X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W styczniu🥂💏seksik dla rozgrzania, wrześniem dzidziuś do bujania👶🏼🤱🏼
Odpowiedz

W styczniu🥂💏seksik dla rozgrzania, wrześniem dzidziuś do bujania👶🏼🤱🏼

Oceń ten wątek:
  • Ona30on32 Autorytet
    Postów: 266 426

    Wysłany: 23 kwietnia 2022, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😉 ja nadal chora w sumie to już 3tydzien i coś czuję że bez antybiotyku się nie obędzie ☹️ w poniedziałek o 17 mam mieć połówkowe i mam nadzieję że do jakiegoś lepszego stanu uda mi się doprowadzić....
    Co do wyprawki jeszcze nic nie mam 🙈 nawet nie myślałam o niej, pewnie w czerwcu zabiorę się za nią bo teraz nie mam do tego głowy....
    Jeszcze chciałabym jakoś końcem maja początkiem czerwca polecieć na urlop i odpocząć i mam nadzieję że to ki się uda 😊
    Miłego weekendu Wam życzę!😊

    72bac9f820.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 23 kwietnia 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynkaaaa wrote:
    No właśnie dziewczyny kiedy kupujecie wózki, łóżeczka itp? Ja się zastanawiam, czy to już ten moment? Nie chce ani za późno ani za szybko i jestem w kropce 😂
    Macie jakieś must have jeśli chodzi o wyprawkę? 👶

    Jeśli planujesz kupić nowy nieużywany wózek to najlepiej jak najpóźniej bo jak kupisz wcześniej to on bedzie stał a gwarancja mija :)
    A jak od kogoś to ja kupowalam jakoś w 20 tyg a nawet wcześniej bo sie trafila okazja 😋

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 23 kwietnia 2022, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ☺️ ja wczoraj zaczęłam 5 miesiąc, Zaraz będzie połowa ciąży także też czas leci niewiadomo kiedy.... Ja pracuję do końca roku szkolnego także o wyprawce pomyślimy na spokojnie w wakacje. Trochę rzeczy mamy (łóżeczko, laktator, wanienka) a jak potwierdzi się chłopak to i ubranka będziemy mieć po moim siostrzeńcu. Przy trzecim dziecku już się podchodzi do tego na spokojnie, zresztą my tak mamy że przeważnie zostawiamy wszystko na ostatnią chwilę 😅


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 23 kwietnia 2022, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona30on32 wrote:
    Cześć dziewczyny 😉 ja nadal chora w sumie to już 3tydzien i coś czuję że bez antybiotyku się nie obędzie ☹️ w poniedziałek o 17 mam mieć połówkowe i mam nadzieję że do jakiegoś lepszego stanu uda mi się doprowadzić....
    Co do wyprawki jeszcze nic nie mam 🙈 nawet nie myślałam o niej, pewnie w czerwcu zabiorę się za nią bo teraz nie mam do tego głowy....
    Jeszcze chciałabym jakoś końcem maja początkiem czerwca polecieć na urlop i odpocząć i mam nadzieję że to ki się uda 😊
    Miłego weekendu Wam życzę!😊
    Ja też się męczyłam długo z choroba, w końcu zrobiłam badania krwi i wyszło wysokie crp i skończyło się antybiotykiem ale już po pierwszej dawce była ulga.


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Landrynkaaaa Ekspertka
    Postów: 140 283

    Wysłany: 23 kwietnia 2022, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za info, to moja pierwsza ciąża i jestem totalnie zielona, choć staram się edukować 😁 A tych produktów i sprzętów dla dzieciaczków jest taaaaak dużo, że niewiadomo co wybierać 😩 Abrakadabra odnośnie wózka i gwarancji dobrze, że mówisz! Bo to ważne, a sama chyba bym nie wpadła na to 😩 Odnośnie rogala to mam w planach kupić :) Dziewczyny a co myślicie o takich rzeczach jak kosz Mojżesza, bujak babybjorn?

    👩🏼 26 l.

    04.2021 histeroskopia 🩺

    Starania od 07.2021❤️

    08.2021 ciąża biochemiczna 💔

    Hashimoto - uregulowane ✅
    USG, cytologia, cykle, owulacja, morfologia ✅

    11.2021 - bakteria Enterococcus w kanale szyjki macicy - wyleczone ✅

    28.12.21 cień ⏸
    01.01.22 ⏸
    03.01.22 beta 131 🥰
    05.01.22 beta 333 🥰
    cudzie trwaj 🥰
    czekamy na płeć 👧👶
    11.04.22 Chłopiec 💙🚙

    06.09.22 Wiktor 💙💙
  • Ona30on32 Autorytet
    Postów: 266 426

    Wysłany: 23 kwietnia 2022, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulalala wrote:
    Ja też się męczyłam długo z choroba, w końcu zrobiłam badania krwi i wyszło wysokie crp i skończyło się antybiotykiem ale już po pierwszej dawce była ulga.


    Mi wyszło CRP 20gdzie norma w laboratorium była do 5😑 byłam u lekarza rodzinnego a w międzyczasie robiłam badania moczu i wyszła mi duża ilość leukocytów w moczu, czekam jeszcze na wyniki posiewu. Lekarz przypuszcza, że to CRP mam przez bakterie w moczu, ostatnio też tak miałam...

    72bac9f820.png
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 24 kwietnia 2022, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona30on32 wrote:
    Mi wyszło CRP 20gdzie norma w laboratorium była do 5😑 byłam u lekarza rodzinnego a w międzyczasie robiłam badania moczu i wyszła mi duża ilość leukocytów w moczu, czekam jeszcze na wyniki posiewu. Lekarz przypuszcza, że to CRP mam przez bakterie w moczu, ostatnio też tak miałam...
    Ja miałam crp 56. Pewnie też się skończy u Ciebie antybiotykiem ale nie martw się, lekarz napewno wie jaki wypisać żeby był bezpieczny :-)


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 24 kwietnia 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrynkaaaa wrote:
    Dzięki dziewczyny za info, to moja pierwsza ciąża i jestem totalnie zielona, choć staram się edukować 😁 A tych produktów i sprzętów dla dzieciaczków jest taaaaak dużo, że niewiadomo co wybierać 😩 Abrakadabra odnośnie wózka i gwarancji dobrze, że mówisz! Bo to ważne, a sama chyba bym nie wpadła na to 😩 Odnośnie rogala to mam w planach kupić :) Dziewczyny a co myślicie o takich rzeczach jak kosz Mojżesza, bujak babybjorn?
    Nam leżaczek czasami ratował życie, polecam Tiny love, już przy noworodku można z niego korzystać bo rozkłada się całkiem na płasko, później w pozycji półleżącej czy siedzącej wystarcza na długo. Używaliśmy go też do karmienia. Kosz Mojżesza miałam zamiar kupić ale stwierdziliśmy że to zbędny wydatek. Chyba za to kupimy łóżeczko dostawne do naszego łóżka bo mamy mała sypialnie i nie wiem czy wciśniemy zwykle.

    Landrynkaaaa lubi tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Ona30on32 Autorytet
    Postów: 266 426

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😉 my już po połówkowych, zdrowy chłopczyk 360g♥️♥️ w lewej komorze serca wyszedł jakiś bright spot pojedynczy, ale lekarz powiedział, że jak ryzyka miałam niskie to mam się nie przejmować i to zniknie, u mojej siostry było tak samo, zobaczymy co powie mi moja lekarka za 1,5 tygodnia, ale jestem pozytywnych myśli 😊

    Choroba powoli ustępuje, dostałam antybiotyk na 7 dni i mam nadzieję, że po nim już będę w pełni zdrowa 😊

    Miłego dnia życzę!😊😊

    72bac9f820.png
  • Madżi88 Autorytet
    Postów: 1093 788

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona30on32 wrote:
    Cześć dziewczyny 😉 my już po połówkowych, zdrowy chłopczyk 360g♥️♥️ w lewej komorze serca wyszedł jakiś bright spot pojedynczy, ale lekarz powiedział, że jak ryzyka miałam niskie to mam się nie przejmować i to zniknie, u mojej siostry było tak samo, zobaczymy co powie mi moja lekarka za 1,5 tygodnia, ale jestem pozytywnych myśli 😊

    Choroba powoli ustępuje, dostałam antybiotyk na 7 dni i mam nadzieję, że po nim już będę w pełni zdrowa 😊

    Miłego dnia życzę!😊😊
    Ja wczoraj byłam na sorze ponieważ taka miałam zgagę a jeszcze doprawiamy się tłustym jedzeniem a mam kamienie w woreczku żółciowym .. dostałam kroplówki i jakoś przeszło ale dopiero po kroplówce .. okazało się że jeden kamyczek przytykal przewód żółciowy.. miałam konsultacje ginekologiczna i mały waży 345gram jak na 18+6 to całkiem spory chłopak ☺️☺️

  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżi88 wrote:
    Ja wczoraj byłam na sorze ponieważ taka miałam zgagę a jeszcze doprawiamy się tłustym jedzeniem a mam kamienie w woreczku żółciowym .. dostałam kroplówki i jakoś przeszło ale dopiero po kroplówce .. okazało się że jeden kamyczek przytykal przewód żółciowy.. miałam konsultacje ginekologiczna i mały waży 345gram jak na 18+6 to całkiem spory chłopak ☺️☺️
    Dobrze, że przeszło. Ja miałam takie ataki i usuwany woreczek, obyś nie miała więcej takich ataków. No 365g to już nie taki mały 😀


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Madżi88 Autorytet
    Postów: 1093 788

    Wysłany: 1 maja 2022, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jak tam wasze plany na majówkę?? My wczoraj z mężem wypróbowaliśmy naszego nowego grilla elektrycznego.. nawet dobry jako że nadal trzymam dietę to zrobiłam sobie warzywa grillowane i kurczaczka wyszło bardzo smacznie.. w środę mamy badanie połówkowe a we wtorek mija nam równo połówka ciąży jeszcze tylko 18tyg i zobaczę się że stasiem.. coraz bardziej jednak ta wizja mnie przytłacza.. zastanawiam się czy sobie poradzę z 3 dzieci czy będzie dobrze czy urodzi się zdrowy martwię się połówkowym badaniem czy po tym covidzie nic mu nie będzie z serduszkiem lub innymi narządami.. martwię się bardzo jednak brałam 3 antybiotyki w ciąży i żaden lek nie jest w 100% bezpieczny w ciąży.. każdy może mieć jakieś skutki uboczne..

  • Landrynkaaaa Ekspertka
    Postów: 140 283

    Wysłany: 1 maja 2022, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie majóweczka również z grillem, na spokojnie, przyjemnie :) Mały w brzuchu już niezle wywija 😃 Jesteśmy po połówkowych i wszystko w najlepszym porządku, na 100% synuś💙

    Madżi88 nie martw się, nasze dzieciaczki są silniejsze niż myślimy. Ja też brałam i nadal biore trochę leków i wszystko jest dobrze 😘

    👩🏼 26 l.

    04.2021 histeroskopia 🩺

    Starania od 07.2021❤️

    08.2021 ciąża biochemiczna 💔

    Hashimoto - uregulowane ✅
    USG, cytologia, cykle, owulacja, morfologia ✅

    11.2021 - bakteria Enterococcus w kanale szyjki macicy - wyleczone ✅

    28.12.21 cień ⏸
    01.01.22 ⏸
    03.01.22 beta 131 🥰
    05.01.22 beta 333 🥰
    cudzie trwaj 🥰
    czekamy na płeć 👧👶
    11.04.22 Chłopiec 💙🚙

    06.09.22 Wiktor 💙💙
  • Madżi88 Autorytet
    Postów: 1093 788

    Wysłany: 2 maja 2022, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowiłam dziś wybrać się być może na ostatnią samodzielna (bez męża) wycieczkę z chłopakami.. jedziemy do nowo otwartego orientarium w Łodzi.. chłopaki się cieszą a ja już czuje jak to odchoruje moja macica 😂😂😂

    Landrynkaaaa lubi tę wiadomość

  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 3 maja 2022, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ☺️ u mnie w końcu lepsze samopoczucie, dopiero 5 miesiąc jest dla mnie łaskawszy ale lepiej późno niż wcale 😅
    Madzi też się stresuje jak to będzie z trójką dzieci no ale jakoś będzie trzeba dać radę 💪 Na razie myślę o czwartkowej wizycie, bardzo się denerwuje bo już 19 tydzień a ja nie czuje jeszcze ruchów no ale mam nadzieję, że jest wszystko ok 🙏


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Madżi88 Autorytet
    Postów: 1093 788

    Wysłany: 5 maja 2022, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/997e11ecd7699.jpg.html

    Wczoraj byłam na połówkowych.. malutki zdrowy całe 405gram do kochania.. jestem dużo spokojniejsza bo bałam się że coś będzie nie tak po tym covidzie i w ogóle.. ale mały okazał się zdrowiutenki poza tym z profilu cały tatuś

    Lolka997, Landrynkaaaa lubią tę wiadomość

  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 5 maja 2022, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżi88 wrote:
    https://zapodaj.net/997e11ecd7699.jpg.html

    Wczoraj byłam na połówkowych.. malutki zdrowy całe 405gram do kochania.. jestem dużo spokojniejsza bo bałam się że coś będzie nie tak po tym covidzie i w ogóle.. ale mały okazał się zdrowiutenki poza tym z profilu cały tatuś
    Super, że wszystko u Was w porządku ☺️ u nas na dzisiejszej wizycie potwierdził się chłopczyk 😁 było tylko szybkie USG bez pomiarów, połówkowe mam za tydzień. Hemoglobina spadła poniżej normy także dostałam żelazo i znów się przyplatala jakaś infekcja.


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Madżi88 Autorytet
    Postów: 1093 788

    Wysłany: 6 maja 2022, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulalala wrote:
    Super, że wszystko u Was w porządku ☺️ u nas na dzisiejszej wizycie potwierdził się chłopczyk 😁 było tylko szybkie USG bez pomiarów, połówkowe mam za tydzień. Hemoglobina spadła poniżej normy także dostałam żelazo i znów się przyplatala jakaś infekcja.
    To nie fajnie.. ja mam w domu szpital starszy syn chory nie wiem czy to nie świnka przypadkiem 🤦🤦🤦mam nadzieję że małemu nic nie będzie ..

  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 13 maja 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoś tu jeszcze zagląda? 😅


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Landrynkaaaa Ekspertka
    Postów: 140 283

    Wysłany: 14 maja 2022, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulalala wrote:
    Dziewczyny czy ktoś tu jeszcze zagląda? 😅

    Ja ! 😁 czas powoli leci, zaczynam wkręcać się w wyprawkę 😁
    Dziewczyny widać mój suwaczek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2022, 01:17

    👩🏼 26 l.

    04.2021 histeroskopia 🩺

    Starania od 07.2021❤️

    08.2021 ciąża biochemiczna 💔

    Hashimoto - uregulowane ✅
    USG, cytologia, cykle, owulacja, morfologia ✅

    11.2021 - bakteria Enterococcus w kanale szyjki macicy - wyleczone ✅

    28.12.21 cień ⏸
    01.01.22 ⏸
    03.01.22 beta 131 🥰
    05.01.22 beta 333 🥰
    cudzie trwaj 🥰
    czekamy na płeć 👧👶
    11.04.22 Chłopiec 💙🚙

    06.09.22 Wiktor 💙💙
‹‹ 234 235 236 237 238
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ