X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wątek zielarski
Odpowiedz

Wątek zielarski

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam wszystkie dziewczyny które planują,wspomagają sie aktualnie,bądź kiedyś piły ziółka,do pogawędki ;)


    Ja obecnie pije 1 cykl(5dzien)ziolka ojca sroki nr 3 i musze powiedziec ze juz w jajnikach cos zaczyna sie dziac;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja tez własnie piłam te ziółka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    witam ja tez własnie piłam te ziółka
    i jak?:)

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 2 lutego 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pije nie tyle wspomagające, co napar z pokrzywy, aby ogólnie organizmowi pomóc i widzę efekty, cera lepsza, więcej chęci do życia, więc zapału. Póki co stwierdziłam, że zacznę od oczyszczenia organizmu :)

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nie zaszłam a dodatkowo piłam jeszcze dziurawca i wiesiołka brałam a w tym cyklu juz nic nie pije tylko wit b6 i magnez i dużo pije

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wody nie wklepało sie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak piłas 3 miesiace bez przerwy, czy tylko do owulacji?

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 2 lutego 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziółka o. Sroki pije się przez cały cykl, bo dobrze działają zarówno na pierwszą jak i drugą fazę, a podobno pomagają także w ciąży :)
    Oprócz tego dobrze jest pić pokrzywę, melisę i dziurawca :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam melise,pokrzywe i dziurawca w składzie ziolek;) i mam tez niepokalanka a wiec pije tylko do owulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2014, 21:39

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 lutego 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu razem z izoflawonami sojowymi zaczelam pic ziola na pierwsza faze cyklu 9 to chyba klimuszki): rozmaryn, lisc maliny, konieczyna czerwona, szalwia...a po owulacji na progesteron: pokrzywa, krwawnik, przywrotnik...bez soi nie mam owulacji wogole...na soi mam od 20-28dc czyli doscy pozno, ale wazne ze jest...w tym cyklu czuje ze mialam owulke wczoraj lub dzisiaj 14/15dc...jesli jutro tempka skoczy to bedzie super...bardzo lubie ich smak i pije dzieki temu mniej kawy.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 3 lutego 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka smakują Ci te I faza :D wow :D ja muszę je w tym cyklu z sokiem malinowym pić, bo przełknąć nie idzie. Chyba sok malinowy nie powinien jakoś ich osłabić, co?

    Manieczka86, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Zielony_Domek Przyjaciółka
    Postów: 120 64

    Wysłany: 3 lutego 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę o informację.
    Jak to jest z siemieniem lnianym i wiesiołkiem?
    Gdzie i ile kupić i w jakiej formie i kiedy - do kiedy brać bo zauważyłam (nie wiem czy słusznie) na wykresach, że bierze się to do owulacji?
    Będę wdzięczna za informację.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    c55fyx8dbvm2v8k8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemie lniane i wiesiolek bierze sie do owulacji
    siemie-mozna zalewac woda i pic glutki, badz chrupac ziarno;)(ja kupiłam w Auchanie na dziale ze zdrowa zywnoscia)
    wiesiolek w aptece, przewaznie bierze sie 3razy dziennie po 2 tab;)

    aga.just lubi tę wiadomość

  • Zielony_Domek Przyjaciółka
    Postów: 120 64

    Wysłany: 3 lutego 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! A co konkretnie one dają.

    c55fyx8dbvm2v8k8.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 3 lutego 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije ojca sroki - 1 cykl - i powiem wam jedno. W lutym zachodze w ciaze. Ze Sroka czy bez... tylko czekom na owulke teraz tardi.gif

    weronika86, aga.just, Manieczka86, gosiunia, ewa1981 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 lutego 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Ja pije ojca sroki - 1 cykl - i powiem wam jedno. W lutym zachodze w ciaze. Ze Sroka czy bez... tylko czekom na owulke teraz tardi.gif
    i tak ma byc! moim zdaniem owulka juz dzisiaj albo do 3 dni kochana bo pieknie spadla :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    siemie lniane i wiesiolek bierze sie do owulacji
    siemie-mozna zalewac woda i pic glutki, badz chrupac ziarno;)(ja kupiłam w Auchanie na dziale ze zdrowa zywnoscia)
    wiesiolek w aptece, przewaznie bierze sie 3razy dziennie po 2 tab;)

    Siemię lniane można brać cały cykl. Tylko wiesiołka do owulacji :)

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Werka smakują Ci te I faza :D wow :D ja muszę je w tym cyklu z sokiem malinowym pić, bo przełknąć nie idzie. Chyba sok malinowy nie powinien jakoś ich osłabić, co?

    He he :) mi tam smakują :) a co do soku to w sumie nie wiem czy ma jakiś wpływ na ziółka ale myślę, że jak dużo nie dodajesz to nie powinno zmienić właściwości :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra piję bez soku, bo jakby miał mi zaszkodzić to sobie nie daruję :P

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemie lniane zawiera fitoestrogeny, wiec nie radzilabym z nim przesadzac w fl...co one daja? maja pomagac na sluz ale oprocz tego siemie lniane jest bomba witaminowa a wiesiolek zawiera bardzo cenne nienasycone kwasy tluszczowe...rade dam jedna...zaden z nich nie pomoze na sluz jesli nie bedziesz pila minimum 2 l wody czystej dziennie...mysle ze jak zwiekszysz wode w diecie to sluz sie ureguluje...ja nie mialam wogole sluzu rozciagliwego ani typowego plodnego...siemie ani wiesiolek nic nie daly, ale juz duze ilosci wody tak...mysle ze jak polaczysz wiesza dawke wiesiolka plus te 2l wody to sluzu bedzie duzo...olecam rowniez dodawanie octu jablkowego do wody, pomoze rowniez na sluz, bedzie mial lepsze ph.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ