X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WETERANKI - zboczone rozmówki długoterminowych staraczek
Odpowiedz

WETERANKI - zboczone rozmówki długoterminowych staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milciaa wrote:
    Moj maz wstawal do pracy, a ja jako zona idealna wstalam razem z Nim i zrobilam mu sniadanie:)

    Nie ma co wytykac komus ze nie wie co to ivf:) ja tez nie znam jeszcze wielu rzeczy , i sie tego nie wstydzę. Bo dopiero sama od niedawna zaczelam robic wszystkie badania itp. Mozna powiedzieć ze dopiero teraz wszystko poznaje:) Takze jak ktos siedzi w tym dluzej to zna wszystko:)


    No dobra tylko skoro wątek się nazywa WETERANKI to chyba samo przez siebie mówi że są tu kobiety które siedzą w tym od dawna a tym samym dłużej się znają na rzeczy więc takie podstawy to powinny znać bo to nie jakieś czary mary.

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spowiadać się? Było coś wczoraj? Wykorzystałyście swoich?

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ma byc watek wsparcia, pomocy, zboczonych rozmow a nie wytykania kto czego nie wie...

    Wiec prosze mi tu o spokoj xD bo wam po tylkach nakopie xD


    Ewcia bylo nie bylo... Moj tak slodko spal ze zal bylo go budzic haha

    Milciaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja nic nikomu nie wytykam po prostu Was właśnie wspieram w niewiedzy :) To chyba też pomoc. Już nic nie mówię bo jeszcze wpierdziel dostanę to lepiej zamilknę :P

    Milciaa, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wykorzystałam podwójnie :) szał ciał :)

    Phia lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    No dobra tylko skoro wątek się nazywa WETERANKI to chyba samo przez siebie mówi że są tu kobiety które siedzą w tym od dawna a tym samym dłużej się znają na rzeczy więc takie podstawy to powinny znać bo to nie jakieś czary mary.
    Powiem Ci na przykładzie Phi:) ona stara sie o dziecko na luzie i zawsze to podkresla. Dopiero jakis czas temu zaczela robic badania itp.
    Wiec to ze ktos sie stara dlugo, nie oznacza ze na starcie musi wiedziec wszystko o staraniach, inseminacji, in vitro i lekach. Kazda z Nas ma rozne podejscie do staran.
    Ja sama dopiero po 1.5 roku czasu zaczelam badania robic. I uwierz ze rok temu sama nie wiedzialam tylu rzeczy ktorych sie dowiedzialam w ostatnich kilku tygodniach, miesiacach.

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ale ja nic nikomu nie wytykam po prostu Was właśnie wspieram w niewiedzy :) To chyba też pomoc. Już nic nie mówię bo jeszcze wpierdziel dostanę to lepiej zamilknę :P
    Przestan... Dla mnie to nie bylo wytkniecie, ale jak ktoras czegos nie wie to lepiej zeby zapytala niz opowiadala brednie co nie...
    Wpierdziel bd jak nieumowimy sie na wspolne winko wszystkie haha xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2018, 09:21

    Milciaa, Karolina2787, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ale ja nic nikomu nie wytykam po prostu Was właśnie wspieram w niewiedzy :) To chyba też pomoc. Już nic nie mówię bo jeszcze wpierdziel dostanę to lepiej zamilknę :P
    No i bardzo dobrze ze sie dzielisz swoja wiedza:) Chwala Ci za to:):*
    Wpierdziel dostaniesz jak zamilkniesz:*

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam sie ze ja wczoraj z moim po polnocy mialam fajny seks:) a chwile wczesniej mowilam Phi ze nie pamietam co to normalny seks haha:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milciaa wrote:
    Przyznam sie ze ja wczoraj z moim po polnocy mialam fajny seks:) a chwile wczesniej mowilam Phi ze nie pamietam co to normalny seks haha:)
    Sciemniara xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Sciemniara xD
    No prawde mowie! Zapytaj mojego, dac Ci nr? Tylko uważaj bo On dzisiaj juz jest wkurwiony od rana bo musial pojsc do pracy haha:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milciaa wrote:
    No prawde mowie! Zapytaj mojego, dac Ci nr? Tylko uważaj bo On dzisiaj juz jest wkurwiony od rana bo musial pojsc do pracy haha:)
    A co mialabym do niego napisac haha
    Czesc tu Phia :* prawda to ze przeleciales w nocy swoja zonke ???
    Ojjj nie rozbrajaj mnie haha

    Milciaa, Ewa89_89, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis robie wielkie sprzatanie szafy! Musze juz wywalic do piwnicy wiekszosc letnich rzeczy i przejrzec typowo jesienne:)
    Na sama mysl mi sie nie chce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    A co mialabym do niego napisac haha
    Czesc tu Phia :* prawda to ze przeleciales w nocy swoja zonke ???
    Ojjj nie rozbrajaj mnie haha
    To by sie zdziwil haha:) juz sobie wyobrazam Jego mine!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha mina najlepsza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ja wykorzystałam podwójnie :) szał ciał :)
    Ja dzis mam zamiar... Bd gnojka budzic ile wlezie xD

    Milciaa lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8521 7416

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milciaa wrote:
    Powiem Ci na przykładzie Phi:) ona stara sie o dziecko na luzie i zawsze to podkresla. Dopiero jakis czas temu zaczela robic badania itp.
    Wiec to ze ktos sie stara dlugo, nie oznacza ze na starcie musi wiedziec wszystko o staraniach, inseminacji, in vitro i lekach. Kazda z Nas ma rozne podejscie do staran.
    Ja sama dopiero po 1.5 roku czasu zaczelam badania robic. I uwierz ze rok temu sama nie wiedzialam tylu rzeczy ktorych sie dowiedzialam w ostatnich kilku tygodniach, miesiacach.

    Ja też niedawno zaczęłam z badaniami ale już mi entuzjazm przeszedł. I tak czeka mnie klinika więc trzeba będzie powtórzyć te badania. Tak więc nie robię już żadnych wymazów, prolaktyn i mam we dupie to wszystko.

    Krystyna123, Milciaa lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ja też niedawno zaczęłam z badaniami ale już mi entuzjazm przeszedł. I tak czeka mnie klinika więc trzeba będzie powtórzyć te badania. Tak więc nie robię już żadnych wymazów, prolaktyn i mam we dupie to wszystko.
    My pewnie z rok jeszcze powalczymy naturalnie. Ale czas pokaze co z tego wyjdzie.
    Dobrze ze masz takie a nie inne nastawienie:*

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    A mnie praca wqwila, wiec ja olewam i czytam pod stolem :-P
    Hehe i dobrze xD

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kobietki :-)
    Ja się dziś tylko szybko witam miedzy jednyma a drugim łykiem kawy i wracam do pracy bo mnie przykopali papierami ale cieszę się że zaczynam od razu z kopyta :-) Doczytam Was wieczorkiem.
    Miłego dnia Wam życzę :-)

    Milciaa lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ