X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wasza beta+ jej przyrost
Odpowiedz

Wasza beta+ jej przyrost

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 13 marca 2021, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaka mieliście betę i jej przyrost w 11dpo, bądź nawet później ??

  • Junjul Autorytet
    Postów: 508 529

    Wysłany: 14 marca 2021, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13 dpo miałam 124,5
    15 dpo 228
    Pierwszy test ciążowy robiłam 11 dpo i kreska już była wyraźna dosyć 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2021, 13:35

    preg.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 14 marca 2021, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 dpo 19
    15 dpo 290

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • robaczeeek Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 15 marca 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem kiedy dokładnie miałam owulacje.
    Beta hcg w 24dc wynosiła 97

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2021, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tu pierwszy raz i chciała bym trochę się poradzić czy moje beta jest prawidłowa i jest nadzieja ze ciąża rozwija się prawidłowo. W sierpniu ubiegłego roku miałam ciążę pozamaciczną która samoistnie się oczyściła. Dziś jest piąty dzień gdzie @ się spuznia wczoraj zrobiłam betę wynik 102,24 jutro będę jechała powturzyć betę żeby sprawdzić przyrost. Bardzo się boję cieszyć żeby nie doznać kolejnego rozczarowania.

  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 16 marca 2021, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliana2319 wrote:
    Witam. Jestem tu pierwszy raz i chciała bym trochę się poradzić czy moje beta jest prawidłowa i jest nadzieja ze ciąża rozwija się prawidłowo. W sierpniu ubiegłego roku miałam ciążę pozamaciczną która samoistnie się oczyściła. Dziś jest piąty dzień gdzie @ się spuznia wczoraj zrobiłam betę wynik 102,24 jutro będę jechała powturzyć betę żeby sprawdzić przyrost. Bardzo się boję cieszyć żeby nie doznać kolejnego rozczarowania.

    Wszystko zależy od tego kiedy było zagnieżdżenie. Tak na prawdę jutrzejszy wynik dopiero powie Ci co tam się dzieje. Czekamy na wieści jak będzie jutro beta wyglądać😊
    A po za tym jak już będzie powyżej 1500 to możesz pójść na usg i sprawdzić czy pęcherzyk jest w macicy i to da Ci dokładny obraz sytuacji.
    Trzymam kciuki ✊

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ