X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 20 września 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nowy cykl.

    Rano poklocilam sie z mężem, az miałam ochotę wypchnac go z jadącego samochodu, a poszło o kolor szafki bo powiedziałam, że ma być biała ale nie podałam numeru koloru... dzień zaczęłam z bólem brzucha i wkurwem takim, że ryczec mi sie chciało ...

    Why niektórzy nie powinni umieć mówić i pisać bo tylko same głupoty wychodzą

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety zostajemy tam do niedzieli, dopiero po obiedzie w niedziele wracamy.
    Rodzina od mojego męża ze strony teścia jest taka, że lubią sensacje, więc będą mnie mieć jak na widelcu. Sama moja ciąża już wywołała "njusa".

    To już tak poza tematem, ale w kwestii kłótni z mężem. Wiecie co mnie w nim wk**wia najbardziej? Że jest upartą mendą, ale w stosunku do mnie, ale to co powiedzą jego rodzice to świętość. Mieliśmy parę dni temu spinę, bo mieliśmy dać znać do lokalu gdzie robimy wesele czy bierzemy cały hotel.
    Teściowie mu nawciskali, że zamiast hotelu lepiej jego rodzinę przywieść i wywieść i tylko zorganizować transport. To jest 300 km. I teraz on nagle zmienia zdanie, choć mieliśmy ustalone, bo jego rodzice mu ponawijali makaron na uszy.

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 20 września 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mu powiedz, że jesli taki mądry to niech sam szuka transportu dla Nich i odrazu powie to rodzinie, a jak wyjdzie jakiś kwas to sam to załatwia

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas spokojnie 😘


    Ruda to obyś jakos tam wysiedziala
    Może wcale nie będzie tak źle
    Najwyzej powiedz ze nie masz ochoty o tym rozmawiać czy cos...

    Co do męża hm no to rzeczywiście nie fajnie...
    Swoje zdanie trzeba mieć
    Zresztą to wasze wesele i to wy ustalcie jego zasady
    Owszem można coś doradzić ale napewno nie narzucać...

    Maz w sumie powinien to zrozumieć i dopóki sam tego nie zrozumie to chyba ciężko będzie mu to wbić do głowy bo oprócz kłótni nic innego z tego nie wyniknie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego kulturalnie mu wytłumaczyłam, że nie powodoba mi się, że jego rodzice się wtrącają.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc teraz jego ruch aby to pojął

    To wasz dzień ;)
    I ma być on taki jakiego go sobie zamarzycie...

    Wy razem a nie jeszcze ktoś trzeci czwarty czy dziesiąty 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przygotowania do ślubu też dobrze aby były radosne
    Jest tylko spraw do załatwienia do objaśnienia i do zaplanowania...

    A na koniec i tak się wszystko odmienia...

    Później dopiero są wybory to jaka wódka to jaki wystrój to kogo z kim posadzić

    I wiele wiele innych...

    Takze dobrze aby to były wasze plany i żeby przygotowania przynosiły wam radość a nie niepotrzebne spory... ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecacie jakąś stronę internetową z butami?
    Szukam botkow 😊
    Jak macie jakieś sprawdzone strony chętnie spojrzę 😊😊

  • Luśka94 Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 20 września 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie start nowego cyklu :)

    Pamiętam nasz ślub i też była wojna z przyszłymi treściami ale no jakoś musiało pójść kompromisem...

  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 20 września 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    3 bezowocny cykl... jak tu wytrzymać 12 o ktorych mowia ?
    Jak tu trafic w owulacje kiedy partner bywa w domu weekendowo ? :(

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 20 września 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleOla musisz wyluzować i tak się nie przejmować i się uda😊😊

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 20 września 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do pracy od poniedziałku ale mam plan po rehabilitacjach, jak znów wrócę po skierowanie popłakać mu że mnie boli i prosić o zwolnienie. Tak przypuszczam że do końca roku będę chodzić tak w kratkę..
    W ogóle tekst lekarza.. Ogląda płytkę z rtg, pyta mnie czy od dawna mnie boli i od razu sam sobie odpowiada "pewnie od dawna" 😁

    Ruda trzymam kciuki żeby rodzinka była jednak znośna i nie męczyła Was za bardzo ❤️

    Why co za picza z Twojej bratowej.. Sama jest jak gremlin, to zazdrość i tyle.. Pamiętam jak opowiadałaś o przykrych sytuacjach z nią związanych. To straszne jak ludzie potrafią być uszczypliwi i podli..

    A u mnie dziś była "ulubiona" ciocia ze strony męża na paznokciach. Dowiedziałam się że jej synowi urodzi się czwarte dziecko w listopadzie.. A Antek dopiero rok skończył w sierpniu.. I wiecie co, cieszę się, naprawdę się cieszę, bo bardzo ich lubię. Ale jednocześnie jest mi smutno że jedne pary od strzału zachodzą w ciążę, a my.. Ta parka ma 37 lat, a my 10 lat mniej i problemy z płodnością.. Czuję się taka rozdarta, z jednej strony bardzo się cieszę i ciepło mi się na serduchu zrobiło na tą wiadomość, a z drugiej strony uklucie żalu że życie jest takie niesprawiedliwe.. Uff ależ się rozpisałam..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 20 września 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena

    Trochę Cię rozumiem. U mnie koleżanki nawet wpadaja i płaczą, że kolejne dziecko, że jeden jedyny raz bez zabezpieczenia i sie udało... Człowiek gratuluję, wspiera, nawet sie cieszy bo przecież to nowe życie. Z drugiej strony trochę smutek, że sam próbuje, chce, marzy i nic... To ambiwalentne, ale tak to już jest. Mozna jedynie probowac i czekac... chociaz to bardoz trudne

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • AleOla26 Ekspertka
    Postów: 616 96

    Wysłany: 20 września 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś28 wrote:
    AleOla musisz wyluzować i tak się nie przejmować i się uda😊😊

    Heh staram się, chyba tak człowiek musi sobie ponarzekać, jakos tak lżej wtedy. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2019, 21:13

    08.2019 - Starania o pierwsze dzieciątko 👶
    26 lat

    Wiesiołek do ovu 1500mg
    L-carnityna 1500mg
    Wit D
    Femibion 0
    Magnez

    On- l-carnitina 1x , promen 1x, magnez, wit. C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam raz w życiu, że kogoś rozszarpię.
    Jak przyszła koleżanka w pracy zła, że wpadła i z tekstem, że teraz będzie musiała ten "syf" nosić w brzuchu.
    Jeden jedyny raz się tak bardzo zagotowałam..
    Ale urodziła dziecko i nie uwierzycie, ale oszalała na jego punkcie, ma syna Hugo i teraz totalnie inny człowiek.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 20 września 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda pamiętam jak o tym opowiadałaś. Ciąża faktycznie zmienia tok myślenia, nagle to dziecko staje się całym światem.. Boże tak marzę żeby w końcu się udało.. Nie musi być już teraz, żeby mieć tą gwarancję że to dzieciątko się w końcu w naszym domu pojawi, że rozjaśni te szare dni.. Kurcze coraz częściej wspominam swoje dwie kreseczki którymi było dane nam się cieszyć tylko przez chwilę i tak się zastanawiam czy jeszcze kiedykolwiek ujrze ten obrazek.. Walczę dalej, ale jak wiele sił mi starczy, nie wiem.. Gdybym chociaż wiedziała gdzie jest problem, z czym walczę, gdybym widziała że stymulacja faktycznie działa jak trzeba.. Może byłoby mi łatwiej, skoncentrowałabym się na tym żeby zwalczyć problem..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda też o tym pamiętam...

    Kurde to było aż tak dawno że już urodziła? 🙈🙈🙈

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak, bo ja się dowiedziałam jak ona była w czwartym miesiącu. Niedawno się dowiedziałam, że urodziła syna i ma na imię Hugo.
    Czas leci, jakby to spuentował mój mąż: Czas nie penis, nie staje 😂

    Żanetka93, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

  • Luśka94 Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 21 września 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ale widzę że piękne imię dla dziewczynki wybrałaś! Helenka 😍 ja jestem miłośnikiem takich klasycznych imion bardzo podobają mi się takie jak np. Urszulka czy nawet Janinka 😍

    AleOla musisz się szybko wyzbyć takich myśli że dopiero 3 cykl i już zalamka z tego względu że ja tak zrobiłam i efekcie dostałam takiej obsesji że musiałam przerwać starania bo moje życie zaczynało przypominać jedna wielka tragedie :p

    Powiem wam że te okropne bóle przy @ łatwiej się znosi z planami :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helena to imię mojej zmarłej babci, która tak naprawdę była najlepszą babcią, dzięki niej miałam najpiękniejsze dzieciństwo i niemalże ona mnie wychowała.
    Mój mąż też ma babcię Helenę, dlatego doszliśmy do takiego wyboru, chociaż początkowo zastanawialiśmy się między Marysią, a Różą.
    Mąż chciał Marysię, ja Różyczkę, nie mogliśmy dojść do porozumienia, więc jeśli będzie to dziewuszka to wspólną decyzją podjeliśmy.

‹‹ 602 603 604 605 606 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ