X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 21 lipca, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;)

    U mnie się okres rozkręcił - dzieki Marii❤️🫶 więc mogę zacząć nowy cykl, oby w końcu był normalny ;)

    Teraz będę śledzić co u was ;)

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 21 lipca, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Hej dziewczyny ;)

    U mnie się okres rozkręcił - dzieki Marii❤️🫶 więc mogę zacząć nowy cykl, oby w końcu był normalny ;)

    Teraz będę śledzić co u was ;)
    Ale ulga co?
    Zazdroszczę, ja przestałam się czuć jakbym miała mieć okres, a dziś jest jego przewidywany dzień 🤣 jak nie przyjdzie do jutra to zrobię rano test 🙈

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 21 lipca, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Ale ulga co?
    Zazdroszczę, ja przestałam się czuć jakbym miała mieć okres, a dziś jest jego przewidywany dzień 🤣 jak nie przyjdzie do jutra to zrobię rano test 🙈

    Ogromna ulga, bo Szczerze to już mnie psychicznej męczyło. Zrób konieczne, mam nadzieję że się nie pojawi 🫶

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 21 lipca, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Hej dziewczyny ;)

    U mnie się okres rozkręcił - dzieki Marii❤️🫶 więc mogę zacząć nowy cykl, oby w końcu był normalny ;)

    Teraz będę śledzić co u was ;)
    Ej ej, ale chyba Nad nie zostawiasz? 🤔

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 21 lipca, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Ej ej, ale chyba Nad nie zostawiasz? 🤔
    Absolutnie ;) jestem bardzo ciekawa jak będzie u was :)

  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 21 lipca, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Jeju jak Ty długo nie spałaś 🤪


    Mam ogólnie problemy od owulacji z zasypianiem 😅

    Mam z Polską dwie godziny różnicy więc nie tak aż późno 😂 u was 12 u mnie 10 :)

  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 21 lipca, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 8dpo i walczę sama ze sobą, żeby nie kupić clearblue 10mlu i nie sprawdzić czy coś się tam dzieje 😅

    Mój mąż mówi, żebym dla jego świętego spokoju zrobiła bo on sam zaczął wierzyć, że coś jest a nie chce sobie robić nie potrzebnie nadzieji bo bardzo przeżył ostatnie wydarzenia

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 21 lipca, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avkaaa wrote:
    Ja jestem 8dpo i walczę sama ze sobą, żeby nie kupić clearblue 10mlu i nie sprawdzić czy coś się tam dzieje 😅

    Mój mąż mówi, żebym dla jego świętego spokoju zrobiła bo on sam zaczął wierzyć, że coś jest a nie chce sobie robić nie potrzebnie nadzieji bo bardzo przeżył ostatnie wydarzenia
    Nie wiem czy te 8dpo to nie jest za wcześnie 🤔

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 21 lipca, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avkaaa wrote:
    Ja jestem 8dpo i walczę sama ze sobą, żeby nie kupić clearblue 10mlu i nie sprawdzić czy coś się tam dzieje 😅

    Mój mąż mówi, żebym dla jego świętego spokoju zrobiła bo on sam zaczął wierzyć, że coś jest a nie chce sobie robić nie potrzebnie nadzieji bo bardzo przeżył ostatnie wydarzenia

    Też myślę że to jeszcze za wcześnie. Ja bym się wstrzymała tak do 12dpo i zrobiła test 10 ml

    Avkaaa lubi tę wiadomość

  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 21 lipca, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dziewczyny, że powinnam poczekać ale bardzo źle się czuję i fizycznie mam już trochę tego dość, nie mogę spać, brzuch mi rozrywa, doszła biegunka, łeb pęka..

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 21 lipca, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avkaaa wrote:
    Wiem dziewczyny, że powinnam poczekać ale bardzo źle się czuję i fizycznie mam już trochę tego dość, nie mogę spać, brzuch mi rozrywa, doszła biegunka, łeb pęka..
    Rozumiem Cię - ja Mialam bardzo podobne samopoczucie w tym cyklu. Niemal od połowy non stop narzekałam że coś mi jest 🙈 oczywiście nie mówię że u Ciebie nie okaże się to ciąża ale pomyśl sobie że 8 dpo nie wyjdzie miarodajny wynik. No chyba że rzeczywiście te dolegliwość które odczuwasz są ciążowe to wtedy test będzie pozytywny.

    Avkaaa lubi tę wiadomość

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 21 lipca, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym poczekała, wiem że trudno wytrzymać ale ja robiłam i tylko się załamywałam.. a okresu jak nie było tak nie ma więc nadzieja jest
    Ja nie wiem czy te objawy tak szybko mogą wskazywać na ciążę.. jak już to może na to że organizm się do niej szykuje? Bo faktycznie z tego co piszą to ten hormon się wytwarza dopiero po implantacji a to on powoduje objawy typowo ciążowe 🙈
    Dziewczyny ja spałam 2 godziny, ciągle wyje a okresu nie ma, bolu brzucha też nie🤣🤣

    Avkaaa lubi tę wiadomość

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 21 lipca, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego kupię dwupak 😂

    Ja już tyle razy byłam w ciąży od nieszczęsnego października, że już nawet się nie załamuje tylko czekam z nadzieją na okres i na nową szansę :D także może to źle ale mój miesiąc zaczyna się od dnia 🐒 😂

    Jednynie w lutym jak w ogóle nie myślałam, że mogę być w ciąży pojawiło się jakieś tam plamienie i test pozytywny, w sumie żadnych oznak jedynie ukucie w lewym jajniku i odrazu w prawym 😅 niestety tydzień po terminie @ zaczęłam krwawić.

  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 21 lipca, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Ja też bym poczekała, wiem że trudno wytrzymać ale ja robiłam i tylko się załamywałam.. a okresu jak nie było tak nie ma więc nadzieja jest
    Ja nie wiem czy te objawy tak szybko mogą wskazywać na ciążę.. jak już to może na to że organizm się do niej szykuje? Bo faktycznie z tego co piszą to ten hormon się wytwarza dopiero po implantacji a to on powoduje objawy typowo ciążowe 🙈
    Dziewczyny ja spałam 2 godziny, ciągle wyje a okresu nie ma, bolu brzucha też nie🤣🤣

    Trzymam mocno kciuki za Ciebie ❤️

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 21 lipca, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Ja też bym poczekała, wiem że trudno wytrzymać ale ja robiłam i tylko się załamywałam.. a okresu jak nie było tak nie ma więc nadzieja jest
    Ja nie wiem czy te objawy tak szybko mogą wskazywać na ciążę.. jak już to może na to że organizm się do niej szykuje? Bo faktycznie z tego co piszą to ten hormon się wytwarza dopiero po implantacji a to on powoduje objawy typowo ciążowe 🙈
    Dziewczyny ja spałam 2 godziny, ciągle wyje a okresu nie ma, bolu brzucha też nie🤣🤣
    Boże Ty też dzisiaj masz dzień ryczenia? Ja to już dzisiaj z 3-4 razy to płakałam tak ze szok 🤦🏽‍♀️ jak debil jakiś

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 21 lipca, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Boże Ty też dzisiaj masz dzień ryczenia? Ja to już dzisiaj z 3-4 razy to płakałam tak ze szok 🤦🏽‍♀️ jak debil jakiś

    Ja miałam wczoraj taki moment, że siedziałam z mężem na tarasie i ni z gruszki ni z pietruszki zaczełam płakać 🤣 ach te hormony 🙈

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 21 lipca, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Ale ulga co?
    Zazdroszczę, ja przestałam się czuć jakbym miała mieć okres, a dziś jest jego przewidywany dzień 🤣 jak nie przyjdzie do jutra to zrobię rano test 🙈

    Mam nadzieje że nie przyjdzie 💪 jak nic cię nie boli okresowo to chyba dobry znak ;/

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 21 lipca, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja miałam wczoraj taki moment, że siedziałam z mężem na tarasie i ni z gruszki ni z pietruszki zaczełam płakać 🤣 ach te hormony 🙈
    Czyli my jak zwykle inaczej niż normalne człowieki 🤪🤪🤪🤪 dzisiaj sobie płaczemy 🤷🏽‍♀️

  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 21 lipca, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak mówiłam tak zrobiłam 😅

    Ale jest bardzo bardzo ledwo widoczna druga kreska, tak się nam wydaje, pokazała się w sumie po minucie więc stawiam, że nie jest to ta sama kreska, którą kiedyś widziałam po godzinie 😂

    No więc pozostaje mi czekać dalej i zobaczyć jak to się skończy :)

    Sutki drażnią i bolą przy dotyku, najgorzej pod prysznicem, brzuch dalej jak na okres.



  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 21 lipca, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avkaaa wrote:
    No i jak mówiłam tak zrobiłam 😅

    Ale jest bardzo bardzo ledwo widoczna druga kreska, tak się nam wydaje, pokazała się w sumie po minucie więc stawiam, że nie jest to ta sama kreska, którą kiedyś widziałam po godzinie 😂

    No więc pozostaje mi czekać dalej i zobaczyć jak to się skończy :)

    Sutki drażnią i bolą przy dotyku, najgorzej pod prysznicem, brzuch dalej jak na okres.

    To mocno trzymamy kciuki!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

    Avkaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ