X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez idę na weselicho za 3 tyg 😊

    Wgl dziewczyny mezus mi dzisiaj zrobił pyszne tosciki na śniadanko kawusie
    Poszłam do pracy a tam poczta kwiatowa a w lisciku : kocham się zonko...ps. Pięknie się wtedy usmiechalas.

    Najpierw myślałam że coś przeskrobal
    Później że w sumie norma bo czasem lubi być taki szalony

    Ale ten liscik dał mi do myślenia

    I tak myślałam myślałam i wymyslilam
    Dziś mamy taką małą rocznicę
    19 września zaczęliśmy się spotykać tak na poważnie...

    Maz pamiętał a ja nie 🙈🙈
    Jakoś teraz obchodze rocznicę ślubu a te mniejsze wypadły mi z głowy

    Coz wynagrodze wieczorem 💋

    MilusińskaMilena, RudaMaruda25, Salome lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, ale masz fantastycznego męża.
    Ile jesteście już razem?

    Gdyby mój coś takiego zrobił to byłaby to ostatnia rzecz o jaką go podejrzewam. Śniadanie jeszcze spoko, bo czasem mi robi czy kolacje.
    Ale kwiaty ostatnim razem od niego dostałam 1,5 roku temu na urodziny i to storczyka. Pomijając fakt, że nie cierpię kwiatków 😂😂
    Pewnie bym go podejrzewała o jakąś nieuleczalną chorobę, że się posunął do takiego kroku, haha.
    Już przywykłam do tego, że romantyzmu w nim zero. Nawet jak coś czasem powie romatycznego, subtelnego to zaczynam się śmiać, bo w jego ustach to komicznie brzmi.

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 19 września 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj plan na weekend to zero ludzi w domu i zero wyjść, tylko odpoczynek z mężem pod kocem, ko chyba że pojedziemy na ta kolację rocznicowa co to nam sie we wtorek nie udalo.

    Dziś zrobiłam kolejny tesy bo cycki bolą mnie bardziej i też wyszka biel więc wychodzi na to, że mój organizm zwariował...

    Nada u Nad ludzie w firmie biora opieke na dzieci bo tak ja Ty choruja i to konkretnie

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 września 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda mój mąż jest taki sam, kwiaty od niego to rzadkość. Byłam mega zaskoczona jak kupił mi róże na walentynki. Tak samo ciężko od niego usłyszeć jakiś komplement (jak chcę usłyszeć komplement to sama go sobie muszę powiedzieć 😂) czy wyznanie miłości. Miłość wyznał mi dopiero po prawie 2 latach związku, ale widziałam ile go to kosztowało, jak wiele to dla niego znaczy. Jedynie jak jest wypity to wtedy załącza mu się taki tryb że miłuje mnie ponad wszystko 😁 tak samo rzadko opowiada o tym co go gryzie i ciężko w ogóle z niego cokolwiek wyciągnąć.

    Kaś a ja i tak nadal trzymam kciuki żebyś się zaskoczyła 😘

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, Milenka sama prawda, samo życie.
    U mnie wypisz, wymaluj to samo, zwłaszcza po tym alkoholu.
    Jak nie mogę się doprosić komplementu, że ładnie wyglądam itp. to po % słyszę aż nadto same wspaniałe rzeczy o sobie.
    Ja pamiętam, że jak padło pierwsze "Kocham Cię" z jego ust to też to było po alkoholu, a ja byłam tak zaskoczona, że nawet nie potrafiłam nic powiedzieć, bo to było ostatnie wyznanie jakiego mogłam się spodziewać wtedy.

    Ten typ tak ma, a ja się musiałam nauczyć żyć z tym upartym osłem, no i chyba już bym go nie wymieniła😂

    MilusińskaMilena lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 😊 dziś trochę słońca za oknem ☀️ Mam nadzieje ze u Was tez.
    Dziś było spotkanie z naszym Maksiem i miałam nadzieje ze już ostatnie ale jeszcze nie rodzę.
    Za to syn był znudzony chyba ciągła obserwacją jego osóbki na usg i postanowił się zdrzemnąć..

    98cd14028be6.jpg
    Aa no i waży już 2900 💪🏼 ❤️

    Żanetka93, MilusińskaMilena, RudaMaruda25, Kasztanek, joana_aska89, Stookrotka, MissKathy92, Esti, Jane208 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda po ślubie 3 a razem 6 ❤️

    Mój mąż to taki typ wariata
    Może nie ze jest jakoś romantyczny Ale lubi wariowac slodzic itp

    W sumie miło że ma takie wyskoki heh 😊

    Zaraz znajdę foto co Kiedys uczynił to był dopiero szok


    Kas a kiedy badalas prolaktyne?
    Ja raz jak miałam prolaktyne ponad normę to miałam taki ból cyckow jakbym cegły dzwigala 🤷‍♀️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/d936455fc25d6.jpg.html

    To były akurat urodziny 😊



    Why już kawal mężczyzny dzwigasz 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2019, 13:43

    MilusińskaMilena, Jane208 lubią tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 września 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2020, 06:16

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi a co u was jak?
    Jak starania jaki etap? ;)

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 19 września 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka ale tors i brzuch😁 why cudny maluch😘
    Prolaktyne badalam w czerwcu, teraz powtorze ale już po okresie bo akurat jak chciałam to choroba mnie dopadla. Jak tak myślę to wtedy wyszła troche ponad normę ale może jest gorzej

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 września 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż Ruda, takich mężczyzn sobie wybrałyśmy 😁 w życiu bym gada nie wymieniła na inny model, mimo że czasem mam ochotę go przecisnąć przez maszynkę do mielenia 😁
    Z resztą mnie zawsze przeszkadzało jak facet był zbyt sielankowy, to nigdy mnie nie kręciło. Mój mąż wykazuje uczucia czynami, taką codziennością, troszcząc się itd.

    Żanetka ale Twój mąż to jednak typ romantyka, słodko, a ten stół, bajka 😍

    Why, mały uznał że podziwiać go będziecie w całej okazałości jak już przyjdzie na świat ❤️

    Witaj Abi 😘

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 września 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2020, 06:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI, ale Cię tu dawno nie było!
    Co tam u Ciebie więcej?

    Why, widocznie mu w brzuszku tak wspaniale, że jeszcze nie śpieszy mu się do wyjścia na świat, cudowny malec!
    Jejku, ja to się nie mogę doczekać jak wrzucicie zdjęcia już maluchów poza brzuszkiem.
    Ciekawe, która jako pierwsza :)

    Ja to powiem szczerze, że już się nie mogę doczekać połówkowego - a to dopiero za prawie 3 tygodnie, w ogóle teraz mam taką najdłuższą przerwę od widzenia maleństwa i strasznie mi się ten czas dłuży.

    Dzisiaj cały dzień walczę z nową szafą i komodą, prasuje wszystkie ubrania, żeby w nowej szafie nie były zmięte.
    Wyrzuciłam 3 worki 120 litrowe swoich ubrań. (Też tak macie, że lubicie jakieś ubrania, inne mogły by nie istnieć i nosicie je do zdarcia, wyblaknięcia czy skudłacenia?)
    Porządek z książkami, bo mam ich mnóstwo.
    Układam wszystko, a plecy to przy okazji chcą mi pęknąć. Najgorzej przy prasowaniu koszul od mojego męża.
    A komoda póki co pusta, tam będą tylko rzeczy dzidziusia.

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 19 września 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwszd bole brzucha, okres tuz za rogiem

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 19 września 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 17:55

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 września 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2020, 06:16

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 19 września 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 17:55

    ABI90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka jakbyś znala go osobiście to nie tylko romantyk co taki wariat z niego 😊

    Jest uparty twardy ma swoje zasady i baaardzo stanowczy : Wlansie to mnie w nim najbardziej kręcilo...

    Ale w stosunku do mnie jeśli są jakieś okazję to owszem umie okazać uczucie 😊
    Czasem bez okazji równiez ma jakieś odjazdy


    Ostatnio byliśmy w galerii i wstapilismy do galerii i oglądaliśmy ciuszki dziecięce i ekspedientka do nas podeszła i coś tam doradzala a mąż do niej : widzi pani to mój synek musi mieć wszystko co najlepsze
    I objął mi wtedy brzuch
    Co jak co ale babeczka miała się z czego usmiac

    Ale jakbyś mu zaszła za skórę ale np skrzywdzila to moment masz walizki za drzwiami i nie ma opcji nawet na rozmowę

    Taki to typ :D

    Abi to trzymam kciuki aby wszystko wyszło pozytywnie i po waszej myśli
    Znajomi ostatnio się tym zajmowali jakbyś coś chciała wiedzieć zawsze mogę ich podpytać
    U nich niestety nie skończyło się to dobrze dostali jakąś odmowę że to dla par w sytuacji bez wyjścia a że oni nie podjęli każdej możliwości leczenia

    Ale gdybyś chciała coś wiedzieć z dokumentacją zawsze mogę podpytać ;)

    ABI90 lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 września 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2020, 06:16

‹‹ 600 601 602 603 604 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ