Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne We wrześniu złote liście zwiastują dziecka przyjście🍁🍂🍄🤰👶
Odpowiedz

We wrześniu złote liście zwiastują dziecka przyjście🍁🍂🍄🤰👶

Oceń ten wątek:
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 13 września 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Dziewczyny siedzę już pod gabinetem... Teraz to dopiero mam stres tyle tutaj osób czeka 😭

    Trzymamy kciuki! ✊🤞❤️

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 13 września 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abrakadabra przy stymulacji clo nie miałaś problemu z endometrium?

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Dziewczyny siedzę już pod gabinetem... Teraz to dopiero mam stres tyle tutaj osób czeka 😭
    Jesteśmy myślami z Tobą Kochana ❤️ trzymamy kciuki,by Wszystko udało się po Twojej myśli ❤️

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 13 września 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Dziewczyny siedzę już pod gabinetem... Teraz to dopiero mam stres tyle tutaj osób czeka 😭

    Nie stresuj sie, wszystko sprawnie pójdzie i może już niedługo będzie w brzuszku rosła fasolka😍

    Ja właśnie wcinam morele, orzechy brazylijskie i migdały😁 niby cały czas sie endo złuszcza bo dopiero 2dc ale nie zaszkodzi już działać😜
    Czy tylko czerwone wino ma takie super właściwości na endo? Bo ja kocham białe a czerwone mi tak średnio podchodzi 😂

    Wiedźma lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2391 2240

    Wysłany: 13 września 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za kciuki i wsparcie. Niestety inseminacja nie była możliwa. Za mało plemników 😭😭😭 Pozostał tylko smutek i łzy...
    I ta zrezygnowana mina lekarza połączona ze współczuciem i Pani w rejestracji robiąca zwrot pieniędzy której brakowało słów :(
    Łzy mi lecą samoistnie. Nawet nie chce wiedzieć co przeżywają kobiety która stracą dziecko.... Za mało plemników 😭😭😭 Pozostał tylko smutek i łzy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2021, 14:18

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 13 września 2021, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za kciuki i wsparcie. Niestety inseminacja nie była możliwa. Za mało plemników 😭😭😭 Pozostał tylko smutek i łzy...

    Ale to oznacza koniec tej drogi czy tylko chwilowy postój? Bo jeżeli tylko postój to nie ma co płakać ❤️

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 13 września 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za kciuki i wsparcie. Niestety inseminacja nie była możliwa. Za mało plemników 😭😭😭 Pozostał tylko smutek i łzy...

    Wypłacz się dzisiaj ale pamiętaj, że jak nie teraz to następnym razem sie uda. Trzymam za Was kciuki✊❤

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Ewelajnaaaa Koleżanka
    Postów: 50 19

    Wysłany: 13 września 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanie mam.

    A więc mleczny lepki sluz. Co moze oznaczać 20 dzień cyklu....

  • Vaiana Autorytet
    Postów: 364 721

    Wysłany: 13 września 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za kciuki i wsparcie. Niestety inseminacja nie była możliwa. Za mało plemników 😭😭😭 Pozostał tylko smutek i łzy...
    I ta zrezygnowana mina lekarza połączona ze współczuciem i Pani w rejestracji robiąca zwrot pieniędzy której brakowało słów :(
    Łzy mi lecą samoistnie. Nawet nie chce wiedzieć co przeżywają kobiety która stracą dziecko.... Za mało plemników 😭😭😭 Pozostał tylko smutek i łzy...
    Płacz jeśli tego potrzebujesz, przytulam mocno ❤
    Ale nad ilością można popracować, czy lekarz mówił co dalej?

    age.png

    Starania od 06.2019
    3x IUI ❌
    Kwiecień 2022-ivf
    30.04 - 1 transfer
    9dpt beta 127
    11dpt beta 343
    13dpt beta 741
    16dpt beta 2226
    27dpt mamy ❤️
    11.01.2023 -52cm, 3100g 🩷
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 13 września 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za kciuki i wsparcie. Niestety inseminacja nie była możliwa. Za mało plemników 😭😭😭 Pozostał tylko smutek i łzy...
    I ta zrezygnowana mina lekarza połączona ze współczuciem i Pani w rejestracji robiąca zwrot pieniędzy której brakowało słów :(
    Łzy mi lecą samoistnie. Nawet nie chce wiedzieć co przeżywają kobiety która stracą dziecko.... Za mało plemników 😭😭😭 Pozostał tylko smutek i łzy...

    Kochana nasza ❤️ jesteśmy z Tobą i wspieramy mocno. Wypłacz się, to potrzebne jest.

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • Ewelajnaaaa Koleżanka
    Postów: 50 19

    Wysłany: 13 września 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za kciuki i wsparcie. Niestety inseminacja nie była możliwa. Za mało plemników 😭😭😭 Pozostał tylko smutek i łzy...
    I ta zrezygnowana mina lekarza połączona ze współczuciem i Pani w rejestracji robiąca zwrot pieniędzy której brakowało słów :(
    Łzy mi lecą samoistnie. Nawet nie chce wiedzieć co przeżywają kobiety która stracą dziecko.... Za mało plemników 😭😭😭 Pozostał tylko smutek i łzy...
    Kochana wyplacz sie. Pamiętaj że zawsze jesteśmy 💗

  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 13 września 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelajnaaaa wrote:
    Dziewczyny pytanie mam.

    A więc mleczny lepki sluz. Co moze oznaczać 20 dzień cyklu....

    Na podstawie samego śluzu, to ja Ci nic nie powiem... Może inne dziewczyny, ale trochę mało info chyba 😊

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 13 września 2021, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelajnaaaa wrote:
    Dziewczyny pytanie mam.

    A więc mleczny lepki sluz. Co moze oznaczać 20 dzień cyklu....

    Może oznaczać wszystko i nic, u mnie oznacza że jest faza lutealna.

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2021, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, helpunku... moja aplikacja zwariowała z wyznaczaniem owu. w czwartek owulak z jasną kreską, wczoraj blady. Po wiesiołku mokro a na badaniach LH wyszło ponad 16, apka pokazuje, ze już po owu. Czy to możliwe, ze ona już była?

  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 13 września 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za kciuki i wsparcie. Niestety inseminacja nie była możliwa. Za mało plemników 😭😭😭 Pozostał tylko smutek i łzy...
    I ta zrezygnowana mina lekarza połączona ze współczuciem i Pani w rejestracji robiąca zwrot pieniędzy której brakowało słów :(
    Łzy mi lecą samoistnie. Nawet nie chce wiedzieć co przeżywają kobiety która stracą dziecko.... Za mało plemników 😭😭😭 Pozostał tylko smutek i łzy...

    Bardzo mocno Cię tulę ❤️ pamiętaj, że są rozwiązania nawet przy bardzo małej ilości plemników, nie poddawaj się, choć wydaje się to bardzo ciężkie. Jesteś bardzo silna, trzymam za Ciebie kciuki ✊❤️

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 13 września 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelajnaaaa wrote:
    Dziewczyny pytanie mam.

    A więc mleczny lepki sluz. Co moze oznaczać 20 dzień cyklu....

    To normalny śluz po owulacji kiedy rośnie poziom progesteronu😊

    Britta lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2391 2240

    Wysłany: 13 września 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za wszystko, że jesteście, że mogę na Was liczyć. Dziś niestety muszę wrócić do pracy 😭😭 Wychodzę z forum dziś muszę się wypłakać a potem zastanowić co dalej.

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 13 września 2021, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadka919 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za kciuki i wsparcie. Niestety inseminacja nie była możliwa. Za mało plemników 😭😭😭 Pozostał tylko smutek i łzy...
    I ta zrezygnowana mina lekarza połączona ze współczuciem i Pani w rejestracji robiąca zwrot pieniędzy której brakowało słów :(
    Łzy mi lecą samoistnie. Nawet nie chce wiedzieć co przeżywają kobiety która stracą dziecko.... Za mało plemników 😭😭😭 Pozostał tylko smutek i łzy...

    Ech, przytulam mocno ❤ To musiała być dla Ciebie bardzo trudna sytuacja, dlatego pozwól sobie na wszystkie emocje jakie wywolala i daj sobie czas na przetrawienie tego. Jeśli chodzi o parametry nasienia u mężczyzn to w większości przypadków mozna nad nim popracowac i dość szybko widać efekty wlozonego wysiłku. Może oprócz diagnostyki skąd taki spadek parametrów warto rozważyć dietę na poprawę parametrow nasienia? Akademia Płodności ma takie specjalnie skomponowane, mają chyba też e-booka w tym temacie, czytałam u nich na insta dużo historii takich przypadków gdzie efekty powalały. Tak czy inaczej mocno trzymam kciuki za poprawę sytuacji 🥰❤

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 13 września 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    dziewczyny, helpunku... moja aplikacja zwariowała z wyznaczaniem owu. w czwartek owulak z jasną kreską, wczoraj blady. Po wiesiołku mokro a na badaniach LH wyszło ponad 16, apka pokazuje, ze już po owu. Czy to możliwe, ze ona już była?

    Coś ta apka ostatnio często wariuje. Możliwe, że już po owulce i nie wyłapałaś piku jeśli za rzadko testy robiłaś. Czasami i 2 razy dziennie trzeba zrobić żeby wyłapać. Możliwe też że dopiero będzie owulacja. Porób jeszcze testy nawet dzisiaj wieczorem😊

    Edit: patrząc na wykres to właśnie dzisiaj możesz mieć owulacje bo masz duży spadek temperatury. Moim zdaniem to raczej dzisiaj nie jest 1dpo bo byłby widoczny wzrost temperatury. Musisz dalej mierzyć i wtedy może apka załapie też😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2021, 14:53

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • niecierpliwa93 Autorytet
    Postów: 332 307

    Wysłany: 13 września 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    dziewczyny, helpunku... moja aplikacja zwariowała z wyznaczaniem owu. w czwartek owulak z jasną kreską, wczoraj blady. Po wiesiołku mokro a na badaniach LH wyszło ponad 16, apka pokazuje, ze już po owu. Czy to możliwe, ze ona już była?

    Był dwa dni płodny śluz, był wzrost tempki i ten kremowy śluz namieszał i wyznaczył, że owulacja już była. U mnie też był skok, dwa dni wodnisty śluz, wczoraj miałam kremowy i mi wyznaczył owulacje dwa dni temu. Dzisiaj z kolei wyciągnęłam ciągnącego gila z odrobinką krwi i już mi przesunęło na dzisiaj owulkę.
    Także może u ciebie dopiero owulka będzie, zwłaszcza patrząc na ta temperaturę 🙂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    starania od 07.2021
    👱‍♂️ ’92
    👩 ’93
    Cykle regularne 28 dni 👍
    TSH 09.2021 2,77 ; 10.2021 1,35 👍
    ft3 4,46, ft4 15,59 👍
    Estradiol 125,8 👍
    FSH 5,1 👍
    LH 5,8 👍
    Prolaktyna 454,7 👍
    Testosteron 1 👍
    Cholesterol ❌
    Stan przedcukrzycowy ❌
    Insulinooporność ❌
    Suplementy: wit. D, Fertistim, wit. B complex, wit. A+E
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ