Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷
Odpowiedz

W sierpniu przy gwiazdach wypowiem życzenie, na wiosnę spełni się moje marzenie 🌠✨🍼🩷

Oceń ten wątek:
  • toxi Koleżanka
    Postów: 57 42

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    Beta 119 😳
    Prog. Jutro 🫣

    A tutaj siknełam jeszcze na pink. Serio... jestem w ciąży? 🥹

    20250829-125412.jpg


    Cudownie, gratulacje!❤️ ⭐️

    Martt95 lubi tę wiadomość

  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Będziesz musiała rozszerzyć diagnostykę, ale sam wynik nie musi oznaczać jeszcze nic strasznego, zwłaszcza jak masz Hashi.
    Nakręciłam się, że może to toczeń, a mówiąc szczerze, to zawsze miałam jakąś fobię na punkcie tej choroby..
    Z objawów jakie mogłabym zaliczyć, to mam zawsze zarumienione policzki i nos

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Nakręciłam się, że może to toczeń, a mówiąc szczerze, to zawsze miałam jakąś fobię na punkcie tej choroby..
    Z objawów jakie mogłabym zaliczyć, to mam zawsze zarumienione policzki i nos

    Kiki, a czy będziesz się kontaktować z doktorem mając już wszystkie wyniki?
    Mam nadzieję że u Ciebie z tym ANA nie wyjdzie nic poważnego.

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka wrote:
    Kiki, a czy będziesz się kontaktować z doktorem mając już wszystkie wyniki?
    Mam nadzieję że u Ciebie z tym ANA nie wyjdzie nic poważnego.
    Wizytę mam dopiero 29 września więc przed nią zrobię dodatkowe badania w tym kierunku żeby mieć już wyniki na wizycie + czekam jeszcze na wyniki kariotypu

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Robiłam dzisiaj badania z krwi i wydaje mi się że wszystko mam okej, ale mam za dużo kwasu foliowego… czy to może mieć jakiś wypływ ? Bo wychodzi na to że przedawkowałam kwas, co prawda nie jakoś dużo, bo norma jest do 26,8 a ja mam 27,4 ng/ml.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2025, 14:05

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Nakręciłam się, że może to toczeń, a mówiąc szczerze, to zawsze miałam jakąś fobię na punkcie tej choroby..
    Z objawów jakie mogłabym zaliczyć, to mam zawsze zarumienione policzki i nos

    Ja też mam zarumienione i też się bałam czy to toczeń. Nawet porównywałam czym się różni rumień z tocznia i trądzik różowaty - no i u mnie ewidentnie trądzik różowaty. Rumień się pojawia pod wpływem zimna, ciepła, jedzenia ostrego. A nie jest obecny cały czas.

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    Ja też mam zarumienione i też się bałam czy to toczeń. Nawet porównywałam czym się różni rumień z tocznia i trądzik różowaty - no i u mnie ewidentnie trądzik różowaty. Rumień się pojawia pod wpływem zimna, ciepła, jedzenia ostrego. A nie jest obecny cały czas.
    Też to sprawdzałam nawet 2 dni temu.. U mnie rumień jest cały czas niezależnie od różnych czynników

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Milunia Autorytet
    Postów: 588 489

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    Beta 119 😳
    Prog. Jutro 🫣

    A tutaj siknełam jeszcze na pink. Serio... jestem w ciąży? 🥹

    20250829-125412.jpg

    Serio serio 😀 to Ci się nie śni! Będzie bobas 👶

    Martt95 lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3874

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    Beta 119 😳
    Prog. Jutro 🫣

    A tutaj siknełam jeszcze na pink. Serio... jestem w ciąży? 🥹

    20250829-125412.jpg
    Wow 🍀 tak jesteś w ciąży 🥹 gratuluje bardzo 😘

    Martt95 lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki dziewczyny za spam... pomału emocje opadają. Bardzo dziękuję za pozytywny odzew. Wierzę że i na was przyjdzie ten czas. I kto wie... moze też tak niespodziewanie jak u mnie ❤️❤️❤️
    Niby człowiekowi wiedział że dziecko robi ale jakos tak sie nie spodzoewał....🫣😅

    Mam już dzisiaj tego proga. 39,800 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2025, 14:27

    Ounai, cukrzyk1991, Roma95, Maalwii, Paula., ŚWIEŻYNKA97, Monia•, Reja13, Promyczek39, Deyansu, stokroteczka25, ataga, Pogubiona, Velaria, Fox, mon08kow lubią tę wiadomość

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3874

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    No właśnie, jest jakaś chętna na prowadzenie września?
    Jak coś to ja mam zapisane propozycje tytułów, które podeślę do zrobienia ankiety :)
    Ja to sie nie nadaje do prowadzenia. Ale wpisuje sie juz jako pierwsza.
    Mam nadzieje tylko, ze gin nie bedzie kazal czekać niewiadomo ile i od razu będziemy mogli podjeść do drugiej procedury w nowym cyklu.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to szukamy chętnej na prowadzącą 🥰

    Paula. lubi tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    No to szukamy chętnej na prowadzącą 🥰
    Kiki zrobisz ankietę? Żeby był czas na głosowanie

    cukrzyk1991, Claudii lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny, przeraziłam się :( Wyszedł mi dodatni wynik ANA1, przesyłam wam screena

    IMG-6794.jpg
    Teraz trzeba zrobić ANA 2 i 3

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka wrote:
    Dziewczyny,
    Robiłam dzisiaj badania z krwi i wydaje mi się że wszystko mam okej, ale mam za dużo kwasu foliowego… czy to może mieć jakiś wypływ ? Bo wychodzi na to że przedawkowałam kwas, co prawda nie jakoś dużo, bo norma jest do 26,8 a ja mam 27,4 ng/ml.

    A jak twoja homocysteina oraz B12? Te trzy badania warto robić razem żeby mieć taki ogólny wzgląd jak to funkcje, bo są od siebie zależne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2025, 15:09

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    No to szukamy chętnej na prowadzącą 🥰

    Kiki jak wysokie są twoje przeciwciała przeciwtarczycowe przy Hashimoto?

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę na ten kemping. Do zobaczenia na nowym wątku 😍

    Kiki nie przejmuj się tymi ANA, nie muszą nic złego oznaczać. Część osób ma je podwyższone bez powodu. Ja zaszłam w ciążę bez problemu będąc w rzucie reumatyzmu, którego nawet nie wiedziałam, że mam :) 🤞 Teraz jestem dużo spokojniejsza, zdrowsza, lepiej sypiam, mniej się stresuję, a nie mogę zajść 😬👀🤷‍♀️

    Ounai, Remedios lubią tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Remedios Autorytet
    Postów: 851 1043

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki mi parę lat temu też wyszły ANA dodatnie. Lekarka wysłała mnie bo miałam mega niskie płytki i podejrzewała chyba zespół Sjoergena? W końcu zrobiłam jakieś badania na oddziale reumatologii za miliony monet i nic nie wyszło - pewnie u mnie też była kwestia Hashimoto.

    Ja się melduję po USG w fazie lutealnej - endometrium 11mm, owulka z prawego jajnika. Zrobiłam sobie też progesteron (11,36 - trochę jestem rozczarowana, ale prawdopodobnie zrobiłam za wcześnie - raczej jestem w okolicach 5-6 dpo, no ale dzisiaj wyjeżdżam na wakacje i to był ostatni dzień). Estradiol 148 czyli chyba optymalnie.

    Niestety ja też nie poprowadzę bo 2 tygodnie będę na urlopie i stwierdziłam że będę blokować sobie forum i wchodzić co parę dni 😆 żeby nie żyć tak tymi staraniami. Ale pewnie się zapiszę na jakiś dzień i dam znać.

    Martt gratulacje kochana, co za dobra wiadomość na koniec miesiąca.

    Martt95 lubi tę wiadomość

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • Murena96 Autorytet
    Postów: 305 453

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odzywałam się długo ale codziennie was czytam. Poprzedni cykl jakoś przebolalam, teraz mój jest w domu ale nie robię testów itp bo z kalendarzyka wychodzi że owu powinna być już po jego wyjeździe.
    Ten tydzień był bardzo burzliwy i stresujący dla mnie. Ciągle spiny i nieme akcje z teściowa, spisywanie protokolu przedślubnego i okazało się że musimy mieć zgodę biskupa bo mój ma dziecko z "konkubinatu".
    Z lepszych rzeczy to byliśmy w zoo i wczoraj z małą na kulkach i mój sobie wczoraj kość ogonowa tam zbił 🙈 cierpi niemiłosiernie i to będą ciężkie dwa tygodnie w trasie dla niego bo jest kierowcą a ledwo siedzi 🤣
    Teraz pojechał kupić garnitur ślubny a jutro jedziemy jeszcze zobaczyć obrączki i zamówić.
    W przyszłym tygodniu mam wizytę u gina, wypada akurat w terminie kalendarzykowej owulacji więc zobaczymy czy coś tam wgl rośnie czy nie, mam nadzieję że lekarz mnie pokieruje co robić, co sprawdzić i od czego wgl zacząć.
    Zrobię sobie znowu cytologię, mam nadzieję że nic nie wyjdzie bo dwa lata temu miałam CIN I, rok temu nic nie wyszło i mam nadzieję że już tak zostanie.

  • Mika1992 Autorytet
    Postów: 713 1079

    Wysłany: 29 sierpnia 2025, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wygląda prowadzenie wątku? :)

    👩‍🦰34 👨‍🦱33

    Moje starania od 1.02.2025, a po drodze: wypadek, stwierdzona insulinooporność, wdrożenie metforminy, wole guzkowate na tarczycy, podwyższona prolaktyna, od 03.2026 klinika niepłodności, a 28.07.2025 - ⏸️, ale niestety ciąża biochemiczna :(

    🤰🌸
    08.06.2026 - ⏸️ i beta 42,51
    10.06.2026 - 134.4
    12.06.2026 - 322.3
    19.06.2026 - 2185.3
    01.07.2026 - czekamy na USG :)
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ