X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska, my też mamy zamiar budować dom, start na wiosnę.
    Tzn. My już swój mamy, ale trochę ciasny, bo jest wielkości mieszkania pod względem powierzchni użytkowej i totalnie mały ogródek.
    A mamy działkę na jednej z podkrakowskich wsi.
    Obecny dom byśmy wynajęli, a wynajem pewnie pokrył by koszty kredytu, przy czym wkładem do kredytu byłaby ziemia, bo się już orientowaliśmy.
    Powiedz mi, dużo jest papierologii przy tych pozwoleniach itp.?
    Dużo nerwów idzie zjeść?

    Jejku, mi się tak strasznie marzy duży ogródek i pies w tym ogródku, poza tym patrzymy na to przyszłościowo, żeby dziecko miało jakąś piaskownicę itp., dodatkowo niedaleko teściów, jak wrócę do pracy, zawsze będę miała gdzie podrzucić malucha.

    Ale tych papierów to się najbardziej obawiam, dlatego przesunęliśmy te załatwienia z tej jesieni na wiosnę, teraz skupiamy się na ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się zawsze marzyl domek 🙈

    Ale przyzwyczaiłam sie do mieszkania
    I w sumie na tą chwilę nie wyobrażam sobie inaczej
    Wszystko ma swoje plusy i minusy...
    😊😊

    Kas Milenka Kasztanek gdzie jesteście? :d

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 września 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2020, 06:16

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 23 września 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 17:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stawiam na miss 😊😊😊

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga mi czop zaczal odchodzić jakieś 2-3tyg temu co prawda w kawałkach. Mój plan na najbliższe 2tyg - wykorzystać brak nocnych zmian męża i seks 🤣😊
    Ponoć od 38tyg szyjka jest wrażliwa na coś tam w spermie.
    Może umówimy się na jedna datę, będą forumowe trojaczki 🤣💙

    Żanetka93, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się nie mogę doczekać pierwszego malucha tu na forum!
    I tak jak i Żanetka, mam przeczucie, że to Miss się pierwsza rozpakuje, ale kto wie? :)

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak coś czuję 😊

    A mnie intuicja Zadko myli haha

    Później why Kaga mysle że jeszcze ponosi :D

    Ale kto wie?
    Roznie to bywa :)

    Pierwsze dzidzie na forum ale słodko ❤️

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 23 września 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why no ja sobie zdaję sprawę z tego, że czop może długo odchodzić, ale nagle tak do mnie dotarło, że to blisko a ja ciągle myślałam, że mam czas, wiec wypełniłam szybko plan porodu i zapakowałam sztućce do torby, bo poza ładowarka do telefonu tylko tego nie miałam. 😁
    A z tym seksem to słyszałam, że niby po odejsciu czopa nie powinno się, ale w sumie nie wiem.
    My z mężem żyliśmy od wielu miesięcy w celibacie, najpierw krwiaki, później te skurcze, więc jak wczoraj strzelił dzień donoszonej ciazy to mąż to wykorzystał. No i coś się zaczęło dziać😅

    Też stawiam na Miss 😁

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 23 września 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ta szczotka jest niby trochę używana, ale wyglada jak nowa, no i 50 zł wyszło. Teraz walczę jeszcze o lokówkę automatyczna babyliss. Bo ten sam sprzedający i by się udało jedna wysyłką. Zobaczymy :D

    Bylismy w ikea i kupiliśmy takie fajne lampiony na balkon i taka piękna pościel :D zadowolona jestem bardzo! Zaraz mąż wróci i będziemy to wszystko składać :D

    PplPp1.png
  • Luśka94 Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 23 września 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na grudzień ruszamy budowa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss chyba nie masz wyjścia i pójdziesz jako pierwsza przetrzeć tą piękną drogę 😍 a my zaraz za Tobą 🙈😛

    Ściągnęłam hybrydy - Boże jaki mam dramat 🙁 krótkie i brzydkie. Muszę jeszcze ogarnąć odżywkę.

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 23 września 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda trochę papierów jest, ale tym się głównie mąż zajmuje, ja do tego nie mam głowy, ma moje pełnomocnictwo podpisane i może sam po urzędach chodzić 😊 u nas gorzej bo działka nie uzbrojona, trzeba było z elektrownia załatwiać o doprowadzenie prądu, tak samo wodę musimy doprowadzić. Ogólnie działka kupiona za własne pieniądze i mamy nadzieję, że dom się uda postawić bez kredytu lub z jakimś małym kredytem. Teraz już projekt domu zrobiony i architekt ma go złożyć w tym tygodniu bo mamy z nim umowę ze on się zajmuje papierami itp 😊 a na pozwolenie nawet do 2 miesięcy się u nas czeka

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why to tak jak ja przed zabiegiem, nie poznałam swoich paznokci.
    Cienkie jak kartka papieru były... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasem jak chce żeby paznokcie odpoczely to maluję sobie tymi lakierami zelowymi.
    Też fajny efekt 😊😊😊

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 23 września 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę hybryda to jest fajna rzecz. I paznokcie takie długie. My się ciagle miotamy między większym mieszkaniem a domem. Wiec nie wiem w którym jestem teamie :p

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieszkamy w domu, ale to jest taka totalna szeregówka, że teoretycznie tak jak w mieszkaniu, za ścianą mamy sąsiada.
    Łącznie 80m2 powierzchni użytkowej, ale mamy kuchnię połączoną z ogromnym salonem, a na drugim poziomie dwa pokoje, z czego jeden jest naszą sypialnią, a drugi do tej pory był garderobą, czy po prostu takim pierdolnikiem na graty + łazienka.
    Dlatego moją motywacją była wielka szafa, bo z tamtego zwał jak zwał pomieszczenia trzeba teraz wygospodarować pokój.
    Skoro mamy działkę, bo mój mąż ją dostał od rodziców to fajnie byłoby ją wykorzystać. Z resztą działki w podkrakowskich wioskach są mega w cenie. 20 km od miasta to nie tragedia, a jednak z dala od tego zgiełku.
    Zwłaszcza, że moim totalnym marzeniem tak jak pisałam jest duży ogródek, a marzenia są po to żeby je spełniać!

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 23 września 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ☺️ melduję się na pokładzie ☺️
    Weekend mieliśmy roztanczony, byliśmy na weselu. Ogólnie było bardzo udane, dopracowane w każdym calu a mój mąż się wczoraj tak ululał że dramat. Myślałam że go nosem wyciągnę 😂
    A dziś zaspałam do pracy. Ustawiła sobie specjalnie 2 budziki o 4 i 4.15, a obudziłam się o 5.21😅

    W ogóle to of wyznaczył mi owu w 27dc, czyli ewentualnie jestem 6dpo. Kurcze tak przejrzałam notatki i faktycznie jest to możliwe bo jajniki wtedy mnie mega bolały, szyjka była taka pulchna i śluz jakiś śliski, no ale pewności nie mam. Z resztą jakie to ma znaczenie, szczerze wątpię że mogłoby się udać. Gdybym miała owu wtedy, co sugerował gin to już bym była w trakcie @, a tak to cały czas czekam. W dodatku brzuch mnie bolał w piątek i sobotę tak typowo okresowo. No nic, czekam na rozwój wydarzeń, jeśli do końca tygodnia nic się nie wydarzy to w następny poniedziałek zrobię test i napisze do gina co z tym fantem dalej zrobić.

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze marzyłam o domku
    Co jak co ma swój urok
    Taka dzialeczka
    Nie za duża ale taka żeby sobie kwiatuszki uchodowac hustawke bujana zawiesic...
    Zawsze marzyłam i tarasie ❤️
    Tak żeby sobie latem usiąść, jesienią pod kocem herbatkę wypić...

    Ale powiem wam że to życie w mieście i mieszkaniu na tą chwilę nam nie przeszkadza..
    Mamy wygodę że względu na dojazd do pracy
    Pod blokiem sklep przedszkole plac zabaw niedaleko nasza siłownia...

    Balkon mamy duży więc taki mini taras mam hehe
    Wieczorem oglądam oświetlone miasto...

    Powiem wam że przyzwyczaiłam się do tego i na tą chwilę jest nam tutaj dobrze
    Na tyle dobrze ze nie myślimy o czymś innym


    Milenka witaj imprezowiczko.
    Wytanczona? Najedzona? Napita? 😊

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 23 września 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytańczona, najedzona i zdecydowanie napita (jak na mnie) 😂 kapela grała bardzo fajnie choć za mało za stołami. Uwielbiam zabawy i śpiewanie tych starych piosenek 😅 jedzenie e dobre, wódka smakowała 🙂
    Kolejne 2 za rok.

    Kurcze dziewczyny rozglądam się za nowym telefonem i tak się zastanawiam. Coś macie sprawdzonego, poleconego? Mam na oku Samsunga Note'a 10 ale szkoda mi 4 tysie wydać, co prawda w abonamencie ale jednak.. 😑

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
‹‹ 605 606 607 608 609 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ