X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5764 11141

    Wysłany: 9 lipca, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    To ogromne zazdro, że bóle okresowe miałaś właśnie w dzień okresu a nigdy wcześniej 😊
    W kontekście „objawów” każdy przechodzi to inaczej, gdyby to było jasne dla wszystkich i objawy te same zapewne nie byłoby testów 😉
    Ja już wspominałam wcześniej, kompletnie się nie nastawiam 😊
    Owszem, u każdego to jest indywidualnie i u każdego potrafi być inaczej, nawet różnic mogą się objawy u tej samej osoby w różnych ciążach. Taki śmieszek losu. 😅

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Moje cykle znów są długie bo to jakoś 31 dni 😊
    Też wolałabym jeśli ma być okres to żeby już był bo czuję się fatalnie 🤦🏽‍♀️
    Kompletnie nie wiem kiedy się testować bo bardzo mnie to hmm stresuje
    Dokładnie, ja też czuję się kiepsko. Mam wrażenie jakby w tym cyklu mój okres trwał prawie 2 tygodnie :/ I gdzie tu sprawiedliwość..

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Hej, pozwolę sobie napisać że u mnie w szczęśliwym cyklu nie miałam żadnych "niestandardowych" objawów. Ot, ból piersi, lekkie "drapanie" w podbrzuszu tuż przed terminem @. Ale ja zwykle bóle okresowe miałam w dzień okresu.

    Za to w cyklach w których się nie udało, zwłaszcza tych pierwszych, miałam pełne spektrum objawów ciążowych, a testy wybitnie białe za każdym razem. ;)
    Coś w tym jest że najwięcej objawów "ciążowych" jest wtedy gdy ciąży nie ma 🙈 choć nie ukrywam, że myślałam, że minimalnie będzie coś innego, co da nadzieję że choć trochę ten cykl jest inny, a w zasadzie jego objawy. Ale zanim moja nadzieja zdążyła się narodzić, to zdążyła już zgasnąć. Dziś mam 16 DC a czuję się jakby lada moment miała pojawiać się okres

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 9 lipca, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Coś w tym jest że najwięcej objawów "ciążowych" jest wtedy gdy ciąży nie ma 🙈 choć nie ukrywam, że myślałam, że minimalnie będzie coś innego, co da nadzieję że choć trochę ten cykl jest inny, a w zasadzie jego objawy. Ale zanim moja nadzieja zdążyła się narodzić, to zdążyła już zgasnąć. Dziś mam 16 DC a czuję się jakby lada moment miała pojawiać się okres

    Spokojnie, jeszcze chwilkę masz nic straconego 😊😘
    A temperaturę mierzysz?

    Arletka lubi tę wiadomość

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Spokojnie, jeszcze chwilkę masz nic straconego 😊😘
    A temperaturę mierzysz?
    Nie mierze, ponieważ póki co zaczęliśmy się starać na totalnym spontanie, po prostu się nie zabezpieczając. Dlatego nie mam żadnego punktu odniesienia ;/ A Tu długo się starasz?

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 9 lipca, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Nie mierze, ponieważ póki co zaczęliśmy się starać na totalnym spontanie, po prostu się nie zabezpieczając. Dlatego nie mam żadnego punktu odniesienia ;/ A Tu długo się starasz?

    Właściwie to się nie staramy 😊 jak będzie to będzie radość. Jeśli nie teraz to później 😊 podchodzimy ze spokojem do tematu hyhy

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Właściwie to się nie staramy 😊 jak będzie to będzie radość. Jeśli nie teraz to później 😊 podchodzimy ze spokojem do tematu hyhy
    To chyba najlepsze podejście :) choć ja przyznam, że za każdym razem mam cichą nadzieję, że być może w tym cyklu się udało :)

    Marii876 lubi tę wiadomość

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 9 lipca, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    To chyba najlepsze podejście :) choć ja przyznam, że za każdym razem mam cichą nadzieję, że być może w tym cyklu się udało :)

    Ja dalej uważam, że u Ciebie nic straconego. Wiadomo trzeba poczekać na test, ale będzie dobrze zobaczysz 😊
    Staraliście się rozumiem w Twoje dni płodne?

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 9 lipca, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    To chyba najlepsze podejście :) choć ja przyznam, że za każdym razem mam cichą nadzieję, że być może w tym cyklu się udało :)

    Masz aplikację żebyśmy mogły wgl tam porozmawiać?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Ja dalej uważam, że u Ciebie nic straconego. Wiadomo trzeba poczekać na test, ale będzie dobrze zobaczysz 😊
    Staraliście się rozumiem w Twoje dni płodne?
    Tak, natomiast póki co traktujemy to na zasadzie luźnych starań, więc nawet nie monitorowałam dokładnie na kiedy przypadała owulacja

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Masz aplikację żebyśmy mogły wgl tam porozmawiać?
    Jestem pierwszy raz na tym forum, nie mam aplikacje, bo nawet nawet na nie widziałam że coś takiego jest. Dopiero się tutaj odnajduje ;)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 9 lipca, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Jestem pierwszy raz na tym forum, nie mam aplikacje, bo nawet nawet na nie widziałam że coś takiego jest. Dopiero się tutaj odnajduje ;)

    Oki, gdyby coś pisz śmiało 😊
    I dawaj znać jak u Ciebie bo jestem mega ciekawa zwłaszcza, że mamy podobnie

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Oki, gdyby coś pisz śmiało 😊
    I dawaj znać jak u Ciebie bo jestem mega ciekawa zwłaszcza, że mamy podobnie
    Jasne, choć tak jak mówię, jesień niemal pewna, że okresu będzie, bo wszystko na to wskazuje :) Ty tez koniecznie dawaj znać jak u Ciebie potoczy się sytuacja. To faktycznie ciekawe, że w tym cyklu mamy niemal taki sam przypadek ;)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 9 lipca, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Jasne, choć tak jak mówię, jesień niemal pewna, że okresu będzie, bo wszystko na to wskazuje :) Ty tez koniecznie dawaj znać jak u Ciebie potoczy się sytuacja. To faktycznie ciekawe, że w tym cyklu mamy niemal taki sam przypadek ;)

    Tak jakoś widzę Nam się zgrało 😂
    Z testem poczekam, a może przylezie okres i o - sytuacja będzie jasna hyhy

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 9 lipca, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Tak jakoś widzę Nam się zgrało 😂
    Z testem poczekam, a może przylezie okres i o - sytuacja będzie jasna hyhy
    Ja też napewno nie będę testować wcześniej niż termin miesiączki - ale czuję że nie będzie takiej potrzeby. Choć momentami mam tak silny ból brzucha, że jak sobie pomyślę że ma on jeszcze potrwać 10 dni to jest mi aż słabo 🙈

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 10 lipca, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja też napewno nie będę testować wcześniej niż termin miesiączki - ale czuję że nie będzie takiej potrzeby. Choć momentami mam tak silny ból brzucha, że jak sobie pomyślę że ma on jeszcze potrwać 10 dni to jest mi aż słabo 🙈

    Ja mam bardziej kłucie jajników, bardzo niekomfortowe uczucie. Oczywiście jest 30 stopni na dworze, a jeszcze do tego dostałam katar. Jakaś fala 🤦🏽‍♀️

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 10 lipca, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Ja mam bardziej kłucie jajników, bardzo niekomfortowe uczucie. Oczywiście jest 30 stopni na dworze, a jeszcze do tego dostałam katar. Jakaś fala 🤦🏽‍♀️
    O matko to rzeczywiście wszystko naraz. Mnie niestety boli cały brzuch a od wczoraj mam jeszcze biegunkę, więc biorąc pod uwagę te upały, to już wogóle jest dramat 🙈

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 10 lipca, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    O matko to rzeczywiście wszystko naraz. Mnie niestety boli cały brzuch a od wczoraj mam jeszcze biegunkę, więc biorąc pod uwagę te upały, to już wogóle jest dramat 🙈

    O masakra to masz widzę też ciekawie 🤦🏽‍♀️
    Swoją drogą ja przed okresem też często mam takie rewelacje biegunkowe.
    Odliczamy razem rozumiem do @? 😊

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 10 lipca, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    O masakra to masz widzę też ciekawie 🤦🏽‍♀️
    Swoją drogą ja przed okresem też często mam takie rewelacje biegunkowe.
    Odliczamy razem rozumiem do @? 😊
    Ja też mam, to taki mój typowy objaw. W zasadzie wszystkie te objawy które mam teraz są dla mnie typowymi objawami przed okresem, z tą tylko różnicą że powinny wystąpić dopiero w weekend a nie tak wcześnie 🙈
    Tak, będzie nam raźniej, choć ja myślę że u mnie nie będzie potrzeby testować, bo mam wszystko książkowo ;)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 10 lipca, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja też mam, to taki mój typowy objaw. W zasadzie wszystkie te objawy które mam teraz są dla mnie typowymi objawami przed okresem, z tą tylko różnicą że powinny wystąpić dopiero w weekend a nie tak wcześnie 🙈
    Tak, będzie nam raźniej, choć ja myślę że u mnie nie będzie potrzeby testować, bo mam wszystko książkowo ;)

    Moje są zupełnie nie takie jak zwykle, ale może się starzeje i to się zmienia 😂

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ