Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne We wrześniu złote liście zwiastują dziecka przyjście🍁🍂🍄🤰👶
Odpowiedz

We wrześniu złote liście zwiastują dziecka przyjście🍁🍂🍄🤰👶

Oceń ten wątek:
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1930 1902

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak diagnostyka się postarała. Mam wyniki pappy i hcg ale wiem ze nic nie wiem... Dobrze ze w czwartek już te prenatalne i dobrze ze rano bo o 11 :)

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍

    23.03.2024(NATURALS) - 28,4 mIU/ml
    25.03.2024- 80,8 mIU/ml, prog 20,2 ng/ml 🙏✊
    21.11.2024 - 3500 g i 53 cm (38+2) witaj Księciunio 😍😍
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie odnośnie torby do szpitala. Jaką? Bo ja mam zwykłą podróżną. Jest pojemna ale nadaje sie już do śmieci więc i tak musze coś kupić i teraz zupełnie nie wiem jaką. Chciałabym coś co mi sie przyda też później na wyjazdy itd. Polecicie coś?😊 chce ją kupić już teraz bo w styczniu jade w góry to sie przyda już😅
    Nie wiem czy taka bardziej sportowa bedzie ok czy lepiej taką sztywniejszą podróżną.. nie mam pojęcia😜

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella wrote:
    Jednak diagnostyka się postarała. Mam wyniki pappy i hcg ale wiem ze nic nie wiem... Dobrze ze w czwartek już te prenatalne i dobrze ze rano bo o 11 :)

    Na pewno sama nic nie analizuj bo ja dostałam zawału a wyszło, że jednak jest super. Do czwartku już blisko😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1930 1902

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Na pewno sama nic nie analizuj bo ja dostałam zawału a wyszło, że jednak jest super. Do czwartku już blisko😊

    Nie mam tych MoM więc ciężko coś analizować. Dopiero lekarz mi to musi ładnie obrobić.

    KaJa lubi tę wiadomość

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍

    23.03.2024(NATURALS) - 28,4 mIU/ml
    25.03.2024- 80,8 mIU/ml, prog 20,2 ng/ml 🙏✊
    21.11.2024 - 3500 g i 53 cm (38+2) witaj Księciunio 😍😍
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    A ja mam pytanie odnośnie torby do szpitala. Jaką? Bo ja mam zwykłą podróżną. Jest pojemna ale nadaje sie już do śmieci więc i tak musze coś kupić i teraz zupełnie nie wiem jaką. Chciałabym coś co mi sie przyda też później na wyjazdy itd. Polecicie coś?😊 chce ją kupić już teraz bo w styczniu jade w góry to sie przyda już😅
    Nie wiem czy taka bardziej sportowa bedzie ok czy lepiej taką sztywniejszą podróżną.. nie mam pojęcia😜

    A nie lepiej na kolkach?
    Ja też muszę zakupić torbe, bo z większych mam tylko taka sportowa podróżna od mojego K. Miałam ją na laparoskopii w szpitalu. I przeklinalam każde wstawanie/schylanie się do niej i szukanie czegokolwiek, nie mówiąc już o tym ze po laparo nie byłam w stanie jej sobie zarzucić na ramię 🙈😂 i jej dźwignąć.

    I tak sobie myślę, ze może na kolkach byloby wygodniej? 🙈

    KaJa lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Mel11 Autorytet
    Postów: 1057 978

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    A ja mam pytanie odnośnie torby do szpitala. Jaką? Bo ja mam zwykłą podróżną. Jest pojemna ale nadaje sie już do śmieci więc i tak musze coś kupić i teraz zupełnie nie wiem jaką. Chciałabym coś co mi sie przyda też później na wyjazdy itd. Polecicie coś?😊 chce ją kupić już teraz bo w styczniu jade w góry to sie przyda już😅
    Nie wiem czy taka bardziej sportowa bedzie ok czy lepiej taką sztywniejszą podróżną.. nie mam pojęcia😜

    Moje koleżanki polecają walizkę na kółkach, nie żadne torby 😁 wiec ja się zapakuje w walizkę 👍😁

    KaJa, Zuzlo lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2020

    06.2021- CB 💔

    2CS: lametta+ovitrelle+duphaston

    💙04.10.2021 ⏸
    💚05.10.2021 beta: 142,99
    💛07.10.2021 beta: 426,14
    🧡12.10.2021 beta: 4422,36
    ❤️05.11.2021 mały człowiek mierzy 2,11 cm
    💜03.12.2021 bobas ma już 6,59 cm
    💖07.01.2022 raczej dziewczynka 👧🏼 198g.
    🤍04.02.2022 dziewczyneczka waży już 409g.
    💛25.02.2022 683g.
    💚18.03.2022 1kg bobasa
    🧡08.04.2022 1529g
    💙25.04.2022 1926g kluseczki
    💜13.05.2022 2369g
    ❤️27.05.2022 2800g
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel11 wrote:
    Moje koleżanki polecają walizkę na kółkach, nie żadne torby 😁 wiec ja się zapakuje w walizkę 👍😁

    Myślałam o tym i to rzeczywiście najlepszy pomysł też na podróże😁 bardziej myśle o torbie ale na kółkach🤔 to bede czegoś poszukiwać i to chyba będzie pierwszy mój zakup😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2021, 23:37

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Zuzlo Autorytet
    Postów: 1160 786

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    A ja mam pytanie odnośnie torby do szpitala. Jaką? Bo ja mam zwykłą podróżną. Jest pojemna ale nadaje sie już do śmieci więc i tak musze coś kupić i teraz zupełnie nie wiem jaką. Chciałabym coś co mi sie przyda też później na wyjazdy itd. Polecicie coś?😊 chce ją kupić już teraz bo w styczniu jade w góry to sie przyda już😅
    Nie wiem czy taka bardziej sportowa bedzie ok czy lepiej taką sztywniejszą podróżną.. nie mam pojęcia😜

    Ja przy 1 dziecku miałam dwie torby do szpitala podróżne, jedna dla mnie, a druga dla córeczki.
    Teraz mega mi się podoba MOMMY BAG 🥺 ale cena powala jak na torbę 😀

    córka - 2018 ✨
    syn - 2022 ✨
  • InaKarolina Autorytet
    Postów: 914 411

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też słyszałam że najlepiej walizkę na kółkach.

    Powiem Wam że od wczoraj tak mi się Mała rozbrykała, że już nawet mój mąż czuje.
    Normalnie szok 🥰🥰 właśnie jestem po śniadaniu i aż skacze tam :D

    Marti1984, Olenkaa, Angellka lubią tę wiadomość

    Basia
    26+3 💖 1300g
    29+3 💖 1714g
    34+3 💖 2500g
    37+3 💖 3200g
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InaKarolina wrote:
    Też słyszałam że najlepiej walizkę na kółkach.

    Powiem Wam że od wczoraj tak mi się Mała rozbrykała, że już nawet mój mąż czuje.
    Normalnie szok 🥰🥰 właśnie jestem po śniadaniu i aż skacze tam :D

    Zdecydowanie walizkę na kółkach. Przy wyjściu docenisz 😉 albo torbę na kółkach, tyle że z walizką o tyle wygodniej, że rozłożysz i wszystko masz, nie trzeba grzebać 😊

    Niech bryka ❤️❤️ moja też już coraz śmielej sobie poczyna i czasem wydaje mi się, że już czuć, ale jak przyłożę rękę, to jest już gdzieś indziej 😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2021, 07:19

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie jeszcze poczekam żeby było coś czuć w ogóle😜 musze dzisiaj mojej gin dopytać jak mam to łożysko o ile nie zapomne😆
    Niby już sie jest po prenatalnych a człowiek i tak lekki stresik ma przed wizytą🙈 a wizyta 13:30 to dam znać i fotke pokaże 😁

    Marti1984 lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13546 18076

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa czekam na fotkę ❤️

    KaJa lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    A ja sobie jeszcze poczekam żeby było coś czuć w ogóle😜 musze dzisiaj mojej gin dopytać jak mam to łożysko o ile nie zapomne😆
    Niby już sie jest po prenatalnych a człowiek i tak lekki stresik ma przed wizytą🙈 a wizyta 13:30 to dam znać i fotke pokaże 😁

    Czekamy na wieści po wizycie!
    Moja już mnie kopie tak solidniej od 2/3 tyg, wcześniej to było tak delikatne ze względu na to łożysko na przedniej scianie, ze to były muśnięcia.

    Dziś udało się mojemu K przyłożyć rękę do brzucha i poczuć kopniaka 🥺 bo tak to zawsze przestawała i polowaliśmy, polowaliśmy, aż w końcu się udało 😂🙈

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1930 1902

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    A ja sobie jeszcze poczekam żeby było coś czuć w ogóle😜 musze dzisiaj mojej gin dopytać jak mam to łożysko o ile nie zapomne😆
    Niby już sie jest po prenatalnych a człowiek i tak lekki stresik ma przed wizytą🙈 a wizyta 13:30 to dam znać i fotke pokaże 😁

    Ja liczę jutro na fajne foteczki tylko muszę lekarkę dopilnować żeby nie wyszło jak u znajomej że była w luxmed i miało być 13 zdjęć a nie ma ani jednego na płycie... Wogole tak się wczoraj przez przypadek od bratowej dowiedziałam że ona jest w ciąży. Okazuje się że ma termin też na początek lipca. Już się zgadalysmy i będziemy się razem zapisywać na szkole rodzenia tzn z partnerami 😅

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍

    23.03.2024(NATURALS) - 28,4 mIU/ml
    25.03.2024- 80,8 mIU/ml, prog 20,2 ng/ml 🙏✊
    21.11.2024 - 3500 g i 53 cm (38+2) witaj Księciunio 😍😍
  • Mel11 Autorytet
    Postów: 1057 978

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    A ja sobie jeszcze poczekam żeby było coś czuć w ogóle😜 musze dzisiaj mojej gin dopytać jak mam to łożysko o ile nie zapomne😆
    Niby już sie jest po prenatalnych a człowiek i tak lekki stresik ma przed wizytą🙈 a wizyta 13:30 to dam znać i fotke pokaże 😁

    Ja tez sobie jeszcze poczekam na pierwsze ruchy bo narazie to nie czuje nic nawet jakichś delikatnych łaskotek czy czegokolwiek 🙉
    Kciuki za wizytę czekamy na fotki 😁❤️

    Starania od 03.2020

    06.2021- CB 💔

    2CS: lametta+ovitrelle+duphaston

    💙04.10.2021 ⏸
    💚05.10.2021 beta: 142,99
    💛07.10.2021 beta: 426,14
    🧡12.10.2021 beta: 4422,36
    ❤️05.11.2021 mały człowiek mierzy 2,11 cm
    💜03.12.2021 bobas ma już 6,59 cm
    💖07.01.2022 raczej dziewczynka 👧🏼 198g.
    🤍04.02.2022 dziewczyneczka waży już 409g.
    💛25.02.2022 683g.
    💚18.03.2022 1kg bobasa
    🧡08.04.2022 1529g
    💙25.04.2022 1926g kluseczki
    💜13.05.2022 2369g
    ❤️27.05.2022 2800g
  • InaKarolina Autorytet
    Postów: 914 411

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wcześniej czułam dosłownie 2-3 razy dziennie pojedyncze puknięcie i koniec. A dosłownie od poniedziałku szaleju się na jadła i fika 😅


    Mi się udało umówic na połówkowe 19.01. Możesz KaJa zapisać ☺️

    KaJa, Marti1984 lubią tę wiadomość

    Basia
    26+3 💖 1300g
    29+3 💖 1714g
    34+3 💖 2500g
    37+3 💖 3200g
  • MojaMałaBlondyneczko Autorytet
    Postów: 868 593

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzlo wrote:
    Ja przy 1 dziecku miałam dwie torby do szpitala podróżne, jedna dla mnie, a druga dla córeczki.
    Teraz mega mi się podoba MOMMY BAG 🥺 ale cena powala jak na torbę 😀
    Ja mam Mommy bag, zazyczylam sobie na urodziny w poprzedniej ciąży 😉 fajny gadżet, dużo używam na wszystkie wyjazdy np, ale teraz jak nie wpuszczają mężów na porodówkę to chyba też pomyślę jednak o walizce na kółkach 🙈😉

    09.2019 synek 😍

    28.09.2021 beta 715 💙

    UgcQp2.png[/url]
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 4737 3344

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojaMałaBlondyneczko wrote:
    Ja mam Mommy bag, zazyczylam sobie na urodziny w poprzedniej ciąży 😉 fajny gadżet, dużo używam na wszystkie wyjazdy np, ale teraz jak nie wpuszczają mężów na porodówkę to chyba też pomyślę jednak o walizce na kółkach 🙈😉

    U mnie wpuszczają mężów/partnerów na porodówkę 🤔 Zezwolili na te porody rodzinne i wiem, że trzeba wcześniej taki wniosek składać, że chcesz by twój mąż byl przy porodzie i potem chyba ok 2 h po może byc z Toba jeszcze. Szkoda, że nie wszędzie tak można

    2022 r. - córeczka 🩷

    2025.r - synek 🩵
  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chcecie kokon, to są piękne na vinted w fajnych cenach ❤️❤️ ja właśnie przeglądam i nie mogę się zdecydować 😂😂🤭

    KaJa lubi tę wiadomość

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • Mel11 Autorytet
    Postów: 1057 978

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z doświadczeniem jakie laktatory polecacie? Poluje na vinted ale w sumie nie wiem na takim konkretnie modelu się skupić. Jacyś niby eksperci zrobili ranking i wysoko klasuje się canpol easy start w sumie ceny spoko. Ale wole poznać wasza opinie 😁

    Starania od 03.2020

    06.2021- CB 💔

    2CS: lametta+ovitrelle+duphaston

    💙04.10.2021 ⏸
    💚05.10.2021 beta: 142,99
    💛07.10.2021 beta: 426,14
    🧡12.10.2021 beta: 4422,36
    ❤️05.11.2021 mały człowiek mierzy 2,11 cm
    💜03.12.2021 bobas ma już 6,59 cm
    💖07.01.2022 raczej dziewczynka 👧🏼 198g.
    🤍04.02.2022 dziewczyneczka waży już 409g.
    💛25.02.2022 683g.
    💚18.03.2022 1kg bobasa
    🧡08.04.2022 1529g
    💙25.04.2022 1926g kluseczki
    💜13.05.2022 2369g
    ❤️27.05.2022 2800g
‹‹ 484 485 486 487 488 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ