X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 23 września 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie na pokładzie 😁
    Ja przez tą pracę trochę inaczej funkcjonuje 😁 weekend upłynął mi spokojnie, leniwie, a wczoraj bylam na lodach.

    Dzis na poczcie za 2 przelewy do us zapłaciłam 24zl...
    Ja znów przytyłam, już mam dość. W sobotę jadę zrobić badania i zapisuje sie do endokrynolog. Jeszcze uczulenie mi nie ustępuje i wygladam jak potwór.

    Czekam na zdjęcia pierwszego maluszka😍

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 23 września 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 17:56

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie kas z czego to uczulenie?
    Mzoe używasz coś co się uczula np kosmetyk albo proszek
    No albo z żarcia ehh

    Co do telefonu ja mam Huawei mate 10 lite i polecam
    Szybko śmiga duży ekran wiec fajnie się strony przegląda...
    Mój laptop to już calkiem zakurzony
    Wszystko teraz używam w tel...

    Ja już wykapana Relax przed tv
    Będę oglądać z mężem siatkówkę 😂

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 23 września 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uczulenie to sama nie wiem od czego. Mam nadzieje, że w październiku uda mi się powtórzyć testy alergiczne. Ostatnio wyszło mi w testach uczulenie na grzyby i plesnie a teraz sezon na grzyby no to może to. Piwa nie pije, wina tez nie bo mają drożdże w sobie

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam IPhone 8, mąż ma X. Oboje zadowoleni jesteśmy. Teraz tel mają takie parametry ze szok.
    Ja tez lecę w wannę i standardowo masaż krocza 😅 już nie sprawia mi takiego dyskomfortu. A potem siatkówka 🎉
    Dziś w planie było klejenie paneli tapicerowanych na ścianę za łóżko w sypialni - efekt? Tylko jeden przyklejony bo trzeba było trzymać go godzinę 😰 ręce nam odpadają. Zostało 8 😭

    Jeśli chodzi o dom to również mi się marzy, nawet bliźniak. Ale to marzenie musi poczekać jeszcze z rok.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 23 września 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja bardzo chętnie się pierwsza rozpakuje i dziękuję że tak wierzycie w pchanie się na świat mojej Amelki ale ona chyba ma wszystkich gdzieś i ani mysli wyjsc w najbliższym czasie 😂
    Jak nie urodze w ciągu najbliższych dwóch tygodni to chyba dostanę depresji przedporodowej- te ostatnie dni się bardzo ciągną i by się chciało już mieć dzidzie przy sobie a tu tylko czekanie zostaje 😕
    A co do seksu to mąż mnie nawet trącić nie chce bo się boi że zrobi krzywdę małej 😂 ale jeśli nie zdecyduje się wyjść do niedzieli to chyba go na siłę na seksy zaciągne haha
    W środę mam wizytę u lekarza, ciekawe czy coś tam już zaczęło się otwierać :D

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 23 września 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena lepiej wziąć telefon na raty (nawet na Allegro), a abonament oddzielnie bez telefonu. Wychodzi taniej. Te ceny są tak zawyżone w salonach (wiem bo pracowałam :p)

    No i meczyk wygraliśmy :D i wizy do stanów zniesione. Co za dwa sukcesy jednego dnia :D

    Kurczę ta końcówka ciąży daje w kość jak widzę z tego co piszecie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2019, 21:59

    PplPp1.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 23 września 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 17:57

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 23 września 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba w piątek rano, w sobotę ruszam na Sycylię ✈️

    PplPp1.png
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 24 września 2019, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam się marzylo od zawsze mieć swój własny domek, ja z dużym tarasem, własnym ogródkiem na warzywa i owoce jak i z kwiatami, mąż z dużym podjazdem na swoje firmowe busy 😊 i oczywiście z dala od ludzi, tzn żeby nie było sąsiadów zaraz za płotem, bo teraz tak mamy że po każdej stornie sąsiad, takie osiedle niby. I wyjdziesz do ogródka i zaraz tylek zawracaja, a człowiek by chciał w spokoju porobić coś.. I udało się znaleźć działkę w idealnym miejscu, i byc może nigdy nie będzie blisko obok sąsiadów bo działki dookoła są rolne i osuwiskowe a tylko nasza budowlana i tylko predyspozycje do osuwisk. Na przeciwko, po drugiej stronie ulicy tylko jeden sąsiad jest a tak to spokój 😊 także oby pozwolenie było jak najszybciej i niech się domek stawia 😊

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 24 września 2019, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss trzymam kciuki żeby mała zdecydowała się szybko pojawić na świecie 🍀

    Mnie się marzy taki domek na uboczu właśnie, nieduży, z okiennicami, tarasem i pięknym ogródkiem ale nie będzie mi dane. Tutaj mamy 3 pokoje na piętrze więc nie najgorzej ale też bez rewelacji, w dodatku wścibskich sąsiadów 😑

    Ja się chyba zdecydowałam już na huaweia.
    Nada wiem wiem, ja zawsze zanim wezmę tel gdziekolwiek to sobie przeliczam co opłaca mi się bardziej. Tu akurat na abo wychodzi mi porównywalnie jakbym miała kartę 30 + raty. W skali całej umowy jest 100 zł różnicy więc znosnie a zwykle jakieś ubezpieczenia wymuszają w przypadku rat 🙂 tylko teraz muszę się zebrać i pojechać do salonu chyba że załatwię telefonicznie 😁

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja oderwana od sprzątania jak zwykle :)

    Właśnie jem drugie śniadanie, kanapkę z masłem i cebulką, a zapijam jogurtem karmelowym 😂😂😂

    A miała któraś z was styczność z Iphone 11? Strasznie mnie kusi, a mój telefon jest już na wykończeniu. Mój mąż ma jakiegoś Huawei, nie jestem pewna czy nie tego co Żanetka i jest mega zadowolony. A jakie piękne zdjęcia robi, cudo.
    Ja swój telefon mam już ponad 2 lata i mam Samsunga i owszem, 2 lata temu był super, a teraz jest zaśmiecony, wiesza się i mam uszkodzony aparat, więc muszę pomyśleć o zmianie nim przyjdzie mi fotografować bąbelka😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja strasznie polecam 😊😊 zadowolona jestem z telefonu ;)

    Ja też jem śniadanko
    Ja mam dwie ciemne buly wedlinka z kurczaczka i dużo pomidora
    I zapijam kawka z rossmana 😊

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 24 września 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z iPhonem nie miałam kontaktu ale jakiś nie mam do nich przekonania. Samsungi są super właśnie na początku a potem z każdą aktualizacją jest coraz gorzej i po 2 latach ma się ochotę wyrzucić je jak najdalej, z Sonym jest podobnie. W tej chwili mam właśnie huaweia tylko mate'a 9 i jest ok ale mam tak potłuczony ekran że ledwie cokolwiek widzę a nie opłaca mi się wykładać 500 zł na naprawę wyświetlacza skoro za rok pewnie musiałabym go wymienić. Też długo siedziałam w "branży" i wszystkie specyfikację miałam w małym paluszku, teraz muszę nadrobić trochę zaległości 😁

    Ja już w pracy od 6 i też jem obecnie 2 śniadanie, kanapkę z żółtym serem i papryką. W ogóle ostatnio mogłabym tylko ser jeść, nie smakuje mi żadna wędlina. Jestem strasznie zmęczona, normalnie nie mam siły ręką ruszyć, ale już niedługo ❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 września 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Ja mam iPhone X i Samsunga S9+ służbowego, ale wole iphona. Mam jeszcze iwatcha wiec chyba głównie dlatego. Na razie nie będę zmieniać na 11, szkoda mi kasy, ten pro zaczyna się od 5200 a ja bym i tak chciała 256gb, wiec pewnie w ogóle już jakieś miliony by kosztował.

    W ogóle Ruda jak stopa?

    Byłam dzisiaj na jodze a potem spełniłam swoje ostatnie marzenie i poszłam do lumpeksu Haha. Moje łowy: kurtka (taka na teraz), 2 przy dżinsów, materiałowe spodnie z hmu, 2 spódnice, leginsy nike i koszula dla męża :) wyszło 159 zł wiec uważam ze zakupy udane : D

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 września 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też z kawka siedzę :) jeszcze dzisiaj wolne, tzn zaraz trochę popracuje bo w sobotę wylot i nie będzie kiedy robić tych rzeczy :/ a nie chce siedzieć potem na nadgodzinach.

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 września 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię dzisiaj ciasto, tylko wymienię czesc cukru na erytrytol. Rozmroziłam puree z dyni i muszę coś z nim zrobić 🤷🏼‍♀️

    Kurczę chciałabym już zatestowac, mam objawy ciążowe i nieciążowe. Wiec nie wiem sama co to wyjdzie.

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy dziewczyny umiecie polować
    Ja to się wogole nie nadaje na takie zakupy nie umie szukać haha

    Wogole na zakupy ciuchowe to ja się nie nadaje
    Nie Lubię mierzyć
    Nieraz to biorę przykładam tylko do siebie i idę do kasy

    Za to za rzeczami domowymi typu koce poduszki pościele jakieś ramki świeczki itp itp to mogę chodzić godzinami hehe

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 24 września 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 17:57

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 września 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ogólnie najbardziej na świecie lubię robić zakupy online. Kupuje, mierze. Jak coś jest nie tak to odsyłam. A tak to łazić za tymi ciuchami też nie lubię. Ale w lumpeksie co innego :D tylko trzeba czas mieć.

    Kurde siedzę w domu, a u sąsiadów wiercą. Ile można robić remonty :(

    PplPp1.png
‹‹ 606 607 608 609 610 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ