X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wrześniowe brzuszki :)
Odpowiedz

wrześniowe brzuszki :)

Oceń ten wątek:
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 5 września 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka .

    Sa jakies fasolinki ?

    Ja dzis siedze juz od 2 h w ciaglych bolach brzucha :(

    Zamowilam dla malej misia recznie robionego I wlasnie wyslala mi focie

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fc66ef977f1a.jpg


    a tu ostatnie focio po tamtej stronie raczki

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4c7279fa4c8e.jpg

    moremi, Isia93, Mimi86, Landryneczka, Wonderwall, Daisy, gosia86 lubią tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 5 września 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue, my nie aplikowaliśmy, a jedynie stosowaliśmy jak zwykły lubrykant, czyli w niewielkich ilościach, bo nie lubię "pływania". Przypuszczam, że do aplikacji to byłby faktycznie potwornie ciężki. Chyba że jakąś strzykawką można. Nie mam pojęcia.
    Evell chyba ma ogólnie problem ze śluzem i wydaje mi się, że oprócz wiesiołków i tych innych specyfików doustnych żel jest dobrym uzupełnieniem. Poza tym mi po kilku miesiącach inofolicu też poprawił się śluz. Ale sam śluz to nie wszystko. Po badaniach nasienia okazało się, że trzeba trochę chłopaków podrasować ;) Zatem nie nastawiam się, że już w tym miesiącu będę w ciąży :)

    Blue lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12stego mam testowac. no zobaczymy co z tego bedzie ovu juz było, w tym cyklu nie ma co juz temperature mierzyc bo musiałabym zmienic godz.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 5 września 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie troche glupie pytanie ale moze mi pomozecie.
    Wczoraj wieczorem bylo <3, mysle ze mam dni pldne asle sdluzu bylo bardzo bardzo malo. Dzisiuaj jak bylam w toaslecie na papierze mialam duzo sluzu rozciagliwego miejscami metnego i przeroczystego i nie wuem czy to byl moj sluz czy moze sperma? Dodatkowo w nocy obudzil mnie mocny bnol jajnika i pomyslalam, ze moze to byla owulka i dlatego tego sluzu rano bylo tak duzo? Pozniej juz go nie bylo.
    Jak myslicie, co to bylo?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 5 września 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Dziewczyny mam takie troche glupie pytanie ale moze mi pomozecie.
    Wczoraj wieczorem bylo <3, mysle ze mam dni pldne asle sdluzu bylo bardzo bardzo malo. Dzisiuaj jak bylam w toaslecie na papierze mialam duzo sluzu rozciagliwego miejscami metnego i przeroczystego i nie wuem czy to byl moj sluz czy moze sperma? Dodatkowo w nocy obudzil mnie mocny bnol jajnika i pomyslalam, ze moze to byla owulka i dlatego tego sluzu rano bylo tak duzo? Pozniej juz go nie bylo.
    Jak myslicie, co to bylo?
    Moim zdaniem mogy byc to resztki spermy . Ale roznie to jest . Moze kup sobie zel na poprawe sluzu jak masz go malo

    Isia93 lubi tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam dziś piękny sen! Śniło mi się że zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie. Powiedziałam to mojemu mężowi on się bardzo ucieszył pamiętam że wziął mnie na ręce i pocałował. A później się obudziłam z myślami że jestem w ciąży dotknęłam brzucha i tak pomyślałam jakby mój naprawdę zareagował.

    Daisy, gosia86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue wrote:
    Evell jeśli nie masz śluzu płodnego, to albo tak jak napisałam, albo monitoring inaczej nie jesteś w stanie tej owulki wyznaczyć. Mówisz, że testy negatywne zawsze miałaś... Iludniowe masz cykle? Od którego dnia zaczynałaś robić testy? Ja dość dużo zużywam tych testów, bo sama się dopiero uczę, ok 10. Myślę, że od tego cyklu wystarczy mi już 5.

    Co do żelu conceive plus, to właśnie się nad nim zastanawiam, myślę, że to dobry pomysł, ale dopóki nie będziesz wiedziała kiedy masz owulkę, to nie będziesz wiedziała kiedy go zastosować, a tani nie jest.

    Kochana cykle mam długie 35-38 i @ często skąpa,ale biore HTZ też i inofolic nicsię nie poprawiło prócz dobrej pracy jajników testy robiłam zawsze od 10 dc .Od pażdziernika będe miała chyba stymulacje staram się już rok o dziecko i nic :(a teraz od 16 dc mam brać duphaston.

    paprotka lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 5 września 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina.Irl wrote:
    Moim zdaniem mogy byc to resztki spermy . Ale roznie to jest . Moze kup sobie zel na poprawe sluzu jak masz go malo

    Chyba kupie w kolejnym cyklu.

    Tak wlasnie zastanawia mnie co to bylo, bo w sume to czesto <3 wieczxorem i rano nie mam czegos takiego.

    Czytalam,ze sperma nie jest rozciagliwa a to bylo.

    Mam nadzieje, zze to przez owu:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Ewelina.Irl Autorytet
    Postów: 2432 2416

    Wysłany: 5 września 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Chyba kupie w kolejnym cyklu.

    Tak wlasnie zastanawia mnie co to bylo, bo w sume to czesto <3 wieczxorem i rano nie mam czegos takiego.

    Czytalam,ze sperma nie jest rozciagliwa a to bylo.

    Mam nadzieje, zze to przez owu:-)
    No to kochana To byl napewno sluz rozciagliwy to juz po owu . Teraz niech dzialaja Plemiczki . I trzymam kciuki . Oby ten zel nie byl potrzebny na nastempny cyk :*
    Sle wiruski

    Isia93, Lena83 lubią tę wiadomość

    km5sgu1r4t2ljzm1.png
    klz9uay3ezm5jsrk.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 5 września 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje zeby nie zapeszyc:-)
    Lapie wiruski i mam nadzieje, ze sie zaraze, a Tobie zycze szczesliwego rozwiazania ;*

    Ewelina.Irl lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 5 września 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Kochana cykle mam długie 35-38 i @ często skąpa,ale biore HTZ też i inofolic nicsię nie poprawiło prócz dobrej pracy jajników testy robiłam zawsze od 10 dc .Od pażdziernika będe miała chyba stymulacje staram się już rok o dziecko i nic :(a teraz od 16 dc mam brać duphaston.
    a monitoring miałaś żeby potwierdzić czy masz owulację? Nie wiem też dlaczego od razu dupka dostałaś. Może chodzi o skrócenie cyklu? Sama nie wiem... Są różne szkoły z tym duphasthonem, ale generalnie powinno się go brać od drugiego dnia po owulacji, a jeżeli masz cykle 35-38, to wychodzi, że owulację masz w okolicach 19-24 dc (przyjęłam fl 14-16 dni). A to oznacza, że dupek powinien być najwcześniej od 21 dc. Może zapytaj wcześniej lekarza o ten monitoring, bo dupkiem można ostro namieszać w cyklu.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    a monitoring miałaś żeby potwierdzić czy masz owulację? Nie wiem też dlaczego od razu dupka dostałaś. Może chodzi o skrócenie cyklu? Sama nie wiem... Są różne szkoły z tym duphasthonem, ale generalnie powinno się go brać od drugiego dnia po owulacji, a jeżeli masz cykle 35-38, to wychodzi, że owulację masz w okolicach 19-24 dc (przyjęłam fl 14-16 dni). A to oznacza, że dupek powinien być najwcześniej od 21 dc. Może zapytaj wcześniej lekarza o ten monitoring, bo dupkiem można ostro namieszać w cyklu.

    Nie miałąm bo zmieniłam teraz gin i chodze prywatnie gdyż była gin,mnie zbywała ciągle ta nowa ma świetne opinie dupka mam przepisanego dlatego,że miałam plamienia w srodku cyklu i te @ skąpe. A monitoringi będe miała przy stymulacji od pazdziernika.

  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 6 września 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry przy sobocie :)
    piękne słoneczko za oknem, mąż u boku - czego chcieć więcej:)?

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :) mój mąż niestety w pracy ale i tak jest dobrze :)

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 września 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry!

    Blue sprobuj kupic w tubce i do tego dokup sobie strzykawki 3ml i tyle aplikuj :) Ja kupowalam conceive w aplikatorach 4ml i bylo to o wiele za duzo.. duzo dziewczyn radzi sobie wlasnie tubka i po 3ml aplikuja :)

    Ja tez jeszcze w loziu, kawka, cora i scooby doo :D
    Maz w sklepie po buleczki, dzis mamy gosci - znajomi sie zjezdzaja i sasiedzi zza plotu na zakonczenie wakacji ;) Taki tam grill, jakas popitka i siedzenie do rana. Moze machniemy tez ognisko bo duzo trawy zgrabilam wczoraj po koszeniu.

    Milego weekendu!!! :*
    No i zielonych sikow! <3

    moremi, Alorrene13, Blue, Isia93 lubią tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 6 września 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pogodne weekendu i zielonego końca <3 438125u6elm6y98k.gif438125u6elm6y98k.gif438125u6elm6y98k.gif

    Isia93 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 6 września 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj nie miałam jak do Was, wpaść, praca, potem sklep - ostatnie zakupy przed wakacjami i urodziny kolegi, gdzie zeszło nam do 1:00

    Własnie siedzę sobie w pracy i się obijam :)

    Marteczka91 - mnie od paru dni tak nawalają jajniki jak nigdy - moze to po clo!? Tylko, że czuję JL, a powinnam JP, bo tam był pecherzyk dominujący. Wczoraj od śmiechu tak mnie cisnęło na dole, że na wpół zgięta siedziałam, pulsowało do pachwin, nerek. Dzisiaj moja macica waży chyba z 5 kg, albo grawitacja na nią lepiej działa, ale jest bardzo "ciężka" i ciągnie. Jeśli to ma być ten cykl to mogę mieć tak cały czas ;)

    JusWik - całuję :* Kolejny cykl będzie na pewno Twój :*

    Alorrene13 - testowałaś laska :>?

    Blue - plamienie to jeszcze nie okres! Dużo kobiet w ciąży plami, czy nawet ma @ do 3-5 mc! Trzymam kciuki :*

    gosia_9020 - Gosiu i jak Twoje wyniki?

    Isia - mam nadzieję, że to bedzie śluz płodny :) U mnie był w tym mc raz rozciągliwy, ale taki glut że nie wiem czy aż nie za bardzo ;p tak po za tym to wodnisty, czyli owulka się zbliża ;)

    Wczoraj o 1:00 zrobiłam test owu, gdzie sikałam przez cały wieczór co 30min, piłam dużo wody i, i tak był prawie dodatni, więc dzisiaj i jutro <3 :D

    Daisy - bawcie się dobrze na Grillu :) Póki możesz pij alko, bo potem nu nu, nie będzie ;) Co do wyników, to rzeczywiście prolaktyna za wysoka, może niech lekarz się tym zajmie, bo to blokuje ciążę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 10:25

    Blue, Isia93 lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Alorrene13 Autorytet
    Postów: 1195 2094

    Wysłany: 6 września 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczynki :)
    Nie kupiłam testu bo od razu spotkałam się z przyjaciółkami po pracy a nie chcialam przy nich kupowac.
    No i tyle, testu dzis nie zrobiłam z rana, zastanawiam się czy ma sens robic popoludniu.
    @ na razie brak i jak zwykle brak objawów, no może brzuch nieco spuchniety wiec pewnie przyjdzie niebawem @ ...
    Dziś impreza wieczorem, ale chyba nie będę wiele piła... Milego weekendu :D

    syy26iyeeuly3wjb.png
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 6 września 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Wczoraj nie miałam jak do Was, wpaść, praca, potem sklep - ostatnie zakupy przed wakacjami i urodziny kolegi, gdzie zeszło nam do 1:00

    Własnie siedzę sobie w pracy i się obijam :)

    Marteczka91 - mnie od paru dni tak nawalają jajniki jak nigdy - moze to po clo!? Tylko, że czuję JL, a powinnam JP, bo tam był pecherzyk dominujący. Wczoraj od śmiechu tak mnie cisnęło na dole, że na wpół zgięta siedziałam, pulsowało do pachwin, nerek. Dzisiaj moja macica waży chyba z 5 kg, albo grawitacja na nią lepiej działa, ale jest bardzo "ciężka" i ciągnie. Jeśli to ma być ten cykl to mogę mieć tak cały czas ;)

    Wiesz co ja mam to samo! :D jajnik prawy kłuje a przecież dominujacy pęcherzyk w lewym. Teraz np w lewym czuje takie PIECZENIE? tak to chyba mogę nazwać... niech boli, byle za 9 miesięcy był ekekt:)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 6 września 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alorrene13 wrote:
    Dzień dobry Dziewczynki :)
    Nie kupiłam testu bo od razu spotkałam się z przyjaciółkami po pracy a nie chcialam przy nich kupowac.
    No i tyle, testu dzis nie zrobiłam z rana, zastanawiam się czy ma sens robic popoludniu.
    @ na razie brak i jak zwykle brak objawów, no może brzuch nieco spuchniety wiec pewnie przyjdzie niebawem @ ...
    Dziś impreza wieczorem, ale chyba nie będę wiele piła... Milego weekendu :D

    który to dzień po owulacji? jeśli termin miesiączki minął to zrób test lepiej będziesz wiedziała na co możesz sobie pozwolić na imprezce :)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ