X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski
Odpowiedz

Wrzesień będzie NASZ ! wzreśniowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka83 wrote:
    A jaki masz dokładnie wynik Tsh?
    2,5

  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Tym razem chętnie dołączę do Was. Testowanko 5.09 :)

    makalotia, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
  • Pomarańczka83 Ekspertka
    Postów: 194 84

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka89 wrote:
    2,5
    To masz za dużo. Dla starających się musi być poniżej 2. Najlepiej w okolicy 1. Często prolaktyna za wysoka idzie w parze z nieprawidłowym Tsh.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprosze 13.09 ;)

    makalotia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka83 wrote:
    To masz za dużo. Dla starających się musi być poniżej 2. Najlepiej w okolicy 1. Często prolaktyna za wysoka idzie w parze z nieprawidłowym Tsh.
    Dlaczego uwazasz, ze za dużo? Lekarz powiedzial, ze to jest norma, mniej powinny mieć osoby, które zażywają leki cierpiące na niedoczynność tarczycy. Ja jestem w granicach normy, a na sile nie będę zbijać tsh, żeby organizm sie przyzwyczajal do leków...

  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka89 wrote:
    Dlaczego uwazasz, ze za dużo? Lekarz powiedzial, ze to jest norma, mniej powinny mieć osoby, które zażywają leki cierpiące na niedoczynność tarczycy. Ja jestem w granicach normy, a na sile nie będę zbijać tsh, żeby organizm sie przyzwyczajal do leków...

    Mój lekarz też uważa, że to dużo. Ja przy TSH 2,6 miałam antyTG 700 gdzie norma do 70 jakoś. Wcześniej mi też mówili , że TSH w normie. Dopiero gdy zbilsm lekami to w drugim cyklu zaszłam w ciążę. Wcześniej 9 cykli bez rezultatu.

    Pomarańczka83 lubi tę wiadomość

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorciax to testujemy razem ;) chyba że @ mnie wcześniej nawiedzi.

    Staraczka89 ja miałam przed ciaza pierwsza ponad 4 tsh. Oczywiście za duzo i rowniez slyszalam ze najlepiej 1-1.5 do staran. Dodam,ze nie mogłam zajść w ciaze. Pozniej w ciazy lecialam na lekach a po wpadlam bez lekow w chorobe Gravesa.. na szczescie szybka reakcja i dobry lekarz i w pol roku wyszlam. Teraz kontroluje co 2 miesiace.

    Dorciax, Pomarańczka83 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Podepnę się pod pytanie ;)
    Niewielka ilość krwi po pękniętym pęcherzyku moze podrażniać otrzewną, stąd często kilka dni nawet boli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2018, 19:39

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Dorciax Autorytet
    Postów: 572 427

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Dorciax to testujemy razem ;) chyba że @ mnie wcześniej nawiedzi.

    Super, trzymam kciuki :) !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2018, 19:39

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    ojxezbmhh2cawbkd.png

    9.04.2021 Laura, nasze największe szczęście 👨‍👩‍👧

    4.08 beta 277
    6.08 beta 601
    11.08 beta 2800
    17.08 beta 17000
    22.08 serduszko 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Dorciax to testujemy razem ;) chyba że @ mnie wcześniej nawiedzi.

    Staraczka89 ja miałam przed ciaza pierwsza ponad 4 tsh. Oczywiście za duzo i rowniez slyszalam ze najlepiej 1-1.5 do staran. Dodam,ze nie mogłam zajść w ciaze. Pozniej w ciazy lecialam na lekach a po wpadlam bez lekow w chorobe Gravesa.. na szczescie szybka reakcja i dobry lekarz i w pol roku wyszlam. Teraz kontroluje co 2 miesiace.
    Dziękuje za odpowiedzi. Poczekam na wynik prolaktyny i wtedy jeszcze raz zasiegne opinii innego lekarza.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Pomarańczka83 Ekspertka
    Postów: 194 84

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka89 wrote:
    Dlaczego uwazasz, ze za dużo? Lekarz powiedzial, ze to jest norma, mniej powinny mieć osoby, które zażywają leki cierpiące na niedoczynność tarczycy. Ja jestem w granicach normy, a na sile nie będę zbijać tsh, żeby organizm sie przyzwyczajal do leków...
    Dlatego że sama chodzę do endokryloga i lecze się od 7 lat. Wiem "z czym to się je" i chciałam Ci użyczyć dobrej rady. Zrobisz jak uważasz.

    belly_love lubi tę wiadomość

  • Violaaaaa Znajoma
    Postów: 22 18

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami,

    Testuje 20 września :)

    6 lat temu, 20 wrzesnia zobaczyłam wymarzone || kreski, a mój maluch wybrał najpiękniejsza datę majową - 26.05 ❤️
    Także liczę na powtórkę, niech wrzesień będzie owocny, powodzonka wszystkim.

    przedszkolanka:), Ariette1983 lubią tę wiadomość

    3 cykl starań o bąbelka


    f2wl3e5ew99hvi59.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj w pracy jak stałam nagle poczułam znacznie więcej śluzu, trochę mnie zalało, nie jakoś dużo, ale wyczuwalnie :) Później lewy jajnik trochę rwał. Mam 14dc, owu powinnam mieć ok. 20 dc. Myślicie, że to może być od rosnącego pęcherzyka?

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • belly_love Ekspertka
    Postów: 205 118

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam może trochę głupie pytanie, ale wybieram się w najbliższym czasie do ginekologa bo chciałabym zacząć badać pomału siebie i męża i pomyślałam, że skoro już płacę za wizytę to może umówię się tak żeby lekarz w jakiś sposób podpowiedział czy w tym cyklu mam owulację :) Nie byłam jeszcze na żadnym monitoringu, to 8 cs ale chciałabym właśnie już cokolwiek wiedzieć :) I teraz pytanie, jeśli owulację mam prawdopodobnie (!) w 16 dc a mam możliwość umówienia się do ginekologa w 14 dc i w 16 dc to który z nich wybrać żeby lekarz mógł jakoś stwierdzić co z tą owulacją? :D

    Starania od 01.2018
    Kwiecień 2019 - [*] 6 tc
    30.09.2019 - beta 124,5 ❤️ (4t+5)
    02.10.2019 - beta 430,6 ♥️ (5t+0)
    10.10.2019 - beta 5673,0 ♥️ (6t+2)
    14.10.2019 - jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym
    28.10.2019 - jest już ♥️, fasolka ma 1,5 cm

    Encorton
    Duphaston
    Heparyna
    Euthyrox
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 12:42

  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belly_love wrote:
    Dziewczyny ja mam może trochę głupie pytanie, ale wybieram się w najbliższym czasie do ginekologa bo chciałabym zacząć badać pomału siebie i męża i pomyślałam, że skoro już płacę za wizytę to może umówię się tak żeby lekarz w jakiś sposób podpowiedział czy w tym cyklu mam owulację :) Nie byłam jeszcze na żadnym monitoringu, to 8 cs ale chciałabym właśnie już cokolwiek wiedzieć :) I teraz pytanie, jeśli owulację mam prawdopodobnie (!) w 16 dc a mam możliwość umówienia się do ginekologa w 14 dc i w 16 dc to który z nich wybrać żeby lekarz mógł jakoś stwierdzić co z tą owulacją? :D


    Ja bym umowila się 14 dc, tak ma wszelki wypadek, żeby lekarz zobaczył, ze pęcherzyk rośnie wtedy można oszacować kiedy pęknie. 16 dnia możesz jeszcze zobaczyć pęcherzyk...ale może tez już go nie być. Choć kuszące jest pójście i 14 i 16 haha

    belly_love lubi tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makalotia wrote:
    Mój lekarz też uważa, że to dużo. Ja przy TSH 2,6 miałam antyTG 700 gdzie norma do 70 jakoś. Wcześniej mi też mówili , że TSH w normie. Dopiero gdy zbilsm lekami to w drugim cyklu zaszłam w ciążę. Wcześniej 9 cykli bez rezultatu.
    I właśnie o to chodzi. Samo TSH jest mało miarodajne. Powinno badać się tsh, ft3, ft4 i przeciwciał atg i atpo. Bo tsh moze mieścić się w zakresie a przeciwciał już jest masa.
    U mnie dziś cały panel tarczycowy wyniki super.
    Tsh : 1,082 a przeciwciała atg : < 15, atpo: < 28.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Pomarańczka83 Ekspertka
    Postów: 194 84

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belly_love wrote:
    Dziewczyny ja mam może trochę głupie pytanie, ale wybieram się w najbliższym czasie do ginekologa bo chciałabym zacząć badać pomału siebie i męża i pomyślałam, że skoro już płacę za wizytę to może umówię się tak żeby lekarz w jakiś sposób podpowiedział czy w tym cyklu mam owulację :) Nie byłam jeszcze na żadnym monitoringu, to 8 cs ale chciałabym właśnie już cokolwiek wiedzieć :) I teraz pytanie, jeśli owulację mam prawdopodobnie (!) w 16 dc a mam możliwość umówienia się do ginekologa w 14 dc i w 16 dc to który z nich wybrać żeby lekarz mógł jakoś stwierdzić co z tą owulacją? :D
    Ja bym też poszła 14 dc. Lepiej wcześniej niż za późno ;)

    belly_love lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Dzisiaj w pracy jak stałam nagle poczułam znacznie więcej śluzu, trochę mnie zalało, nie jakoś dużo, ale wyczuwalnie :) Później lewy jajnik trochę rwał. Mam 14dc, owu powinnam mieć ok. 20 dc. Myślicie, że to może być od rosnącego pęcherzyka?

    Może owu będzie wcześniej? Płodne już się chyba zaczęły;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belly_love wrote:
    Dziewczyny ja mam może trochę głupie pytanie, ale wybieram się w najbliższym czasie do ginekologa bo chciałabym zacząć badać pomału siebie i męża i pomyślałam, że skoro już płacę za wizytę to może umówię się tak żeby lekarz w jakiś sposób podpowiedział czy w tym cyklu mam owulację :) Nie byłam jeszcze na żadnym monitoringu, to 8 cs ale chciałabym właśnie już cokolwiek wiedzieć :) I teraz pytanie, jeśli owulację mam prawdopodobnie (!) w 16 dc a mam możliwość umówienia się do ginekologa w 14 dc i w 16 dc to który z nich wybrać żeby lekarz mógł jakoś stwierdzić co z tą owulacją? :D

    Ja teź bym wybrała 14dc ;)

    belly_love lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ