X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WETERANKI - zboczone rozmówki długoterminowych staraczek
Odpowiedz

WETERANKI - zboczone rozmówki długoterminowych staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja też kiedyś lubelskie ;)
    Okolice jakiego większego miasta ?
    Do Lublina mam ok 80 km, blizej mi np do Zamoscia:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej:) co tam jak tam?
    Mi niedobrze od rana. Kuzwa spac nie moge przez to.
    Jakie macie weekendowe plany?:)
    My sie wybieramy na dożynki w niedziele, takie wiejskie zabawy haha:) jakby ktoras nie wiedziala co to:) bo wiekszosc z Was z miasta jest:)
    Pobujam sie trochę w rytm disco, pojem jakiegos dobrego żarelka, popije sobie troszke:) i zleci jakos dzień:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milciaa wrote:
    Hej hej:) co tam jak tam?
    Mi niedobrze od rana. Kuzwa spac nie moge przez to.
    Jakie macie weekendowe plany?:)
    My sie wybieramy na dożynki w niedziele, takie wiejskie zabawy haha:) jakby ktoras nie wiedziala co to:) bo wiekszosc z Was z miasta jest:)
    Pobujam sie trochę w rytm disco, pojem jakiegos dobrego żarelka, popije sobie troszke:) i zleci jakos dzień:)
    Niedobrze ci ???
    Uuuu.... Czyzby jelitowka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niee to nie jelitowka. Wzielam rano proszki moje co biore i po tym mi jakos niedobrze sie zrobilo. Myslalam ze pospie sobie jak maz pojedzie do pracy ale gdzie tam. Po 5 rano zaczelam juz pomidorowa gotowac:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milciaa wrote:
    Niee to nie jelitowka. Wzielam rano proszki moje co biore i po tym mi jakos niedobrze sie zrobilo. Myslalam ze pospie sobie jak maz pojedzie do pracy ale gdzie tam. Po 5 rano zaczelam juz pomidorowa gotowac:)
    ja po 6 wstałam i piekę mamie rurki na imprezę xD
    trza było dzwonić haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pomidorowa plus Twoje rurki to już impreza!:)

    Bożeee dziś chyba znowu czeka mnie wycieczka do teściow. Dwa dni pod rzdąd tam jeżdziliśmy bo oni kupili sobie laptopa i nie potrafią z niego korzystać! i dzwonią co pół godziny że cos zrobili i nie wiedza jak to naprawić. Matko jedyna ależ oni są irytujący. A maja pod nosem rodzinę, aleee nie dzwonią po Nas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milciaa wrote:
    Moja pomidorowa plus Twoje rurki to już impreza!:)

    Bożeee dziś chyba znowu czeka mnie wycieczka do teściow. Dwa dni pod rzdąd tam jeżdziliśmy bo oni kupili sobie laptopa i nie potrafią z niego korzystać! i dzwonią co pół godziny że cos zrobili i nie wiedza jak to naprawić. Matko jedyna ależ oni są irytujący. A maja pod nosem rodzinę, aleee nie dzwonią po Nas.

    no fakt odrazu balanga ;D napoje wyskokowe też sie znajda haha

    a znam ten ból :D moja mamuśka jak coś pierwszy raz sama zamawiała na allegro to było 10 telefonów w ciągu 5 minut :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    no fakt odrazu balanga ;D napoje wyskokowe też sie znajda haha

    a znam ten ból :D moja mamuśka jak coś pierwszy raz sama zamawiała na allegro to było 10 telefonów w ciągu 5 minut :D
    Uuu dobra jest!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milciaa wrote:
    Uuu dobra jest!:)
    haha uwierz troche musiałam sie nameczyć aby takie efekty byly :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocwiczylam wczoraj z Tiffany i dzis czuje tego skutki:)

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :-) w skrócie co tam u mnie. Choroba gravesa basedowa i kiepsko z sercem. Dawka leku zwiekszona. Chorobowe na miesiąc. Kazano mi wstrzymać starania na 2 lata. To czas w którym powinnam się leczyć i nie mogę się starać o dziecko.
    Opcja nr 1. Leczymy gravesa bo szybko złapany jest w 70% wyleczalny (2 lata min)
    Opcja nr 2. Wprowadzamy mnie w niedoczynnosc czyli hashimoto (1 rok wstrzymania starań)
    Oczywiście obie opcje przy dobrych wiatrach :-/

    Decyzja do podjęcia: myśleć o wyzdrowieniu ale odłożyć starania na długi czas, nie ma gwarancji ze wyzdrowieje czy spróbować przyspieszyć czas kiedy znowu będę mogła się starać. Nikt nie powiedział ze będę kiedyś matka. Byłam zdrowa i ciąży nie było. Ja+ mąż to brak ciąży. Ja z gravesem + maz to już brak starań i 200% brak ciąży.

    Podsumowując dziękuje Wam za wsparcie w tych naszych staraniach ale na ta chwile jestemnjuz Ex staraczka.
    Życzę Wam owocnych starań, radości z 2 kresek i wspaniałego macierzyństwa. Pozdrawiam Wss serdecznie. Jesteście super babki i jakbyście kiedyś przejazdem były w moich stronach to zapraszam serdecznie :-)

    Edit. Tak! Mam to przez ten zjebany kontrast ale to był tylko czynnik który uruchomił lawinę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2018, 08:26

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka no co Ty !!! nie poddaj się ! Jeszcze nie teraz !
    Jaki masz plan leczenia na te choróbska? jakie leki?

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Dzień dobry wszystkim :-) w skrócie co tam u mnie. Choroba gravesa basedowa i kiepsko z sercem. Dawka leku zwiekszona. Chorobowe na miesiąc. Kazano mi wstrzymać starania na 2 lata. To czas w którym powinnam się leczyć i nie mogę się starać o dziecko.
    Opcja nr 1. Leczymy gravesa bo szybko złapany jest w 70% wyleczalny (2 lata min)
    Opcja nr 2. Wprowadzamy mnie w niedoczynnosc czyli hashimoto (1 rok wstrzymania starań)
    Oczywiście obie opcje przy dobrych wiatrach :-/

    Decyzja do podjęcia: myśleć o wyzdrowieniu ale odłożyć starania na długi czas, nie ma gwarancji ze wyzdrowieje czy spróbować przyspieszyć czas kiedy znowu będę mogła się starać. Nikt nie powiedział ze będę kiedyś matka. Byłam zdrowa i ciąży nie było. Ja+ mąż to brak ciąży. Ja z gravesem + maz to już brak starań i 200% brak ciąży.

    Podsumowując dziękuje Wam za wsparcie w tych naszych staraniach ale na ta chwile jestemnjuz Ex staraczka.
    Życzę Wam owocnych starań, radości z 2 kresek i wspaniałego macierzyństwa. Pozdrawiam Wss serdecznie. Jesteście super babki i jakbyście kiedyś przejazdem były w moich stronach to zapraszam serdecznie :-)

    Edit. Tak! Mam to przez ten zjebany kontrast ale to był tylko czynnik który uruchomił lawinę.
    Opuszczasz Nas?

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem... co mam tu robić jak nie mogę się starać? Da się odpuścić jak będę widzieć jak wszystkie się staracie?? Nie wiem czy sobie z tym poradzę. Nie wiem jak mam odpuścić po 2,5 roku. Muszę to przerobić sama ze sobą. Nie wiem jak :-/

    Biorę thyrozol 2x20mg i wizyta kolejna na 21.09 z powtórzeniem kilku badań. Ale anty-tpo nie kusze. Babka powiedziała ze to robi się raz w życiu. Mam przeciwciała i już. Nie pozbędę się ich.

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia jestem z Tobą myslami. Pamietaj że my tu wszystkie mocno trzymamy za Ciebie kciuki! Uszanujemy każdą Twoją deczję.
    Wierzę że wszystko skończy się dobrze i bedzie Ci dane zostać mamą.

    Phia lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :-) mam nadzieje że jak tu wrócę to żadnej z Was nie spotkam :-)

    Phia lubi tę wiadomość

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Dzięki :-) mam nadzieje że jak tu wrócę to żadnej z Was nie spotkam :-)
    Mnie spotkasz u sb pod domkiem xD

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Nie wiem... co mam tu robić jak nie mogę się starać? Da się odpuścić jak będę widzieć jak wszystkie się staracie?? Nie wiem czy sobie z tym poradzę. Nie wiem jak mam odpuścić po 2,5 roku. Muszę to przerobić sama ze sobą. Nie wiem jak :-/

    Biorę thyrozol 2x20mg i wizyta kolejna na 21.09 z powtórzeniem kilku badań. Ale anty-tpo nie kusze. Babka powiedziała ze to robi się raz w życiu. Mam przeciwciała i już. Nie pozbędę się ich.

    Mówiłam Ci już, ale wg mojej lekarki medycyny naturalnej da się to wyrównać :) a przeciwciał niby się nie leczy wg endokrynologa...chociaż mój ostatnio przyznał, że pomocny w przeciwciałach był i jest selen :D

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Opcja nr 2. Wprowadzamy mnie w niedoczynnosc czyli hashimoto (1 rok wstrzymania starań)



    Ewa sorka, ze Ci sie wtrace, ale blagam Cie zmien lekarza. Na milosc boska, niedoczynnosc tarczycy to nie to samo co hashimoto, i jesli on przedstawil Ci to w ten sposob to jest konowalem a nie lekarzem. Uwierz mi ze szczerego serdecznego serca radze Ci od niego wiac. A na pocieszenie napisze Ci ze kiedys byla laska z Gravesem i chciano ja leczyc jodem radioaktywnym a to oczywiscie oznaczalo rezygnacje z ciazy, ale ona nie podjela sie tego leczenia tylko znalazla lekarza ktory farmakologicznie ja prowadzil i teraz ma juz uptagnione dziecko.
    Alarmuje na prawde idz di innego lekarza, bo jak ten zacznie Ci mieszac przy tarczycy to moze takiego syfu narobic ze latami sie z tego nie wygrzebiesz
    Niedoczynnosc czyli hashimoto...za to powinni odbierac prawo do leczenia ludzi....

    Krystyna123, Janess lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ. wrote:
    Mówiłam Ci już, ale wg mojej lekarki medycyny naturalnej da się to wyrównać :) a przeciwciał niby się nie leczy wg endokrynologa...chociaż mój ostatnio przyznał, że pomocny w przeciwciałach był i jest selen :D

    To prawda ze przeciwcial sie nie leczy. Wystaczy wyciszyc tarczyce i poziom przeciwcial moze spac, ale tonie takie proste. Selen, B12, D,Cynk, Ferrytyna miedzy innymi moga bardzo pomoc przy zbijaniu przeciwcial. Generalnie to kazdy je ma tylko pytanie ile. Jesli stan zapalny jest zaostrzony to i przeciwcial jest wiecej i wtedy niszczenie tarczycy postepuje szybciej

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ