X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wiesiołek i len na poprawę śluzu
Odpowiedz

Wiesiołek i len na poprawę śluzu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak samo. Teraz jem dziennie 100g marchewki piję dużo wody i też jest poprawa :)

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 5 marca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Dziewczyny!
    Ważne jest żeby wiesiołek brać od 1 dc do dnia owulacji!!

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • emilkaaa Ekspertka
    Postów: 224 104

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy cykl stosuje wiesiolka i siemie lniane. Kilka dni temu po @ kiedy wspolzylismy moj powiedzial, ze nie pamieta kiedy tak mokro bylo. Nie wiem czy to zasluga tych specyfików czy on tak na mnie zadziałał ;)

    Manieczka86, Sagasigrun lubią tę wiadomość

  • Tulipanka Autorytet
    Postów: 490 365

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez ostatni miesiąc brałam także mleczko pszczele, bo to specyfik bardzo chwalony i polecany w niedomaganiach owulacyjnych i ogólnie wpływający na estriadol, czyli wszystko co się z nim wiąże. Zatem uczciwie trzeba powiedzieć, że może to nie tylko wiesiołek + len. Ale wiesiołek i jego maksymalna dawka na pewno swoje zdziałała :)

    Tuli
    Synuś ur 08.2017 - 3 lata starań
    Córcia ur 11.2019
    PCO, Hashimoto, hiperprolaktyn., celiakia.
  • Optymistka! Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oprócz wiesiołka i lnu (u mnie akurat olej w kapsułkach) z czystym sumieniem mogę Wam polecić picie octu jabłkowego (bio z Rossmanna) . Już w pierwszym cyklu śluz był książkowy :)

    Evaa lubi tę wiadomość

    Urwis 6lat <3
    Aniołek 28tc [*] 07/2014 <3
    uwo99jcgadiuqcpx.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z ilością wiesiołka nie należy przesadzać, bo może boleć dziwnie brzuch (mnie bolał, więc ograniczyłam go do 1 tabletki). polecam ziarna lnu, bardzo fajnie działają na śluzik. marchewka i ocet też ok. korzystałam ze wszystkiego, ale najlepiej u mnie poskutkowało na śluz zbicie prolaktyny do normy ;)

    Optymistka! lubi tę wiadomość

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Optymistka dzieki za rade bo mnie nc nie pomaga ani wiesiolek ani siemie ani woda. Uzywam conceive no i kupie ten ocet

    Optymistka! lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Optymistka! wrote:
    Oprócz wiesiołka i lnu (u mnie akurat olej w kapsułkach) z czystym sumieniem mogę Wam polecić picie octu jabłkowego (bio z Rossmanna) . Już w pierwszym cyklu śluz był książkowy :)
    Uwaga! Ocet jabłkowy nie jest dla wszystkich. U mnie skończyło się to wymiotami z krwią i wizytą w szpitalu. Mam problemy z żołądkiem, zgaga itp, podejrzewają wrzody.

    Evaa lubi tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dodatkowo polecam siemię lniane. :)

    Evaa lubi tę wiadomość

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova33 a to na pewno od octu? O żołądek się nie martwię, bo nigdy nie miałam z nim problemów, nawet mdłości ani zgagi-nigdy.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Optymistka! Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova33 wrote:
    Uwaga! Ocet jabłkowy nie jest dla wszystkich. U mnie skończyło się to wymiotami z krwią i wizytą w szpitalu. Mam problemy z żołądkiem, zgaga itp, podejrzewają wrzody.

    Tova masz rację, ocet może podrażniać śluzówkę,osoby z problemami żołądkowymi nie powinny go pić.

    Tova33 lubi tę wiadomość

    Urwis 6lat <3
    Aniołek 28tc [*] 07/2014 <3
    uwo99jcgadiuqcpx.png
  • ansien Koleżanka
    Postów: 57 5

    Wysłany: 25 lipca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,
    man pytanko....
    czy mogę jednoczesnie brać olejek z wiesiołka i pić siemię lniane ?
    ( biorę 4x kapsułka oleju z wiesiołka i 1 szklankę siemienia lnianego dziennie....)
    Czy któraś z Was brąła jednocześnie to i to ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 08:35


    ciąża bliźniacza jednokosmówkowa jednoowodniowa
    zi13kw7i6g1aqgul.png
  • Neverland Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 27 lipca 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łykasz kapsułki z wiesiołkiem Gal (zielone opakowanie)? Bo jak tak, to powinnaś łykać 3x dziennie po 2 kapsułki. Siemię lniane pij na zdrowie. Jedno drugiego nie wyklucza ;)

  • Miss_white Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 marca 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dziś zaczynam wiesiołkowanie. Czekam na rezultaty

    Miss_white
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ