X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 10 lipca, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Cały dzień boli mnie brzuch - raz mniej raz bardziej, cokolwiek zjem lecę do toalety bo mam biegunkę i dziś jeszcze pojawiło mi się krwawienie przy pocieraniu z odbytu 🙆🤦

    Jak to !??!? Masakra może właśnie przez biegunke i ciągłe podcieranie? 😳

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 10 lipca, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Jak to !??!? Masakra może właśnie przez biegunke i ciągłe podcieranie? 😳
    Tak właśnie obstawiam...🙆

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 10 lipca, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Tak właśnie obstawiam...🙆
    Rozwiązanie jest jedno, przestań się podcierać 😉
    A tak poważnie to dramat. Może mokre chusteczki zamiast zwyczajny papier?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 10 lipca, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Rozwiązanie jest jedno, przestań się podcierać 😉
    A tak poważnie to dramat. Może mokre chusteczki zamiast zwyczajny papier?
    Nie, to nie jest krew stricte od podbierania, tylko tak jakby mi jakieś naczynko w środku pękło. Ech... szkoda gadać 🤣

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 10 lipca, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Nie, to nie jest krew stricte od podbierania, tylko tak jakby mi jakieś naczynko w środku pękło. Ech... szkoda gadać 🤣
    Łoooooo dobra to mam tylko pomysł taki: przestań się spinać 😂😘
    Współczuję bardzo, niech się ten trudny czas skończy!
    Ja to nie wiem, jak testy wychodzą czasami 14 dni po owulacji albo po terminie miesiączki to dramat 🤦🏽‍♀️

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 10 lipca, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Łoooooo dobra to mam tylko pomysł taki: przestań się spinać 😂😘
    Współczuję bardzo, niech się ten trudny czas skończy!
    Ja to nie wiem, jak testy wychodzą czasami 14 dni po owulacji albo po terminie miesiączki to dramat 🤦🏽‍♀️
    Różnie z tymi testami bywa. Czytałam historię że dziewczynom już wychodziły nawet przed terminem okresu

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 10 lipca, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Różnie z tymi testami bywa. Czytałam historię że dziewczynom już wychodziły nawet przed terminem okresu
    Ja to już chyba straciłam nadzieję, że coś mogło się udać. Mam nadzieję, że u Was będzie inaczej! 🥰

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 10 lipca, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Ja to już chyba straciłam nadzieję, że coś mogło się udać. Mam nadzieję, że u Was będzie inaczej! 🥰
    Dlaczego straciłaś nadzieję? Ja myślę że Twoje kłucie w jajnikach, śluz mogą wskazywać właśnie na to że coś jest na rzeczy ;)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 11 lipca, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Dlaczego straciłaś nadzieję? Ja myślę że Twoje kłucie w jajnikach, śluz mogą wskazywać właśnie na to że coś jest na rzeczy ;)

    Nie wiem jakoś tak zaczęłam myśleć, że nic z tego i że po prostu to inny cykl niż zwykle.
    No i że czekam na okres 🤷🏽‍♀️
    Jak się dziś czujecie?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 11 lipca, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Nie wiem jakoś tak zaczęłam myśleć, że nic z tego i że po prostu to inny cykl niż zwykle.
    No i że czekam na okres 🤷🏽‍♀️
    Jak się dziś czujecie?
    Ja w sumie też tak sobie przyjęłam, że po prostu nastąpiła jakąś anomalią i już od połowy cyklu czuję się jak na okres, bo wszystkie inne objawy mi się zgadzają. U mnie samopoczuciem bez zmian. Z utęsknieniem czekam już na okres żeby wszystko minęło 🙆

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 11 lipca, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Ja w sumie też tak sobie przyjęłam, że po prostu nastąpiła jakąś anomalią i już od połowy cyklu czuję się jak na okres, bo wszystkie inne objawy mi się zgadzają. U mnie samopoczuciem bez zmian. Z utęsknieniem czekam już na okres żeby wszystko minęło 🙆

    Powiem Ci, że lepiej mi że możemy sobie razem o tym pomarudzić 😘 mnie bardzo sutki bolą, temperatura znowu 37,1 póki co jajniki trochę dały mi żyć 😊
    Upał jest a Ty biegunka, więc pij dużo!!!!

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 11 lipca, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Powiem Ci, że lepiej mi że możemy sobie razem o tym pomarudzić 😘 mnie bardzo sutki bolą, temperatura znowu 37,1 póki co jajniki trochę dały mi żyć 😊
    Upał jest a Ty biegunka, więc pij dużo!!!!
    Też tak myślę, że razem raźniej, tym bardziej że obu nam trochę zwariował ten cykl 🙈 pije, pije bo rzeczywiście nadal mam tą biegunkę, także dramat 🙈 dobrze chociaż Tobie trochę ulżyło z tymi jajnikami, tylko widzę że, żeby nie byli nudności to pojawiły się bolące jajniki 🙆

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 11 lipca, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Też tak myślę, że razem raźniej, tym bardziej że obu nam trochę zwariował ten cykl 🙈 pije, pije bo rzeczywiście nadal mam tą biegunkę, także dramat 🙈 dobrze chociaż Tobie trochę ulżyło z tymi jajnikami, tylko widzę że, żeby nie byli nudności to pojawiły się bolące jajniki 🙆
    Pytanie na jak długo ulżyło 🤦🏽‍♀️
    Dobra ile do tego okresu zostało? 😂 bo ja juz nie mogę

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 11 lipca, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Pytanie na jak długo ulżyło 🤦🏽‍♀️
    Dobra ile do tego okresu zostało? 😂 bo ja juz nie mogę

    Mam nadzieję że choć trochę będziesz miała spokoju. U mnie okres ma być w czwartek, ale biorąc pod uwagę że "okresowo" czuję się tak wcześnie to obstawiam że może być w środę ;)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 11 lipca, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Mam nadzieję że choć trochę będziesz miała spokoju. U mnie okres ma być w czwartek, ale biorąc pod uwagę że "okresowo" czuję się tak wcześnie to obstawiam że może być w środę ;)
    Jeeezu to cały tydzień tak masz mieć biegunke itd?
    Tak zupełnie serio to jakoś mega długo. Może jednak to ciąża?

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 11 lipca, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Mam nadzieję że choć trochę będziesz miała spokoju. U mnie okres ma być w czwartek, ale biorąc pod uwagę że "okresowo" czuję się tak wcześnie to obstawiam że może być w środę ;)

    Ja np żeby było śmieszniej mam kolejną anomalię.
    Mam większe piersi, które nie bolą 😂 poza sutkami czasami.
    Piersi Cię bolą na okres?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 11 lipca, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Jeeezu to cały tydzień tak masz mieć biegunke itd?
    Tak zupełnie serio to jakoś mega długo. Może jednak to ciąża?

    Mam nadzieję że nie i jutro minie :) Powiem Ci, że ja już nie myślę w kategoriach ciąży bo czuję się dokładniej tak jak przed każdym okresem. Jedynie to co zakładam, to możliwości że przyjdzie on wcześniej niż planowo ;)

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 11 lipca, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Ja np żeby było śmieszniej mam kolejną anomalię.
    Mam większe piersi, które nie bolą 😂 poza sutkami czasami.
    Piersi Cię bolą na okres?

    Różnie z tymi piersiami mam. Miałam cykle że bolały mnie bardzo, a miałam cykle że nie bolały mnie wogóle. Teraz mnie bolą ale naprawdę bardzo niewiele..
    Myślę że każdy taki znak, który jest u Ciebie czymś nowym, jest dobrym znakiem. U mnie wszystko przebiega tak jak przed każdym okresem, z tą tylko różnicą że bardzo dluuuuuuugo

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 11 lipca, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Różnie z tymi piersiami mam. Miałam cykle że bolały mnie bardzo, a miałam cykle że nie bolały mnie wogóle. Teraz mnie bolą ale naprawdę bardzo niewiele..
    Myślę że każdy taki znak, który jest u Ciebie czymś nowym, jest dobrym znakiem. U mnie wszystko przebiega tak jak przed każdym okresem, z tą tylko różnicą że bardzo dluuuuuuugo

    Wiesz jak to jest. Człowiek się mocno nie stara, ale myśli że jeśli się uda to ok będzie radość. Jak zaczyna myśleć serio, że chyba coś może się wydarzyć to wpada przerażenie że może to nie jest dobry moment ech

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 11 lipca, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Wiesz jak to jest. Człowiek się mocno nie stara, ale myśli że jeśli się uda to ok będzie radość. Jak zaczyna myśleć serio, że chyba coś może się wydarzyć to wpada przerażenie że może to nie jest dobry moment ech
    Nigdy nie ma dobrego momentu. On pojawia się wraz z dzieckiem ;)

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ