X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam znać Kasztanek, mam wizytę o 19:20 więc jeszcze trochę niestety :p

    Z Dark to nam pomogły trochę wykresy kto jest kim, bo pierwszy sezon oglądaliśmy rok temu i można zapomnieć. Ale jest świetny! dziewczyny oglądajcie, jak jeszcze nie widizałyście. Zwłaszcza, że macie szanse dwa sezony od razu zobaczyć. Całośc ma mieć trzy. W ogóle w lipcu Stranger Things wraca. Fajnie ;d serialowe lato.

    ej to trochę dziwnie z tą bakterią, że nie każe jej leczyć. Przecież taki grzybek się lubi rozmnażać... zwłaszcza jak się uprawia sexy. to trochę słaby argument, że nie widać zaczerwienienia. Może warto to skonsultować z innym ginem? Albo jej powiedzieć po prostu, że Cię to martwi.


    Kurde musiałam dzisiaj zostać w domu, już wyszłam na tramwaj, okazało się, że nie mam dokumentów................. więc stwierdziłam, że już zrobię home office. Ale jest tak gorąco... a w pracy klima :( z plusów, zamówiliśmy wiatrak. Może dzisiaj przyjdzie *_*

    PplPp1.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, zazdroszczę możliwości pracy z domu!
    Ja pracuję jako kontraktor i nie mam takiej opcji, ale ciągle o nią walczymy!

    Masz rację - chyba jeszcze się z panią doktor zobaczę i o to zapytam, nie ma co ryzykować.
    Na razie kupiłam provag, tak profilaktycznie. Skoro antybiotyk wcześniej nie pomógł, to coś jest nie tak.

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    praca z domu ma swoje plusy, to fakt ;d ale w tym upale klimatyzacja w pracy przyciaga - https://aszdziennik.pl/126789,dezorientacja-30-latkow-chce-im-sie-isc-do-pracy-bo-tam-jest-klimatyzacja :D

    a co robisz ciekawego Maria? Ja jestem grafikiem komputerowym :)

    PplPp1.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem testerem oprogramowania.
    Mnie czasem tak mrozi od klimatyzacji, że masakra. Mam tu kocyk, którym się czasem otulam ;)

    Z kolei mój chłop pracuje w budżetówce i skracają mu godziny pracy, bo nie w każdym pomieszczeniu jest klima 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2019, 10:58

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria 11 dpo może być za wcześnie na kreskę, więc wciąż jest jakaś nadzieja. Ale masz rację, nie poddawaj sie i walcz dalej :)

    Heh może obejrzę też ten Dark, trochę o nim już słyszałam a skoro tak chwalicie to widać warto. :)

    Salome lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z tą klimą to coś jest, jak były ostatnio te upały to ja umierałam z gorąca na łóżku leżąc plackiem, wszystko od tych murów i betonów się kumuluje, dlatego wyjechałam raz na wieś do teściów, a później na inną wieś do rodziców.
    A w pracy to ja sobie trzymam z kolei sweter i grube skarpety, bo mi od klimy jest za zimno :D

    To może i ja zacznę oglądać Dark, skoro polecacie. Choć przyznam też, że ja to czekam jesieni, żeby oglądać trzeci sezon Watahy.
    A ja strasznie kocham Bieszczady ❤️, więc ten serial ma ten klimat który lubię!

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria mój mąż tez jest testerem :)

    kurcze już się nie mogę doczekać tej wizyty, ale boje się, że to i tak na marne i będzie owu znowu z prawego... no nic. Trzeba poczekac.

    Wataha tez bardzo spoko. Tylko się trochę boje tego trzeciego sezonu, czy nie popsuja.

    Salome lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria mi jak wyszla w badaniu czystosci liczna candida to od razu dostalam gluobulki plus leki doustne plus leki dla meza...
    A ja znowu nie czulam nic
    Zadnego swiadu sluzu dziwnego itp
    Lekarz mowil ze to wplywa na ph pochwy ze jest jakies gorsze i plemniki gina w takim srodowisku...
    W tym cyklu od razu po odstawieniu globulek sie udalo ;)😊
    Ale tez zlalo sie wszystko na raz bo ja wyleczylam tego grzyba maz ta bakterie ktora mial ;)

    Salome lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak szalejecie z tymi avatarami, że przestaje rozpoznawać kto jest kto haha :D

    jak mi się nie chce pracować dzisiaj bleh

    PplPp1.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też nie rozpoznałam Żanetki :)

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zachecilyście mnie do oglądnięcia tych seriali 🙂

    Nada czekam niecierpliwie na wieści 🙂

    Maria, walcz, nie poddawaj się.
    Mnie też strasznie zdołowała wiadomość że najlepszy kolega mojego męża zostanie tatą. Tym bardziej że to pierwsza para która dowiedziała się o naszej c.biochemicznej i naszych problemach, a oni sami zawsze mówili że nie chcą mieć dzieci. Ta świadomość że oni będą mieli dziecko i wiedzą ze my staramy się bez skutku mnie przytłacza, czasem czuję się gorsza, wybrakowana. To jedyna ciąża, którą muszę później odchorować.. Życzę im oczywiście jak najlepiej (mimo że strasznie nie lubię tej zołzy), ale zawsze jak ich widzę ogarnia mnie niewyobrazalna tęsknota za maleństwem. Ostatnio uświadomiłam sobie właśnie co to za uczucie, to nie jest właśnie zazdrość - to niesamowita tęsknota. Ale walczę dalej, nie poddaje się i wierzę że już niedługo będę mogła uczynić swojego męża najszczęśliwszym ❤️

    Salome lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tego Milenko i wam wszystkim dziewczyny życzę, żeby skończyć z tą tęsknotą oraz żeby wasze drugie połówki oszalały ze szczęścia, nosili was na rękach i traktowali jak księżniczki ❤️

    Mój mąż wiem, że się cieszy, już planuje jakie łóżeczki kupi w Ikea, że zmieni samochód na kombi, żeby mu się wózek zmieścił, ale brakuje mi u niego jakiś takich emocji. Jejku nie wiem, mój mąż ogólnie jest skryty, kamienna twarz i nie pokazuje swoich uczuć, ale myślałam, że taka sytuacja będzie dla niego inna, jakoś się chyba przeliczyłam. Faktem jest, że powtarza, że bardzo się cieszy, ale to taki suchy fakt. W każdym razie nie oszalał na tym punkcie.
    Mam nadzieję, że może musi ta wiadomość do niego jeszcze dotrzeć, może jak zobaczy maluszka na zdjęciu lub usłyszy serduszko.

    Nada, trzymam 🤞 i czekam na wieści z niecierpliwością :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2019, 14:33

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, daj mu czas. Niech się oswoi z tą myślą. Zobaczy fasolkę, potem serduszko, będzie obserwował jak maleństwo rośnie a razem z nim/nią Twój brzuszek.. Jest człowiekiem skrytym, pewnych rzeczy nie zmienisz, najważniejsze że jesteście teraz najszczesliwsi, czy to okazuje wylewnie czy też nie. Liczy się w tej chwili tylko Wasza trójka ❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka na pewno Twoja tęsknota zostanie w końcu zaspokojona. Takie momenty gdy pojawia się ciąża i dziecko w pobliżu są trudne. Ale też uświadamiają na pewno, że warto walczyć. :)

    Ruda mężczyźni są różni. Ja jednak częściej spotykam się z reakcją powściągliwości i skrywaniem uczuć niż taka wylewnoscia jak opisują niektóre dziewczyny. Ja wczoraj zaczęłam 25 tydzień i mój mąż wczoraj pierwszy raz (!) pocałował mój brzuch i zaczął pukać z pytaniem "co u Ciebie mała?". Wcześniej widzialam, że się boi. Wręcz opieprzal mnie jak pukałam w brzuch, bo mówił, że przeszkadzam dziecku.
    Poza tym ja osobiście sama staram się unikać dotykania brzucha, nie masuje go, nie używam balsamów zapobiegajacych rozstępom. I nie przez swoją wyrodnosc, ale przez to gdy to robię to zbyt intensywnie stawia mi się brzuch i mam silniejsze skurcze. I on to wie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2019, 14:54

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 19:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda moj maz tez taka twarda sztuka...
    Ale nie powiem na punkcie dziecka oszalal totalnie...
    Ostatnio kupil ramke na 10 zdj haha
    Chce tam wieszac zdj usg z kazdego miesiaca a ostatnie malenstwa po urodzeniu i juz szuka miejsca gdzie to powiesi...
    Mi serwuje prezenty najpiekniejszym byl lancuszek ze stopka i z napisem dziekuje ci...

    Powiem wam zawsze wiedzialam ze tego pragnie ale dopiero teraz widze ile to dla niego znaczylo...

    Ciekawe co bedzie dalej haha

    Jane208 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga mój miał to samo! 😂. Na urlopie mi ciagle parasol rozkładał i wyganiał w cień. A jak chciałam małego pobudzić do ruchów i lekko w brzuch pukałam to mówił żebym go nie biła 😂

    Ruda- nie ma co się przejmować. Każdy inny, do mojego dotarło jak brzuch zaczął być widoczny. Wcześniej wiedział ze jest ciąża no ale chyba się zastanawiał gdzie jak byłam płaska i cały czas aktywna. Pozwól mu przezywać na swój sposób a napewno oszaleje na punkcie dzieciątka. Mówi się że kobieta kocha już 2kreski a mężczyzna gdy pierwszy raz zobaczy 😀 💙

    Kaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja myślałam, że jego reakcja będzie inna, bo tak naprawdę jemu bardziej zależało na ciąży niż mi, choć mi zależało okropnie bardzo, starania jednak wyszły z jego inicjatywy.

    Why_not_now87, tak właśnie mi się wydaje, że może go zmienić to jak zobaczy i usłyszy.

    Na razie to mi zakazał jeździć samochodem, bo nie daj Boże coś się wydarzy :D nosi mi zakupy i każe oszczędzać, ale to wszystko bez emocji. Wiem też, że sporo czyta internety na temat ciąży, bo za każdym razem jak o tym rozmawiamy to pada tekst "a ja czytałem, że ma być tak".

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny ale Wam zazdroszczę tego wszystkiego, oczywiście w sensie pozytywnym, aż łezka się w oku kręci jak to czytam. Tak bardzo bym chciała żeby i u mnie było podobnie ech... Mam nadzieję że moje marzenie też się kiedyś zisci. Póki co regeneracja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko, Tobie faktycznie teraz po takim zabiegu musi się wszystko zregenerować, a przede wszystkim te rany wewnętrzne.
    Najgorzej to, że faktycznie teraz jest taki martwy okres regeneracji i pewnie jak najszybciej byś chciała wracać już do akcji, ale to szybciutko zleci!
    Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, wracaj do formy szybciutko 💙

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

‹‹ 394 395 396 397 398 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ