X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu
Odpowiedz

Wielkanocne jakeczka. !Testujące w kwietniu

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    Lekarz nie daje ci nie na wywołanie przy tak długich cyklach?
    To jest mój pierwszy długii cykl

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Jest ryzyko, że zarazisz partnera i nawet jak już infekcję wyleczysz, to parner będzie Cię wtedy zarażał spowrotem. W ogóle to dziwi mnie, że gin nie kazała najpierw infekcji wyleczyć i pozwoliła kontynuować starania. Nie wiem, może to ja mam złe informacje, ale często borykałam się z infekcjami i bakteryjnymi i grzybicznymi i zawsze gin zabraniał współżycia szczególnie bez zabezpieczenia w tym czasie, dopóki infekcja noe została w pełni wyleczona.

    To zależy od rodzaju bakterii. Zarazić podobno można candidą właśnie a nie bakterią, bo to typowo babska przypadłość. Ta nie jest nawet przenoszona drogą płciową. To podobno zaburzenie flory bakteryjnej. W ciąży niebezpieczne, ale się leczy. Więc chyba nie umrę ;P

    7u229jcgzsq578gy.png
  • bondzik007 Autorytet
    Postów: 1401 992

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn ktore mają już dzidziusia <3 ile dpo zaczęły was boleć piersi?? U mnie zawsze to pierwszy objaw był a w tym cyklu nie, zero... Wątpię że mi się udało :(

    Mi po poronieniu wszystko się zmieniło.. kiedyś już tydzien przed @ miałam bolące piersi ze spać na brzuchu nie mogłam. I taki sam mialam objaw ciąży.. do tego wtedy doszedł ból podbrzusza czego nigdy przed miesiączkami nie miałam, tylko w jej pierwszym dniu. po poronieniu za to, bóle piersi przed @ przeszły a pojawily sie dziwne kłucia jajników, pobolewanja podbrzusza. W tym cyklu mam dodatkowo drażliwe sutki ale nie łączę tego z możliwą ciąża bo tak jak napisałam kiedyś była to oznaka miesiączki :)

    12.04.18 - Dwie kreski!! <3 Beta 232,47 11dpo 3cs
    p19u3e3kqm3ubh3v.png

    [*] Aniołek 9tc+3 16.11.2017 <3 <3 <3 1cs

    Synek <3 cały i zdrowy urodzony 16.12.18 <3

    [*] Aniołek 10tc+5 31.12.19 <3 <3 <3 dziewczynka z trisomią 22 ..

    MTHFR_1298A-C homozygota , obniżone białko S, podwyższone D-dimery
    Folian, b12, b6, wit D, acard, clexane, duphaston
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    To jest mój pierwszy długii cykl
    Aaa :*

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bondzik007 wrote:
    Mi po poronieniu wszystko się zmieniło.. kiedyś już tydzien przed @ miałam bolące piersi ze spać na brzuchu nie mogłam. I taki sam mialam objaw ciąży.. do tego wtedy doszedł ból podbrzusza czego nigdy przed miesiączkami nie miałam, tylko w jej pierwszym dniu. po poronieniu za to, bóle piersi przed @ przeszły a pojawily sie dziwne kłucia jajników, pobolewanja podbrzusza. W tym cyklu mam dodatkowo drażliwe sutki ale nie łączę tego z możliwą ciąża bo tak jak napisałam kiedyś była to oznaka miesiączki :)
    Ja w tym cyklu też klucie miałam a sutki do dziś jak dotknę to bolą

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Nigdy w pierwszej ciąży mnie nie bolały. Dopiero jak ssak się przyssał.
    Jest nadzieja

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn ktore mają już dzidziusia <3 ile dpo zaczęły was boleć piersi?? U mnie zawsze to pierwszy objaw był a w tym cyklu nie, zero... Wątpię że mi się udało :(


    Mnie piersi zaczęły boleć na tydzień przed planowaną @ która nie przyszła i bolały przez całą ciążę ( 7 miesięcy ) :)

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn ktore mają już dzidziusia <3 ile dpo zaczęły was boleć piersi?? U mnie zawsze to pierwszy objaw był a w tym cyklu nie, zero... Wątpię że mi się udało :(
    Mnie piersi nie bolą do tej pory :-P Trochę tylko same sutki ostatnio.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi :*:*:*:*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ja tak mam ;) Spowodowane jest to prawdopodobnie drobną nadżerką. Gin stwierdził, że nie ma sensu wstrzymywać starań ponieważ nie jest poważna a jeżeli chcemy dziecko to i tak po pierwsze żadnych inwazyjnych zabiegów byśmy nie robili, a po drugie ciąża i poród może mieć różny wpływ na tą nadżerkę.
    A co do samej infekcji to w ciąży ponoć jest się bardziej narażonym i tak.

    A u mnie nadżerka też drobna jest, jedna lekarka chciała mnie leczyć, druga, uznała, że taka moja uroda, że po prostu przy staraniach itd tak się może utrzymywać, że oczywiście należy przeleczyć, ale musiałabym być w ciągłym leczeniu, a to na tyle drobne, że nic się nie stanie.
    Czyli starałaś się mając jakąś infekcję drobną, tak? I widzę, że mimo wszystko się udało? <3
    Będzie dobrze, a na leczenie przyjdzie czas. Przecież jesteśmy przebadane od góry do dołu, nie zdąży się nic poważnego "zadziać", bo już lekarz wyłapie. Chce w to wierzyć ;P

    Marryy lubi tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    W poprzedniej ciąży było czysto przed a i tak się coś w trakcie przypałętało. A teraz ja tego nie czuję, tyle że w cytologii wyszło. Mi gin powiedział, że skoro i tak pewnie będę w ciąży to tylko solcogynem możemy posmarować. Ale to i tak zazwyczaj co namniej dwa razy trzeba, z jakimiś tam przerwami więc pół roku byłoby z głowy. A uważał, że nie jest na tyle duża żeby się nią jakoś martwić i mogła by wrócić przez hormony ciążowe i poród. Więc spróbowaliśmy i się udało, mam nadzieję że szczęśliwie i wrócimy do tematu po porodzie dopiero ;)

    Trzymam kciuki, ale na stówę będzie dobrze! Wiesz, jak się patrzy czasami na ciężarne alkoholiczki itd podejrzewam, że tam to dopiero można by wyhodować, a jakoś rodzą, itd Nie ma reguły.
    Ale nie powiem, Twój przykład mnie BARDZO optymistycznie nastroił dzisiaj :*

    7u229jcgzsq578gy.png
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn ktore mają już dzidziusia <3 ile dpo zaczęły was boleć piersi?? U mnie zawsze to pierwszy objaw był a w tym cyklu nie, zero... Wątpię że mi się udało :(

    Mnie w ogole nie bolaly. Ani na poczatku ani w czasie calej ciazy. W ogole nie mialam zadnych objawow poza sennoscia a potem pod koniec zmeczenie.

    Dibolek lubi tę wiadomość

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Dziewczyny ratunku w sobotę będę mieć w domu ok . 15 chłopów z woja mojego+ żony i dzieci .Ratunku co ugotować jakaś sałatka, przekąska napewno będziemy robić ognisko z kiełbaska ale co jeszcze. Ratujcie bo juz się boje co to będzie :(

    Powiedz, żeby każdy coś przyniósł. Przecież 15 facetów plus żony i dzieci to ze 40 osób minimum. Jak niby masz zrobić im jedzenie??
    My jak mamy więcej osób robimy hummus albo zapiekanki. Szybko, łatwo i nsjadliwie.

  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps u mnie chyba 11dpo i negatyw :(

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek, mnie w ciazach nie bolaly piersi. Czułam sutki. W cyklach nieciazowych piersi.
    Ft3 i ft4 nie jest złe. A przeciwciała badałaś? Dobrze by było zbadać selen i o ile nie jest wysoki koniecznie brać w ciąży. Znacznie zmniejsza ryzyko problemów z tarczyca po porodzie. Twoje tsh nie jest dobre, ale jeśli nie masz objawów niedoczynności to bym kontrolowała regularnie w ciąży. Do tego koniecznie sprawdziła ferrytyne, żelazo, D i B12. To wszystko się łączy.

    Dibolek lubi tę wiadomość

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Powiedzcie mi czy na początku ciąży któraś z was leciała samolotem? Mamy zarezerwowane wakacje w drugim tygodniu maja a dzisiaj wzięłam zastrzyk nie chce na zapas myśleć ale rezerwacja była już jakiś czas temu. Gdyby teraz się udało to nie wiem czy można na początku lecieć?

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ja się śmieję, że jak drugie dziecko też będzie takie duże to szyjka będzie miała większe zmartwienie niż mała nadżerka :D
    A z tym stanem zapalnym, to dostałam gynalgin na 10 dni i go wybrałam, a potem już lactovaginal i starania na spokojnie ;)
    Powodzenia :)

    Kochana, czyli Ty w sumie zaszłaś po przeleczeniu, tak? u mnie jeszcze trochę do leczenia ewentualnego, bo muszę tydz po @ zrobić dopiero wymaz, teraz lekarka nic nie przepisała. Więc dostałabym leczenie dopiero na czas owulacji albo nawet po niej, w zależności jak szybko są wyniki tych wymazów.

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Cześć. Powiedzcie mi czy na początku ciąży któraś z was leciała samolotem? Mamy zarezerwowane wakacje w drugim tygodniu maja a dzisiaj wzięłam zastrzyk nie chce na zapas myśleć ale rezerwacja była już jakiś czas temu. Gdyby teraz się udało to nie wiem czy można na początku lecieć?
    A czemu obawy przed lataniem ?? Ja tez w nast tyg lece :o

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Dibolek, mnie w ciazach nie bolaly piersi. Czułam sutki. W cyklach nieciazowych piersi.
    Ft3 i ft4 nie jest złe. A przeciwciała badałaś? Dobrze by było zbadać selen i o ile nie jest wysoki koniecznie brać w ciąży. Znacznie zmniejsza ryzyko problemów z tarczyca po porodzie. Twoje tsh nie jest dobre, ale jeśli nie masz objawów niedoczynności to bym kontrolowała regularnie w ciąży. Do tego koniecznie sprawdziła ferrytyne, żelazo, D i B12. To wszystko się łączy.
    Nie badalam przeciwciał. A jakie są objawy niedoczynnosci??
    Czyli do zrobienia : Selen, ferrytyna, zelazo, d i b12 ?
    Kurcze już się boję ile to będzie kosztowało :D

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    A czemu obawy przed lataniem ?? Ja tez w nast tyg lece :o

    Czytałam że do 12 tygodnia nie powinno się lecieć samolotem bo zarodek nie jest jeszcze dobrze zagnieżdżony. Ale że swoim lekarzem nie rozmawiałam jeszcze bo jak narazie" nie ma tematu ". W sumie przed wylotem już będę wiedziała czy się udało. A Ty jak nie zastanawiałas się nad tym? Bo dla mnie to będzie pierwszy lot samolotem nie wiem jak teraz się odnieść do tego.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ