X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😊
    Ja jestem na oddziale i jestem w sumie po drzemce bo tam mnir zmulilo a zaraz ide sobie gofrs kupić 😊
    Dziś miałam ekg, jutro usg i chyba badania krwi a później już tylko tomografia.
    Pani Nefrolog wypisala mi do zbadania progesteron, prolaktyne, testosteron, tsh i coś tam jeszcze i dostałam skierowanie do ginekologa więc jestem ustawiona 😊😊
    Oddział nefrologii to trudny oddział.

    Ja życzę wszystkim staraczkom pięknych dwóch kresek na teście ciążowy, pięknej bety i dobrze rozwijającej sie ciąży, a brzuchatym mamom szczęśliwego rozwiazania 😊😊
    Ruda co to za zdjęcie na avatarze? Twoje cuda te tatuaże?

    Holaolaola lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zobaczcie, mimo że mężów macie skrytych, może nie okazują takich emocji jak byście chciały, ale każdym najdrobniejszym gestem pokazują Wam jak im bardzo zależy. Choćby troską żeby nic się nie stało podczas podróży, poniosą zakupy, zagonią w cień, tym jak bardzo sie interesują Wami, ciążą i maleństwem, choćby poprzez czytanie artykułów. Kaga nawet to że Twój mąż bal się dotknąć czy pocałować brzucha, żeby nic się nie stało, żeby nie zaszkodzić.. Wasi mężczyźni może nie okazują tego tak wprost, ale wnioskuję że mają kazdy jeden nerw napięty, czuwają nad Wami aby tylko nic się nie stało, żeby to Wasze szczęście nie prysło jak bańka mydlana. I to właśnie jest kochane i urocze ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2019, 16:30

    Why_not_now87, Kaś28, Kaga lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś28 wrote:
    Hej dziewczyny 😊
    Ja jestem na oddziale i jestem w sumie po drzemce bo tam mnir zmulilo a zaraz ide sobie gofrs kupić 😊
    Dziś miałam ekg, jutro usg i chyba badania krwi a później już tylko tomografia.
    Pani Nefrolog wypisala mi do zbadania progesteron, prolaktyne, testosteron, tsh i coś tam jeszcze i dostałam skierowanie do ginekologa więc jestem ustawiona 😊😊
    Oddział nefrologii to trudny oddział.

    Ja życzę wszystkim staraczkom pięknych dwóch kresek na teście ciążowy, pięknej bety i dobrze rozwijającej sie ciąży, a brzuchatym mamom szczęśliwego rozwiazania 😊😊
    Ruda co to za zdjęcie na avatarze? Twoje cuda te tatuaże?

    Niestety nie moje, ja sobie miałam zrobić za nagrodę pierwszy tatuaż w grudniu, jeśli uda mi się schudnąć 5 kg, raczej mi się nie uda :D

    Kaś, odpoczywaj!
    Wszystko będzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2019, 17:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda zrobisz jak schudniesz 5kg po porodzie - tez dobry powód 😀 ja sobie chyba tez sprawie a co 😀

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda a już myslalam ze Twoje 😊
    Jestem tu pare godzin a już zaczynam mieć depresję...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 19:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, odebrałam wyniki.
    Morfologia - wyniki życia, jakbym była w życiowej formie, te wszystkie toksoplazmozy, różyczki, hcv niereaktywne.
    TSH, 1,88, a więc skoczyło mi od ostatniego miesiąca, z 1,018.
    Glukoza, górna granica, ale w normie.

    No i najważniejsze, beta w dzień spodziewanej miesiączki była 106.90, a dzisiaj po 9 dniach jest już 6377!

    Jedynie muszę donieść próbkę moczu, bo dzisiaj zapomniałam i rano normalnie się wysiusiałam, nie pobierając do pojemniczka.
    No i te grupy krwi, hiv i kiła, mam odebrać za 3 dni z placówki, bo to wyniki poufne i nie mogą ich publikować.

    Kasztanek, nada lubią tę wiadomość

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 19:23

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak ja się starałam to bywały takie momenty jak czytałam wypowiedzi ciężarnych na forum, że myślałam, że to zawsze będzie poza moim zasięgiem i że nigdy mi się nie uda. Wiadomo to były takie chwile, ale te chwile dolowaly. Przecież ja przy grudniowej miesiączce w jedno popołudnie wypiłam same dwie butelki wina... Wtedy nawet nie przyszło mi do głowy, że to moja przedostatnia @. A później przychodzi taki cykl, gdy same się zaskoczycie, że się udało. <3 Zobaczycie, że tak będzie. :)

    Macie rację z tym, że nasi mężowie się martwią i boją. Znacie taką metodę na to, żeby czkawka przeszła, żeby kogoś przestraszyć? :p Mój mąż raz miał mega czkawkę, nic nie pomagało. A że akurat wróciłam z toalety to przybiegłam przerażona, że krwawię. To było takie głupie, Boże... Jeszcze nigdy nie widziałam takiego przerażenie w jego oczach, zaraz skoczył że do szpitala jedziemy. Gdy się przyznałam to... Opieprzal mnie z góry na dół (i słusznie) a organizm tak się zajął opieprzaniem mnie, że już nie miał głowy do czkawki. :P

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 19:23

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na sali póki co jestem sama, może jutro ktoś przyjdzie. Dobrze ze mam perfumy ze sobą bo inaczej nie zniosłabyn tego zapachu.
    Ja tu nic nie robie tylko leżę i czytam albo tv ogladam. Przed 17 dostałam kolacje: 2 kromki chleba, porcyjka masla i 4 cienkie plasterki krakowskiej, normalnie all inclusive 😁
    Ja już mam upatrzony kolejny tatuaż ale to dopiero jak urodze dziecko 😁

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś, a masz już jakieś?

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to zawsze zastanawia ten szpitalny plan posilkow. Ja dostawałam sniadanie ok 8, obiad ok 13, kolacje o 16. Kto je o 16 kolacje? A od 16 do 8 siedź sobie o głodzie, bo posiłki biedne i totalnie nie odżywcze. Sucha kromka chleba, plasterek pomidora, plasterek szynki mielonki i herbata o metalicznym smaku.

    Dla porównania kumpela ostatnio miała in vitro w prywatnej klinice. Jak mi wysłała zdjęcie śniadania to wow!

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pieprze. Oglądam Fakty. Mama skatowała 9-miesieczne dziecko. Dziewczynka zmarła, bo żebro przebilo jej serce. W takich momentach popieram karę śmierci, najlepiej w mękach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to już nie matka i nie kobieta. Coraz więcej się tego słyszy aż się płakać chce 😢 jak tak można. Tu kobiety tak pragną dziecka a nie mogą go mieć a tam zabijają i katuja. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie 🙁

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda póki co mam jeden miedzy lopatkami😊
    Ja widziałam zapowiedź faktów i stwierdziłam, że nie będę oglądać bo bym tej kobiecie zgotowala gorszy los.
    Teraz oglądam powtórki na dobre i złe i kurde Damięcki jest przystojny 😁😁

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety słyszałam o tym, świat jest jednak zły..

    Ja byłam sobie zrobić mały spacer, mąż ma popołudniówkę, to się nudzę jak mops.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga to faktycznie go wystraszylas. Dobrze ze chłopina ma zdrowe serce i stalowe nerwy 😁

    Kaś trzymaj się tam, długo będziesz w szpitalu? Jeśli chodzi o jedzenie w szpitalach to porażka. Ja pamiętam jak lezalam na endokrynologii to jedzenie było strasznie paskudne, w dodatku mąż był za granicą a rodzice nie mieli możliwości żeby do mnie przyjechać i coś mi przywieźć.. To wpadlysmy z koleżanką na genialny pomysł i chodziliśmy na zakupy do spożywczaka naprzeciwko szpitala 😁

    Straszne są takie wiadomości. Bezbronne dzieci które wcale nie proszą się na ten świat cierpią najbardziej.. W Kielcach kobieta skoczyła z 5go piętra z rocznym dzieckiem na ręku.. Unikam takich wiadomości bo serce mi się kroi

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 19:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak ostatnio leżałam w szpitalu to też takie marne porcyjki i byle jakie zupki dawali. Piłam tylko herbatę a dzień po operacji mój mi przemycił maca 😁 hehe

‹‹ 395 396 397 398 399 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ