Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 21 lipca 2024, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak dostaniecie okres, to bedziemy czekać w kolejnym cyklu razem ;) ale u Was jeszcze nic nie jest przesądzone mimo wszystko ;)

    nick nieaktualny, Szelka lubią tę wiadomość

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 21 lipca 2024, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Dziewczyny, jak dostaniecie okres, to bedziemy czekać w kolejnym cyklu razem ;) ale u Was jeszcze nic nie jest przesądzone mimo wszystko ;)
    Nie no ja się nie czuję w ciąży 😊
    Czekam na okres jak mi się wieczna owulacja skończy 😂 ten cykl jest zabójczy 😂😂😂
    Ja się dzisiaj słuchajcie naprawdę już popłakałam z 10 razy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2024, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to samo 🤣🤣 ciągle wyje
    Arletka ale w sumie bez kitu czuję się jakbym już ten okres przeszła 🤣🤣

    Zobaczymy co przyniesie jutro🙈

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 21 lipca 2024, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Ja to samo 🤣🤣 ciągle wyje
    Arletka ale w sumie bez kitu czuję się jakbym już ten okres przeszła 🤣🤣

    Zobaczymy co przyniesie jutro🙈
    Cudownie płaczmy 😂😂😂 dramat jakiś 🤦🏽‍♀️
    Wgl łatwiej byłoby jakby tu był jakiś chat czy coś. Jest tu takie cudo?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 21 lipca 2024, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Ja to samo 🤣🤣 ciągle wyje
    Arletka ale w sumie bez kitu czuję się jakbym już ten okres przeszła 🤣🤣

    Zobaczymy co przyniesie jutro🙈
    Dlatego jeszcze nie traci nadziei ;) poczekaj dzień, dwa i testuj znowu 💪

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 21 lipca 2024, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Cudownie płaczmy 😂😂😂 dramat jakiś 🤦🏽‍♀️
    Wgl łatwiej byłoby jakby tu był jakiś chat czy coś. Jest tu takie cudo?

    Kurczę też o tym myślałam bo nie chce mi się non stop przewijać tego forum 🤣

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 21 lipca 2024, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Kurczę też o tym myślałam bo nie chce mi się non stop przewijać tego forum 🤣
    No ja mam to samo i czasami nie łapią mi od razu wszystkie Wasze wiadomości. Zaraz w aplikacji zobaczę. Wy macie aplikację?

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 21 lipca 2024, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W aplikacji Was zaprosiłam do przyjaciółek 🤪😘

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 21 lipca 2024, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    No ja mam to samo i czasami nie łapią mi od razu wszystkie Wasze wiadomości. Zaraz w aplikacji zobaczę. Wy macie aplikację?

    Dokładnie dopiero za którymś razem odnajduje wiadomości które już były wcześniej napisane. Tak ja już pobrałam aplikację :)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 21 lipca 2024, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Dokładnie dopiero za którymś razem odnajduje wiadomości które już były wcześniej napisane. Tak ja już pobrałam aplikację :)
    Zobaczcie jak coś czy macie zaproszenie i zobaczymy czy się da tam jakoś sensownie to ogarnąć 😊

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 21 lipca 2024, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szelkę mam! 😊😘 coś wysłałam Ci wiadomość, ale nie wiem jak to działa 😂

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 21 lipca 2024, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Zobaczcie jak coś czy macie zaproszenie i zobaczymy czy się da tam jakoś sensownie to ogarnąć 😊

    Ja nic nie widzę....albo jakoś źle patrzę🤷

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 21 lipca 2024, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja nic nie widzę....albo jakoś źle patrzę🤷
    Jakaś kupa 💩 tak to dziwnie działa 😂
    Pomysły gdzie się łapiemy na narzekania? 😊

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 21 lipca 2024, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Jakaś kupa 💩 tak to dziwnie działa 😂
    Pomysły gdzie się łapiemy na narzekania? 😊

    Może na Messengerze? Będzie łatwiej ;)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 21 lipca 2024, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Może na Messengerze? Będzie łatwiej ;)
    Dla mnie spoko 😎

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2024, 21:44

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 340 42

    Wysłany: 21 lipca 2024, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam grupę: paranormalne cykle ❤️

    Możecie wpadać

  • Avkaaa Przyjaciółka
    Postów: 84 20

    Wysłany: 21 lipca 2024, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę znaleźć :(

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 261 34

    Wysłany: 21 lipca 2024, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2024, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się szuka grupy na messengerze?🤣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2024, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co widzę to jak się jest przyjaciółką to między soba można ale chat chyba już nie🤣 w ogóle śmiesznie, bo na tym forum czuję się jak w jakimś 2010 roku🤣🤣
    Ale człowiek się szybko przyzwyczaja do wygody 🤣🤣

‹‹ 38 39 40 41 42
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ