X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominisia883 wrote:
    kuzmoni1 niestety za mało plemników mamy do iui... Według androloga tylko in vitro. Na czerwiec jesteśmy zapisani do kliniki Invimed we Wrocławiu i zobaczymy co tam powiedzą.
    Ech my ilosciowo jestesmy w dolnej granicy niestety moroflogia 1% i slaba ruchliwosc. Niewabem podejdziemy do iui pewnie. Ale maz jeszcze raz zbada nasienie za miesiac.
    A test rob jutro!!!

  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ruchliwość słaba ale nie najgorsza, morfologia 4% ale ta ilość kiepska.... :(.

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    A też masz?

    Właśnie nigdy czegoś takiego nie miałam, a w tym cyklu tak było, tzn kilka dni temu, no i się zastanawiam czym to spowodowane? :/

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    Hej jestem po monitoringu .Po prawej stronie mam jeden pecherzyk dominujący 20mm a endomedrium 7mm jak myślicie jest okey?to mój 11 dc owulacje mam zwykle 12-13 dc .A gin mówi że za 2,3 dni powinien pęknąć .

    Pęcherzyk OK, ja mam identycznie prawie w każdym cyklu. Ale endo mogłoby być grubsze. Mnie wprawdzie mało przyrasta, może Tobie książkowo i do owu będzie miało z 10mm

    Ikulinka29 lubi tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    Hej jestem po monitoringu .Po prawej stronie mam jeden pecherzyk dominujący 20mm a endomedrium 7mm jak myślicie jest okey?to mój 11 dc owulacje mam zwykle 12-13 dc .A gin mówi że za 2,3 dni powinien pęknąć .
    Super! :) Ja na monitoring miałam 18mm i endo 6,5 Mm i zaskoczylo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 21:32

    Ikulinka29 lubi tę wiadomość

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    Hej jestem po monitoringu .Po prawej stronie mam jeden pecherzyk dominujący 20mm a endomedrium 7mm jak myślicie jest okey?to mój 11 dc owulacje mam zwykle 12-13 dc .A gin mówi że za 2,3 dni powinien pęknąć .

    O to witam w klubie :0 ja dziś tez na monitoringu i wyniki identyczne jeden pęcherzyk 20mm a endometrium 7mm
    mi gin powiedziała żeby sie starac, idę za dwa dni do niej ale mówi że może się okazać że już go nie zobaczymy więc pozostaje działać :)

    Ikulinka29 lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kobitki za odpowiedzi.Ale nieźle sie zgralo Skarpeta ze mamy identyczne wyniki.A jeśli chodzi o mojego nowego gin powiedział żebym przyszła 30 kwietnia to wtedy będziemy więcej wiedzieć.Mam nadzieję że będzie u was i u mnie dobrze.Narazie trzeba serduszkowac:-)

  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie działamy <3 ja idę w środę i jak będzie trzeba również w poniedziałek... To teraz żeby z tych pęcherzyków coś się zrodziło będzie dobrze

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudys głowa do góry, jak nie teraz to przy następnym cyklu się uda!:*

    Dominisia i jak, wytrzymałas do jutra czy testowałas dzis? Tak czy siak trzymam kciuki!

    Skarpeta ja tez w środę idę na podglad, byłam w tamta środę i pęcherzyk miał 18,6 mm a gin kazał dzialac w weekend :) chętnie poszłabym już wczoraj podejrzeć czy pęcherzyk pękł ale nie było możliwości za bardzo... oby sroda przyniosła nam dobre wieści :)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu troszkę śluzu z czerwonymi nitkami...

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka coś w tym musi być! ;) trzymam mocno kciuki za zagnieżdżanie! <3

    Grzechotka lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zagnieżdżenie za wcześnie, a na owulacje za późno :D

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który dpo dzis? Pewności kiedy owu była nigdy nie ma (no chyba ze chodzi się codziennie na monity) a zagnieżdżenie tez może być w sporym przedziale czasowym wiec nigdy nie mów nigdy ;) takie niteczki krwi są chyba właśnie charakterystyczne dla zagnieżdżenia...

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle nie wiem czy miałam owulację. Nie mialam żadnych owulacyjnych symptomów, oprócz śluzu. Nawet testów owulacyjnych nie robiłam na tyle systematyczne żeby uznać, że mój zaznaczony na wykresie, rzeczywiście był pozytywny. Mam dzisiaj niby 5dpo.

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Klaudys głowa do góry, jak nie teraz to przy następnym cyklu się uda!:*

    Dominisia i jak, wytrzymałas do jutra czy testowałas dzis? Tak czy siak trzymam kciuki!

    Skarpeta ja tez w środę idę na podglad, byłam w tamta środę i pęcherzyk miał 18,6 mm a gin kazał dzialac w weekend :) chętnie poszłabym już wczoraj podejrzeć czy pęcherzyk pękł ale nie było możliwości za bardzo... oby sroda przyniosła nam dobre wieści :)

    Natalia szybko zleci zobaczysz i jutro już będziemy po monitoringu :) no to mój pierwszy monitoring więc nie wiem jak to wszystko działa ale się cieszę ja w zeszłą środe to miałam jeszcze tobiel dośc sporą a wczoraj nie było po niej śladu... za to ten pęcherzyk... tylko żeby teraz wszystko dalej dobrze poszło... jak będzie konieczne to jeszcze 30.04 mam do niej iść :) jestem pełna nadziei :D

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, to u mnie jest źle. Nie wiadomo, czy ciąża pozamaciczna czy biochemiczna, na usg na razie nic nie widać, od wczoraj krwawię, beta urosła minimalnie, więc już wiadomo, że nie ma najmniejszych szans na to, żeby było dobrze. Znowu. Znowu straciłam dziecko.

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    golonat wrote:
    No, to u mnie jest źle. Nie wiadomo, czy ciąża pozamaciczna czy biochemiczna, na usg na razie nic nie widać, od wczoraj krwawię, beta urosła minimalnie, więc już wiadomo, że nie ma najmniejszych szans na to, żeby było dobrze. Znowu. Znowu straciłam dziecko.
    Strasznie mi przykro :(

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Golonat :( strasznie mi przykro, bardzo mocno Cie tulę :*

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    golonat wrote:
    No, to u mnie jest źle. Nie wiadomo, czy ciąża pozamaciczna czy biochemiczna, na usg na razie nic nie widać, od wczoraj krwawię, beta urosła minimalnie, więc już wiadomo, że nie ma najmniejszych szans na to, żeby było dobrze. Znowu. Znowu straciłam dziecko.
    Trzymaj się tam! Nic więcej co bym nie napisała i tak nie zmniejszy tego co czujesz teraz...przykro mi z Twojego powodu.
    Może nie biochemiczna? Może jeszcze zejdzie do macicy? Może za szybko? Bierzesz luteine/dupka? Jesteś pod opieką lekarza teraz? Czy masz czekać? Leż w miarę możliwości....

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Golonat :(

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ