X

Pobierz aplikacj臋 OvuFriend

Zwi臋ksz szanse na ci膮偶臋!
pobierz mam ju偶 apk臋 [X]
Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne W styczniu馃馃拸seksik dla rozgrzania, wrze艣niem dzidziu艣 do bujania馃懚馃徏馃け馃徏
Odpowiedz

W styczniu馃馃拸seksik dla rozgrzania, wrze艣niem dzidziu艣 do bujania馃懚馃徏馃け馃徏

Oce艅 ten w膮tek:
  • Ona30on32 Autorytet
    Post贸w: 251 422

Wys艂any: 23 kwietnia, 09:01

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Cze艣膰 dziewczyny 馃槈 ja nadal chora w sumie to ju偶 3tydzien i co艣 czuj臋 偶e bez antybiotyku si臋 nie ob臋dzie 鈽癸笍 w poniedzia艂ek o 17 mam mie膰 po艂贸wkowe i mam nadziej臋 偶e do jakiego艣 lepszego stanu uda mi si臋 doprowadzi膰....
    Co do wyprawki jeszcze nic nie mam 馃檲 nawet nie my艣la艂am o niej, pewnie w czerwcu zabior臋 si臋 za ni膮 bo teraz nie mam do tego g艂owy....
    Jeszcze chcia艂abym jako艣 ko艅cem maja pocz膮tkiem czerwca polecie膰 na urlop i odpocz膮膰 i mam nadziej臋 偶e to ki si臋 uda 馃槉
    Mi艂ego weekendu Wam 偶ycz臋!馃槉

72bac9f820.png
  • abrakadabra Autorytet
    Post贸w: 3714 2504

Wys艂any: 23 kwietnia, 12:42

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Landrynkaaaa wrote:
    No w艂a艣nie dziewczyny kiedy kupujecie w贸zki, 艂贸偶eczka itp? Ja si臋 zastanawiam, czy to ju偶 ten moment? Nie chce ani za p贸藕no ani za szybko i jestem w kropce 馃槀
    Macie jakie艣 must have je艣li chodzi o wyprawk臋? 馃懚

Je艣li planujesz kupi膰 nowy nieu偶ywany w贸zek to najlepiej jak najp贸藕niej bo jak kupisz wcze艣niej to on bedzie sta艂 a gwarancja mija :)
    A jak od kogo艣 to ja kupowalam jako艣 w 20 tyg a nawet wcze艣niej bo sie trafila okazja 馃構

1 cykl z letrozol + estrofem + seks 鉂わ笍馃槉

06.10.2021 - 鈴革笍馃ズ beta - 26.76
    08.10.2021 - beta 67.07 przyrost 150% 馃槉
    11.10.2021 - beta 206.56
    26.10.2021 - 6t3d - Mamy serduszko 鉂わ笍鉂わ笍
    16.11.2021 - bobo mierzy 2.32cm 鉂わ笍
    06.12.2021 - prenatalne - synek? 鉂わ笍
    14.12.2021 - usg - synek 100% 鉂わ笍
    24.01.2022 - usg - dziewczynka 馃槄
    09.02.2022 - 441g - dziewczynka 鉂わ笍
    20.04.2022 - 1810 g 鉂わ笍
    13.06.22 - 20:15 c贸reczka 3490g i 55 cm 鉂わ笍

Qn6yp2.png
  • Ulalala Autorytet
    Post贸w: 581 653

Wys艂any: 23 kwietnia, 12:54

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej dziewczyny 鈽猴笍 ja wczoraj zacz臋艂am 5 miesi膮c, Zaraz b臋dzie po艂owa ci膮偶y tak偶e te偶 czas leci niewiadomo kiedy.... Ja pracuj臋 do ko艅ca roku szkolnego tak偶e o wyprawce pomy艣limy na spokojnie w wakacje. Troch臋 rzeczy mamy (艂贸偶eczko, laktator, wanienka) a jak potwierdzi si臋 ch艂opak to i ubranka b臋dziemy mie膰 po moim siostrze艅cu. Przy trzecim dziecku ju偶 si臋 podchodzi do tego na spokojnie, zreszt膮 my tak mamy 偶e przewa偶nie zostawiamy wszystko na ostatni膮 chwil臋 馃槄

3jgxs65gycn0347u.png
  • Ulalala Autorytet

Wys艂any: 23 kwietnia, 12:55

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ona30on32 wrote:
    Cze艣膰 dziewczyny 馃槈 ja nadal chora w sumie to ju偶 3tydzien i co艣 czuj臋 偶e bez antybiotyku si臋 nie ob臋dzie 鈽癸笍 w poniedzia艂ek o 17 mam mie膰 po艂贸wkowe i mam nadziej臋 偶e do jakiego艣 lepszego stanu uda mi si臋 doprowadzi膰....
    Co do wyprawki jeszcze nic nie mam 馃檲 nawet nie my艣la艂am o niej, pewnie w czerwcu zabior臋 si臋 za ni膮 bo teraz nie mam do tego g艂owy....
    Jeszcze chcia艂abym jako艣 ko艅cem maja pocz膮tkiem czerwca polecie膰 na urlop i odpocz膮膰 i mam nadziej臋 偶e to ki si臋 uda 馃槉
    Mi艂ego weekendu Wam 偶ycz臋!馃槉
    Ja te偶 si臋 m臋czy艂am d艂ugo z choroba, w ko艅cu zrobi艂am badania krwi i wysz艂o wysokie crp i sko艅czy艂o si臋 antybiotykiem ale ju偶 po pierwszej dawce by艂a ulga.

3jgxs65gycn0347u.png
  • Landrynkaaaa Ekspertka
    Post贸w: 139 282

Wys艂any: 23 kwietnia, 12:56

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Dzi臋ki dziewczyny za info, to moja pierwsza ci膮偶a i jestem totalnie zielona, cho膰 staram si臋 edukowa膰 馃榿 A tych produkt贸w i sprz臋t贸w dla dzieciaczk贸w jest taaaaak du偶o, 偶e niewiadomo co wybiera膰 馃槱 Abrakadabra odno艣nie w贸zka i gwarancji dobrze, 偶e m贸wisz! Bo to wa偶ne, a sama chyba bym nie wpad艂a na to 馃槱 Odno艣nie rogala to mam w planach kupi膰 :) Dziewczyny a co my艣licie o takich rzeczach jak kosz Moj偶esza, bujak babybjorn?

馃懇馃徏 26 l.

04.2021 histeroskopia 馃┖

Starania od 07.2021鉂わ笍

08.2021 ci膮偶a biochemiczna 馃挃

Hashimoto - uregulowane 鉁
    USG, cytologia, cykle, owulacja, morfologia 鉁

11.2021 - bakteria Enterococcus w kanale szyjki macicy - wyleczone 鉁

28.12.21 cie艅 鈴
    01.01.22 鈴
    03.01.22 beta 131 馃グ
    05.01.22 beta 333 馃グ
    cudzie trwaj 馃グ
    czekamy na p艂e膰 馃懅馃懚
    11.04.22 Ch艂opiec 馃挋馃殭

06.09.22 Wiktor 馃挋馃挋
  • Ona30on32 Autorytet

Wys艂any: 23 kwietnia, 15:16

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ulalala wrote:
    Ja te偶 si臋 m臋czy艂am d艂ugo z choroba, w ko艅cu zrobi艂am badania krwi i wysz艂o wysokie crp i sko艅czy艂o si臋 antybiotykiem ale ju偶 po pierwszej dawce by艂a ulga.

Mi wysz艂o CRP 20gdzie norma w laboratorium by艂a do 5馃槕 by艂am u lekarza rodzinnego a w mi臋dzyczasie robi艂am badania moczu i wysz艂a mi du偶a ilo艣膰 leukocyt贸w w moczu, czekam jeszcze na wyniki posiewu. Lekarz przypuszcza, 偶e to CRP mam przez bakterie w moczu, ostatnio te偶 tak mia艂am...

72bac9f820.png
  • Ulalala Autorytet

Wys艂any: 24 kwietnia, 19:48

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ona30on32 wrote:
    Mi wysz艂o CRP 20gdzie norma w laboratorium by艂a do 5馃槕 by艂am u lekarza rodzinnego a w mi臋dzyczasie robi艂am badania moczu i wysz艂a mi du偶a ilo艣膰 leukocyt贸w w moczu, czekam jeszcze na wyniki posiewu. Lekarz przypuszcza, 偶e to CRP mam przez bakterie w moczu, ostatnio te偶 tak mia艂am...
    Ja mia艂am crp 56. Pewnie te偶 si臋 sko艅czy u Ciebie antybiotykiem ale nie martw si臋, lekarz napewno wie jaki wypisa膰 偶eby by艂 bezpieczny :-)

3jgxs65gycn0347u.png
  • Ulalala Autorytet

Wys艂any: 24 kwietnia, 19:53

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Landrynkaaaa wrote:
    Dzi臋ki dziewczyny za info, to moja pierwsza ci膮偶a i jestem totalnie zielona, cho膰 staram si臋 edukowa膰 馃榿 A tych produkt贸w i sprz臋t贸w dla dzieciaczk贸w jest taaaaak du偶o, 偶e niewiadomo co wybiera膰 馃槱 Abrakadabra odno艣nie w贸zka i gwarancji dobrze, 偶e m贸wisz! Bo to wa偶ne, a sama chyba bym nie wpad艂a na to 馃槱 Odno艣nie rogala to mam w planach kupi膰 :) Dziewczyny a co my艣licie o takich rzeczach jak kosz Moj偶esza, bujak babybjorn?
    Nam le偶aczek czasami ratowa艂 偶ycie, polecam Tiny love, ju偶 przy noworodku mo偶na z niego korzysta膰 bo rozk艂ada si臋 ca艂kiem na p艂asko, p贸藕niej w pozycji p贸艂le偶膮cej czy siedz膮cej wystarcza na d艂ugo. U偶ywali艣my go te偶 do karmienia. Kosz Moj偶esza mia艂am zamiar kupi膰 ale stwierdzili艣my 偶e to zb臋dny wydatek. Chyba za to kupimy 艂贸偶eczko dostawne do naszego 艂贸偶ka bo mamy ma艂a sypialnie i nie wiem czy wci艣niemy zwykle.

Landrynkaaaa lubi t臋 wiadomo艣膰

3jgxs65gycn0347u.png
  • Ona30on32 Autorytet

Wys艂any: 27 kwietnia, 07:27

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Cze艣膰 dziewczyny 馃槈 my ju偶 po po艂贸wkowych, zdrowy ch艂opczyk 360g鈾ワ笍鈾ワ笍 w lewej komorze serca wyszed艂 jaki艣 bright spot pojedynczy, ale lekarz powiedzia艂, 偶e jak ryzyka mia艂am niskie to mam si臋 nie przejmowa膰 i to zniknie, u mojej siostry by艂o tak samo, zobaczymy co powie mi moja lekarka za 1,5 tygodnia, ale jestem pozytywnych my艣li 馃槉

Choroba powoli ust臋puje, dosta艂am antybiotyk na 7 dni i mam nadziej臋, 偶e po nim ju偶 b臋d臋 w pe艂ni zdrowa 馃槉

Mi艂ego dnia 偶ycz臋!馃槉馃槉

72bac9f820.png
  • Mad偶i88 Autorytet
    Post贸w: 1093 788

Wys艂any: 27 kwietnia, 07:37

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ona30on32 wrote:
    Cze艣膰 dziewczyny 馃槈 my ju偶 po po艂贸wkowych, zdrowy ch艂opczyk 360g鈾ワ笍鈾ワ笍 w lewej komorze serca wyszed艂 jaki艣 bright spot pojedynczy, ale lekarz powiedzia艂, 偶e jak ryzyka mia艂am niskie to mam si臋 nie przejmowa膰 i to zniknie, u mojej siostry by艂o tak samo, zobaczymy co powie mi moja lekarka za 1,5 tygodnia, ale jestem pozytywnych my艣li 馃槉

Choroba powoli ust臋puje, dosta艂am antybiotyk na 7 dni i mam nadziej臋, 偶e po nim ju偶 b臋d臋 w pe艂ni zdrowa 馃槉

Mi艂ego dnia 偶ycz臋!馃槉馃槉
    Ja wczoraj by艂am na sorze poniewa偶 taka mia艂am zgag臋 a jeszcze doprawiamy si臋 t艂ustym jedzeniem a mam kamienie w woreczku 偶贸艂ciowym .. dosta艂am kropl贸wki i jako艣 przesz艂o ale dopiero po kropl贸wce .. okaza艂o si臋 偶e jeden kamyczek przytykal przew贸d 偶贸艂ciowy.. mia艂am konsultacje ginekologiczna i ma艂y wa偶y 345gram jak na 18+6 to ca艂kiem spory ch艂opak 鈽猴笍鈽猴笍

• Ulalala Autorytet

Wys艂any: 27 kwietnia, 17:33

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Mad偶i88 wrote:
    Ja wczoraj by艂am na sorze poniewa偶 taka mia艂am zgag臋 a jeszcze doprawiamy si臋 t艂ustym jedzeniem a mam kamienie w woreczku 偶贸艂ciowym .. dosta艂am kropl贸wki i jako艣 przesz艂o ale dopiero po kropl贸wce .. okaza艂o si臋 偶e jeden kamyczek przytykal przew贸d 偶贸艂ciowy.. mia艂am konsultacje ginekologiczna i ma艂y wa偶y 345gram jak na 18+6 to ca艂kiem spory ch艂opak 鈽猴笍鈽猴笍
    Dobrze, 偶e przesz艂o. Ja mia艂am takie ataki i usuwany woreczek, oby艣 nie mia艂a wi臋cej takich atak贸w. No 365g to ju偶 nie taki ma艂y 馃榾

3jgxs65gycn0347u.png
  • Mad偶i88 Autorytet

Wys艂any: 1 maja, 12:31

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Cze艣膰 dziewczyny jak tam wasze plany na maj贸wk臋?? My wczoraj z m臋偶em wypr贸bowali艣my naszego nowego grilla elektrycznego.. nawet dobry jako 偶e nadal trzymam diet臋 to zrobi艂am sobie warzywa grillowane i kurczaczka wysz艂o bardzo smacznie.. w 艣rod臋 mamy badanie po艂贸wkowe a we wtorek mija nam r贸wno po艂贸wka ci膮偶y jeszcze tylko 18tyg i zobacz臋 si臋 偶e stasiem.. coraz bardziej jednak ta wizja mnie przyt艂acza.. zastanawiam si臋 czy sobie poradz臋 z 3 dzieci czy b臋dzie dobrze czy urodzi si臋 zdrowy martwi臋 si臋 po艂贸wkowym badaniem czy po tym covidzie nic mu nie b臋dzie z serduszkiem lub innymi narz膮dami.. martwi臋 si臋 bardzo jednak bra艂am 3 antybiotyki w ci膮偶y i 偶aden lek nie jest w 100% bezpieczny w ci膮偶y.. ka偶dy mo偶e mie膰 jakie艣 skutki uboczne..

• Landrynkaaaa Ekspertka

Wys艂any: 1 maja, 15:49

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej dziewczyny, u mnie maj贸weczka r贸wnie偶 z grillem, na spokojnie, przyjemnie :) Ma艂y w brzuchu ju偶 niezle wywija 馃槂 Jeste艣my po po艂贸wkowych i wszystko w najlepszym porz膮dku, na 100% synu艣馃挋

Mad偶i88 nie martw si臋, nasze dzieciaczki s膮 silniejsze ni偶 my艣limy. Ja te偶 bra艂am i nadal biore troch臋 lek贸w i wszystko jest dobrze 馃槝

馃懇馃徏 26 l.

04.2021 histeroskopia 馃┖

Starania od 07.2021鉂わ笍

28.12.21 cie艅 鈴
    01.01.22 鈴
    03.01.22 beta 131 馃グ
    05.01.22 beta 333 馃グ
    cudzie trwaj 馃グ
    czekamy na p艂e膰 馃懅馃懚
    11.04.22 Ch艂opiec 馃挋馃殭

06.09.22 Wiktor 馃挋馃挋
  • Mad偶i88 Autorytet

Wys艂any: 2 maja, 08:45

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja postanowi艂am dzi艣 wybra膰 si臋 by膰 mo偶e na ostatni膮 samodzielna (bez m臋偶a) wycieczk臋 z ch艂opakami.. jedziemy do nowo otwartego orientarium w 艁odzi.. ch艂opaki si臋 ciesz膮 a ja ju偶 czuje jak to odchoruje moja macica 馃槀馃槀馃槀

Landrynkaaaa lubi t臋 wiadomo艣膰

• Ulalala Autorytet

Wys艂any: 3 maja, 20:50

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej dziewczyny 鈽猴笍 u mnie w ko艅cu lepsze samopoczucie, dopiero 5 miesi膮c jest dla mnie 艂askawszy ale lepiej p贸藕no ni偶 wcale 馃槄
    Madzi te偶 si臋 stresuje jak to b臋dzie z tr贸jk膮 dzieci no ale jako艣 b臋dzie trzeba da膰 rad臋 馃挭 Na razie my艣l臋 o czwartkowej wizycie, bardzo si臋 denerwuje bo ju偶 19 tydzie艅 a ja nie czuje jeszcze ruch贸w no ale mam nadziej臋, 偶e jest wszystko ok 馃檹

3jgxs65gycn0347u.png
  • Mad偶i88 Autorytet

Wys艂any: 5 maja, 06:50

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    https://zapodaj.net/997e11ecd7699.jpg.html

Wczoraj by艂am na po艂贸wkowych.. malutki zdrowy ca艂e 405gram do kochania.. jestem du偶o spokojniejsza bo ba艂am si臋 偶e co艣 b臋dzie nie tak po tym covidzie i w og贸le.. ale ma艂y okaza艂 si臋 zdrowiutenki poza tym z profilu ca艂y tatu艣

Lolka997, Landrynkaaaa lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

• Ulalala Autorytet

Wys艂any: 5 maja, 16:27

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Mad偶i88 wrote:
    https://zapodaj.net/997e11ecd7699.jpg.html

Wczoraj by艂am na po艂贸wkowych.. malutki zdrowy ca艂e 405gram do kochania.. jestem du偶o spokojniejsza bo ba艂am si臋 偶e co艣 b臋dzie nie tak po tym covidzie i w og贸le.. ale ma艂y okaza艂 si臋 zdrowiutenki poza tym z profilu ca艂y tatu艣
    Super, 偶e wszystko u Was w porz膮dku 鈽猴笍 u nas na dzisiejszej wizycie potwierdzi艂 si臋 ch艂opczyk 馃榿 by艂o tylko szybkie USG bez pomiar贸w, po艂贸wkowe mam za tydzie艅. Hemoglobina spad艂a poni偶ej normy tak偶e dosta艂am 偶elazo i zn贸w si臋 przyplatala jaka艣 infekcja.

3jgxs65gycn0347u.png
  • Mad偶i88 Autorytet

Wys艂any: 6 maja, 08:24

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ulalala wrote:
    Super, 偶e wszystko u Was w porz膮dku 鈽猴笍 u nas na dzisiejszej wizycie potwierdzi艂 si臋 ch艂opczyk 馃榿 by艂o tylko szybkie USG bez pomiar贸w, po艂贸wkowe mam za tydzie艅. Hemoglobina spad艂a poni偶ej normy tak偶e dosta艂am 偶elazo i zn贸w si臋 przyplatala jaka艣 infekcja.
    To nie fajnie.. ja mam w domu szpital starszy syn chory nie wiem czy to nie 艣winka przypadkiem 馃う馃う馃うmam nadziej臋 偶e ma艂emu nic nie b臋dzie ..

• Ulalala Autorytet

Wys艂any: 13 maja, 20:49

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Dziewczyny czy kto艣 tu jeszcze zagl膮da? 馃槄

3jgxs65gycn0347u.png
  • Landrynkaaaa Ekspertka

Wys艂any: 14 maja, 01:15

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ulalala wrote:
    Dziewczyny czy kto艣 tu jeszcze zagl膮da? 馃槄

Ja ! 馃榿 czas powoli leci, zaczynam wkr臋ca膰 si臋 w wyprawk臋 馃榿
    Dziewczyny wida膰 m贸j suwaczek?

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 14 maja, 01:17

馃懇馃徏 26 l.

04.2021 histeroskopia 馃┖

Starania od 07.2021鉂わ笍

28.12.21 cie艅 鈴
    01.01.22 鈴
    03.01.22 beta 131 馃グ
    05.01.22 beta 333 馃グ
    cudzie trwaj 馃グ
    czekamy na p艂e膰 馃懅馃懚
    11.04.22 Ch艂opiec 馃挋馃殭

06.09.22 Wiktor 馃挋馃挋
鈥光 234 235 236 237 238
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

6 sk艂adnik贸w, kt贸re mog膮 wesprze膰 Twoj膮 p艂odno艣膰 i zwi臋kszy膰 szanse na zaj艣cie w ci膮偶臋!

Dowiedz si臋, które sk艂adniki s膮 wa偶ne i istotne w kontek艣cie p艂odno艣ci. Jakie produkty mog膮 zwi臋ksza膰 szanse na zaj艣cie w ci膮偶臋 i tym samym przy艣piesza膰 starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 sk艂adników wspieraj膮cych p艂odno艣膰!

CZYTAJ WI臉CEJ

"Nie mog臋 zaj艣膰 w drug膮 ci膮偶臋" - czym jest niep艂odno艣膰 wt贸rna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczn膮 bledn膮膰, a pierworodny synek lub córeczka wyrosn膮 z etapu pieluch i kaszek, pojawienie si臋 my艣li o dalszym powi臋kszeniu rodziny najprawdopodobniej b臋dzie tylko kwesti膮 czasu. Niestety, nie ka偶dej kobiecie udaje si臋 zaj艣膰 w ci膮偶臋 po raz drugi. Dlaczego tak si臋 dzieje? Czym jest niep艂odno艣膰 wtórna i jak sobie z ni膮 radzi膰? 

CZYTAJ WI臉CEJ

Planowanie ci膮偶y, czyli o tym jakie badania przed ci膮偶膮 warto wykona膰

Planowanie ci膮偶y to wa偶ny moment w 偶yciu ka偶dej kobiety. Zastanawiasz si臋 jakie badania przed ci膮偶膮 warto wykona膰? A mo偶e warto pomy艣le膰 o dodatkowych szczepieniach? Co zrobi膰, aby zwi臋kszy膰 swoje szanse na zdrow膮, szcz臋艣liw膮 ci膮偶臋? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobi膰 jeszcze przed rozpocz臋ciem stara艅, a które spokojnie mo偶esz zrobi膰 nawet b臋d膮c ju偶 w ci膮偶y. 

CZYTAJ WI臉CEJ