Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet

Wysłany: 24 września 2018, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robię notatki na zajęcia. Wreszcie mam czym zająć głowę :)

Ariette1983, fiorella82 lubią tę wiadomość

02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

10.2019 - Histeroskopia ok

Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

relgwn156k56cgiw.png
  • Ariette1983 Autorytet

Wysłany: 24 września 2018, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    Tak, widziałam bo są dwa monitory, jeden dla mnie drugi dla niego i wszystko widzialam. Najpierw przeprowadził ze mną wywiad, pokazałam mu wyniki bet, powiedziałam, ze martwi mnie trochę ten przyrost ponad normę, wspomniałam o zaśniadzie i tylko głową skinął. Poszliśmy na usg i trwało dosłownie kilka sekund, bo był tam tylko pusty pęcherzyk 10,7 mm, oczywiście nie komentował tego, powiedział " na pewno jest ciąża.." a ja spytałam czy dobrze widziałam, ze pęcherzyk był pusty? A on, że może jeszcze za wcześnie i kazał przyjść za 9-10 dni. Był zdenerwowany i nie patrzył mi w oczy. Wiem, że nie chciał mnie denerwować (po 2 latach starań i 2 poronieniach) chyba nie miał sumienia po mojej euforii bo jak weszła do gabinetu to chyba widział ta radość w moich oczach i spytał zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć "niech zgadnę - jest pani w ciaży?" Zastanawiałm się tylko dlaczego tak długo kazał mi czekać- 10 dni? Ale juz teraz wiem. Pęcherzyk rośnie 1mm na dobę, a jesli przy pęcherzyku 20mm ( 10,7 + 10 = 20,7) nie ma tam nadal nic to już nie będzie. Więc dał fasolce maksimum czasu na pojawienie się... Wizytę u niego mam w czwartek ale cięzko mi wytrzymać wieć dziś ide do innego sprawdzić, zawsze dobrze znać opinie kilku lekarzy dla potwierdzenia.

Mam nadzieję kochana że Twoje obawy były bezpodstawne i dziś już będziesz pewna że jest dobrze!
    Ja chyba z tego powodu żeby uniknąć takiego stresu pójdę na usg (jeśli wczesniej nie będzie jakiś mega niepojących objawów lub lekarz nie powie inaczej) po skończonym 7 tygodniu - około 16 października...

2nn33e3k17zi5yne.png
  • Ariette1983 Autorytet

Wysłany: 24 września 2018, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka888 wrote:
    Wszystko zależy od tego kiedy nastąpiło zagnieżdżenie. Ja robiłam 9dpo rano i beta negatywna a w nocy silny ból lewego jajnika i ciągnięcie do pachwin (podejrzewam, ze to właśnie była implantacja, a po implantacji ok 48h beta zaczyna dopiero rosnąć) w 15 dpo beta 189. Myslę , że 14 dpo jest najlepszym rozwiązaniem, najbardziej wiarygodnym.

ja w 9 dniu czułam (przynajmniej tak mi się wydaje) zagnieżdżenie. a w 11 ukazał się blady bladzioch na teście o czułości 10

2nn33e3k17zi5yne.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 września 2018, 12:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:12

• kozgo Autorytet

Wysłany: 24 września 2018, 12:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie bardzo :/ wizyta u androloga tez odpada bo nie chce mężowi niszczyć tego entuzjazmu wiadomo ze podejście do tematu pozytywne to 90% sukcesu będzie dobrze niby nie me dowodów ze to przeszkadza i tego się będę trzymała

Ariette1983 lubi tę wiadomość

qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Ariette1983 Autorytet

Wysłany: 24 września 2018, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Mi ostatni z wypryskami się tak porobiło ze trądzik mam przed ovu a przed okresem super gładka buzia

u mnie to totalna masakra z tym trądzikiem - mam 35 lat i ciągle coś - w normalnych cyklach często miałam w okolicach owu i w okolicach @ - ale kilka dni po owu to jednak nigdy mi się nie zdarzyło...
    a przed pierwszą ciążą jak miałam torbiel to już kompletny armagedon - cała żuchwa i policzki - i to samo po zakończeniu karmienia piersią - koszmar hormony mi wtedy zwariowały - myślałam że to kolejna torbiel, ale na szczęście nie

2nn33e3k17zi5yne.png
  • przedszkolanka:) Autorytet

Wysłany: 24 września 2018, 13:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na trądzik polecam la roche posay i qcera(lekki kwas na noc). Można używać w ciąży,działają cuda! Qcera na pewno jest tansza na gemini (przepłacilam 20 zl)i choć nie są tanie to ja po tygodniu mam tak gładkie poliki jak nigdy! A już wszystko stosowałam na pryszcze,wągry itp..

U mnie dziwne brązowe plamienie a na papierze blady róż:/ to się nacieszyłam..

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 września 2018, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez zsypalo datego w spa powiedzieli mi ze masaz twarzy odpada :/ na dodatek gardlo mnie boli wczoraj 3 hetbaty z cytryna wypilam dzisiaj jedna mam nadzieje ze nie rozklada mnie :( u mnoe ten tradzik jest spowodowany hormonami bo mam na szyi glownie

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2018, 13:20

• patuniek86 Autorytet

Wysłany: 24 września 2018, 13:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie mam bardzo suchą skórę, ale wyprysków miałam mało. Głównie w okolicach @ mocniej mnie sypało, ale też bez tragedii.
    I na twarz w ciąży nie narzekam. Ale szyja? Co chwila nowy pryszcz. Co jeden, to większy i bardziej bolesny. Podobnie na linii włosów i przy/za uszami.
    Ale twarz na pierwszy rzut oka gładka. I nawet rumiana ostatnio ;-)

Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 września 2018, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Ja ogólnie mam bardzo suchą skórę, ale wyprysków miałam mało. Głównie w okolicach @ mocniej mnie sypało, ale też bez tragedii.
    I na twarz w ciąży nie narzekam. Ale szyja? Co chwila nowy pryszcz. Co jeden, to większy i bardziej bolesny. Podobnie na linii włosów i przy/za uszami.
    Ja tez najgorzej szyja po orawej stronie :/ smaruje mascia troche mi yo wysusza ale bylam mega smutna bo maz na spa i sauna i masaz twarzy a ja tylko cialo i jakas maska :/

• kozgo Autorytet

Wysłany: 24 września 2018, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:

Ja tez mam na lini włosów i za uszami właśnie

qb3cpiqv120x7xhb.png
  • czarnulka24 Autorytet

Wysłany: 24 września 2018, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Ja tez mam na lini włosów i za uszami właśnie
    Ja nir mam prawie w ogole , sporadycznie sie jakis pojawi na policzku lub brodzie .. zazwyczaj jak sie najem orzeszkow ziemnych solonych i wiem ze to po nich ale tak lubię ze czasem sobie podjem

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2018, 13:54

27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb
    2d4a9f826b.png
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0c82b84ea0bf.jpg

BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet

Wysłany: 24 września 2018, 13:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży mialam tak piekne wlosy ,paznokcie cere ale po ciazy jakies 8 mięs po mialam tak ze garsciami mi wlosy lecialy bałam sie ze bede lysa ale po miesiacu ustalo i teraz widac ze wloski odrastaja

2d4a9f826b.png

BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • koktajlowa Autorytet

Wysłany: 24 września 2018, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Dziewczyny na trądzik polecam la roche posay i qcera(lekki kwas na noc). Można używać w ciąży,działają cuda! Qcera na pewno jest tansza na gemini (przepłacilam 20 zl)i choć nie są tanie to ja po tygodniu mam tak gładkie poliki jak nigdy! A już wszystko stosowałam na pryszcze,wągry itp..

U mnie dziwne brązowe plamienie a na papierze blady róż:/ to się nacieszyłam..
    Przedszkolanko, a co konkretnie z La roche posay polecasz? A z tej Qcera to krem tak?
    Mnie od jakiegoś czasu strasznie wysypało po twarzy i nie umiem sobie z tym poradzić. Wyglądam na prawdę źle.

Na stanie PAI homo, wczesna IO. Stosuje Proovulin.

ANA typ Homogenny 1:1000 🤔
    MUCHa ujemna.

Starania aktualnie zawieszone.

04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)

♣️Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych♣️

Córka 2016 🤍
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 września 2018, 14:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:12

• Izaw Autorytet

Wysłany: 24 września 2018, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Kurde teraz przeczytałam ze taka duża ilość plemników to tez nie dobrze :/

http://badanie-nasienia.pl/o-plemnikach/polizoospermia/

Może ta ilość tez wynikała z 3 tyg abstynencji ;( nie chce już mu mówić ze y nie psuć tego dobrego humoru ;(

Kozgo, a lekarz Wam tak zalecił, czy z czego wynikała taka długa abstynencja przed badaniem? Jak mąż badał to zawsze zwracali uwagę żeby przerwa była minimum 3 do max 7 dni. Ale też nie sądzę żeby liczebność była przez to super zaburzona.

A ile ma plemników na 1 ml? Bo podałaś że całkowita ilość w ejakulacie to 900 mln, a w tym artykule widzę że polizoospermia to powyżej 250 mln/ml. Sprawdź sobie to jeszcze.

Morfologia i uplynnienie się poprawiły więc głowa do góry, nie zamartwiaj się jeszcze :)

27 lat
    9cs
  • Izaw Autorytet

Wysłany: 24 września 2018, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Mnie tez wysypuje na linii brody szczególnie plus szyja. Hormony pewnie...

ech

U mnie to samo :| ale bardziej broda i wokół ust

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2018, 14:30

27 lat
    9cs
  • Beata81 Ekspertka

Wysłany: 24 września 2018, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    W ciąży mialam tak piekne wlosy ,paznokcie cere ale po ciazy jakies 8 mięs po mialam tak ze garsciami mi wlosy lecialy bałam sie ze bede lysa ale po miesiacu ustalo i teraz widac ze wloski odrastaja
    Kochana, ja pół roku po porodzie straciłam chyba 1/3 włosów, wszyscy pytali, co się stało, później okazało się, że to przez tarczycę, miałam tsh>60. Jak poszłam do endokrynologa z wynikami, dziwiła się, że sama do niej doszłam.

Hashimoto
    03.2018 [*] 9tc
    01.2018 cb
    09.2014 córcia
  • czarnulka24 Autorytet

Wysłany: 24 września 2018, 14:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata81 wrote:
    Kochana, ja pół roku po porodzie straciłam chyba 1/3 włosów, wszyscy pytali, co się stało, później okazało się, że to przez tarczycę, miałam tsh>60. Jak poszłam do endokrynologa z wynikami, dziwiła się, że sama do niej doszłam.
    No ja tez udalam sir do lekarza biore letrox 50 w ciazy tez bralam ale 3 miesiace po skonczykh mi sie tabletk o nie szlam bo.nie mam.tak zlej tarczycy raczej biore profilaktyczne no mam.ft4 za nisko.. a jak chce byc w ciazy to i tak pasowalo zaczac znow

2d4a9f826b.png

• fiorella82 Autorytet

Wysłany: 24 września 2018, 14:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Robię notatki na zajęcia. Wreszcie mam czym zająć głowę :)
    Dałabyś troche tych notatek. Ja w pracy siedze jak na szpilkach. Boje sie za cokolwiek poważnego zabrać, bo jestem w takim stanie psychicznym, że boje sie, że głupot narobie. Najgorzej że się nakręciłam jak szajbuska i dopóki nie zobaczę tego czarno na białym to jestem całkiem niepoczytalna. Po pracy jade prosto na bete, więc wyniki pewnie jutro.

08. 2019 - 💔 8tc
    01.2019- cp
    36l, bezdzietna lambadziara
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego