X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wrześniowe brzuszki :)
Odpowiedz

wrześniowe brzuszki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    I ja sie dolanczam...do wrzesniowych staran :) milo mi jestem ewka pozdrowienia i powodzenia dla wszystkich starajacych sie przede wszystkim...sukcesow fasolkowych :D

    Witaj Evaa, powodzenia :)
    P.S. Masz bardzo obiecujący wykres i coś tak czuję, że niedługo przypniemy do Ciebie boćka :)

    Evaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    czesc, ja mam czasem wrażenie że sobie długo poczekam na maleństwo... może to i trzy miesiące dopiero w małżeństwie ale w narzeczeństwie to nawet nie liczę bo aż łezka się kręci :(

    mam pytanie jeżeli są z nami dziewczyny które sikały na zielono :D
    miałyście jakieś przeczucia że jesteście, podobno kobieta ma ten siódmy zmysł. U mnie to było tak że jak miałam przeczucia i niby objawy za parę dni przychodziła @ a teraz w sumie nie mam wgl objawów nawet przeczucia nie mam ze mogę być w ciąży. Jak było u was?

    witaj;) właśnie ja ostatnie 2 cykle byłam pewna, że jestem w ciąży mój mąż z kolei, że nie i przychodziła @... teraz mój mąż jest pewny, że się udało a ja wiem, że za 4 dni przyjdzie @, zobaczymy ;)

    moremi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat oby mąż miał rację :D

    sury_cat lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję :)

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 września 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:36

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym bardziej, jak nie masz objawów, tak ja przy pierwszej C, to może to oznaczać, że będą dwie krechy :) Trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko było w porządku :)

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 września 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:36

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury, jedziemy na tym samym wózku ;) ..

    Mi już powoli robi się smutno, że znowu się nie udało :(
    Ta Luteina daje takie złudne nadzieje ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 20:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena mnie już denerwuje, że każdy mi mówi, że czuje, że się udało a ja wiem, że będzie małpa jak ta lala :/ i też mi już smutno :(

  • Natka89 Koleżanka
    Postów: 64 9

    Wysłany: 6 września 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)
    Od Wielkanocy staramy się o dzidziusia. Jednak do tej pory miałam problemy z owulką (brak, torbiel, @ po duphastopnie dopiero). W tym cyklu pojawił się dominujący pęcherzyk (byłam 7 dc więc nie dało się określić czy owulka na pewno będzie, ale jest taka szansa).
    Powodzenia dla wszystkich :)
    23go powinnam skończyć Duphaston, więc wtedy testowanie :) Tylko mój gin nie mówił nic, żeby nie przerywać Dupka jak wyjdą 2 krechy, a ja nie spytałam :/

  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 6 września 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nowe kolezanki;) mam nadzieje, ze nie zawitacie u nas dlugo:p!
    oby ten miesiac był ostatnim miesiącem starań:).

    mnie tak bolą jajniki az bolało jak robiłam siusiu:( może to w koncu owu:)?

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 6 września 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka u mnie też caly czas to samo! Jajnik tak promieniuje na macicę i plecy, że szok. Test owu od wczoraj dodatnie. Kreska testowa nie jest specjalnie mocna, ale u mnie nigdy nie jest :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 6 września 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzyna u mnie to nawet test OWU nie przypomina pozytywnego ale mój pęcherzyk w czwartek miał 18.9mm przyrósł od wtorku czyli przez 2 dni ponad 7mm tak więc owu albo teraz jakos jest albo była... ale chyba nie bo tak napierdziela mnie... moze teraz jest?:) muszę jeszcze męza złapać póki co:P

    tak poza tym mój mąz wiecie co zrobił? zwolnił się z pracy hahaha. Jest kierowcą stwierdził ze przez najblizszy czas posiedzi w domu i postaramy się o bobaska a szef mu powiedział, ze jak mu wszystko sie uda to oczywiscie czeka na niego z praca. Tak więc mam meza w domu póki co az mi dziwnie ze codziennie bede koło niego spac... dla mnie to nowośc w sumie:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 22:36

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 7 września 2014, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    U mnie OF, wyznaczył owulację, teraz tylko czekać na II kreski :) mam taką cichą nadzieje :D

    Lena83, Lena87, Marteczka91, Ewelcia, Mimi86 lubią tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 7 września 2014, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsoneku - trzymam kciuki :)

    A ja własnie się zorientowałam, że 27 kiedy testowanie będziemy na weselu u kuzyna.
    Jeśli @ z rana nie będzie to ja tam testu i tak nie zrobię w obcej hałupie pełnej ludzi ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2014, 07:25

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, ja tu czekam na @ a mi tempka w górę idzie :/ no kurka co jest?! :/

    Lena83 lubi tę wiadomość

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 7 września 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    czesc, ja mam czasem wrażenie że sobie długo poczekam na maleństwo... może to i trzy miesiące dopiero w małżeństwie ale w narzeczeństwie to nawet nie liczę bo aż łezka się kręci :(

    mam pytanie jeżeli są z nami dziewczyny które sikały na zielono :D
    miałyście jakieś przeczucia że jesteście, podobno kobieta ma ten siódmy zmysł. U mnie to było tak że jak miałam przeczucia i niby objawy za parę dni przychodziła @ a teraz w sumie nie mam wgl objawów nawet przeczucia nie mam ze mogę być w ciąży. Jak było u was?
    Ja nie mialam zadnego przeczucia i nawet przez mysl mi nie przeszlo ze jestem w ciazy. Nie mialam zadnych objawow ani @ ani ciazy i do dzis ich prawie nie mam. Cykl w ktorym zaszlam byl od poczatku z zalozeniem ze sie nie uda, nawet w tytule wykresu mialam wpisane bez nadziei. Bo czekala mnie operacja no ale los chcial inaczej :) tak wiec glowa do gory i powodzenia.

    Mimi86 lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 7 września 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:37

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 7 września 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Hej hej, ja tu czekam na @ a mi tempka w górę idzie :/ no kurka co jest?! :/
    dzidzia dziala:)!!

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 7 września 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Miłej niedzieli wszystkim
    Przyprowadzam mamę z wczoraj https://ovufriend.pl/wykres,48fce51386b5284ddabf2920145084f8.html

    Lena83 lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ