Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W walentynki były hece ❤️ więc na betę w marcu lecę 🏃🏻‍♀️
Odpowiedz

W walentynki były hece ❤️ więc na betę w marcu lecę 🏃🏻‍♀️

Oceń ten wątek:
  • Haniaxoxo Ekspertka
    Postów: 129 262

    Wysłany: 13 marca 2025, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mstka wrote:
    Hej, dziewczyny!
    Powoli wracam do "rzeczywistości", niestety zdiagnozowano u mojego dziadka złośliwy nowotwór wątroby, już z przerzutami... Ogarnęliśmy wszystko co najważniejsze, a dziadek dzielnie walczy 💪

    Z pozytywów, dziś badałam proga 7 dpo - 18,44 ng/mL! 🥳 Mega się cieszę, bo wcześniej był bardzo nisko, w poprzednim cyklu poprawa na 10,47, ale teraz to petarda 😂

    I oczywiście wielkie gratulacje Darrika i Haniaxoxo! 💚🤞
    O niee, polubiłam i nie mogę odlubić teraz, a tu taka przykra wiadomość o dziadku ;c Bardzo mi przykro!

    Progesteron super!!!!

    Mstka lubi tę wiadomość

    👩🏻 29 👱🏼‍♂️36
    7 cykl starań po rzuceniu Anty

    🙋‍♀️Styczeń 2025 r. pod opieką dietetyczki klinicznej (odporność, jelita, wsparcie w walce z HPV 51). Pozostałe badania w normie.
    🙋‍♀️ Styczeń/Luty 2025 r. monitoringi cyklu (owulacja potwierdzona, progesteron 7dpo wysoki, faza lutealna 11/12 dni, cienkie endometrium ok. 7-8 mm)

    🙋‍♂️ Luty 2025 r. morfologia nasienia 10%, fragmentacja DNA w normie
    🙋‍♀️ Luty 2025 r. bakteria Clostridium (Organix Gastro), wprowadzone probiotyki i suple na wsparcie jelit i wątroby
    🙋‍♀️ Luty 2025 r. cykl stymulowany (Mensinorm 75 w 3dc, Ovitrelle + ustrogestan). Udało się pogrubić endometrium do 10mm !!!

    13.03.2025 - Beta 86
    17.03.2025 - Beta 466

    preg.png
  • ater Autorytet
    Postów: 735 2111

    Wysłany: 13 marca 2025, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Nigdy nie stwierdzono, nawet lekarz nie podejrzewał. Miesiączki regularne, co prawda ostatnio skąpe, ale przychodzą jak w zegarku..

    U mnie też regularne i owulacja ok a jednak pcos jest i widać właśnie głównie po stosunku LH:FSH. Teraz nie mam żadnych objawów, ale dawniej miałam podniesione androgen. Możesz sobie zbadać też androstendion jak będziesz robić kolejne badania ☺️
    Do supli możesz dorzucić inozytol i nac. Ruch jak dołożyłaś to super!

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    32🧝‍♀️33🧔🏻‍♂️
    starania od II.24
    pamiętaj jak wiele masz w sobie siły!✨
    ❗️PCOS
    ❕MTHFR hetero, PAI hetero
    ❗️zapalenie endometrium, niedrożne jajowody
  • ater Autorytet
    Postów: 735 2111

    Wysłany: 13 marca 2025, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mstka wrote:
    Hej, dziewczyny!
    Powoli wracam do "rzeczywistości", niestety zdiagnozowano u mojego dziadka złośliwy nowotwór wątroby, już z przerzutami... Ogarnęliśmy wszystko co najważniejsze, a dziadek dzielnie walczy 💪

    Z pozytywów, dziś badałam proga 7 dpo - 18,44 ng/mL! 🥳 Mega się cieszę, bo wcześniej był bardzo nisko, w poprzednim cyklu poprawa na 10,47, ale teraz to petarda 😂

    Trzymam kciuki za dziadzia! 🤍 i żeby został szybko pradziadkiem 😁

    Mstka, Haniaxoxo lubią tę wiadomość

    32🧝‍♀️33🧔🏻‍♂️
    starania od II.24
    pamiętaj jak wiele masz w sobie siły!✨
    ❗️PCOS
    ❕MTHFR hetero, PAI hetero
    ❗️zapalenie endometrium, niedrożne jajowody
  • onalola Autorytet
    Postów: 1496 828

    Wysłany: 13 marca 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olisska wrote:
    @onalola, współczuje masakra jakie terminy, u nas właśnie zależy do kogo, ale JEŻELI chodzi o ciążę, to może mało kobiet to wie,ale kobieta w ciąży ma prawo by dostać się do każdego bodajże lekarza specjalisty na NFZ, najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od dnia zgłoszenia, także czasem wystarczy im zwrócić uwagę w rejestracji albo zażądać odmowy przyjęcia na piśmie i wtedy magicznie terminy się jednak znajdują, niestety sama musiałam w pierwszej ciąży się dopominać o swoje czasami, także warto wiedzieć 😃

    Ja wiem, o widziałam babkę która chciała ciążę na NFZ.. już była w ciąży, odesłana z kwitkiem. ' no ja pani terminu nie wyczaruje. Nie ma, dowidzenia' 🤣
    Pozdrawiam serdecznie

    2 cs 11/24 cb 💔

    12/25 cb 💔 1 CS po drożności

    03/26 ⏸️❤️ 🙌 neoparin od owu
    10 dpo beta 50
    12 dpo beta 135
    14 dpo beta 356

    02.04 pęcherzyk w macicy


    Pregna start , pregna DHA, Wit D 2000j, Magnez , inozytol
    5-9 DC lametta, orvitrell
    20.11 drożność jajowodów cykl stop ->prawy pięknie drożny, lewy było ciężko ale sól przepłynęła.

    prawy jajnik torbiel endometrialna ok 18mm od lutego bez zmian na wielkości
    AMH 09.25 0.42

    👨
    Obniżona ruchliwość , morfologia 2%, agregacja..
    Worek supli -> luty 2026 mega poprawa, morfologia wciąż 2%
  • Donna89 Autorytet
    Postów: 395 839

    Wysłany: 13 marca 2025, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Super, sporo jest tu psycholożek albo dla antyfanów wszechobecnych feminatywów - psychologów kobitek 😅 wiem, że był wątek o psychologicznych aspektach starań i tam padło fajne pytanie, czy z uwagi na Twoją profesję jakoś lepiej radzisz sobie ze staraniami?

    Haha, dla mnie obydwie formy dopuszczalne 😂

    Na pewno pomogło mi to np. w kwestii starty. Dałam sobie czas na te wszystkie emocje, na chwilę zatrzymania w życiu. Bez problemu i szybko sięgnęłam po pomoc zewnętrzną - terapię, psychiatrę, leki. I teraz po 3 miesiącach mogę powiedzieć, że wracam do życia, czuję że ten temat przepracowałam i zaczynam go puszczać ❤️ Jeśli chodzi o kwestie samych starań to ciężko powiedzieć. Wiadomo, że człowiek sobie dużo tłumaczy, dużo rozmyśla… mam sporo wiedzy na temat strategii radzenia sobie z taką sytuacją. Ale pojawiają się momentami tak silne emocje jak u każdej z nas i na to zbytnio żadna wiedza ani fach nie pomoże, bo emocje to po prostu emocje i trzeba je przeżyć 🥹

    nick nieaktualny, emciak, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👩‍🦳27 🧔‍♂️29
    starania od 2023
    12.24 9tc 💔👼

    Endometrioza,PAI-1, MTHFR hetero
    Niedoczynność tarczycy —> unormowana, AMH 1,16 🥲

    31.10 Beta 85, kropku zostań ❤️
    04.03 Połówkowe - 400g zdrowego bobasa 👶
  • CrazyDaisy Autorytet
    Postów: 816 2673

    Wysłany: 13 marca 2025, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam na chwilę po ponad miesiącu odpoczynku od forum, a tu takie wieści!
    @Darrika ogromne ogromne gratulacje I zdrowej nudnej ciąży. Całe dobro, które tutaj dałaś innym na forum wróciło do Ciebie w końcu. :)

    A jeśli chodzi o teorie zębową to dziewczyny z akademii płodności mówiły, że jedna z nich miała coś takiego, że dopiero po wyleczeniu stanów zapalnych w zębach się udało. Także może jesteś kolejnym takim przypadkiem.

    Jeszcze raz wielkie graty!

    Darrika, DreamBee lubią tę wiadomość

    29 👩🏼 2 lata starań
    PCOS i Endometrioza, Adenomioza - długie lub niekończące się cykle, słabej jakości owulacje, niedomoga progesteronowa, LUF
    Leczenie od wrzesnia 2023 lametta + duphaston
    Wrzesień 2024 Dietetyk, Naprotechnologia
    Lametta + Cyclogest
    Sono HSG z lipiodolem,
    Posiewy, wymazy, biopsja endometrium - czysto
    Od lutego 2025 przerwa od stymulacji. 1-8dc Adalift, neurovit co 3 dni i aspirin cardio
    Mamy to! 🎉🎉🎉
    08.05.2024 Beta 25
    10.05.2025 Beta 94.1 , Prog 34.76
    15.05.2025 Beta 886, Prog 28.3
    19.05.2025 Beta 3552, Prog 23.8 🌞
    22.05.2025 USG, mamy serduszko 🩷
    03.06.2025 USG, 12mm Fasolki
    03.07.2025 Prenatalne, 5.2 cm podskakującego Maluszka 🥹
    02.09.2025 połówkowe 380g zdrowej Dziewczynki
    05.11.2025 1338g
    rośniemy!
    17.12.2025 2950g Księżniczki
    16.01.2026 🥳 Marysia, 3600g, 54 cm
    age.png
  • Nayeli Autorytet
    Postów: 797 2148

    Wysłany: 13 marca 2025, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po USG, niestety z 3 pęcherzyków jakie były jest jedna najprawdopodobniej torbiel krwotoczna chociaż nie był w 100% pewien. W sumie nastawiałam się na to ale jednak miałam nadzieję, bo we wtorek poczułam parę ukłuć w jajniku. Eh...dzisiaj powzdycham, jutro muszę się zebrać w sobie i czekać na nowy, 13 cykl...

    👩🏻35 👨🏼‍🦱42 🐱

    10.2024 biochem 💔

    13 cs 🤞🏼 kwiecień
    21.04 ⏸️ ❤️
    23.04 beta - 626,17 mIU/ml, prog - 52,20 ng/ml
    25.04 1479 mlU/ml
    07.05 4,6 mm Pingwinka z ❤️
    29.05 2,6 cm do kochania 🥰
    18.06 prenatalne (6,4 cm zdrowego maleństwa)🩷
    13.08 połówkowe (340 g słodkiej dziewczynki )
    10.09 670 g Skarba ❤️
    08.10 mamy już 1250 g
    29.11 1600g 🥰
    18.12 3kg bobasa🥳
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2025, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayeli wrote:
    Ja po USG, niestety z 3 pęcherzyków jakie były jest jedna najprawdopodobniej torbiel krwotoczna chociaż nie był w 100% pewien. W sumie nastawiałam się na to ale jednak miałam nadzieję, bo we wtorek poczułam parę ukłuć w jajniku. Eh...dzisiaj powzdycham, jutro muszę się zebrać w sobie i czekać na nowy, 13 cykl...
    Tulę mocno 🫂 i już zaciskam kciuki z szczęśliwą trzynastkę 🤞🏻🩷

    Nayeli lubi tę wiadomość

  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 13 marca 2025, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    @Zosia, jak dziś samopoczucie? Mam nadzieję, że doszłaś trochę do siebie i jest już trochę lepiej.
    Można powiedzieć, że jesteś moją forumową siostrą bo miałyśmy testować tego samego dnia ale też tego samego dostałyśmy 🐒. Chciałabym Cię trochę wesprzeć w tej niedoli, może w kwietniu będziemy się cieszyć razem z dwóch kreseczek? :)

    Niestety nadal mega dołek i chce mi się 😭
    Właśnie czekam w aptece w gigantycznej kolejce po prochy i postanowiłam tu zajrzeć ale jeszcze bardziej chce mi sie 😭 jak wracam do tego tematu.
    Odezwę się jak będę się już się czuła na siłach bo to chyba nie ten moment jeszcze.
    Mam nadzieję że Ty się trzymasz lepiej ♥️
    Cieszę się że na 1 stronie pojawiły się pierwsze 🌷dało mi to trochę nadziei.

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • SanderkaA Autorytet
    Postów: 305 450

    Wysłany: 13 marca 2025, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Niestety nadal mega dołek i chce mi się 😭
    Właśnie czekam w aptece w gigantycznej kolejce po prochy i postanowiłam tu zajrzeć ale jeszcze bardziej chce mi sie 😭 jak wracam do tego tematu.
    Odezwę się jak będę się już się czuła na siłach bo to chyba nie ten moment jeszcze.
    Mam nadzieję że Ty się trzymasz lepiej ♥️
    Cieszę się że na 1 stronie pojawiły się pierwsze 🌷dało mi to trochę nadziei.

    Zosiu tak mi przykro jak widzę jak się czujesz 🥺 Trzymam kciuki aby szybko się udało w następnym cyklu ❤️
    Wiem co czujesz, sama dzisiaj złapałam doła jak zobaczyłam dzisiaj plamienie. Nie traćmy nadziei, niech kwiecień nam da nasze wymarzone jajeczko 🥰

    nick nieaktualny, Marzycielka94, emciak lubią tę wiadomość

    👩🏼: 27l 🧑🏼‍🦱:29l

    Starania od: 10.2024 na poważnie

    👩🏼: hiperprolaktynemia
    🧑🏼‍🦱: morfologia w normie

    💊: Dostinex, jodid 100, Prenacare, Euthyrox 25, Duphaston, według zaleceń lekarza.

    Badania 04.04:

    Prolaktyna : 10 —> (zmniejszono dawkę Dostinex)
    TSH : 3,5 —> Euthyrox 25
    FT4 : 1,44 (podnosi się, do obserwacji wraz z TSH). Norma: 1-1,6
    Ferrytyna : 25 (do podniesienia). Norma: 15-150
    Żelazo : 22,6. Norma: 9-30,4 ✅
    Witamina D3 : 46,90. Norma: 30-100✅
    Witamina B12 : 425. Norma: 197-771✅
    Badania 6.05:
    TSH : 1,6 ✅ T4 : ✅
    Prolaktyna : 30 ❌ ( po tygodniu przerwy od Dostinex )

    26/05:
    Prolaktyna : 11 ✅
    USG: cykl bezowulacyjny, torbiel ❌

    ➡️ 16/06 : Pobranie posiewu z szyjki macicy, USG: pęcherzyk >22 mm! 🥳

    ➡️ 23/06 :
    Prolaktyna : 10 ✅
    USG : cykl bezowulacyjny - torbiel❌
    MUCH : czysto ✅
    Bakteria : Prevotella bivia ❌ > antybiotyk od 1dc w lipcu.

    ➡️ Badanie drożności jajowodów?
  • Liliuszka_2024 Autorytet
    Postów: 302 319

    Wysłany: 13 marca 2025, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odebrałam dziś torbę supli dodatkowo wprowadzam omegę 3-6-9 wcześniej nie brałam jej samej ale mówię a nóż może coś się zmieni w tym cyklu. Więc szczęśliwa z torbą witaminek wróciłam do domu. Zrobiłam obiadek i biorę się chyba za sprzątanie. Dziś 3 dzień miesiączki a ja jakoś mam mnóstwo energii 😂 schudłam kolejne kg więc się cieszę że chodzi tu jest jakiś rezultat 😉 i się udaje .

    White1, nick nieaktualny, DreamBee, Darrika, SanderkaA, Marzycielka94, Olisska, Nadzieja32, emciak, Haniaxoxo, karczoch321, almost.there, Nayeli, Loraa, beautifullady, kasialinkaa lubią tę wiadomość

  • ellevv Autorytet
    Postów: 4626 6461

    Wysłany: 13 marca 2025, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie nadal brak @. Miała być w wtorek/środę czyli zaczynamy kolejny 65 dniowy cykl 🤣 jak nie lepiej.

    Jak na razie stoje w miejscu to przynajmniej zaczęłam inne dolegliwości leczyć. Okazało że uszkodziłam nerw łokciowy w jakiś sposób to teraz czeka mnie ciężka praca na podbudowanie tego problemu 😜 plus dziś stwierdziłam też że zrobię coś z moim problemem dolnej części pleców i podbrzusza. W ciąży miałam.. jak to się zwało.. rozejście spojenia łonowego czy jakoś tak i teraz nadal nadal udczuwam bóle przy większym wysiłku np. 20k kroków albo pewne ćwiczenia siłowe 😅 Nie wiem czy to coś ma wspólnego ze sobą ale trzeba było zainteresować się resztą ciała 😋✌🏻

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1819 2125

    Wysłany: 13 marca 2025, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Śnieżka! ❄️💖

    My też na początku myśleliśmy, że nasza dieta jest całkiem okej, ale jak zaczęliśmy dokładniej analizować składniki odżywcze i robić badania, to okazało się, że mamy sporo niedoborów. 🤯 Szczególnie brakowało nam białka, co było dla nas sporym zaskoczeniem! 😂

    Co do tej bakterii i antybiotyku – myślę, że jak najbardziej mogło to wpłynąć na jakość nasienia. Infekcje potrafią siać spustoszenie w organizmie, a leczenie antybiotykiem dodatkowo obciąża mikrobiom, co też może mieć znaczenie. 😬

    Jeśli chodzi o suplementację, to jeśli Twój mąż jeszcze za bardzo nic nie bierze, to warto zacząć od tych najważniejszych:
    ✔️ Foliany – kluczowe dla jakości nasienia
    ✔️ Selen – wspiera ruchliwość plemników (ale uwaga, nie łączyć z cynkiem, bo się wzajemnie osłabiają!)
    ✔️ Cynk – ważny dla produkcji testosteronu i jakości nasienia
    ✔️ Witamina D3 – niedobory są mega częste, a wpływa na cały układ hormonalny
    ✔️ L-karnityna – poprawia metabolizm energetyczny plemników
    ✔️ L-arginina – wspiera krążenie i jakość nasienia
    ✔️ Omega-3 – ale dobrej jakości!

    Co do stosunku FSH do LH, to sama nie jestem ekspertem, ale wysoka wartość TSH na pewno wymaga uwagi. Powodów może być kilka:
    🔹 Niedobory jodu i innych składników odżywczych – jeśli w diecie brakuje jodu, cynku, selenu czy witamin z grupy B, tarczyca może nie pracować prawidłowo
    🔹 Stres i wysoki kortyzol – przewlekły stres może wpływać na hormony tarczycy i podnosić TSH
    🔹 Insulinooporność i zaburzenia metaboliczne – coraz częściej mówi się o tym, że insulinooporność ma wpływ na gospodarkę hormonalną
    🔹 Choroby autoimmunologiczne, np. Hashimoto – mężczyźni chorują na nie znacznie rzadziej, ale to wciąż możliwe

    Odwiedźcie sobie endokrynologa, żeby zrobić USG tej tarczycy. 💖

    Ja jestem taka pozytywnie nastawiona do tych Waszych wyników, wiem że macie obniżone parametry, ale mam przeczucie że serio możecie sobie ładnie wszystko podbić sobie dietą itp. 😄🙌🏻
    Przeczytaj sobie ten mój poprzedni wpis (starałam się tam umieścić sporo wiedzy, którą też zdobyłam na forum, jakbyś chciała pogadać to pisz śmiało do mnie na priv) 😄

    Bardzo dziękuję za te wskazówki <3 na pewno będziemy z nich korzystać
    A wiesz może czy piwo bezalkoholowe wpływa negatywnie na nasienie? Mój narzeczony jest w stanie ze wszystkiego zrezygnować, ale najtrudniej byłoby mu właśnie z piwa 0.0 %

    Chochlik12 lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4678

    Wysłany: 13 marca 2025, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Powder nie chcesz, żebym cię przepisała na wcześniejszy termin? Jak ty 11.03 byłaś po owu to testować będziesz jakieś 19dpo? 🤣

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2025, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    @Powder nie chcesz, żebym cię przepisała na wcześniejszy termin? Jak ty 11.03 byłaś po owu to testować będziesz jakieś 19dpo? 🤣
    Dosłownie pisałam posta z prośbą o przepisanie na 25.03 😂 to będzie 15dpo.

    White1 lubi tę wiadomość

  • snieżka Autorytet
    Postów: 1819 2125

    Wysłany: 13 marca 2025, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochliczku, a polecasz może jakieś konkretne okłady żelowe ? Myślisz, że coś takiego będzie ok? https://www.aptekaolmed.pl/produkt/fertilmate-hydrozelowe-plastry-chlodzace-moszne-8-plastrow,114147.html

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 13 marca 2025, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Niestety nadal mega dołek i chce mi się 😭
    Właśnie czekam w aptece w gigantycznej kolejce po prochy i postanowiłam tu zajrzeć ale jeszcze bardziej chce mi sie 😭 jak wracam do tego tematu.
    Odezwę się jak będę się już się czuła na siłach bo to chyba nie ten moment jeszcze.
    Mam nadzieję że Ty się trzymasz lepiej ♥️
    Cieszę się że na 1 stronie pojawiły się pierwsze 🌷dało mi to trochę nadziei.
    Zosiu powiem ci, że mnie ostatnia @ też na tyle przeorała psychicznie, że codziennie w drodze do pracy trochę sobie płaczę. Także czuję twój ból i przytulam 🫂

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 13 marca 2025, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Niestety nadal mega dołek i chce mi się 😭
    Właśnie czekam w aptece w gigantycznej kolejce po prochy i postanowiłam tu zajrzeć ale jeszcze bardziej chce mi sie 😭 jak wracam do tego tematu.
    Odezwę się jak będę się już się czuła na siłach bo to chyba nie ten moment jeszcze.
    Mam nadzieję że Ty się trzymasz lepiej ♥️
    Cieszę się że na 1 stronie pojawiły się pierwsze 🌷dało mi to trochę nadziei.

    Teraz najważniejsze, żebyś zaopiekowała się sobą 🫂 my tu poczekamy i jak będziesz gotowa wrócić to będziemy trzymać kciuki aż zbieleją ❤️

    Darrika lubi tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3730

    Wysłany: 13 marca 2025, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka, ciekawe, te które wysłałaś ale obawiam się, że one działają na zasadzie uczucia schłodzenia: „mentol” niż prawdziwego schłodzenia… poza tym po przyklejeniu czegoś na mosznę, może nie być cyrkulacji powietrza 🤔 ja polecam takie standardowe do lodówki, przyłożyć i odłożyć spowrotem do lodówki. :D

    Odnośnie piwa 0 - to nie ma przeciwwskazań raczej… 😄
    Jedynie o czym myślę to:
    - ilość cukru w takim piwie 🤣
    - Chmiel ma podobno fitoestrogeny (które mogą podnosić poziom estrogenów w krwi podobnie jak soja, co nie jest wskazane w kontekście testosteronu i plemniczków) choć ja nie wiem ile realnie w takim piwie by tego było szczerze 🤣 raczej małe ilości

    snieżka lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1819 2125

    Wysłany: 13 marca 2025, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Niestety nadal mega dołek i chce mi się 😭
    Właśnie czekam w aptece w gigantycznej kolejce po prochy i postanowiłam tu zajrzeć ale jeszcze bardziej chce mi sie 😭 jak wracam do tego tematu.
    Odezwę się jak będę się już się czuła na siłach bo to chyba nie ten moment jeszcze.
    Mam nadzieję że Ty się trzymasz lepiej ♥️
    Cieszę się że na 1 stronie pojawiły się pierwsze 🌷dało mi to trochę nadziei.

    Pozwól sobie kochana na płacz, bo potrafi on być uwalniający. Nie warto tłumić w sobie emocji, bo przez to tylko stają się cięższe.
    U mnie po zobaczeniu wynikow nasienia włączył się mechanizm obronny polegający na zablokowaniu emocji, więc praktycznie u mnie pustka uczuciowa.. Z jednej strony jest mi lżej a z drugiej wiem, że przez to emocje uderzą później ze zdwojoną siłą :/

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ