X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe starania 2021
Odpowiedz

Wrześniowe starania 2021

Oceń ten wątek:
  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza jak się czujesz? 😊

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 19 czerwca 2023, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Ja co jakiś czas podczytuje :) chętnie dowiedziałabym się o postępach dziewczyn. Sama lada dzień rodzę i trzymam za wszystkie kciuki :)
    Jak się czujesz ?
    Chłopczyk czy dziewczynka ?
    Będzie dobrze 🙂

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 19 czerwca 2023, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika a co u Ciebie ?

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 2 lipca 2023, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari dzięki, że pytasz. U mnie nic nowego tak właściwie. W piątek mam wizytę u nowego ginekologa, poruszę tam temat laparoskopii, a jak nie będzie chciał to pójdę do starego doktorka on bez problemu mi da skierowanie. A co u Ciebie?

    Zagląda tu ktoś jeszcze?

    Mari92, Starania2021❤️ lubią tę wiadomość

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 3 lipca 2023, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może akurat nowy ginekolog da Ci potrzebne skierowania 🙂.
    Ja nie umiem małej od cyca oduczyć , rok minął,a ona z butelki nie chce pić . Tak poza tym dobrze, dzieci zdrowe i tak koło się toczy 😉

    Starania2021❤️ lubi tę wiadomość

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 4 lipca 2023, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Może akurat nowy ginekolog da Ci potrzebne skierowania 🙂.
    Ja nie umiem małej od cyca oduczyć , rok minął,a ona z butelki nie chce pić . Tak poza tym dobrze, dzieci zdrowe i tak koło się toczy 😉
    Wracasz albo wróciłaś do pracy?

    Mari92 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 10 lipca 2023, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Przepraszam że dopiero dzisiaj tu zaglądam ale szczerze trochę zapomniałam o tej grupie.
    A więc tak : jestem w 12 tygodniu ciąży 💚 u nas udało się za czwartym podejściem z lekiem lametta pod okiem lekarza z bociana. Nie biorę żadnych innych leków oprócz witamin. Dzisiaj mam badania prenatalne. Czuję się dobrze, od czasu do czasu zwymiotuje ale tak to na prawdę pierwszy trymestr uważam za bardzo dobry. Jeśli chodzi o budowę domu to mamy postawione już wszystkie ściany oraz dach z oknami dachowymi 😊

    Podczytalam trochę co tam u was. Mari to już rok jak urodziłaś! Ale zleciało!
    Dominika szkoda że u ciebie nadal nic. A jak z laparoskopia ? Wiesz coś więcej ?
    Sylza, chyba urodziła i narazie nie ma czasu na internety 🙈

    Dominika96, Mari92 lubią tę wiadomość

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 10 lipca 2023, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia ❤ gratulacje! Wiadomo już kto mieszka w brzuszku?

    Ja byłam ostatnio na wizycie i miałam piękny pęcherzyk 23mm,sam lekarz powiedział, że śluz marzenie. Polecił mi nowe witaminy i Sebkowi też kazał sumplememtować. Co do laparoskopii to stwierdził, że jak już chcę to zaczniemy od hsg. Ale mam przyjść na wizytę, aby zrobić badanie w przyszłym cyklu. Zapomniałam dopisać, że zmieniłam lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2023, 14:46

    Mari92 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 10 lipca 2023, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam poczytać o lameccie. Moim zdaniem super lek. A jeśli ty masz pęcherzyki i pękają to warto im pomóc.
    Hsg tak jak moje hasocy, może wyjść, może nie.. kurde, dlaczego odrazu nie chcą robić laparoskopii. Wtedy masz pewność odrazu.

    My dziś po wizycie, na USG wszystko dobrze, wszystkie narządy już są poprawne. Pani doktor powiedziała że prawdopodobnie będzie chłopak 😀 czyli tak jak czułam 💚

    Mari92 lubi tę wiadomość

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 10 lipca 2023, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już drugi ginekolog powiedział, żeby najpierw zobaczyć to mniej inwazyjne wyjście. Chociaż nie powiem, bardzo chciałam laparoskopii. Jeszcze dzisiaj mam ból jajnika, w którym był ten pęcherzyk dominujący.

    Asia teraz tylko spokojnie dotrwać do terminu. Na kiedy masz termin?

    Mari92 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 11 lipca 2023, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na połowę stycznia :)

    Dominika96, Mari92 lubią tę wiadomość

  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 12 lipca 2023, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika96 wrote:
    Wracasz albo wróciłaś do pracy?
    Wracam od stycznia do pracy 😊, mam nadzieję,że mała już oduczy się cyca.

    Dominika96 lubi tę wiadomość

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 12 lipca 2023, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania2021❤️ wrote:
    Cześć dziewczyny! Przepraszam że dopiero dzisiaj tu zaglądam ale szczerze trochę zapomniałam o tej grupie.
    A więc tak : jestem w 12 tygodniu ciąży 💚 u nas udało się za czwartym podejściem z lekiem lametta pod okiem lekarza z bociana. Nie biorę żadnych innych leków oprócz witamin. Dzisiaj mam badania prenatalne. Czuję się dobrze, od czasu do czasu zwymiotuje ale tak to na prawdę pierwszy trymestr uważam za bardzo dobry. Jeśli chodzi o budowę domu to mamy postawione już wszystkie ściany oraz dach z oknami dachowymi 😊

    Podczytalam trochę co tam u was. Mari to już rok jak urodziłaś! Ale zleciało!
    Dominika szkoda że u ciebie nadal nic. A jak z laparoskopia ? Wiesz coś więcej ?
    Sylza, chyba urodziła i narazie nie ma czasu na internety 🙈
    Sama nie wiem kiedy to zleciało 😉, życzę udanej i zdrowej ciąży ♥️. Nad imieniem coś myślicie już ? I domek się buduje fajnie.
    My czekamy na firmę budowlaną ,aż zaczną,ale ciągle termin przesuwają 😉

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 12 lipca 2023, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla chłopca mam imię wybrane już od lat, które bardzo mi się podoba i chyba przy tym zostaniemy 😊
    Wczoraj dostałam cały opis po badaniach prenatalnych. Wszystko jest w porządku, niskie ryzyka wad. Kamień z serca.
    Dziewczyny a jak spędzacie wakacje ? Macie jakieś zaplanowane wyjazdy ?

    Mari92 lubi tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 18 lipca 2023, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Mamy dla Was darmowe vouchery na badania hormonalne. Pakiet obejmuje badania z krwi: DHEA, SHBG, TESTOSTERON, ANDROSTENDION. Badania można wykonać w wybranym punkcie Diagnostyki w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

    Zgłoś się, jeśli:
    - występują u Ciebie bezowulacyjne cykle i/lub zaburzenia miesiączkowania na przykład zbyt częste lub rzadkie miesiączki - w odstępach większych niż 35 dni lub mniejszych niż 21,
    - obserwujesz u siebie nadmierne owłosienie okolic twarzy (tak zwany “męski zarost”), brodawek sutkowych, pachwin czy pleców,
    - zauważyłaś pogorszenie się stanu cery - trądzik (szczególnie w okolicach żuchwy), przetłuszczanie się skóry i włosów, wypadanie włosów i łysienie typu męskiego (w postaci “zakoli"),
    - korzystasz z aplikacji OvuFriend lub jesteś chętna, żeby zacząć. ;)
    - nie stosujesz antykoncepcji / nie jesteś w ciąży / nie karmisz piersią.

    Jeśli doświadczasz któregoś z wyżej wymienionych objawów, napisz wiadomość na [email protected] w tytule wpisując “Badania hormonalne1”.

    Pula voucherów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. :)

    P.S. Masz zdiagnozowane PCOS? A może wykonywałaś już badania w kierunku diagnozy, ale nie potwierdziła się? Jeśli posiadasz wyniki badań, zgłoś się do nas i otrzymaj darmowy abonament Premium do aplikacji OvuFriend. Napisz do nas na: [email protected] w tytule wpisując “PCOS”.

    Jeśli już się do nas zgłosiłaś i wykonywałaś / przesyłałaś powyższe badania, zignoruj ten post.

‹‹ 105 106 107 108 109
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ