X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)
Odpowiedz

Wraz z Nowym Rokiem wkraczam z Nową nadzieją ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poluję na książki Greya . Muszę kupić hehe
    co tak mało dziś się tutaj dzieje ?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 lutego 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My to dzis spalismy do poludnia a raczej moj a pozniej leniuchowanie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się popiło to tak jest :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK widzę że nowy cykl jednak zaczęłaś ,szkoda :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ja poluję na książki Greya . Muszę kupić hehe
    co tak mało dziś się tutaj dzieje ?

    Oj ja już tak dawno przeczytałam że już nie pamiętam:) Cały dzień byłam szczęśliwa jakoś teraz się 'zdołowałam'. Zaraz włączymy sobie z A. film i pójdziemy później spać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Oj ja już tak dawno przeczytałam że już nie pamiętam:) Cały dzień byłam szczęśliwa jakoś teraz się 'zdołowałam'. Zaraz włączymy sobie z A. film i pójdziemy później spać :)
    a co się dzieje że się zdołowałaś ?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 lutego 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jak wypije to śpi do południa:) wwłaśnie co się dzieje?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    a co się dzieje że się zdołowałaś ?
    tzn nic takiego po prostu jakiś taki humor dostałam :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 lutego 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) jak minął weekend ? U mnie bardzo zabawowo ;) wyszalałam się z przyjaciółmi jak za dawnych czasów a jutro wracam juz do siebie do domku do UK .
    Landryneczko kochanie z moim D ostatnio szukaliśmy dla mnie też książek " Greya " i znaleźliśmy w Empiku za 3 tomy czyli całość 101 zł ;) Ja zabrać nie moge tego w bagaz bo za duzo by wazyło więc kupuje w Anglii i tam wynalazłam polską księgarnie i zamawiać bedziemy a na film pojdziemy sobie za jakiś czas albo w necie obejrzymy jak puszczą juz bo u nas od jakiegoś czasu Grey w kinach juz leci ale Ja wole obejrzeć w Polskim jezyku niż czasami domyślać się co mowią po angielsku ;) Ja już po badaniu krwi ;) śniadanko zjedzone i niedługo pakowanie . buziaki i miłego poniedziałku .

    Helen lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hej dziewczyny ;) jak minął weekend ? U mnie bardzo zabawowo ;) wyszalałam się z przyjaciółmi jak za dawnych czasów a jutro wracam juz do siebie do domku do UK .
    Landryneczko kochanie z moim D ostatnio szukaliśmy dla mnie też książek " Greya " i znaleźliśmy w Empiku za 3 tomy czyli całość 101 zł ;) Ja zabrać nie moge tego w bagaz bo za duzo by wazyło więc kupuje w Anglii i tam wynalazłam polską księgarnie i zamawiać bedziemy a na film pojdziemy sobie za jakiś czas albo w necie obejrzymy jak puszczą juz bo u nas od jakiegoś czasu Grey w kinach juz leci ale Ja wole obejrzeć w Polskim jezyku niż czasami domyślać się co mowią po angielsku ;) Ja już po badaniu krwi ;) śniadanko zjedzone i niedługo pakowanie . buziaki i miłego poniedziałku .

    Też byłam u znajomych. Zakręcona jak jednak nie wyjdzie z ksiazkami to wiele osob na allegro wysyla za granice:) chociaż gdybyś kupiła tutaj ksiazki i byłaś w PL tydzień to do UK wiozłabyś już tylko jeden tom bo ta ksiazka bardzo wciaga:)
    Dziś Szczecin szary i ponury. Cień cienia cienia na teście owulacyjnym. Nie mam pojecia co dziś robić w pracy :( chyba sie zanudze. Dziś 9 wiec dzien mojej wyplaty mozna poszalec po pracy ;D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 lutego 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesja hahaha no tak , jak jest wypłata to się szaleje haha , u mnie jutro dzien wypłaty hahaha ;D
    Co do książek to możliwe ale jednak kupie sobie tam bede miała na miejscu w domku ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam i zaszalałam, haha. Wszystko przemyślałam i wyszłam z zakupami z apteki gdyby nie kolejka za mną to babka dałaby mi z 5 specyfików przygotowujących do ciąży ale udało się i kupiłam tylko olej z wiesiołka(siemie lniane wywołuje u mnie gazy) i lubrykant póki olej nie zadziała :)

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 9 lutego 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    KASIKK widzę że nowy cykl jednak zaczęłaś ,szkoda :(


    Dobry Wieczór wszystkim

    no wielka szkoda Landryneczko ale cóz poradzic...tak to jest chyba czas naprawde wrzucić na luz he he

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia jaki lubrykant kupiłaś w aptece ?
    KASIKK luz w tyłeczku jak najbardziej wskazany :)
    A ja chciałam dziś <3 bo już od 5 dni nic ale nażarłam się w maku jak świnia i nie mogę się ruszać brzuch mnie tak boli i takie rozpychanie czuje . Mdliło mnie myślałam że z głodu ale ni huhu bo zjadłam i nadal :( jak ja usnę buuuuu :(

    idę monte wcisnę w siebie jeszcze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 23:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam: K-Y Lubricating Jelly :) Pani powiedziała że nie zaszkodzi:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIKK a naprawdę myślałam, że u Ciebie zakończy się cykl na zielono :)

    Ja dzisiaj byłam pierwszy raz po pół roku na spinningu i myślałam, że wypluje płuca. Pierwsze 10 minut to był istny koszmar, ale całe szczęście całą godzine przejechałam :) A pomyśleć, że pół roku temu chodziłam co dziennie po 2 godz!

    Miałam w zamiarze iść znowu jutro, ale niestety nie mogłam wejść na 4 piętro więc pewnie moje ciało się zbuntuje. :)

  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ano widzisz :-) a zooonkk ale cóż czuje ze ten cykl bedzie nalezał do mnie hehehe
    jakis głupkowaty humorek mam ;-)
    a jak tam u Was??

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to biore teraz to żelazo ,b6, bo mialam bardzo niską morfologie tak ze mam nadzieje ze taka odnowiona to zaraz załapie ciążowego wirusaaa :-)

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    mnie A. wkurwił bo nie pojechał na te badania dziś tylko mówi że jutro zrobi wszystkie jeszcze raz :/ po chuj się pytam . Wystarczy żeby dziś zrobił FSH i estradiol to on że dziś zmęczony i nie chce mu się :/ i jutro powtórzy wszystkie . A niech robi co chce bogacz od siedmiu boleści ...

    a ja mam przeczucie że w wakacje się uda o ile mnie nie wkurzy tak że przestanę z nim <3 w dni płodne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnien mój A. też rano wkurzył bo wstawał o 4:30 do pracy i oczywiscie budzik co 5 minut do 5 rano dzwonił a on się podnieść nie mógł w kązdym razie zrobił tak że ja się obudziłam i nie mogłam spać a co za tym idzie moja temperatura jest bardzo niewiarygodna. Zdenerwowałam sie o to dlatego że to już zaraz połowa cyklu a ja nie ufam testom owu tak do konca. I w ten oto sposob w 2 najwazniejsze dni nie bede miała zmierzonej temperatury, bo dziś idę na noc do pracy wątpię żebyśmy kończyły o 3 żebym mogła o 6:30 zmierzyć temp. :(:( to jest mój zły dzień więc idę zjeść maka ! :D

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ