X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA
Odpowiedz

WIECZORNICA WINEM ZAKRAPIANA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka, jak ja cie dawno nie widzialam... Co tam?

    Anutka lubi tę wiadomość

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 20 października 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Haha, to samo przerabialam w ten weekend, w czwartek juz mnie w sumie wkurw wzial! Ale juz lepiej. :-) Odczekaj i atakuj po "Faktach", gorzej nie bedzie, w ostatecznosci mozesz tu zawsze z nami pic! ;-)

    No tak, ten temat mamy przerobiony ;D Ja już wykorzystałam, ale foch jest, a co )

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 20 października 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn wrote:
    Siemka, jak ja cie dawno nie widzialam... Co tam?


    leci jakoś dzień za dniem, żadnych nowych dobrych wieści :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    hejka dziewczyny... mam problema :( test owu na "-" martw mnie, że nie ma 2 kresek, ciągle tylko jedna... a drugiej wcale nawet bladej :(
    Pisalas gdzies, ze masz 30 dniowe cykle. Wg wykresu u Ciebie to 13dc. Moze po prostu za wczesnie? Testuj cierpliwie dalej. Powodzenia!

    Elinn, Anutka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    hejka dziewczyny... mam problema :( test owu na "-" martw mnie, że nie ma 2 kresek, ciągle tylko jedna... a drugiej wcale nawet bladej :(

    Ale moze jeszcze chwile do owulki, mierzysz coraz pozniej temperaturke to jest wyzsza. A w poprzednich cyklach wychodzily testy?

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 20 października 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Pisalas gdzies, ze masz 30 dniowe cykle. Wg wykresu u Ciebie to 13dc. Moze po prostu za wczesnie? Testuj cierpliwie dalej. Powodzenia!


    wiem wiem... tylko martwi mnie fakt, że nie ma nawet bladej tej drugiej, jest tylko jedna (kontrolna). To mój 1 cykl z testami owu i nie wiem o co chodzi :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 20 października 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn wrote:
    Ale moze jeszcze chwile do owulki, mierzysz coraz pozniej temperaturke to jest wyzsza. A w poprzednich cyklach wychodzily testy?

    w weekend nie budzę się o stałej porze... nie idę do pracy i odsypiam, to mój pierwszy raz z testami owu :) od jutra ponownie temp o 06:30 :) wiem zawaliłam przez te 2 dni... nic nie mówcie :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 20 października 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie laseczki :) Jak mija niedzielny wieczór? :) Ja dalej w abstynencji, czekam na @. Miała przyjść dzisiaj ale chyba zapomniała :P Miałam nadzieję jeszcze wczoraj wieczorem ale dzisiaj temperatura znowu w dół tak więc raczej nic z tego w tym miesiącu.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 20 października 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    wiem wiem... tylko martwi mnie fakt, że nie ma nawet bladej tej drugiej, jest tylko jedna (kontrolna). To mój 1 cykl z testami owu i nie wiem o co chodzi :(

    Anutka ja też mam około 32dniowe i kreska zaczęła się pojawiać dopiero około 17dc, także luz i cierpliwość ;)

    Anutka lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 20 października 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    Witajcie laseczki :) Jak mija niedzielny wieczór? :) Ja dalej w abstynencji, czekam na @. Miała przyjść dzisiaj ale chyba zapomniała :P Miałam nadzieję jeszcze wczoraj wieczorem ale dzisiaj temperatura znowu w dół tak więc raczej nic z tego w tym miesiącu.

    temp jeszcze nie pod kreska więc nic straconego :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 20 października 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurdeee dziewczyny... masakra jakaś.. żyłam sobie zadowolona że może coś z tego cyklu będzie a ta cholera małpa przybyła sobie jakby nic sie nie stało tydzień wcześniej... tydzień... chyba wezmę i zaleje smutki samą wódą.. jestem wściekła jak nie wiem co.

    Anutka lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 20 października 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Anutka ja też mam około 32dniowe i kreska zaczęła się pojawiać dopiero około 17dc, także luz i cierpliwość ;)


    myślałam, ze 2 kreski są od razu i tylko czeka się na jej zaciemnianie się :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 20 października 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    temp jeszcze nie pod kreska więc nic straconego :)

    Dzięki za pocieszenie. W sumie to wolałabym, żeby jutro przyszła niż ma mnie tak zwodzić :P

    Anutka lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 20 października 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    kurdeee dziewczyny... masakra jakaś.. żyłam sobie zadowolona że może coś z tego cyklu będzie a ta cholera małpa przybyła sobie jakby nic sie nie stało tydzień wcześniej... tydzień... chyba wezmę i zaleje smutki samą wódą.. jestem wściekła jak nie wiem co.

    WSPIERAM :*

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    w weekend nie budzę się o stałej porze... nie idę do pracy i odsypiam, to mój pierwszy raz z testami owu :) od jutra ponownie temp o 06:30 :) wiem zawaliłam przez te 2 dni... nic nie mówcie :(

    No ja mysle ze pokaze sie zaniedlugo kreseczka, a jak nie to przynajmniej bedzie wiadomo w czym problem.

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 20 października 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie brałam się nigdy za testy ovu, ale właśnie z obawy o ich działanie.

    Anutka lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 20 października 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn wrote:
    No ja mysle ze pokaze sie zaniedlugo kreseczka, a jak nie to przynajmniej bedzie wiadomo w czym problem.


    robię je o godzinie 19:00 ZAWSZE. Może to zbyt późno ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 20 października 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve wrote:
    Ja nie brałam się nigdy za testy ovu, ale właśnie z obawy o ich działanie.


    to mój pierwszy raz z takimi testami i nie bardzo wiem czego oczekiwać czy się spodziewać... stąd te moje wątpliwości...

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komu polac? Zostalo mi jakies pol flachy wina i boje sie, ze wywietrzeje! :-P

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 20 października 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    to mój pierwszy raz z takimi testami i nie bardzo wiem czego oczekiwać czy się spodziewać... stąd te moje wątpliwości...

    Doskonale to rozumiem.

    Anutka lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ