Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wrześniowe brzuszki :)
Odpowiedz

wrześniowe brzuszki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia, a gdzie fotki???????

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 16 września 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    kochana uwierz mi, że to nie jest takie łatwe :(
    stres mnie zżera :(
    serce podpowiada, że będzie wielka lipa, ale nadzieja jest ogromna ! :)

    Wiem co czujesz kochana ja sama myślałam że zwariuje a wynik miałam dopiero na drugi dzień.
    Ale będzie dobrze, mówiłam że w 5 cyklu uda się tak jak mi :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 16 września 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Wiem co czujesz kochana ja sama myślałam że zwariuje a wynik miałam dopiero na drugi dzień.
    Ale będzie dobrze, mówiłam że w 5 cyklu uda się tak jak mi :)

    Mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz ! <3

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 września 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek zbaczymy :) Na razie staram się nie nakręcać.

    motyl1993 fotki robiłam, ale na zdjęciach prawie nic nie widać.

    Zajsonek, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 16 września 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    dziewczyny, ale te nasze organizmy są.. hahah !
    Chyba sobie wkręcam, że mi niedobrze :P
    HAHAHAHA :D

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 16 września 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    Oczywiście, że dam. Na razie się nie nakręcam, bo sama nie wiem co o tym myśleć.
    wrzucaj fote kochana a ja zaciskam kciuki za kolejną wrześniową mamunie :)

    Zajsonek, monia91 lubią tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 16 września 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze 2 godzinki i poznam wynik :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 16 września 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek wrote:
    jeszcze 2 godzinki i poznam wynik :)
    aa i my poznamy ta piękną bete :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 16 września 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    aa i my poznamy ta piękną bete :)

    Oby :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 16 września 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek nie mogę się doczekać!!!!;)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 16 września 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka91 wrote:
    Zajsonek nie mogę się doczekać!!!!;)
    Ja też :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 września 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    wrzucaj fote kochana a ja zaciskam kciuki za kolejną wrześniową mamunie :)
    Wrzuciłam, ale coś błąd wyskakuje :/

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 16 września 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia91 wrote:
    Wrzuciłam, ale coś błąd wyskakuje :/

    kochana wrzuć na http://naforum.zapodaj.net/ i skopiuj ostatni link i tu wklej :)

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 16 września 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie czekamy z niecierpliwością na Twój wynik bety Zajsonku :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 września 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/34bf4f01e945.jpg
    Za wiele nie widać, bo słaby aparat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 12:14

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia, jak dla mnie troszkę wadliwy test... ale są II! :)

    monia91 lubi tę wiadomość

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 16 września 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    druga jest !
    ale co z tą pierwszą :/
    kochana jutro powtórz :*

    monia91 lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 września 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dlatego się nie nakręcam, co prawda w rzeczywistości widać je bardziej, ale jak dla mnie coś z nim jest nie tak.

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 16 września 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutrzejszy już jest innej firmy, mam nadzieje że pójdzie albo w jedną, albo w drugą strone.

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 16 września 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia przy takim wykresie to pójdzie tylko w pozytywną stronę :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ