12 beta 115
    15.12 beta 424
    17.12 beta 860
    30.12 1.1cm i ♥️
    Rośniemy 🥹♥️
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przeraziłam się :( Wyszedł mi dodatni wynik ANA1, przesyłam wam screena

    IMG-6794.jpg

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny, przeraziłam się :( Wyszedł mi dodatni wynik ANA1, przesyłam wam screena

    IMG-6794.jpg
    Będziesz musiała rozszerzyć diagnostykę, ale sam wynik nie musi oznaczać jeszcze nic strasznego, zwłaszcza jak masz Hashi.

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Dziewczyny a co z wrześniem? Bo to już za chwilę 🫣 mamy ankietę tytułów i nową prowadzącą?
    No właśnie, jest jakaś chętna na prowadzenie września?
    Jak coś to ja mam zapisane propozycje tytułów, które podeślę do zrobienia ankiety :)

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Ania 93 Autorytet
    Postów: 293 419

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zdążyłam dzisiaj na betę :/ będę musiała podjechać jutro. Ale test domowy wyraźnie ciemniejszy. Na tym pierwszym chyba na zdjęciu nic nie widać. Oby teraz tylko ładnie rosła. Do przewidywanego terminu @ jeszcze zostało 5 dni

    -listopad 2022 ⏸️ - ciąża biochemiczna
    - grudzień 2022 ⏸️
    - wrzesień 2023 Staś ♥️👶
    - październik 2024 starania o rodzeństwo
    -listopad 2024 ⏸️- ciąża biochemiczna
    - grudzień 2024 ⏸️
    - luty 2025 poronienie zatrzymane 11/12 tydzień💔
    - kwiecień 2025 ⏸️ciąża biochemiczna
    - maj 2025 ⏸️ ciąża biochemiczna

    25 .08 .2025 ⏸️
    30.08.2025 pozytywna beta
    2021 Nadczynność tarczycy
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ