X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WETERANKI - zboczone rozmówki długoterminowych staraczek
Odpowiedz

WETERANKI - zboczone rozmówki długoterminowych staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha:) oni sie nie znaja:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że się nie znają ;) a Ty po mieście tak szukasz czy na stronkach w necie też buszujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Pewnie że się nie znają ;) a Ty po mieście tak szukasz czy na stronkach w necie też buszujesz?
    Ja ostatnio buszuje w ciuchlandach:) w sklepach kupuje tylko bielizne, buty i jakies lepsze spodnie:) a bluzki, t-shirty, koszule, bluzeczki, sukienki, swetry itp kupuje w ciuchlandach:) zaoszczedzam na tym kupe kasy i mam ubrania ktorych nikt inny nie bedzie mial:)

    Karolina2787, Ewa89_89, Fantasmagoria lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ostatnio wchodzilam ma stronke vubu i znalazlam pare fajnych kiecek nie przekraczajacych 50 zl:) chyba będę zamawiac kilka:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milciaa wrote:
    Ja ostatnio buszuje w ciuchlandach:) w sklepach kupuje tylko bielizne, buty i jakies lepsze spodnie:) a bluzki, t-shirty, koszule, bluzeczki, sukienki, swetry itp kupuje w ciuchlandach:) zaoszczedzam na tym kupe kasy i mam ubrania ktorych nikt inny nie bedzie mial:)

    No to możemy sobie rękę podać hihi też jestem szperaczką ciuchlandową :D ileż już perełek wynalazłam i za takie grosze że aż grzech nie wziąć :) Ja jeszcze czasem coś na olx wypatrzę bądź na Vintedzie czasem dziewczyny mają tanie i ciekawe rzeczy.

    Milciaa, Fantasmagoria lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milciaa wrote:
    Ale ostatnio wchodzilam ma stronke vubu i znalazlam pare fajnych kiecek nie przekraczajacych 50 zl:) chyba będę zamawiac kilka:)



    Nieee! Broń boże zamawiać z tej stronki kochana no chyba że chcesz czekać 3 miechy na dostawę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Nieee! Broń boże zamawiać z tej stronki kochana no chyba że chcesz czekać 3 miechy na dostawę
    No wlasnie czytalam ze z dostawa maja problemy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milciaa wrote:
    No wlasnie czytalam ze z dostawa maja problemy


    Zamawiałam dwie kiecki w marcu a przyszły pod koniec czerwca. Poza tym sporo jest negatywnych opinii na temat tego sklepu i znajdziesz je bardzo łatwo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaszalalabym w sieciowkach takich jak h&m, Bershka, zara, stradivarius ale ja tego nie mam u siebie:( i ubolewam bardzo bo tam fajne rzeczy sa. A niestety nie lubie zbytnio zamawiac przez internet bo ja jestem z tych co musza wszystko 5 razy przymierzyc i obejrzec z kazdej strony przed zakupem:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 17:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Zamawiałam dwie kiecki w marcu a przyszły pod koniec czerwca. Poza tym sporo jest negatywnych opinii na temat tego sklepu i znajdziesz je bardzo łatwo
    A jak z jakością?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak już wcześniej pisałam że na Vinted dziewczyny mają fajne, markowe rzeczy i podają dokładne wymiary więc możesz coś dopasować jedyny minus że nie można przymierzyć i zobaczyć jak się w danej rzeczy wygląda ;) ale ja kupiłam od jednej jeansową katankę Stradivariusa i pasuje idealnie ^_^ W lumpkach też można trafić na takowe firmy wystarczy poszperać ;)

    Milciaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milciaa wrote:
    A jak z jakością?


    Jeśli chodzi o jakość to jestem zadowolona szkoda tylko ze jedna okazała się za ciasna a na niej głównie mi zależało :/

  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dokładnie tak ! Vubu był kiedyś fajny, zamawiałam dużo rzeczy i przychodziły max do 7 dni a teraz to jakaś kpina...
    wogóle ostatnio zamówiłam u nich sukienki, które okazały się za duże (odesłałam) i już 2 miesiąc czekam na zwrot kasy!!! Jeszcze pewnie z miesiąc poczekam, a jak nie będę musiała interweniować ! :)
    A tak wogóle sama czasami sprzedaje ciuchy na olx czy na innej stronce, za grosze bo już w tym nie chodzę albo wogóle nie chodziłam :D

    Karolina2787, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przejrze sobie ten vinted pozniej i zobacze co tam jest:)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ. też tak robię a czasami nawet za darmo wystawiam jak chcę się pozbyć rzeczy szybko :)

  • JJ. Autorytet
    Postów: 777 392

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tylko jest czas i chęci można posiedzieć i rzeczy powystawiać ;)

    JJ.

    - 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

    - Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

    08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

    ...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki weźcie mi pomóżcie. Bo cały czas myślę o tym progesteronie. Według testów najciemniejszą kreskę miałam w 11dc (robiłam test rano i wieczorem). Ale później w 12,13 i 14dc też miałam ciemne kreski, ale nie aż tak jak ta w 11dc. Później nie robiłam testów bo już mi się skończyły. Co sądzicie? Dobrze zrobiłam że zrobiłam ten progesteron po 11dc, czy powinnam była zaczekać skoro testy dalej wychodziły pozytywne?
    Sama kuźwa nie wiem co o tym myśleć. Chyba pierwszy raz miałam taką sytuację ze tyle czasu wychodziły mi pozytywne testy.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/efafaafc97e3.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki weźcie mi pomóżcie. Bo cały czas myślę o tym progesteronie. Według testów najciemniejszą kreskę miałam w 11dc (robiłam test rano i wieczorem). Ale później w 12,13 i 14dc też miałam ciemne kreski, ale nie aż tak jak ta w 11dc. Później nie robiłam testów bo już mi się skończyły. Co sądzicie? Dobrze zrobiłam że zrobiłam ten progesteron po 11dc, czy powinnam była zaczekać skoro testy dalej wychodziły pozytywne?
    Sama kuźwa nie wiem co o tym myśleć. Chyba pierwszy raz miałam taką sytuację ze tyle czasu wychodziły mi pozytywne testy.
    Realnie ta kreska w 11dc jest ciemniejsza niż na zdjęciu.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/efafaafc97e3.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 18:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedys kiecke zamawialam z vubu i średnio mi sie podobala na sb hehe
    Wybredziocha ze mnie xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia okazja za 12 zeta xD boska

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ