X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś byłam po wzorniki obrączek w salonach i zobaczyć tytanową dla A. Ale Pani go chyba przekonała że mimo co wszyscy mówią złoto jest trwalsze:)
    Teraz będziemy wybierać wzór a później trochę chyba poserduszkujemy :) W koncu weekend jest, szkoda tylko ze jutro do pracy ide:(

    Jak wam mija wieczór?

    Edit:
    Zrobiłam dziś morfologie, glukoze i tarczyce. Wyniki będą w poniedziałek:)
    I znalazłam super oferte dla kobiet w ciązy badań. Wszystkie potrzebne badania w pakiecie za 309zł :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 20:51

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :)
    Agnesia jak uważasz że lepiej ci zrobi taka przerwa od nas to na jakiś czas odejdź ale ja próbowałam i nie dałam rady :) po prostu nie musimy mówić o ciąży tutaj a wtedy wyluzujemy :) Fajnie że wybieracie obrączki czyli jednak Twój A. też złotą będzie miał ? Mój A. też jutro do pracy ale może uda mi się go na małe co nie co namówić ;D
    co do badań fajny pakiecik :) na pewno taniej wyjdzie niż gdyby osobno robić :)

    Kiedy masz wyniki tych dzisiejszych badań , pewnie w poniedziałek ? Mój musi w pon, odebrać swoje bo gapa dziś zapomniała .

    Zakręcona ja uważam że takie walentynki w domku są najlepsze ;) no góra jakieś kino czy wyjść do restauracji ale i tak dom to dom można <3 heheh :)

    Werka i jak o której Twój wrócił dziś ? Grzeczny był ? Byłaś u tej koleżanki czy w domku ?

    Ja zrobiłam dziś naleśniki , no Mój zjadł samo ciasto hehe a ja z bananem , nutellą , bitą śmietaną i oblane czekoladą ;) zapchałam się jak nic :)

    Jest tu ktoś w ogóle ?

    ZakręconaOna, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Dobry wieczór :)
    Agnesia jak uważasz że lepiej ci zrobi taka przerwa od nas to na jakiś czas odejdź ale ja próbowałam i nie dałam rady :) po prostu nie musimy mówić o ciąży tutaj a wtedy wyluzujemy :) Fajnie że wybieracie obrączki czyli jednak Twój A. też złotą będzie miał ? Mój A. też jutro do pracy ale może uda mi się go na małe co nie co namówić ;D
    co do badań fajny pakiecik :) na pewno taniej wyjdzie niż gdyby osobno robić :)

    Kiedy masz wyniki tych dzisiejszych badań , pewnie w poniedziałek ? Mój musi w pon, odebrać swoje bo gapa dziś zapomniała .

    Zakręcona ja uważam że takie walentynki w domku są najlepsze ;) no góra jakieś kino czy wyjść do restauracji ale i tak dom to dom można <3 heheh :)

    Werka i jak o której Twój wrócił dziś ? Grzeczny był ? Byłaś u tej koleżanki czy w domku ?

    Ja zrobiłam dziś naleśniki , no Mój zjadł samo ciasto hehe a ja z bananem , nutellą , bitą śmietaną i oblane czekoladą ;) zapchałam się jak nic :)

    Jest tu ktoś w ogóle ?

    Ja jestem! :D
    Tzn ja wiem ze tutaj tak nie rozmawiamy ale gdy tutaj nikt nie odpisuje myszkuje po forum i czytam juz o ciazach :D ale dam rade tak czy siak wątpię żeby w pierwszym staraniu się udało.
    A badania w cenie to:
    -mocz
    -morfologia
    -glukoza
    -ALT, ALP
    -Kreatynina
    -żelazo
    -grupa krwi z kartą identyfikacyjna
    -progesteron
    -beta HCG
    -HBs przeciwciala
    -HCV przeciwciala
    -HIV
    -USR
    -Toksoplazmoza Igm
    -różyczka IgM
    myślę że za 309zł nie jest drogo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba nie wszystkie są ale nie jestem pewna chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się że wszystko ,pasowało by obliczyć ile osobno by wyszło ale sądzę że w pakiecie troszkę taniej :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 lutego 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka pewnie , że najlepsze ale tylko jak są super miło spędzone i romantycznie ;) Co do tych badań co Agnesia wrzuciła to wydaje się nie drogo bo wiele z tych badań ma taką cene , ze myśle , ze osobno by nas dużo więcej wyniosło to . ;) Ja sobie zapisze te badania , na przyszłość zeby wiedzieć jakie zrobić badania bo każdy lekarz inaczej mówi a tu widzę jest dużo i konkretnie :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :)
    Niedawno wstała, zmogło mnie spanie jak nie wiem .
    Dziś mi owulację wykryło , czas współżycia dobry . Teraz czekamy . Chciałabym już kolejny cykl . Jem sobie teraz nutellę zaraz będę skrobała ziemniaki . Mam mega ochotę na talarki z cebulką i mleczkiem ommmm :)
    Zakręcona fakt ale te kilka pierwszych badań są tanie i można je za darmo zrobić :P więc różnie to może być z ceną :)
    ale spisz sobie spisz ...
    Miłego dnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sa tez badania ktore mozna zrobic na nfz. Zobaczymy siostra mi podala jeszcze jedno laboratorium tanie:) bede musiala to oblicze jak sie oplaca bo wczoraj z moja lekarz sprawdzalysmy szczepienie ba rozyczke i przechodzilam wszystkie wiec rozyczka przeciwciala nie sa mi az tak tez potrzebne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co nie myślę o ciążowych badaniach :) niektóre z tych wyżej wymienionych mam już zrobione więc luzik . Mocz morfologia nie jest droga więc czy na fundusz czy nie to nie robi mi różnicy :) a wiadomo że te dwa badania często się wykonuje w ciąży :) będę myślała jak zajdę ;)

    jak mija sobota ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w sumie patrzylam na badania przed ciążą bo tez byl komplet. Jak bede w domu moge wam napisac jakie sa tylko ze moim zdaniem troche drogo jak na te badania skoro większość mozna zrobic na nfz:) i przez przypadek zobaczylam te na ciążowe:) a ja jestem na imprezce urodzinowej kuznki. Pozniej idziemy do znajonych na herbatke:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia ja co prawda już wszystkie mam zrobione heheh ale możesz wysłać te przed ciążą co trzeba zrobić luknę sobie ;)
    Miłego wieczoru :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 02:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero wróciłam do domu, jutro (dziś) temperatury nie mierze bo piłam wino. Jajnik mnie bardzo boli takie delikatne skurcze mam.

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 8 lutego 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć trochę nie pisałam ale jakoś nie mam czasu.

    My w walentynki idziemy do kina na Greya (bilety już mamy kupione) a potem gdzieś pójdziemy na kolacje :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 lutego 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka w niedzielny poranek, nie byłam w końcu u Pauliny nie zdazylam bo wcześniej konczyla prace ale za to poszlam na spacer była ładna pogoda, wczoraj mój wziął wolne i kolo południa poszlismy się przejść ale ze wiał zimny wiatr to szybko wrocilismy. Pozniej kumpel przyjechał po nas i pojechalismy do Mannheim po polskie produkty bo w moim miescie zamknęli sklep z polskimi produktami wieczorem domowka u kumpla, teraz spimy ja leze.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś i wczoraj niestety nie zmierzylam o stalej godzinie. Wćzoraj wypilam winko i dziś tempka poszła w gore. Ciekawa jestem jaka jutro będzie pewnie spadnie. Dziś 37,3.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zmierzyłam temperaturę gdy A. szedł na egzamin i jest w miarę normalna:) to chyba dobrze tylko 1,5godziny od normalnego mierzenia.
    Dziś jakaś taka zadowolona i szczęśliwa jestem.
    Zaraz będę robiła obiad dla A. no i dziś mija nam równy rok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :)
    My dziś kupiliśmy bilety do kina , i na 23 mamy seans :)
    Werka moim zdaniem masz temp . zakłócone i ja bym ich nawet nie wpisywała . Agnesia ty też nie wpisuj dzisiejszej temp :)
    kama no to widzę też walentynkowo z Greyem :D ale będzie bzykanko hahah po filmie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Hej wszystkim :)
    My dziś kupiliśmy bilety do kina , i na 23 mamy seans :)
    Werka moim zdaniem masz temp . zakłócone i ja bym ich nawet nie wpisywała . Agnesia ty też nie wpisuj dzisiejszej temp :)
    kama no to widzę też walentynkowo z Greyem :D ale będzie bzykanko hahah po filmie :P

    Ja wpisuje ale zaznaczam zeby nie bralo pod uwage tej temperatury. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Hej wszystkim :)
    My dziś kupiliśmy bilety do kina , i na 23 mamy seans :)
    Werka moim zdaniem masz temp . zakłócone i ja bym ich nawet nie wpisywała . Agnesia ty też nie wpisuj dzisiejszej temp :)
    kama no to widzę też walentynkowo z Greyem :D ale będzie bzykanko hahah po filmie :P
    my na zabawe idziemy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    my na zabawe idziemy :)
    oo to super :) bawcie się dobrze
    a jaka to impreza ?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 lutego 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wpisalam, a co do walentynek to sie okaze.Wczoraj pozyczylam dwie ksiazki od kumpla bede miala co robic. Lezymy zaraz idziemy spac.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ