Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy miałyście sytuację, że objawy " jak na okres" wystąpiły już w 15 DC. Z reguły mam cykle 25- 26 dniowe i w tym cyklu bóle brzucha rozpoczęły się już w 15 DC, czyli prawie 10 dni przed terminem. Czy to możliwe żeby pms tyle trwał 🙈 Zwykle "okresowo"zaczęłam się czuć max tydzień przed terminem.
    Zaczęliśmy się z mężem niedawno starać o dziecko i mam wrażenie, że nawet nie zdążyłam "pożyć" nadzieją, że być może się udało, bo już mam wrażenie że dostanę okres :/

    Marii876 lubi tę wiadomość

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 9 lipca, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Dziewczyny, czy miałyście sytuację, że objawy " jak na okres" wystąpiły już w 15 DC. Z reguły mam cykle 25- 26 dniowe i w tym cyklu bóle brzucha rozpoczęły się już w 15 DC, czyli prawie 10 dni przed terminem. Czy to możliwe żeby pms tyle trwał 🙈 Zwykle "okresowo"zaczęłam się czuć max tydzień przed terminem.
    Zaczęliśmy się z mężem niedawno starać o dziecko i mam wrażenie, że nawet nie zdążyłam "pożyć" nadzieją, że być może się udało, bo już mam wrażenie że dostanę okres :/

    Mam to samo. Dużo wcześniej zaczęły mi się „objawy” okresowe. Czy to oznacza, że istnieje opcja maluszka - tego nie wiem, ale jeśli się staracie to mocno trzymam kciuki 😘 robiłaś test?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Mam to samo. Dużo wcześniej zaczęły mi się „objawy” okresowe. Czy to oznacza, że istnieje opcja maluszka - tego nie wiem, ale jeśli się staracie to mocno trzymam kciuki 😘 robiłaś test?

    Tak staramy, co prawda od niedawna, ale ten cykl starań już przekreśliłam właśnie dlatego, że czuję się identycznie jak w poprzednich cyklach przed okresem. Ten wyróżnia jedynie to że tak wcześnie przed terminem czuję bóle okresowe. Mimo wszystko bardzo dziękuję ;) nie testowałam, bo termin okresu mam dopiero w przyszły czwartek. A Ty za długo testujesz?

    Marii876 lubi tę wiadomość

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 9 lipca, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Tak staramy, co prawda od niedawna, ale ten cykl starań już przekreśliłam właśnie dlatego, że czuję się identycznie jak w poprzednich cyklach przed okresem. Ten wyróżnia jedynie to że tak wcześnie przed terminem czuję bóle okresowe. Mimo wszystko bardzo dziękuję ;) nie testowałam, bo termin okresu mam dopiero w przyszły czwartek. A Ty za długo testujesz?

    Sama nie wiem kiedy bo mam mega stres w związku z tym 😊 sama nie wiem co o tym myśleć

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Sama nie wiem kiedy bo mam mega stres w związku z tym 😊 sama nie wiem co o tym myśleć
    A za długo masz termin?

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 9 lipca, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    A za długo masz termin?

    11-14 dni, stąd moje zdziwienie, że tak się czuję

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    11-14 dni, stąd moje zdziwienie, że tak się czuję
    To jedziemy na tym samym wózku;) ja też zaczełam się tak czuć 11 dni przed okresem🙈
    A masz takie same bóle, czy jednak czymś się różnią?

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 9 lipca, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    To jedziemy na tym samym wózku;) ja też zaczełam się tak czuć 11 dni przed okresem🙈
    A masz takie same bóle, czy jednak czymś się różnią?

    Najpierw miałam bóle jajników, podbrzusza co jakiś czas, dużo śluzu wodnistego mlecznego. Nadal ból jajników, podbrzusze jakby pełne, dziś właśnie doszedł ból piersi przy dotyku. No i jakby teraz nie bardzo jest śluz. A Ty jak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca, 16:43

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Najpierw miałam bóle jajników, podbrzusza co jakiś czas, dużo śluzu wodnistego mlecznego. Nadal ból jajników, podbrzusze jakby pełne, dziś właśnie doszedł ból piersi przy dotyku. No i jakby teraz nie bardzo jest śluz. A Ty jak?

    Ja wczoraj miałam takie mocne ciągnięcie w dole podbrzusza i więcej białego śluzu. Zaczęły mnie też pobolewać piersi, a dziś sam brzuch - raz mocniej raz mniej. A poza tym mam takie uczucie jakbym bym była parę dni przed okresem. A tu tyle trzeba jeszcze czekać.....

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 9 lipca, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja wczoraj miałam takie mocne ciągnięcie w dole podbrzusza i więcej białego śluzu. Zaczęły mnie też pobolewać piersi, a dziś sam brzuch - raz mocniej raz mniej. A poza tym mam takie uczucie jakbym bym była parę dni przed okresem. A tu tyle trzeba jeszcze czekać.....

    A stosowałaś wcześniej antykoncepcje? Jak tak to jaka?

  • Rysia☺️ Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 9 lipca, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    A czasami czy takie nie są to objawy wczesnej ciąży? Bardzo łatwo pomylić z bólami przed okresem. Dużo czytałam na ten temat m.in. na tym forum. Jak wejdziecie sobie na wątki wczesne objawy ciąży to będą opisane pierwsze symptomy właśnie:)

    Arletka, Marii876 lubią tę wiadomość

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosowałam, ale to było dobrych kilka lat temu :) wtedy brałam Daylette.

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 9 lipca, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Stosowałam, ale to było dobrych kilka lat temu :) wtedy brałam Daylette.

    A ok myślałam, że może jakoś niedawno 😊
    Ja się nie nastawiam, że coś z tego cyklu może wyjść aczkolwiek tak jak i Ty chciałabym już wiedzieć 😊
    Czekasz to 11 dni i test czy myślisz, że jednak zrobisz wcześniej?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rysia☺️ wrote:
    Cześć dziewczyny,
    A czasami czy takie nie są to objawy wczesnej ciąży? Bardzo łatwo pomylić z bólami przed okresem. Dużo czytałam na ten temat m.in. na tym forum. Jak wejdziecie sobie na wątki wczesne objawy ciąży to będą opisane pierwsze symptomy właśnie:)

    Ja raczej u siebie wykluczam, z tego właśnie względu że łudząco te objawy przypominają te, które mam z reguły przed okresem. Różnica jest tylko taka, że teraz pojawiły się bardzo wcześnie. Ale bardzo Ci dziękuję, chętnie poczytam. Bo nie ukrywam, że bardzo bym się ucieszyła gdyby to jednak nie był PMS ;)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 9 lipca, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rysia☺️ wrote:
    Cześć dziewczyny,
    A czasami czy takie nie są to objawy wczesnej ciąży? Bardzo łatwo pomylić z bólami przed okresem. Dużo czytałam na ten temat m.in. na tym forum. Jak wejdziecie sobie na wątki wczesne objawy ciąży to będą opisane pierwsze symptomy właśnie:)

    Ja właśnie czytałam, ale mam wrażenie że każda z dziewczyn przechodziła to zupełnie inaczej i trudno powiedzieć czy to się „dzieje” 😊

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    A ok myślałam, że może jakoś niedawno 😊
    Ja się nie nastawiam, że coś z tego cyklu może wyjść aczkolwiek tak jak i Ty chciałabym już wiedzieć 😊
    Czekasz to 11 dni i test czy myślisz, że jednak zrobisz wcześniej?
    Pewnie poczekam. Moje cykle wahają się między 24-26 dni. Ostatnie 2 cykle miałam okres co 25 dni, czyli w następny czwartek jak nie będzie miesiączki, będę testować. Choć szczerze to wolałabym żeby ten okres przyszedł albo turbo wcześniej, żeby już tak się nie czuć 🙈albo żeby to kiepskie samopoczucie okazało się czymś pozytywnym.

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Pewnie poczekam. Moje cykle wahają się między 24-26 dni. Ostatnie 2 cykle miałam okres co 25 dni, czyli w następny czwartek jak nie będzie miesiączki, będę testować. Choć szczerze to wolałabym żeby ten okres przyszedł albo turbo wcześniej, żeby już tak się nie czuć 🙈albo żeby to kiepskie samopoczucie okazało się czymś pozytywnym.
    A Ty kiedy zamierzasz testować?

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5761 11133

    Wysłany: 9 lipca, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pozwolę sobie napisać że u mnie w szczęśliwym cyklu nie miałam żadnych "niestandardowych" objawów. Ot, ból piersi, lekkie "drapanie" w podbrzuszu tuż przed terminem @. Ale ja zwykle bóle okresowe miałam w dzień okresu.

    Za to w cyklach w których się nie udało, zwłaszcza tych pierwszych, miałam pełne spektrum objawów ciążowych, a testy wybitnie białe za każdym razem. ;)

    Arletka, Britta lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 9 lipca, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    A Ty kiedy zamierzasz testować?

    Moje cykle znów są długie bo to jakoś 31 dni 😊
    Też wolałabym jeśli ma być okres to żeby już był bo czuję się fatalnie 🤦🏽‍♀️
    Kompletnie nie wiem kiedy się testować bo bardzo mnie to hmm stresuje

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 9 lipca, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Hej, pozwolę sobie napisać że u mnie w szczęśliwym cyklu nie miałam żadnych "niestandardowych" objawów. Ot, ból piersi, lekkie "drapanie" w podbrzuszu tuż przed terminem @. Ale ja zwykle bóle okresowe miałam w dzień okresu.

    Za to w cyklach w których się nie udało, zwłaszcza tych pierwszych, miałam pełne spektrum objawów ciążowych, a testy wybitnie białe za każdym razem. ;)

    To ogromne zazdro, że bóle okresowe miałaś właśnie w dzień okresu a nigdy wcześniej 😊
    W kontekście „objawów” każdy przechodzi to inaczej, gdyby to było jasne dla wszystkich i objawy te same zapewne nie byłoby testów 😉
    Ja już wspominałam wcześniej, kompletnie się nie nastawiam 😊

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ