X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    chyba nie skraca heh ale sa zdrobnienia jakieś bo patrzyłam kiedyś :) u nas będzie Adrianek :) gdzie ty byłaś jak cię nie było ? :)

    Ja caly czas jestem, czytam. Nie pisze bo nie mam o czym. :) w sumie ostatnio tak wyluzowalam ze i na ovu mi sie czasem wejsc nie chce. ;)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 lutego 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinka ja jak pije alko to ignoruje tempke nastepnego dnia bo ona falszuje. Alko podnosi tempke.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinka1992 wrote:
    hej dziewczyny :) przepraszam ale ja tak troche z innej beczki, mam pytanie, czy alkohol moze podnieść temperature? Wczoraj wieczorem wypiłam 2 piwa , a dziś rano mierze temperaturę a tu 36,86 a jeszcze wczoraj była coś okoł 36,0 spójrzcie..a i prawdopodobnie dziś szykuję się owulacja , prawdopodobnie..
    47cd8a268e67f4a2506480df6c7178b1.png
    Myślę że większa ilość tak ale dwa piwa nie mam pojęcia . Ja zazwyczaj po jednym piwku pije ale nie ignoruje ani nic ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi wrote:
    Ja caly czas jestem, czytam. Nie pisze bo nie mam o czym. :) w sumie ostatnio tak wyluzowalam ze i na ovu mi sie czasem wejsc nie chce. ;)
    Szkoda , ale dobrze że wyluzowałaś ;) bo stres nam nie pomaga :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w ogóle to Hejka :)
    Miałam rano małe załamanie ale już jest lepiej . A. zrobił badania niestety tych najważniejszych dwóch nie FSH i estrogenu ale zrobi może w niedziele a jak nie to w poniedziałek :) Niestety musiał za nie zapłacić , skierowania na usg nie dostał i tak mnie to zdołowało ale cóż. Mówiłam mu że jak bd musiał zapłacić to niech ich nie robi zrobimy po 10 ale zrobił no to nic się nie odzywałam ale mógł chociaż wszystkie zrobić albo to FSH jeszcze ale niech już będzie . Zobaczymy jak te wyniki wyjdą .
    Miłego dnia <3

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 lutego 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane .<3
    Co do imion to u mnie dla dziewczynki to Lilka , Michalinka , Blanka też ładnie ;) Antoninka , Vanesska ;) i Vanesska jest faworytem bo mój zakochany w tym imieniu i ustalone , ze jak bedzie córa pierwsza to Vanessa właśnie ;) a co do chłopca to Antoś , Oliwier i Filip mi się podoba ale faworytem na pierwszego syna jest Oliwier ;) Chciałabym Antosia ale mój D się nie zgadza , jemu się nie podoba w ogole to imię ;(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona bo oni nie mają gustu :D (żarcik )
    Jak mój A. mówi żee pójdzie i wpisze Stefania :D ahhahahah no chyba bym go zamordowała :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mezem mielismy taki dylemat jak dac synowi na imie, Boze, przy nastepnej ciazy bedzie to samo, na bank. A bo to imie mi nie pasuje, mezowi to nie pasuje, a to sie zle kojarzy itd. Straszne to bylo :D a co najlepsze wiecej imion dla dziewczynek nam sie podobalo niz dla chlopcow.

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 5 lutego 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny byłam dzis z wynikami morfologii u rodzinnego i powiedziala mi ze wyniki juz powoli zakrawają pod anemie:/ przepisała żelazo ,witamine b12, no i kwas foliowy kazala brac to wiadomo i witamine c
    myslicie ze to mogło byc powodem ze nieudanych prób zajscia w ciaże??

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a macie jakieś plany na walentynki? wszędzie je widać już w sklepach, wystawach no są wszędzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK możliwe . Bierz witaminki systematycznie i powtórz za jakiś czas :) Będzie dobrze
    Agnesia my kino , kolacja ( w domku ) i <3 :) w tym roku tak spędzamy a wy jak? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia, ja spedzam walentynki z moim drugim factem, tym najmlodszym :) raczej nic specjalnego robic nie bedziemy. 15 lutego wieczor spedze z mezem przy filmie i na 100% <3 :)

    Boz, wypilam 2 lampki wina i mam dym. Zle ze mna. :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja spędzę je w pracy a później na odpoczynku w domu jakiś film może winko ale nie wiem jak będzie z <3 ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my jak się będziemy z tą rezerwacją tak zbierać to wylądujemy chyba pod ekranem hhahahah :D

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 lutego 2015, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra tez nie ignoruje jak wypije jedno piwo czy lampkę wina. Ostatnio czytalam na temat żelaza kwasie folkowym b 12 i ich niedobory co może spowodować.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 lutego 2015, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam o witaminach i niedoborach w swoim pamiętniku w ostatnim wpisie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) idę zaraz na badania ;D obym dostała to czego potrzebuje i oczekuje. A pozniej znow praca. Tak sobie myślę że muszę trochę uciec z ovu i wyluzować. Ale to dziś głębiej przemyślę. bym tak zniknęła do 2 dni po owulacji, chociaż jak o tym myśle to wiem że będzie mi cieżko bo sie przyzwyczaiłam do was na forum :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez myslalam nie raz by odejść ale się nie da, lubię pisać z Wami :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 lutego 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) co do walentynek to Ja z narzeczonym spędzam w domku , kolacyjka , <3 hehe ;D A on nie wiem co zrobi ale mówił , ze coś planuje , zobaczymy ;) pewne jest to , ze 14.02 pracuje od 7-11 ale rano ;D
    A dzisiejszy dzień jest u mnie taki pochmurny ale zaraz ide na solarium pogrzać sie troszke :) jakieś zakupki i odstresowanie sie po pracy ;) za godzinke kończe i zmykam .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od kilku dni słoneczko :) ogarniam sie i wychodze, moze zajde do Pauliny jeśli będzie w pracy :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ