Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W walentynki były hece ❤️ więc na betę w marcu lecę 🏃🏻‍♀️
Odpowiedz

W walentynki były hece ❤️ więc na betę w marcu lecę 🏃🏻‍♀️

Oceń ten wątek:
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4634 6469

    Wysłany: 16 marca 2025, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Tak, przyrost był ładny, ale wczoraj chciałam sobie siknac test, żeby może został na pamiątkę(bo mówię no może krecha będzie już wyraźniejsza ładna) a kreska taka sama jak we wtorek 😬 więc wiadomo już głowa pracuje, ale nic objawów nie mam, żeby coś było nie tak, więc no pozostaje mi czekać i wierzyć w kropka, że tam wszystko dobrze 😁 no i dziewczyny mnie też uspokoiły trochę, że nie ma co się martwić na zapas bo nie z takich nieciemniejacych kresek już są dzieci😉

    Pamiętam że gdzieś ktoś dopiero musiał jakos w 9tyg nasikac na patyka aby wyszly grubaśne krechy na pamiątke. Jak widać, kreska kresce nie równa

    Darrika, Belia, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 16 marca 2025, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    Gratulacje!! 🩵

    My w tym cyklu działamy "na czuja", nie trafilam na pik w testach owu, więc co ma być to będzie.
    Dołożyłam do supli wit. E, Kasia o hormonach wspominała, że dobrze działa po owulacji, wspiera implantację zarodka. (A przy okazji dobrze działa na skórę 🤪).
    Zmieniliśmy lubrykant na Ferisafe, ma być przyjazny plemnikom. Czytałam, że wiele popularnych lubrykantów zmienia pH i lepkość środowiska, co może utrudniać przemieszczanie się plemników.
    No i poprawiła mi się ilość śluzu, zawsze miałam z tym problem. Pilnuję picia wody, do tego siemię lniane i dzięki Kokosik biorę L-arginine, musiało coś tutaj zadziałać 😀
    Trzymam kciuki i wysyłam same dobre myśli na drugą połowę marca ✨

    A pytanko l-argininy ile bierzesz? A i czy stosujesz przez cały cykl?
    Brałam w tamtym cyklu wiesiołek ale nie widziałam rezultatów i w tym kupiłam właśnie L-argininę tylko nie wiem jak stosować zbytnio.
    Wczoraj i dziś wziełam 3x500

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 16 marca 2025, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Ja też! Dziś tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby móc skasować swoję wiedzę związaną z objawami ciążowymi na kilka miesięcy i tego wszystkiego nie analizować. Próbuje nie analizować, nie mierzyć temperatury, nie sprawdzać szyjki a i tak się w końcu łamie. Przez to bez testu już wiem, że w ciąży nie jestem :(

    Oj tak lepiej było tego wszystkiego nie wiedzieć...
    Dlatego z jednej strony cieszę się że mój 🧔 żyje w tej nieświadomości bo dzięki temu chyba ma takie podejście na luzie.
    Ja natomiast specjalizuje się w czarnowidzeniu, zawsze znajdę coś co poszło nie tak.

    Wiecie co jest najgorsze, że nieraz to jego nastawienie naprawdę działa, przykład choćby z parkingu w centrum handlowym, jak ja jadę to zraz się stresuje czy bd gdzie zaparkować i oczywiście nie ma gdzie.
    Jak on jedzie to mówi no zaraz tu będzie miejsce, i na prawdę się znajduje.

    Tylko jak się przestawić? Z jednej strony chce mierzyć temp i robić testy owu, żeby widzieć kiedy owulacja i kiedy działać.
    Z drugiej strony gdyby tak odpuścić i spróbować to może by się udało jak wtedy z tym miejscem.
    Trudne to ale czuję że trzeba zrobić coś innaczej skoro już tyle czasu nie wychodzi.

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 16 marca 2025, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Oj tak lepiej było tego wszystkiego nie wiedzieć...
    Dlatego z jednej strony cieszę się że mój 🧔 żyje w tej nieświadomości bo dzięki temu chyba ma takie podejście na luzie.
    Ja natomiast specjalizuje się w czarnowidzeniu, zawsze znajdę coś co poszło nie tak.

    Wiecie co jest najgorsze, że nieraz to jego nastawienie naprawdę działa, przykład choćby z parkingu w centrum handlowym, jak ja jadę to zraz się stresuje czy bd gdzie zaparkować i oczywiście nie ma gdzie.
    Jak on jedzie to mówi no zaraz tu będzie miejsce, i na prawdę się znajduje.

    Tylko jak się przestawić? Z jednej strony chce mierzyć temp i robić testy owu, żeby widzieć kiedy owulacja i kiedy działać.
    Z drugiej strony gdyby tak odpuścić i spróbować to może by się udało jak wtedy z tym miejscem.
    Trudne to ale czuję że trzeba zrobić coś innaczej skoro już tyle czasu nie wychodzi.
    Ja mam to samo. Chciałabym wyluzować, bo jestem trochę kłębkiem nerwów i mnie to lekko czasem dołuje, ale z drugiej strony jak sobie pomyślę, że stracę miesiąc to będę tego żałowała. Siedzą we mnie więc takie dwa wilki, doskonale Cię rozumiem Zosiu

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 16 marca 2025, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder i jak, już po spotkaniu? Jak się masz, było okej? ❤️

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 16 marca 2025, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powder wrote:
    Dzisiaj ja przychodzę trochę poamrudzić, przyszła i na mnie kolej, bo jakoś się źle czuję z powiedzeniem tego mężowi, czy komukolwiek ze swojego otoczenia, bo obawiam się wyjścia na złą osobę, albo usłyszenia, że przesadzam i niepotrzebnie tak myślę. Ale mam te myśli i nic na to nie poradzę…ale do brzegu.
    Wspominałam jakiś czas temu, że dostałam zaproszenie na babyshower znajomej. To jedna z dwóch par, które zaczęły starać się po nas i obie zaszły za pierwszym podejściem. Obie będą tam obecne. Impreza jest dzisiaj a ja od rana mam zepsuty nastrój i nie wiedziałam dlaczego. Zajrzałam głębiej w siebie i uświadomiłam sobie, że mam strasznie dużo żalu i zazdrości, że to nie ja jestem w ciąży. Że dalej jesteśmy w tym miejscu. Mam świadomość tego, że to niczyja wina, ale nie zmienia to faktu, że czuję że się tam umęczę, uśmiechając i udając, że jest super…😩

    Kochana rozumiem, ja w ten weekend nie miałam jak się wymigać od spotkania z jedną parą z ciąży.
    O dziwo nie było tak źle, ale nie poruszaliśmy w ogóle tego tematu, i w ogóle oni też nie poruszali.
    Miałam dziwne wrażenie jakby wiedzieli że u nas nie wychodzi.

    Ja na pewno nie miałabym w sobie tyle siły aby uczestniczyć w takiej imprezie. Odmówiłabym, żeby nie robić sobie krzywdy.

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 16 marca 2025, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskiereczka00 wrote:
    Hej dziewczyny, daje znać, że temperatura spadła i przyszła małpa. Trochę wczesnie, bo w 12 dpo, ale nic mnie już nie zdziwi. Progesteron w 7dpo był 21. Zapowiadało się jak zwykle dobrze i jak zwykle skończyło się rozpaczą. Myślę, że byłabym całkiem w porządku mamą, wykonałam w tym celu sporo pracy, ale boję się, że nie będzie mi dane tego sprawdzić.

    Byłam tam w ubiegłym tygodniu i doskonale Cię rozumiem i przytulam ❤️

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 16 marca 2025, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    Ja mam to samo. Chciałabym wyluzować, bo jestem trochę kłębkiem nerwów i mnie to lekko czasem dołuje, ale z drugiej strony jak sobie pomyślę, że stracę miesiąc to będę tego żałowała. Siedzą we mnie więc takie dwa wilki, doskonale Cię rozumiem Zosiu

    I jaka decyzja u Ciebie ?
    Odpuszczasz?
    Z jednej strony sobie myślę że tyle cyklów już stracone a z drugiej że może ten będzie tym szczęśliwym gdy odpuszczę te kontrolę. I że to tylko jeden cykl.

    Dodałam że nie bd łatwo, bo testy kupione i gdzieś tam jednak ten kontroler mi się włącza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2025, 18:04

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 761 1461

    Wysłany: 16 marca 2025, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    A pytanko l-argininy ile bierzesz? A i czy stosujesz przez cały cykl?
    Brałam w tamtym cyklu wiesiołek ale nie widziałam rezultatów i w tym kupiłam właśnie L-argininę tylko nie wiem jak stosować zbytnio.
    Wczoraj i dziś wziełam 3x500
    Zaczęłam brać tym miesiącu, delikatnie 1 tabl dziennie (850mg), przez cały cykl, żeby zobaczyć jak mój organizm zareaguje. Jestem niskociśnieniowcem, a podobno l-arginina może obniżać ciśnienie krwi, dlatego wolałam zacząć od niższej dawki i ewentualnie później stopniowo zwiększyć ilość do 2 tabl. Ogólnie mam wrażenie, ze działa też na libido, zwiększając ukrwienie narządów rodnych, nic dziwnego, że jest polecana też panom 😄
    Na pierwszej stronie jest informacja: Zalecana dawka 500- 5000 mg dziennie, wiec jest spory zakres 🙂
    Olej z wiesiołka jakoś też na mnie nie działa... na ten moment odstawilam go, szczególnie po owulacji nie powinno sie go brać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2025, 19:36

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Donna89 Autorytet
    Postów: 395 839

    Wysłany: 16 marca 2025, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wjeżdża na grubo staraczkowy brain 😂 Jestem 7dpo i pojawiła się brązowa plamka na bieliźnie. Taka sama miałam w cyklu ciążowym, chociaż wtedy byłam bardzo zrezygnowana w tym cyklu i to olałam. I dzisiaj sobie o tym przypomniałam 🤣 ale staram się nie nakręcać bo może to być jakaś zwykła plamka a do testowania daleko 🙈

    @Iskiereczka przytulam za małpę :(

    @Powder napisz jak tam emocje po spotkaniu!

    assialbnn, Polczi5, nick nieaktualny, Iskiereczka00 lubią tę wiadomość

    👩‍🦳27 🧔‍♂️29
    starania od 2023
    12.24 9tc 💔👼

    Endometrioza,PAI-1, MTHFR hetero
    Niedoczynność tarczycy —> unormowana, AMH 1,16 🥲

    31.10 Beta 85, kropku zostań ❤️
    04.03 Połówkowe - 400g zdrowego bobasa 👶
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 16 marca 2025, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam za wszystkie biele i małpy 🫂🫂🫂
    Powder, mam nadzieję, że spotkanie przeszło gładko 😊
    Ja znowu zbadałam szyjkę i teraz jest nadal nisko i mam wrażenie, że jakaś dłuższa, twarda, nadal lekko otwarta. Nie wiem co mam myśleć, brzuch boli jak na okres. Teraz widzę, że aplikacja przesunęła mi okres z 23.03 na 25.03, a druga na 27.03 🤦‍♀️ boję się, że ta szyjka równa się ze straconym cyklem 🙄

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 16 marca 2025, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    Przytulam za wszystkie biele i małpy 🫂🫂🫂
    Powder, mam nadzieję, że spotkanie przeszło gładko 😊
    Ja znowu zbadałam szyjkę i teraz jest nadal nisko i mam wrażenie, że jakaś dłuższa, twarda, nadal lekko otwarta. Nie wiem co mam myśleć, brzuch boli jak na okres. Teraz widzę, że aplikacja przesunęła mi okres z 23.03 na 25.03, a druga na 27.03 🤦‍♀️ boję się, że ta szyjka równa się ze straconym cyklem 🙄
    Szyjka lubi żyć swoim życiem, więc nie ma co skreślać szans na podstawie jej położenia 😊

    Nadzieja32, Marzycielka94, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 16 marca 2025, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miałyście ataki kichania po NAC?
    Kurcze no nie mogę sobie poradzić tak kicham

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1564 4035

    Wysłany: 16 marca 2025, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    I jaka decyzja u Ciebie ?
    Odpuszczasz?
    Z jednej strony sobie myślę że tyle cyklów już stracone a z drugiej że może ten będzie tym szczęśliwym gdy odpuszczę te kontrolę. I że to tylko jeden cykl.

    Dodałam że nie bd łatwo, bo testy kupione i gdzieś tam jednak ten kontroler mi się włącza
    Ja mam dokładnie to samo. Tym bardziej, że w tym tygodniu mamy badanie nasienia, więc musimy zachować kilka dni wstrzemięźliwości. Poczekamy do tych badań, jeśli nie będzie musztardy po obiedzie to może uda się coś zdziałać, tak na luzie. Nie nastawiam się nie wiadomo na co, dziś mam tak w ogóle 7 dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2025, 19:44

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 795 1609

    Wysłany: 16 marca 2025, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Czy miałyście ataki kichania po NAC?
    Kurcze no nie mogę sobie poradzić tak kicham
    Nie miałam ale nac rozrzedza wydzielinę w płucach i działa wykrztuśno, to może coś ci zalega i zaczęło spływać i drażnić nos?

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 16 marca 2025, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można mi wpisać 🐒

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Mardotka Autorytet
    Postów: 359 488

    Wysłany: 16 marca 2025, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Można mi wpisać 🐒
    Trzymaj się 😔

    👩35 👨40
    23 cs o pierwszego maluszka
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy ➡️ letrox 50

    USG ✅ Cytologia ✅ MUCHa ✅
    TSH 2,2
    AMH 1.72 (09.25) 1.67 (04.26)
    Żelazo - 118
    Ferrytyna - 38
    D3 - 62
    B12 - 504
    Glukoza - 96
    Insulina - 7
    Kwas foliowy - 17
    Homocysteina - 10,9❗️
    MTHFR C677T homo
    Sono-HSG -prawy jajowód niedrożny
    🧔‍♂️
    Koncentracja: 23mln
    Całkowita liczba: 156mln
    Ruch A+B: 28%
    Morfologia: 0%🔻
    DFI: 22% 🔺
    Suple 💊
    D3 4000 , omega3 , B complex, koenzym Q10 , kolagen, probiotyki , NAC , Inozytol
  • Zielistka. Koleżanka
    Postów: 32 102

    Wysłany: 16 marca 2025, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję wszystkich małp wrednych, oby to były ostatnie małpy na dłuższy czas!
    U mnie 8 dzień po owulacji, cały dzień jem i cały dzień jest mi niedobrze, co może równie dobrze wskazywać na zbliżającą się @

    3 cs o drugie dziecko

    👩 33 🧔‍♂️ 36

    1 córka 11.2018 z 5 CS 🥰🥰
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 16 marca 2025, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek93 wrote:
    Nie miałam ale nac rozrzedza wydzielinę w płucach i działa wykrztuśno, to może coś ci zalega i zaczęło spływać i drażnić nos?

    Właśnie wjeżdża katarek więc to może być to

    Motylek93 lubi tę wiadomość

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2025, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że właśnie wróciłam i było naprawdę spoko do momentu, w którym moja znajoma palnęła coś, co wcześniej powiedział już jej mąż i wtedy też mnie to bardzo zabolało. Mianowicie, że ma w bagażniku rzeczy po ich dzieciach dla przyszłej mamy i jak nie będzie czegoś potrzebowała, to niech odda tej drugiej, bo wygrały wyścig…W domyśle my przegraliśmy. Domyślacie się jak szybko mój mocno wypracowany dobry nastrój poszybował w dół. 🥲

‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ