X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak u nas byłaby dziewuszka byłaby Luiza lub Milena
    A co do chłopca zastanawialismy się między Erykiem a Fabianem ;)

    Został Fabian już na dobre
    Taki nasz Fabi ;)

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 21 września 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, za mną dość ciężka noc, najpierw było mi koszmarnie zimno i nie mogłam się rozgrzać, potem znów na odwrót. Strasznie w nocy mi gorąco w nogi aż pięką. Do tego przeziębienie dało znać o sobie 😑 dziś wesele więc muszę się jakoś trzymać.

    Hahah Żanetko aż się zarumieniłam o wzmiance o Mielnie ☺️

    Ja też lubię takie stare imiona. Marzy mi się Hania albo Antoś/Jaś/Staś ❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 21 września 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Czuje się już dużo lepiej. Dzisiaj lecimy z mężem do teatru.

    Teraz chyba takie imiona w modzie. Antoś bardzo długo był numerem jeden w imionach nadawanych chłopcom. Może nadal jest?

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 21 września 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się tez Róża podoba :) jak z musierowicz. Ale Helenka fajne bo po kimś. Ja tam wierze, że imię daje trochę charakteru człowiekowi :D

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka mi się zawsze podobało imie Milena 😂
    Takie urocze a jednocześnie zawsze na czasie...
    Bardzo ladnie brzmi...

    My też wybierając imię myśleliśmy o tym żeby nie było przesadne, tylko takie zawsze jakoś lubiane ale też o tym żeby dziecko w przyszłości się dobrze czuło...

    Teraz te dzieci są naprawdę dziwne ciężka ta młodzież
    Nie chciałabym żeby moje dziecko było Kiedys np wysmiewane czy coś ze względu na imię

    Moja siostra ma w 2 klasie chłopczyka co ma na imię Józek
    Jozio tak rodzice wybrali dla nich to było najpiękniejsze może sentymentalne i każdy wybiera co mu się podoba
    Ale mimo że jest świetnym chłopcem dzieci sobie zrobiły z niego jakieś żarty itp

    Biedny chłopczyk naprawdę
    Dzieci nie rozumieją różnych rzeczy

    Tak samo zrobiły sobie posmiewisko w dziewczynki tylko dlatego że nie ma oryginalnych butów

    To się nazywa bezstresowe wychowanie i jest tu wina rodziców jakie wartości wpajaja dziecku

    A później biedne przychodzi do domu u mówi że nie chce iść do szkoły

    Siostra pracuje w szkole w klasach od 1 do 3 mówi że to co się napatrzy i naslucha to aż strach co z tego wyrośnie...

    Ciężka ta dzisiejsza młodzież

    Świat internetu i wychowanie bezstresowe....

  • Luśka94 Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 21 września 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio od 11 letniej kuzynki na pytanie w rozmowie luźnej "nie lepiej zamiast sprzedawać tego iPhone i kupić coś za 1000 zł które mama ma ci dać niz najnowszy (model nowszy) iPhone?" odpowiedziała że lans się musi zgadzać.

    Zwiędłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja mam cały czas przeczucie, że jednak tam siedzi Staś. Tak mi moja intuicja podpowiada.
    A co do dzieci to są mega okrutne, ja pamiętam jak ja chodziłam do podstawówki to śmiali się z mojego kolegi, bo miał na imię Martynian Angelo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda przeczucie albo może podświadomie chcesz chłopca 😊😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może coś w tym być, choć przeraża mnie to mycie siusiaka małym chłopcom 😂😂😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś28 wrote:
    U mnie nowy cykl.

    Rano poklocilam sie z mężem, az miałam ochotę wypchnac go z jadącego samochodu, a poszło o kolor szafki bo powiedziałam, że ma być biała ale nie podałam numeru koloru... dzień zaczęłam z bólem brzucha i wkurwem takim, że ryczec mi sie chciało ...

    Why niektórzy nie powinni umieć mówić i pisać bo tylko same głupoty wychodzą
    Przykro mi

    Kaś a jak tam nowa praca?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda znamy się co nie co na siusiakach więc nie będzie tak źle 😂😂😂

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 21 września 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa nowa praca spoko, od nowego roku duze zmiany sie szykują. W tym tygodniu bylo spotkanie prezesów z prezesem ojcem i jakieś decyzje zapadły ale to po Nowym Roku jeśli doczekam 😁
    Jakiego ja mam lenia..., jeszcze nawet nie posprzątałam...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem już u rodziców męża, jak zwykle zjem obiad u teściowej i tak mnie żołądek boli, że dramat.
    Wykręcam się od jedzenia jedynie ciążowymi dolegliwościami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj z tym myciem to czarna magia 😂 na szkole rodzenia była mowa ale na szczęście mąż to bierze na siebie 💪🏼❤️

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2034 1042

    Wysłany: 21 września 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam o tych imionach i normalnie mnie się tyle podoba, że już bym chciała móc wybierać 😊 ale najbardziej mnie wkurza to, że znajomi i Rodzina dają swoim dzieciom te imiona, które właśnie mi się podobają, i boje się, że zanim będę w ciąży to wszędzie będą dzieci z imionami, które się mi podobają, a nie chce powielać 😕

    Dla dziewczynki bardzo się mi podoba Weronika(w Rodzinie już są chyba 4,w tym 2 nie dawno urodzone..) Nadia(również nie dawno kuzyn tak dał córce) Liliana (ale to się mężowi źle kojarzy i mówi że nie pozwoli tak dać córce 😃), a teraz mi Marcelina się spodobało 😊
    Dla chłopca od zawsze chciałam Kubuś ❤️ albo Hubert, Dominik, Gabriel 😜

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml

    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska ja byłam zakochana w imieniu Hubert ❤️
    Ale moja siostra mnie wyprzedziła również ma synka i właśnie o tym imieniu...

    No bez sensu więc było by “krasc" imie siostrze heh

    Mąż kiedyś powiedział że zajście w ciążę to będzie takie nasze zwycięstwo, więc nazwiemy dziecko Wiktoria jeśli będzie dziewczynka

    Bo wiktor dla chłopca się nam osobie kompletnie nie podobał hehe

    Gdzieś w zastanowieniach się przewinęło jeszcze Nikodem ale mąż powiedział że z Dyzma mu się będzie kojarzyło haha

    I jak wymyskilismy sobie Fabian to tak zostało i w sumie nie wyobrażamy już sobie innego imienia dla tego stworka... 😊

    Już się nam nie odmieni 😊

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2034 1042

    Wysłany: 21 września 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka właśnie o to chodzi, że wszyscy wkoło nas wyprzedzają i zabierają ulubione imiona. Jak kuzynowi się córka urodziła, i okazało się że będzie Nadia to się złamałam bo bardzo chciałam mieć Nadie, pomimo, że nie chciałam mieć córki, ale jakby się zdarzyło to tylko to imię by było dla mnie idealne 😜 Zawsze marzyłam o 3 synach 😊 nawet próbowałam wg chińskiego kalendarza sprawdzać kiedy najlepszy czas na chłopczyka 😂 a teraz to już mi obojętne, byleby wreszcie było i było zdrowe

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml

    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe z imionami to jest różnie. Jak już się znajdzie piękne to komuś się z czymś kojarzy no jak mojej teściowej Maks z psem 😂 no ale nie będziemy patrzeć na jednostki 😊
    Dla córki zawsze chciałam Liliana (ale mąż podobnie że się nie zgodzi 😛) on wolałby Julia.. później stanęło na Laura 🙂 a tu niespodzianka i syn 💙
    Od dziś ciąża donoszona - mogę rodzic 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    Teraz jak któraś na końcówce zniknie z forum to nie wiadomo czy odpoczywa czy za chwile zdj bobasa nie otrzymamy 🤩😍

    nada, Żanetka93, Esti, Stookrotka, Jane208 lubią tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 22 września 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) powiem wam, że u mnie w rodzinie kompletnie nie ma dzieci. Tzn teraz kuzynka rodzi wiec ewentualnie jedno imię odpadnie

    Jak weekend mija ? My wczoraj bylismy w teatrze, na musicalu. Było bardzo miło :) sztuka spoko ale fabularnie jak dla nas nie trzymała się trochę kupy haha No albo czegoś nie zrozumieliśmy. Muszę poczytać w necie. Widziałam Kubę Molędę na żywo, 7 latka we mnie jest mi wdzięczna :D

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 22 września 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why not super!! No to czekamy na fotkę z bebjbikiem ;D

    Why_not_now87 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
‹‹ 603 604 605 606 607 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ