Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W walentynki były hece ❤️ więc na betę w marcu lecę 🏃🏻‍♀️
Odpowiedz

W walentynki były hece ❤️ więc na betę w marcu lecę 🏃🏻‍♀️

Oceń ten wątek:
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 23 marca 2025, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Super kiedy robisz test ?
    jeśli jutro nie będzie @ to kupię test :)

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 758 1458

    Wysłany: 23 marca 2025, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, nie udzielam się regularnie, ale cały czas Was podczytuję i mocno kibicuję w drodze do upragnionych dwóch kreseczek.

    @Maaniusia - bardzo mi przykro 😔 ja też myślę, że ostatecznie beta prawdę powie.

    @Mardotka - 1000% zgoda, też mam podobne poczucie frustracji i niesprawiedliwości. Wkładamy w to tyle wysiłku i starań, dbamy o kazdy szczegół, a tymczasem inni zachodzą w ciążę od tak.

    U mnie dziś 🐒 rozkręciła się.. Jest smutek, były łzy. To mój drugi cykl po stracie 24-dniowy, wcześniej miałam 27-dniowe, więc owulacja mogła mi się poprzesuwać. Widzę, że bez monitoringu trudno mi będzie dojść do ładu. Eh.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego, 22:11

    NinaB, Mardotka lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 23 marca 2025, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaniusia wrote:
    To ja już mogę sobie chyba tą betę jutro odpuścić i już przestać brać duphaston 😭 rano był cień, zrobiłam kolejny tak jak pisałyście i idealna biel. Coś poszło nie tak bo przez 4 dni był pozytyw..
    20250323-192823.jpg
    przykro mi :(

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 23 marca 2025, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniusia i Mardotka przykro mi :(

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 23 marca 2025, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    Hej Dziewczyny, nie udzielam się regularnie, ale cały czas Was podczytuję i mocno kibicuję w drodze do upragnionych dwóch kreseczek.

    @Maaniusia - bardzo mi przykro 😔 ja też myślę, że ostatecznie beta prawdę powie.

    @Mardotka - 1000% zgoda, też mam podobne poczucie frustracji i niesprawiedliwości. Wkładamy w to tyle wysiłku i starań, dbamy o kazdy szczegół, a tymczasem inni zachodzą w ciążę bez żadnego wysiłku.

    U mnie dziś 🐒 rozkręciła się.. Jest smutek, były łzy. Zrobiłam sobie drinka na rozluźnienie i zaszyłam się w domu, żeby się poskładać. To mój drugi cykl po stracie 24-dniowy, wcześniej miałam 27-dniowe, więc owulacja mogła mi się poprzesuwać. Widzę, że bez monitoringu trudno mi będzie dojść do ładu. Eh.

    Ojoj przykro mi również:( dużo trudnych emocji..

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 23 marca 2025, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olisska wrote:
    Bardzo mi miło, ale jakoś nie mam weny w tym miesiącu, liczyłam strasznie na ten marzec a tu @ tak czy siak przyszła, teraz jeszcze nawet cykl bezowulacyjny, jeszcze mi się tak nie zdarzyło nie mieć owulacji,a przynajmniej o tym nie wiedziałam. Do tego doszło trochę problemów prywatnych i jestem w jakimś dołku. Nawet rzadziej was podczytuję. Do tego miałam zacząć tą stymulację od następnego okresu, ale doktor się uparł że wcześniej jeszcze zbadamy ta prolaktyne i zobaczymy czy nie trzeba włączyć leków na zbicie, więc zaczniemy pewnie w maju dopiero
    Olisska przykro mi, chyba większość z nas jest rozczarowana tym miesiącem, szczególnie po lutowej dobrej passie 😢 zadbaj o siebie, daj sobie czas, pamiętaj, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, a jeśli nie jutro, to na pewno pojutrze wyjdzie u Ciebie słońce ❤️

    Olisska lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 794 1589

    Wysłany: 24 marca 2025, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, życzę miłego poniedziałku 🙂 jestem po teście biel uderza, jest mi przykro, ale jutro mam nadzieję ze będzie lepiej 🙂

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4673

    Wysłany: 24 marca 2025, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam wszystkie, które teraz tego potrzebują 😕🫂 przykro mi, że tak wyszło

    Marzycielka94, nick nieaktualny, Motylek93, Wianek, Mardotka lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 24 marca 2025, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Odbiegne od tematów przyziemnych .. widziałam bociana, ale radocha 🥰🥰🥰
    Dawaj go, ile można czekać na to zamówienie 😄
    Gorzej niż alieexpres

    Marzycielka94, nick nieaktualny, MimiM29 lubią tę wiadomość

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 24 marca 2025, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mardotka wrote:
    Dziękuję za wsparcie 💗 czuję taką wielką niesprawiedliwość.. Tak się staramy wszystkie , badamy się , ładujemy w siebie te wszystkie suplementy, jemy warzywka , dbamy o ruch i nic... A moja sasiadka która codziennie pali fajki , je fast foody a jej ulubionym napojem jest red bull ,zachodzi w trzecią ciążę z implantem antykoncepcyjnym... eh eh jak tu żyć 🤷‍♀️
    🫂🫂🫂🫂❤️❤️❤️ Tak mi przykro

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 24 marca 2025, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    Hej Dziewczyny, nie udzielam się regularnie, ale cały czas Was podczytuję i mocno kibicuję w drodze do upragnionych dwóch kreseczek.

    @Maaniusia - bardzo mi przykro 😔 ja też myślę, że ostatecznie beta prawdę powie.

    @Mardotka - 1000% zgoda, też mam podobne poczucie frustracji i niesprawiedliwości. Wkładamy w to tyle wysiłku i starań, dbamy o kazdy szczegół, a tymczasem inni zachodzą w ciążę bez żadnego wysiłku.

    U mnie dziś 🐒 rozkręciła się.. Jest smutek, były łzy. Zrobiłam sobie drinka na rozluźnienie i zaszyłam się w domu, żeby się poskładać. To mój drugi cykl po stracie 24-dniowy, wcześniej miałam 27-dniowe, więc owulacja mogła mi się poprzesuwać. Widzę, że bez monitoringu trudno mi będzie dojść do ładu. Eh.
    🫂🫂🫂❤️❤️❤️ Tak mi przykro
    Może zamiast monitoringu testy owulacyjne

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 24 marca 2025, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek93 wrote:
    Hej dziewczyny, życzę miłego poniedziałku 🙂 jestem po teście biel uderza, jest mi przykro, ale jutro mam nadzieję ze będzie lepiej 🙂
    🫂

    Motylek93 lubi tę wiadomość

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 24 marca 2025, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki kochane napewno się kiedyś uda 🫄🫄🫄 jest tak że ci co wogole nie dbają mają ciążę za ciąża ,o co chodzi nie wiem

  • Maaniusia Przyjaciółka
    Postów: 105 54

    Wysłany: 24 marca 2025, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbieram się na tą betę, ale to już tylko formalność dla głowy. Cała noc nie spałam 😕

    assialbnn lubi tę wiadomość

  • Choinka123 Ekspertka
    Postów: 215 161

    Wysłany: 24 marca 2025, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2025, 11:40

    31 & 35
    ▪️AMH 11.22-2,83; 10.24 -2,44; 07.25-1,70
    ▪️Hormony OK; MUCH -OK; Kariotypy OK;
    PAI-1 4G/5G heter.; MTHFR C677T C/T; KIR AA;
    ▪️ Drożności -OK
    ▪️USG w kierunku endo. - nie wykryto
    ▪️STYMULACJE
    12.24 -04.2025 Lametta+Owitrelle+Duphaston
    ▪️05.25 Biopsja CD 138-ok, CD56 podwyższone
    ▪️10.25 Histeroskopia stan zapalny CD138 ujemne
    ▪️12.25 Ponowna histero- obraz OK
    ▪️03.26 IUI- trzecia

    ŻPN-2024 zabieg- wyniki bardzo zmienne
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 24 marca 2025, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle za biele dziewczyny! 🫂 oby @ szybko przyszła i lecicie z następnym cyklem. Nie poddajemy się 😘

    Motylek93, Mardotka lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 24 marca 2025, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myslicie że jak napiszę do mojego Gin że wyszły mi dwie kreski to każe od razu przyjść ( a to bezsensu tak jak mowilyscie bo może nie być coś widać ) czy może wyśle na tą betę i po 48 h powtórzyć ?

  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 24 marca 2025, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Dziewczyny myslicie że jak napiszę do mojego Gin że wyszły mi dwie kreski to każe od razu przyjść ( a to bezsensu tak jak mowilyscie bo może nie być coś widać ) czy może wyśle na tą betę i po 48 h powtórzyć ?

    Moim zdaniem najlepiej zrobić betę i progesteron i potem po 48h i jeśli wyjdzie wszystko ok to do gina nie wcześniej niż 6 tydzień, wcześniej może nie być zbyt wiele widać, może jeszcze nie być zarodka lub serduszka i tylko będzie stres do kolejnej wizyty

    Darrika, Default.owa lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 1992 3487

    Wysłany: 24 marca 2025, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Dziewczyny myslicie że jak napiszę do mojego Gin że wyszły mi dwie kreski to każe od razu przyjść ( a to bezsensu tak jak mowilyscie bo może nie być coś widać ) czy może wyśle na tą betę i po 48 h powtórzyć ?


    Mi 2 kreski wyszly 27 grudnia , 2 stycznia kazal lekarz przyjsc nic widac nie bylo dal skierowanie na bete i 7 stycznia jak poszlam z wynikami byl widoczny pecherzyk 🙂

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Runnerka Autorytet
    Postów: 726 1237

    Wysłany: 24 marca 2025, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choinka, Maaniusia i Motylek, bardzo mi przykro😟 co do nowego watku to wasze propozycje sa takie swietne, ze zostawie sobie wymyslanie nowych na kolejny miesiac 😉 tylko takie cos przyszlo mi do glowy, inspirujac sie Waszymi pomyslami:

    Kwiecień plecień bo przeplata ☀️❄️latem będę z brzuchem latać🤰🏼

    Belia, Darrika, karczoch321, Marty.Na, Motylek93, Choinka123, Meggi_**, Ola8999, Mardotka, Justa28 lubią tę wiadomość

    🏃🏻‍♀️ 35
    AMH - 1,24 (06.2024) -> 1,72 (12.2024)
    Sono HSG 🆗
    Cykle regularne, owulacje potwierdzone
    Badania w 3 d.c. i 9 d.p.o 🆗
    Cytologia - NILM 🆗
    Wymazy MUCHa & biocenoza & wirusy 🆗

    🏋🏼 36
    Badanie nasienia 🆗 fragmentacja DNA plemników 🆗test MAR 🆗 HBA 92%

    15 cs - 0 ⏸️

    01-03.2025 3 x IUI ❌
    04-05.2025 IMSI (protokol dlugi): Marvelon ➡️ Gonapeptyl Daily ➡️ 💉75j Menopur + 150j Gonal f ➡️ 🔬 punkcja - pobranych 10 🥚mamy 5❄️❄️❄️❄️❄️ (8A, EB2, 3BA, 4BA, 5BB)
    1️⃣FET 13.06.2025 (EB2) 6dpt ⏸️ bHCG 7dpt 76,4 ➡️ 10dpt 402 ➡️ 12 dpt 1518 ➡️ 16 dpt bHCG 23 688 ➡️ 21dpt 46 825 ➡️ 25dpt 84 153
    09.07 CRL 6,9mm i ♥️
    18-19.08.2025 prenatalne & NIFTY PRO - niskie ryzyka, bedzie 💙
    17.02.2026 witamy na świecie 🥳 38+6, 3,5 kg, 58cm 👶
    age.png
‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ