X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Witam i o zdrowie pytam
Odpowiedz

Witam i o zdrowie pytam

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madzia1007 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 listopada 2023, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. W 43 dniu cyklu robiłam test, wyszedł negatywny. Wczoraj byłam u ginekologa, zbadał, wykluczył ciąze i wypisał duphaston na wywołanie okresu. Wzięłam pierwszą tabletkę rano i około 13 dostałam plamienia/miesiączkę. Czy mam dalej brać tabletki? Nie ukrywam, liczyłam że zatrzymanie okresu=w końcu ciąża

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2023, 17:35

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7479 7680

    Wysłany: 8 listopada 2023, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wzięłaś tylko jedną, to ja bym nie brała dalej skoro dostałaś miesiączki.

    siesiepy lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 metformina 1500, acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ