X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem i ja dziś mi szybko dzień zleciła, mój będzie za pol godz teraz cos zjem. Później przecxytam co pisalyscie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 11 lutego 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny a u mnie jakos leci mam takie pytanie czy któraś z was podcza starań chodzi na solarium bo ja nie chodze juz z dobre poł rokuuu w ogole, ale wlasnie teraz mam chęć isć sobie raz chociaz np jutro co myslicie??
    chodzi mi o to czy to moze zaszkodzić jakos w sumie do plodnych dni jescze troche mam
    Pytam bo już sama nie wiem co myśleć na ten temat

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 11 lutego 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Kupiłam: K-Y Lubricating Jelly :) Pani powiedziała że nie zaszkodzi:)
    Oj wydaje mi się że dla starających on nie jest wskazany. Wszystkie ," zwykłe " lubrykanty zatrzymują żołnierzy! Sprawdź to dokładnie!

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK wrote:
    hej dziewczyny a u mnie jakos leci mam takie pytanie czy któraś z was podcza starań chodzi na solarium bo ja nie chodze juz z dobre poł rokuuu w ogole, ale wlasnie teraz mam chęć isć sobie raz chociaz np jutro co myslicie??
    chodzi mi o to czy to moze zaszkodzić jakos w sumie do plodnych dni jescze troche mam
    Pytam bo już sama nie wiem co myśleć na ten temat

    Ja byłam wczoraj na 7 minut :D Żyj normalnie. Do owulacji zachowuje sie normalnie później niektórych rzeczy unikam własnie typu solarium :D

    Zoe mi farmaceutka powiedziała że ma najmniej dodatków i będzie ok. Ale mamy go w razie co nie uzywamy gdy nie musimy :) Czyli w sumie teraz nie używaliśmy ani razu :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 lutego 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka co do solarium to powiem ze nigdy nie byłam, mam jakieś obawy, myślę o pieprzykach, żeby jakiegoś raka nie dostać. Przeczytałam, na szczęście miałam malo do nad robienia :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.mamazone.pl/artykuly/chce-byc-mama/nieplodnosc/2012/seks-pary-ktora-stara-sie-o-dziecko.aspx Dziewczyny świetny artykuł warty przeczytania jeżeli nie czytałyście :)

    Ja prace skończyłam o 5 rano. Teraz się obudziłąm i staram się wrócić do żywych :D
    Kupiłam wczoraj rossmannowskie testy owu bo jakos jednak tym z allegro mniej ufałam :D No i byliśmy znów zapytać następnego złotnika o obrączki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany co tutaj taka cisza?
    Chyba ominie mnie owulacja w tym miesiącu i w ogole jej nie bedę miała jeszcze mam problem z A. który musi iść do urologa ponieważ prawdopodobnie ma torbiel na jądrze :/ koniec marca ma termin później ew. operacja bo jest dość duży no więc może czerwiec-lipiec uda się zajść w ciążę i chyba spróbuje w marcu jeszcze a później co ma być to będzie i w wakacje wznowimy starania.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 lutego 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , nadrobiłam Was ;) pare dni mnie nie było ale juz sie melduje .
    Agnesia kochanie oby wszystko było dobrze ;(
    Co do solarium to dziewczyny nie popadajcie w paranoje , Ja chodze na solarium i chodziłam w udanym też cyklu w październiku i w porządku . żyjmy normalnie bo popadniemy w paranoje powaznie .;) Ja mam zamiar dzisiaj popić , haha drinków pare sobie walnąć . Miłego dnia kochane .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec wczoraj byliśmy w szpitalu. Mój A. miał bóle jakby od wyrostka i dostał skierowanie. Na całe szczescie to nie wyrostek, ale zapytalismy lekarza o tą narośl na jądrach. Powiedział że na 95% to są żylaki ;/ no nic koniec marca wizyta u urologa i operacja. Moje szanse na ciąże spadły do minimum. Ja jeszcze owulacji nie miałam a przy żylakach jest słabe nasienie. Bede próbowała cuda się zdarzają ale jak się nie uda to może czerwiec :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 lutego 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    No wiec wczoraj byliśmy w szpitalu. Mój A. miał bóle jakby od wyrostka i dostał skierowanie. Na całe szczescie to nie wyrostek, ale zapytalismy lekarza o tą narośl na jądrach. Powiedział że na 95% to są żylaki ;/ no nic koniec marca wizyta u urologa i operacja. Moje szanse na ciąże spadły do minimum. Ja jeszcze owulacji nie miałam a przy żylakach jest słabe nasienie. Bede próbowała cuda się zdarzają ale jak się nie uda to może czerwiec :)
    Kochana przykro mi ale wierze , ze wyjdziecie z tego wszystkiego zwycięzką ręką ! Musicie tylko walczyć i wierzyć !!!


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem. Wierzymy, ale po zabiegu będzie już tylko lepiej. Do zabiegu możemy modlić się do cud:D Mamy jeszcze czas na dziecko. Jeżeli będzie trzeba to i za rok wznowimy starania. Zdrowie jest najważniejsze:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2015, 20:47

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 lutego 2015, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie zdrowie najważniejsze, dobrze ze się nie zalamujesz i się nie poddajesz trzymam kciuki by wszystko było ok. Tez ostatnio nie pisalam mam zachwiania nastroju. Dziś tempka mi spadła to pewnie niedługo @ będzie. Nowe witaminy kupilam dla siebie i dla mojego, on bierze systematycznie co rano i dobrze bo wieczorem nie będzie mu się chciało a tak z rana weźmie. Dodatkowo bierze magnez z b 6 bo w tych witaminach nie ma. Miłego dnia.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz po hsg, okropnosc ale przezylam za 2 tygodnie wizyta i znowu stymulka.

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 16 lutego 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejjj wszystkim! co tam u was? cos ostatnio cisza tu taka... u mnie ok ale jakies doły łapie dni plodne sie zblizaja wielkimi krokami a my meżem cos sie nie mozemy sie zgrać na przytulanki.. i juz sobie mysle ze znowu pewnie nic z tego nie wyjdzie :( ehhhh

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 lutego 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zmierzyła tempke i jeszcze bardziej spadła myślę ze zaraz małpa przyjdzie idę do łazienki a tu krew, później zaczął mnie bolec brzuch. Teraz czekam aż się skończy.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dawno mnie tu nie było , ale brak weny . Czekam na @ więc mało co się udzielam żeby się nie stresować :)
    jak u was ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przestaje udzielać się na ovu , pozostawiam tylko wykres ( ukryty ) i pamiętnik również ukryty . To forum schodzi na psy , admin w ogóle się nie interesuje co się tu dzieje jest zamęt i nic więcej jeżeli któraś będzie chciała mieć kontakt ze mną zaprasza pw :) trzymam kciuki za was wszystkie aby wam się spełniło marzenie <3 trzymajcie się cieplutko <3

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytalam ten wątek, dawno nie widziałam takiego, szkoda slow i nerwów na niego. Przeczytalam o occie ale nie będę go kupowała, zastanawiam się jak mój będzie brał witaminy np. Trzy miesiące to będzie lepiej, tylko zastanawiam się nad swoja owulka albo hormonami może u mnie cos źle jest.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Dziewczyny przestaje udzielać się na ovu , pozostawiam tylko wykres ( ukryty ) i pamiętnik również ukryty . To forum schodzi na psy , admin w ogóle się nie interesuje co się tu dzieje jest zamęt i nic więcej jeżeli któraś będzie chciała mieć kontakt ze mną zaprasza pw :) trzymam kciuki za was wszystkie aby wam się spełniło marzenie <3 trzymajcie się cieplutko <3
    a sie przejmujesz pomysl ze jak zajdziesz w ciaze to tez bedziesz histeryzowac :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    a sie przejmujesz pomysl ze jak zajdziesz w ciaze to tez bedziesz histeryzowac :D
    oj kochana nie aż tak ;p

‹‹ 39 40 41 42 43
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ